| Hlavní stránka | TOP 50 | Weblinks | Ankety | Vyhledávání | Čtenáři |

  Hlavní menu
To nejlepší od ZP
Hlavní stránka
Vydané knihy
Ankety
Teorie relativity Rozšířené vyhledávání

  Altaj - záhady RF

  Obsah:
Glosy
Janova Apokalypsa
Chaldejské eposy - Necronomicon
Chemtrails
Kdo je kdo?
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie

  Vyhledávání

Hledej
v Dýmajícím zrcadle!  Informace

Dýmající zrcadlo
Zdeněk Patrick
Copyright © 1994 - 2006
cs.atari.org
BeepEdge

  TOP 50
TOP 50

  RSS Beep Edge
RSS Beep Edge

  Web Dýmající zrcadlo:


Dýmající zrcadlo

  Doporučujeme...

Blaník 1
Blaník 2
Blaník3
Sborník nezávislých Foglarovců č. 8 2019
Sborník nezávislých Foglarovců č. 7 - 2018 Sborník nezávislých Foglarovců / č. 8 - 2019
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie


  Horká linka

https://www.youtube.com/watch?v=5f7GhbBhOk4


Synové a dcery Belialů, hovoří k vám Den mluvících kamenů II.
Vydáno dne 12. 01. 2018 (2529 přečtení)

Neviděl jsem, maje bystré oči slepého vejra, neslyšel jsem skrze uši napíchnuté v cizím pokoji, nepochopil jsem texty o škodících štírech. Škodících a bodajících skrze podlahy i stěny vztyčenými bikonickými anténami. Nic jsem nepochopil jsa jen vejr KozlodujLidská a politická selhání nevyřeší ozbrojenci v ulicích, ba ani odstřelovači na střechách. Aniž fíkus, kterého nezajímá, co se vlastně děje...

Podivné zákony Antlánie z dílny synů a dcer Belialů

© DMK, Cassurgis , Praha 2018

Jen na okraj: Nevybíravé napadání českého prezidenta pana Ing. Miloše Zemana presstituty, skrývající mezi sebou známou tvář teroristky. Fašizoidní kamery trockistické TV hledící "celý dlouhý čas očekávání" k úkrytu známé teroristky a hle již se prý baví celý svět na internetu.

Mám tři dotazy. První dotaz směřuji k tajným službám: Jak je možné, že se tato známá teroristická tvář dostala nepozorovaně, přes celou mojí rodnou vlast, někým zřejmě vedena, až do volební místnosti, skryta mezi presstituty a CTV kamerami, kam příjde volit bezpáteřními Sviněmi poplivaný český prezident pan Ing. Miloš Zeman? Aby krátce zahulákala na stejnou presstitutí a mediální notu, nemající jediného kladu, než binární logiku metodicky uspořádané zvířecí anti slovanské nenávisti. Chceme vědět která ne/zisková nevládní organizace vše financovala... Chceme znát kmotra / donátora oněch nevybíravých útoků. Žádáme zároveň okamžitý finanční i programový audit CTV.

Druhý dotaz směřuji k státotvornému lidu České země, kterou bezpáteřní Svině, synové a dcery Beliálů, nositele asociality, malthusianství, satanizmu a poživačné nenasytnosti nazývají chátrou a lůzou a která ve své naivitě výše jmenované a chlubící se nuly servilně, či malověrně volila.

Třetí dotaz směřuji tamtéž: Státotvorný slovanský lide České země, lide slavných dějin prastarého národa Rassa, národa jednotného slovanského jazyka, v protentokrátu 4. říše nazývaný lůzou a chátrou, není Ti to divné? Volíš ty, kteří usilují o Tvoje nebytí a ještě se ti vysmívají? Nemajíce pražádných vizí ve prospěch českých národních zájmů a prosperity. Jen primitivní antizemanismus s neuvěřitelnými prvky uměle vyvolávanými nenávistmi ke svým slavným slovanským kořenům.

O čem hovořím? Vlastně o společném jmenovateli někdejší odpadlické Antlánie a Poseidonie (cca 60 000 př. n. l.). O neuvěřitelných podobách dějů, které nám všem vyjdou sakra drahoš. O zá_konech i chrámech obětí, ve kterých byl lid z příkazu poživačných synů a dcer Belialů, drogami, geneticky i technologickou singularitou upravován do podoby nástrojů, strojů, robotů a otroků. Jejich bezbřehé řádění pokračovalo i v Egyptě a Chaldejsku, kam prchli po celkovém vydrancování a potopení Antlánie i Poseidonie (kolem roku 10 463 př. n. l. ). Jejich zá_kon o nezadatelných právech nástrojů, robotů, strojů a otroků z období 42 000 př. n. l. je věrohodným příznakem, že se synové a dcery Belialů, zrodili i do dnešního světa, co pseudoelity neokons. Aby zahlédli a pocítili na své kůži výsledky svého díla zkázy. Aniž by cokoliv pochopili. Aniž bychom se jich od té chvíle kdy zastali:

16.01.2017

Na půdě Evropského parlamentu se začínají diskutovat práva robotů. Robotům se má přiřknout jistý druh osobnosti, což má pomoci řešit otázky zodpovědnosti za jejich konání, což je jeví důležité především s rozmachem samořiditelných automobilů.

autor -vt | Události | 16.01.2017

Samořiditelná auta, letadla, ponorky, dálkově vypínatelné zbraně, mikrovlnné šmírování, lasery, nezřízený sex vyvolených, útoky na rody a rodiny, stresující genetické inženýrství, bezzákonnosti směřující k technologické singularitě (k přetvoření lidské bytosti na stroje, roboty a otroky), dálkové přenosy příkazů a cizích myšlenek těmto "robotům", to vše jsou vymoženosti dávné Antlánie, synů a dcer Belialů. Ale i výsměch, jenž měl zaručit stejná práva "lůze", strojům, robotům i otrokům. To vše znamenalo konec a velké utrpení nejen dávné Antlánie a Poseidonie.

Synové a dcery Belialů, sebestřední nositele bezzákonosti, poživačné nenasytnosti ve jménu Zla přicházejícího z Temnot, již nejméně jednou jste zničili tento svět. Nikoli nepodobní Malthusianské poživačné větvi: Zrodíli jste se tentokrát v časech posledních. Uvidíte, co jste jste ještě neviděli, majíce oči. Co jste ještě neslyšeli majíce uši. Aniž jste kdy, cokoli pochopili. Stojíte za hranou lavinovitého posuvu, za hranou všeho povoleného, těžíce se marně ze svého organizovaného spolčení. Vy jste a zároveň vždy byli pravou příčinou všeho vašeho utrpení.


Možnost objednání knihy:
Den mluvících kamenů (tři knihy v jedné), s přiloženými obsahy a s dalším listováním knihou, naleznete zde.Celá tisková zpráva | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Info linka

Zveme vás na setkání a modlitbu za mír nejen pro Českou republiku 13. července – 18:00 – Staroměstské náměstí u Mariánského sloupu  


  Knižní novinky


DMK
DMKEL

  Závislý výzkum agentury Step by step
Chcete zrušit změny času?

Ano (2049 hl.)
 
Ne (1316 hl.)
 
Možná (1335 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 4700

  Novinky
10.01.2018: Orlík

04.11.2017: Den mluvících kamenů

Nezapomenutelná kniha se širokým a hlubokým obsahem sdělení, ke které se budete stále vracet. Téměř 500 stran celobarevného tisku A5 na křídovém papíře.

Poštou na dobírku stojí 500 Kč + poštovné a balné a objednat si ji můžete zde.

Dojde asi do 3 dnů.

20.03.2008: Pamatujte tyto dny a pozorně naslouchejte
17.02.2008: Průběžně doplňovaná databáze jevů nad ČR

  Teorie relativity
Originální teorie relativity Zdeňka Patricka

Teorie relativity aneb, co Eistein posmrtně je?tě nevynalezne... Více


  Statistika

31.12. 2020 - 5 578 146
31.12.2020 4 271 480
31.12.202 1 153 197
31-12. 2020 - 153 469

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0