| Hlavní stránka | TOP 50 | Weblinks | Ankety | Vyhledávání | Čtenáři |

  Hlavní menu
To nejlepší od ZP
Hlavní stránka
Vydané knihy
Ankety
Teorie relativity


Personalizace
Rozšířené vyhledávání

  Altaj - záhady RF

  Vyhledávání

Hledej
v Dýmajícím zrcadle!


Česká KanadaPenzion UbytováníChatyJindřichův Hradec ubytováníLevné ubytováníChata Česká KanadaJižní Čechy chataKunžakKomorníkZarybněnostStrmilovCyklistikaČeská Kanada Penzion

  Informace

Dýmající zrcadlo
Zdeněk Patrick
Copyright © 1994 - 2006
cs.atari.org
BeepEdge

  RSS Beep Edge
RSS Beep Edge

  Web Dýmající zrcadlo:


Dýmající zrcadlo

  Horká linka

...


Andělé zkázy nad Dobeškou?
Vydáno dne 06. 06. 2005 (26699 přečtení)


Klikněte si na foto

Dobeska Dobeška - Praha 4, 22. října 2004. Stmívání planety aneb, andělé zkázy nad Dobeškou! Objevila se nad Dobeškou podoba jednoho ze sedmi andělů zkázy, o nichž hovoří Janova Apokalypsa? Aniž by kdokoliv cokoliv postřehl? Povšimněme si prosím podivné tváře, vytvořené náhodným uspořádáním rozpínajícího se kondenzátu, jež byl před malým okamžikem vypuštěn z letadel cizí provenience, o nichž sdělovací prostředky záhadně mlčí, mlčí a stále jen mlčí!

Statisíce letounů kříží své kondenzační pruhy očividně řízeny prostřednictvím jedné ze zpravodajských družic kroužících na oběžné dráze kolem planety. Vytvářejí jednoduché obrazce nejčastěji ve tvaru XI, IX - tedy 11. 9, respektive 911 (máme snad volat bezpečnostní služby?). Dalším nejčastějším obrazcem je velký anarchistický znak. Obkroužené písmeno "A"!(?)

Podivný proces probíhá dne 22. října 2004 na stále ještě relativně modré obloze. Některé obrazce mají dokonce stejné proporce jako v minulých dnech. I když se zdá být taktika spojování různých komponentů nepatrně odlišná a agresivnější.
Po necelé půlhodině začínají zkřížené „kondensační“ pruhy tvořit nemizící pravidelné ostrůvky a obloha dostává modro šedivý nádech s duhovými okraji.
Mnohé obrazce připomínají ty z předchozích dnů a týdnů, či měsíců.
Stále jsem však ještě nepochopil účel.
A v témže okamžiku, když již jenvytuším, že Slunce pravděpodobně zapadá, se protější kopce již zcela zahalují do smrdutého smogu, klesajícího z uměle vytvořených mračen. S jasně duhovými okraji. Nyní jakoby neproniknutelně skutečných.
Ještě téhož jitra není již vidět dále než na pár nedalekých stromů.
Před smrtí mne napadá, odkud přilétá tolik letadel. Neznám žádnou takovou zemi, jež by vládla takovým množstvím letadel!
Umřel jsem v pět hodin ráno!
Na totální nedostatek kyslíku, infarkt myokardu, smrad spálených pneumatik kombinovaný mrtvolným puchem z vysokých nebes.


Chemitrails nad Prahou
Polétavá smrt
Chemitrails nad Českou republikou
Polétavá smrt
Chemitrails mi již nevrtájí hlavou! Netajím se, že mám vztek, Pane!
A vy si skutečně myslíte, že vás necháme za odměnu žít?
Jsou to Jinozemci, co na nás útočí?
Co mi stále vrtá hlavou, pane!Celá tisková zpráva | Komentáře: 8 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Knižní novinky


Nabídka knih

  Novinky
20.03.2008: Pamatujte tyto dny a pozorně naslouchejte
17.02.2008: Průběžně doplňovaná databáze jevů nad ČR

  Teorie relativity
Originální teorie relativity Zdeňka Patricka

Teorie relativity aneb, co Eistein posmrtně ještě nevynalezne... Více


  Závislý výzkum agentury Step by step
Podkožní nosiče informací implantované svéprávným lidským bytostem signalizují, že společnost je velmi těžce nemocná. Zločinci pak využijí jakýchkoliv nezákonných triků k postupné čipizaci všeho. I vašich trenýrek. Záleží jen na Vás, zda jste kus hadru, který lze kdykoliv nakopnout. Pamatujte, že zdravá společnost nepotřebuje značkovat Vaše děti a novorozeňata jako zločince, či nemocná hovada.


Celkem hlasovalo: 21202

  Statistika

12/7 2017 - 2 710298
12/7 2017 - 1 972929
12/7 2017 - 697430
39 939

Netio4

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0