| Hlavní stránka | TOP 50 | Weblinks | Ankety | Vyhledávání | Čtenáři |

  Hlavní menu
To nejlepší od ZP
Hlavní stránka
Vydané knihy
Ankety
Teorie relativity Rozšířené vyhledávání

  Altaj - záhady RF

  Obsah:
Glosy
Janova Apokalypsa
Chaldejské eposy - Necronomicon
Chemtrails
Kdo je kdo?
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie

  Vyhledávání

Hledej
v Dýmajícím zrcadle!  Informace

Dýmající zrcadlo
Zdeněk Patrick
Copyright © 1994 - 2006
cs.atari.org
BeepEdge

  TOP 50
TOP 50

  RSS Beep Edge
RSS Beep Edge

  Web Dýmající zrcadlo:


Dýmající zrcadlo

  Doporučujeme...

Blaník 1
Blaník 2
Blaník3
Sborník nezávislých Foglarovců č. 8 2019
Sborník nezávislých Foglarovců č. 7 - 2018 Sborník nezávislých Foglarovců / č. 8 - 2019
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie


  Horká linka

https://www.youtube.com/watch?v=5f7GhbBhOk4


A vy si skutečně myslíte, že vás necháme za odměnu žít?
Vydáno dne 18. 06. 2005 (5917 přečtení)

Přízračné letadlo z Nevězic III.

7. června 2005 pátek večer 21:00.

Bylo nebylo. Kdo už si jen vzpomene!

Na azurově modré nebe, když dětí bylo jako smetí a smějící se psi. V dobách, když "Ano" neznamenalo nic jiného než "ANO"... Ba dokonce, věřte nevěřte, jinak tomu být tenkrát ani nemohlo...

Na vysokém nebi, přímo nad naším skromným obydlím, kdesi uprostřed hlubokých, pohádkově černých lesů, právě dokončují neznámá létadla podivně zašpiněné obrazce. Pomocí kondenzačních pruhů z hliník_ bariových a dalších nezdravých fuj_tajblů obklopených modulujícími ELFi vlnami (Extremely Low Frequency wave), jež nejsou ničím jiným, než skvostně vymakaným bolehlavem kontroly myšlení (Maind Control). Obkroužené anarchistické Ačko a římské číslice XI a IX (11. 9.), jež se však okamžitě vypařují do černé díry zašpiněných nebes. Když prosvítající nahnědlá modř již dávno není modří a vysvětlení není ani v dalekém nedohlednu!© Zdeněk Patrick

Tu pojednou, jedno jediné ze 100 000 obřích letadel, jež denně s neznámými, tedy nebezpečnými úmysly, zahalují (stále ještě snad) naší planetu, do podivného smogového hávu, za ještě podivnějšího, o to houževnatějšího mlčení soudruhů typu Mr. Hevil and his Destroyers, z ničehož nic, bezhlučně a nepozorovaně připlachtilo téměř až nad naše hlavy.

Slovo "téměř" sice neznamená "na dostřel", nicméně jako názorný příměr by mohl být velmi blízko pravdy! Pokud se tím ovšem automaticky nevystavujeme riziku, že budeme okamžitě označeni, skrze tajné směrnice rady ministrů nejvyššího sovětu EU jako "Real Criminals", či nedej ctihodná Bestie, dokonce "nepřátelé lidu a EU". Jako takoví nechť jsou tito a jim podobní strýčkové označeni jako nevhodní pro resocializacï a proto musí být neprodlené vydáni zlému guantanamskému drakovi Fidelovi k okamžité vaporizaci. Do jedné z nejmenovaných držav daleké Zaoceanie.

Čipizace a bezprecedentní kamerizace žádoucí!

Zkrátka jak to jen říci?

Letoun nebyl na dostřel?

Budiž...

Nebyl to však ani let, nýbrž prostá válečná variace. Nikoli nepodobná bojovému manévru ruského letounu Mig, připomínající útok jednoho z nejnebezpečnějších hadů planety, podle něhož se i nazývá "Kobra".

"Klamání protivníka tělem", jež spočívá ve výhružně šikmém vystavené přídi letounu výše k nebesům a následný let klouzáním spodní plochou vpřed. Což ve svém důsledku předznamenává okamžité zpomalení až na příznačné minimum. Výsledný klouzavý let pak připomíná výhružné postavení krajty těsně před smrtícím útokem.

I v tomto případě mistrně zvládnuté!

Celá operace má zároveň navodit představu, že letoun (byl-li to letoun a nikoli fata Morgana, či precizně zvládnuté holografické zjevení) "chtěl být rozhodně viděn". Zpomalení letu ve formaci "Kobra" chvílemi vyvolávalo dojem, že letoun stojí na místě. Celkovou Sci-fi atmosféru nasílila i ta skutečnost, že vše probíhalo za zcela "hmatatelného" ticha.

Žádný zvuk, ačkoliv ostatní letouny - "předskokané" po celý den vydávaly dostatečně usilovný a skutečnostem odpovídající zvuk.

Když neskutečně veliké létadlo "připlachtilo" přímo nad nás, vypustilo v místech, kde ještě prosvítal poslední kousíček kdysi modré oblohy, obvyklý smog v podobě zdánlivých . Avšak ani tento manévr nebyl trvalý, jako u ostatních narušitelů. Snad jen pouhé dvě až tři vteřiny. V tentýž okamžik, kdy majitel, respektive uživatel přízračného letounu uzavřel pomyslné kohouty přívodu exhalátového smogu, ozval se v dáli za letounem zvuk, jakoby vrtulového letadla, jež se za malý okamžik musí zřítit. Rozhodně nebylo podivné bublání a čmeláčí bzučení zvukem, jenž s příslušným opožděním doprovází nadzvuková letadla pozemské provenience.

A rozhodně přízračný letoun neletěl ani náhodou nadzvukovou rychlostí.

Naopak!

Plachtil tak, že se zdálo, že téměř stojí na místě.

V témže okamžiku jsem pomyslel na ponorky z bezhlučným bojovým chodem motorů. Jakkoliv i tato asociace nebyla od věci, nekorespondovala s místem odkud zvuk vlastně přicházel.

Přízračné letadlo, jež jsem roky předtím jen slýchával přelétávat nad našimi hlavami, avšak nikdy nespatřil (jakkoliv byla kdysi obloha prostá zašpiněných mraků, kondenzačních pruhů a podivných exhalátových mráčků), bylo již dávno "za horami", když se onen těžko popsatelný, jakoby uměle reprodukovaný, až syntetický zvuk, začal ozývat!

Z dlouhodobého pozorování jsem nabyl dojmu, že popisovaný letoun pravidelně uzavírá denní produkci profi znečisťovatelů naší oblohy v předem vytyčený čas, na předem určeném místě a námi popisovaná modifikace letu byla pouze cirkusovou atrakcí navíc!

Zkrátka legrace k popukání!

Celou produkci techniky třetího tisíciletí prokazatelně sledovali v té chvíli tři osoby! A protože se již nikdo nepřiznal, usoudili jsme, že toto množství snad již postačí k zamlčování skutečností!

Tímto zdravím zvláště upovídané, až stařecky užvatlané pány z Post_Puč_Hadrového kombinátu na zpracování pravdy a samovolnou genocidu domorodců. Právě ty, kteří vymysleli "Stmívání planety" a jednou, až náš prach ptáci sezobou a vítr roznese, budou bezostyšně vyprávět zbývajícím mutantům pohádky o tom, jak společně se svými přáteli z temných nebes zachraňovali nehodné lidstvo, které si zničilo vlastní planetu!

A vy si to skutečně myslíte?Celá tisková zpráva | Komentáře: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Info linka

...


  Knižní novinky


DMK
DMKEL

  Závislý výzkum agentury Step by step
Chcete zrušit změny času?

Ano (2049 hl.)
 
Ne (1317 hl.)
 
Možná (1338 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 4704

  Novinky
10.01.2018: Orlík

04.11.2017: Den mluvících kamenů

Nezapomenutelná kniha se širokým a hlubokým obsahem sdělení, ke které se budete stále vracet. Téměř 500 stran celobarevného tisku A5 na křídovém papíře.

Poštou na dobírku stojí 500 Kč + poštovné a balné a objednat si ji můžete zde.

Dojde asi do 3 dnů.

20.03.2008: Pamatujte tyto dny a pozorně naslouchejte
17.02.2008: Průběžně doplňovaná databáze jevů nad ČR

  Teorie relativity
Originální teorie relativity Zdeňka Patricka

Teorie relativity aneb, co Eistein posmrtně je?tě nevynalezne... Více


  Statistika

31.12. 2020 - 5 578 146
31.12.2020 4 271 480
31.12.202 1 153 197
31-12. 2020 - 153 469

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0