Komentáře
ke článku: Kdy jim tvůrci zeměplacky přistřihli křídélka? ze dne 14.08.2012, autor článku: Zdeněk Patrick
Přidat nový komentář
Komentář ze dne: 15.08.2012 23:28:22 Reagovat
Autor: neregistrovaný - IT (@)
Titulek: Sfinga
Na youtube je pořad, který se věnuje pyramidám a Sfinx a Platonovu roku. Jak naše sluneční soustava obíhá kolem jádra naší galaxie, dodávají se na místo Polárky různé hvězdy. Např. Deneb, Vega a další. Celkem 6. Slunce se během jednoho pozemského roku promítá do různých souhvězdí. Těm 12ti souhvězdím se říká Zvířetník. Údajně byla dvě souhvězdí před 26 000 lety, číslo mohlo být v pořadu o pár stovek let jiné, nad sebou. To spodní bylo souhvězdí Lva, to horní jedno z těch šesti. A proto je prý Sfinga napůl lev a napůl lidské stvoření. Sfinx je symbol pro počátek všech ér (sg. éra).
Bohužel si nepamatuji, ve kterém dílu to je. A také si nepamatuji, zda je to ten pořad, na který odkazuji:
The Pyramide Code
Episode 1 http://www.youtube.com/watch?v=HAFZ1g4_QCQ&fea ture=related
Komentář ze dne: 16.08.2012 11:32:11 Reagovat
Autor: neregistrovaný - Hibern (hibern.slavicus@seznam.cz)
Titulek: Re: Sfinga
Zdravím. Nevedel by niekto prosím vysvetli? ako sa striedanie Svarogovho dňa a noci prejavuje v na?ich podmienkach? Laicky chápem precesiu, ale má táto prejav aj na materiálnej úrovni alebo len na spirituálnej? Dík:-)
Komentář ze dne: 16.08.2012 17:50:54 Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek: Re: Re: Sfinga
Precese, v důsledku pomalého kymácení Zeměplacky, podle mne nemá s tzv. Svarogovou nocí nic společného. Je pouze, co Svarogovo kolo, nástrojem při odměřování delších časových intervalů. Domnívám se, že období temna mezi dvěma tzv. Velkými Svarogovými dny (cca 10 000 + 10 000 let) je navíc velice proměnné. Přičemž lze uvažovat období celkově tří temných dob: před, uprostřed a za Svarogovým dnem. aby součet jakž tak odpovídal.
Epocha zvaná Dark Age - 13 000 př. n. l. V této době došlo k nevysvětlitelnému efektu - radikálnímu snížení slunečního svitu, jež můžeme pozorovat od roku 1999 (v masovém měřítku od roku 2004 i u nás). V podobě umělého stmívání vyvolaného vypouštěním chemtrails. Vědci tuto anomálii nalézali nejen v letech stromů, v ledovcích, věčném sněhu, ale i v usazeninách na dnech oceánů. Stejnou anomalií se může pochlubit i období 535 n. l.
Komentář ze dne: 15.08.2012 23:54:49 Reagovat
Autor: neregistrovaný - IT (@)
Titulek: Gobekli Tepe
Myslím, že jsem o tom již na zdejším foru psal, že jméno archeologického naleziště Tepe Gaur Ninive je makedonské jméno a znamená Kopec Havranů u Pole.
Gobekli Tepe je další archeologické naleziště v Turecku a určitě je to pro čtenáře velké překvapení :-), že je opět makedonské. Tepe = kopec, Gobekli = ... ?
Gobel je makedonské slovo a znamená loukoť. Množ.č. gobli, tedy loukotě. Loukoť je část věnce u kola vozu, na němž je natažena obruč. Ve slovníku lze nalézt "plná kola bez loukotí", "opřeli se o loukotě" (vozu zapadlého v blátě ap.). už jsem se ptal makedonských známých, zda je forma gobekli nějaká gramatická forma. Odpověď jsem nedostal žádnou. Oni jsou od doby, kdy schwarzenberská kurva uznala Kosovo, zdrženliví. Kdo neví, co bylo v Gobekli vyhrabáno, tak tedy věz. V roce 1994 vyhrabal turecký pastevec jakýsi sloupek. Pak se vyhrabaly další a zjistilo se, že artefakty jsou 12000 let staré. Nyní na místě vyhrabávají Němci velmi starou kulturu. Po
Komentář ze dne: 16.08.2012 00:01:49 Reagovat
Autor: neregistrovaný - IT (@)
Titulek: Re: Gobekli Tepe 2
Pozoruhodné na tom je, že tam nacházejí jeden kruhový objekt vedle druhého. Dostal tenhle objekt jméno třeba od výpravy Alexandra Velikého? Vysvětlovalo by to makedonská jména v oblastech, kde se dnes Makedonci nevyskytují. Nebo jsou ta jména z doby mnohem starší?
Nezná někdo ze čtenář náhodou makedonsky nebo nemá takového známého, který by mohl říci jaká gramatická forma je "gobekli"? Deminutivum?
http://www.youtube.com/watch?v=TZ0ViMVxKZA& ;feature=related
Komentář ze dne: 16.08.2012 01:15:29 Reagovat
Autor: neregistrovaný - IT (@)
Titulek: Göbekli Tepe
Archeologické naleziště v Turecku se všude uvádí pod jménem "Göbekli Tepe". "Göbek" je turecké slovo a údajně znamená "pupek". Neověřoval jsem to. Co znamená Göbekli nevím. Podle google překladače je "tepe" také turecké slovo a znamená "kopec". Zatímco "Kopec pupek" je podivné jméno, souvisí jméno "Kopec loukotí" s archeologickými nálezy kamenných "kol". Je více než pravděpodobné, že turecké "Göbekli Tepe" je poturčené makedonské jméno "Gobli Tepe", tedy "Loukotí kopec".
Komentář ze dne: 16.08.2012 21:19:55 Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek: Re: Göbekli Tepe
Neobyčejný nález, zatímco všude kolem řádí informačně mediální exploze :=))
Komentář ze dne: 18.08.2012 00:37:20 Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek: pro pana IT....
Něco jsem objevil ve spojitosti Göbekli Tepe => Nemrut Dagu., královstvím Kommageny, tajemstvím otce krále Antiocha I. , Henochovými apokryfy,, slovanským Jarou / Apollyonem, prvním zničením Trojího světa (Tro_ja_vi) a podzemními kryty, o kterých píše i Erich von Däniken. Zajímavá zmínka je i o tzv. Stříbrné skále - Gümu skaya. Vzpomněl jsem si na Vaše tvrzení: Přejímání původních názvů od původních obyvatel, když některé slovanské kmeny vyslovují místo "skála" skava, "l" zaměňují za v s výslovností nedovřeného "ua". Může tu být i jisté možná možné propojení s prvními moravskými vládci a jejich péřovými korunami. Přičemž Nemrut Dagu, je poměrně známá oblast, kterou opět obhospodařují němečtí archeologové. Možná tradice z dob druhé světové války. Pokud napíši článek, vybavím jej pro Vás příslušnými odkazy. Domnívám se rovněž, že Göbekli Tepe mohlo být v čase před planetární katastrofou pohodlnými spirálovitými vstupy do podzemních několika patrových pros
Komentář ze dne: 18.08.2012 03:32:12 Reagovat
Autor: neregistrovaný - Nemrut Dagi (@)
Titulek: Re: pro pana IT....
Daga je makedonsky duha nebo vrstva. Dagi by tedy mohlo být mn. č.
Nemrut by mohlo znamenat nesmrtelný, tedy Nesmrtelné vrstvy?
Komentář ze dne: 18.08.2012 07:50:16 Reagovat
Autor: neregistrovaný - IT (@)
Titulek: Re: Re: pro pana IT.... - to je teda gol !!!
Dneska v noci jsem se probudil a pokusil jsem se přeložit Nemrut Dagi. Teď jsme si pustil amatérské video a žasnul jsem, jak první pokus překladu odpovídá tomu, co vidím na obrazovce. Uměle nasypaný kužel kamení .... Jsem zvědav, co vydá překlad z turečtiny.
Komentář ze dne: 19.08.2012 18:22:14 Reagovat
Autor: neregistrovaný - Letadlo (@)
Titulek:
Přečetl jsem příběh o Nastěnce a jeho závěr o odchodu Nastěnku v poslední době je zajímavý, čistě teoreticky, když smaže ze světa 4 generace, tak minulost je hned tvárnější. Myslím si však, že datování je nejspíš jiné.
Komentář ze dne: 19.08.2012 19:04:39 Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek: Re:
bohužel Vám nerozumím v obratu "smazat ze světa 4. generace". Vymáznut mohu být, jak z D3, tak z duchovní úrovně. A oč bude minulost budoucnosti tvárnější? Přesně o tolik, o kolik je tvárnější dnes, po masivních "honech na čarodějnice", krvelačných velko revolucích, či uměle vyvolaných světových potopách krve. Cítíte na vlastní kůži tu tvárnost?
Komentář ze dne: 21.08.2012 11:46:35 Reagovat
Autor: neregistrovaný - Letadlo (@)
Titulek: Re: Re:
Vypadly mi pismenka, chtel jsem napsat, ze kdyz zabiji 4 generace po sobe, tak se hned lepe upravuje, co se stalo drive.
Komentář ze dne: 21.08.2012 11:47:53 Reagovat
Autor: neregistrovaný - Letadlo (@)
Titulek: Re: Re:
Vypadly mi pismenka, chtel jsem napsat, ze kdyz zabiji 4 generace po sobe, tak se hned lepe upravuje, co se stalo drive.
Komentář ze dne: 21.08.2012 23:39:11 Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek: Re: Re: Re:
Jste na stopě. Ačkoliv netřeba vyvraždit hned 4 celé generace. Postačí příslušná pauza mezi 3. a 4. generací. Vytvořená válečnými, či revolučními masakry, vytvářením genocidních podmínek skrze umělé finanční krize jednou za sto let, nejlépe devastací ucelených rodin, dehonestací základních lidských vztahů, pracovním zotročením nejplodnější části 3. generace, takže čtvrtá generace vlastně již neexistuje atd... atd... Je to na celé stránky a hodiny povídání o sociologii a psychologii lidského společenství.
Komentář ze dne: 19.08.2012 18:24:30 Reagovat
Autor: neregistrovaný - Letadlo (@)
Titulek:
Dále čeho bych se tam mohl chytit, pokud bych následoval my?lenky, které jste nastínil v posledním odstavci.
Komentář ze dne: 19.08.2012 19:31:56 Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek: Re:
Podle mých představ: Čas není neměnná konstanta, na kterou se lze spolehnout vždy a všude. A odezva, která přichází z okolního kosmu (a je zneužívána klimateroristy a zelenými fašisty) mým představám dává téměř jistotu. Ale i to je rozsáhlé téma, které nemám náladu otevírat. Počkejme si a nechme se sakumprásk překvapit. Když i daně ze zubů a daně z přidané hodnoty za zvýšený krevní tlak, či povinné měsíční licence na nevyžádané dešťové srážky, mohou být obrazem téhož. Tedy i tvárnosti nejbližší budoucnosti :=))
Přidat nový komentář
Zobrazit článek Kdy jim tvůrci zeměplacky přistřihli křídélka?
|