| Hlavní stránka | TOP 50 | Weblinks | Ankety | Vyhledávání | Čtenáři |

  Hlavní menu
To nejlepší od ZP
Hlavní stránka
Vydané knihy
Ankety
Teorie relativity Rozšířené vyhledávání

  Altaj - záhady RF

  Obsah:
Glosy
Janova Apokalypsa
Chaldejské eposy - Necronomicon
Chemtrails
Kdo je kdo?
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie

  Vyhledávání

Hledej
v Dýmajícím zrcadle!  Informace

Dýmající zrcadlo
Zdeněk Patrick
Copyright © 1994 - 2006
cs.atari.org
BeepEdge

  TOP 50
TOP 50

  RSS Beep Edge
RSS Beep Edge

  Web Dýmající zrcadlo:


Dýmající zrcadlo

  Doporučujeme...

Blaník 1
Blaník 2
Blaník3
Sborník nezávislých Foglarovců č. 8 2019
Sborník nezávislých Foglarovců č. 7 - 2018 Sborník nezávislých Foglarovců / č. 8 - 2019
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie


  Horká linka

https://www.youtube.com/watch?v=5f7GhbBhOk4


Zvláště mocná kouzla na CNN
Vydáno dne 10. 11. 2008 (10015 přečtení)

Co vše se v krátké době samovolně vytvořilo z chemtrails (všechna foto chemtrails nad ČR © ZP)

chemtrailsHolografický přenos na CNN?

glosy © Zdeněk Patrick 2008 Praha

Komentář k článku Holografický přenos z Chicaga (CNN)

od čtenáře "Secret".

Dobry den,

prosim Vas, neverte všetkemu, čo je v TV. Tie "skutočne" veci sa tam nikdy nedostanú. (Ja sa hlavne vyjadrujem k uvedenym videam zo CNN.).

Hologram je predovsetkym produktom holografie, co je forma zaznamu obrazu, ktora umožňuje zachytit jeho 3D strukturu. V podstate nám umožňuje 3D záznam objektu na 2D obrazovy nosič, kde je okrem informacie o intenzite (klasicka fotografia) uložena navyše aj faza svetla odrazeného od predmetu.

Toto všetko ale nemá nic spoločne s tým, čo predvadza CNN !!!

CNN využívá iba technologiu firmy Vizrt, ktorá umožňuje prenášat obraz druhej osoby (2D) pod tým istým úhlom kamery, ako je ukazovaná v študiu CNN a to všetko v realnom čase. V podstate je to vloženie výrezu obrazu jednej osoby do obrazu v studiu, všetko je ale 2D, nic sa tam nezjavuje v priestore!!!

Detailne info ako je to robené vratane podrobneho vysvetlenia priamo od firmy, čo dodala technologiu je:

http://www.vizrt.com/news/press_releases/arti cle3918.ece

Dalšie info najdete:

https://gizmodo.com/5076663/how-the-cnn-holographic-interview-system-works

Po přečtení komentáře čtenáře označeného značkou "Secret" nevidím jiné cesty, než mu dát za pravdu a poděkovat nejen za trpělivost s moji asertivitou. Zároveň s ním souhlasím, že v dnešních dobách je jakékoliv spolehnutí se na mediální a zejména TV zprávy z druhé, či kolikáté ruky, velmi neprozíravé. Rozhodně je kratičký komentář náhodného návštěvníka pro mne motivací vrátit se nejen k triku, jenž byl (ve studiu CNN v New Yorku) použit. Zdá se, že vše, co bylo předvedeno na CNN skutečně připomíná spíše to, o čem hovoří "Secret" čtenář.

Přesněji: Technika použitá při snímání p. Yellinové připomíná kompilaci triku popsaného čtenářem a mnou popisovaného principu holografie, či hologramu (viz o něco níže.): Zatímco 35 kamer snímalo moderátorku na modrozeleném pozadí, ze všech možných úhlů, počítačově upravený trojrozměrný obraz byl zasílán k promítnutí do New Yorku s příslušnými triky, jenž čtenář zmiňuje ve svém komentáři.

Jistěže pozoruhodná technologie přenosu, nicméně zdaleka ještě nikoli plnohodnotný holografický projekt použitelný pro magický sestup Svatého ducha, či elektronicky zpracovaného hmatatelně elektronicky uměle zhmotnělého mesiáše , či jiných magických obrazů Janovy Apokalypsy, v otevřeném prostoru.

Jakkoliv pan Blitzer tvrdí, že se jedná o holografii (holografický záznam), zdá se, že se skutečně, možná programově, mýlí.

Těsně před ukázkou CNN přenosu byl, ve statické produkci předveden holografický model Bílého domu, o němž mohu říci, že se velmi podobal tomu, co sovětští vědci předváděli v první polovině padesátých let:

Snímání sochy laserovým paprskem skrze sadu polopropustných zrcadel, jež byly sestaveny tak, aby částečně odražený paprsek postupně sňal tvary sochy ze všech stran a zaznamenal na aktivní desku. Po odstranění sochy a "prosvícení" aktivní desky laserovým paprskem se objevil věrný trojrozměrný obraz sochy, jež mohla být viděna z jakékoliv pozice ve své "skutečné" podobě. I když nebyl pohyblivý obraz uspořádaný touto technologii v této produkci ukázán, není pochyb, že i tato technologie byla sovětskými, potažmo ruskými vědci počítačově propracována do potřebných parametrů.

Věrohodným příznakem těchto úspěchů může být i záhadné vymizení slova "holografie" z mediálního slovníku. Na dlouhá desetiletí, aby se k vrátilo v podivné konstelaci se svlékajícími se krasavicemi na reklamních materiálech.

To, co bylo následně prezentováno, jako holografie, byl mediální úskok signalizující, v neinformované a po informacích hladovějící společnosti, že se holografie stala účinným nástrojem použitelným nejen politruky a náčelníky internacionalisty, ale i mocným nástrojem v širokém spektru elektronických zbraní.

zjevení

Posuzuji-li vše, co jsem kdy viděl svým "orlím", nicméně objektivně ošidným zrakem (ale i slyšel), uvážím-li zároveň svoji nedávnou téměř stoprocentní slepotu skrze šedý zákal, jenž urychleně vyzrál tak, že i operující lékařka jásala nad obzvláště vydařeným dílem, které při každém marném mrknutí snad i vzorně cinkalo. Aby jsem byl oslepen téměř ze dne na den, po pozorování jistých jevů.

zjevení

I z téhož důvodu zuřivě konstatuji:

Převážná část pozorovaných jevů byly konkrétní technicko fyzikální jevy možné mimozemské provenience.

Pouze jediné pozorování v Jižních Čechách, digitálně zaznamenané fotoaparátem a kamerou, by mohlo být při dobré vůli považováno za nedotažený pokus holografického obrazu ve vzdušném prostoru. Předběžně upraveném a pravděpodobně ionizovánými chemtrails.

Na mnohých a spíše okrajových místech oblohy bylo možno pozorovat magnetické siločáry, když "uvnitř" se měnily průběžně podivné obrazy, z nichž vynikal obraz madony s dítětem a velký drak. Přičemž jeden z fotografujících byl na krátký čas na obloze dvojrozměrně vyfocen. Jakkoliv to zní neuvěřitelně.

Bohužel, obraz byl snímán při západu Slunce, při rychlém stmívání a vše upraveno nevyžádaným SW do podoby, jež neodpovídala skutečně viděnému.

Každopádně nebesy a chemtrails agenturou s. r. o. nabídnutý obraz mizerné dvojrozměrné kvality, když v třírozměrném pohledu byl viděn jen velmi pomalý obří mračný disk a cosi v podobě pohádkového draka, jenž pomalu přelétával na ze západu a severovýchod. Přičemž právě na trojrozměrném mračném disku se objevil dvojrozměrný obraz připomínající madonu s dítětem.

zjevení

Jednu z těchto nepovedených fotografii jsem již zveřejnil a snad za čas zveřejním i ostatní, jež se příliš neliší od již zveřejněných. Jen dokumentují pohyb na nebeském jevišti.

Abych přesně vymezil, co jsem vlastně viděli, nafotili a nafilmovali?

Nevím. Byla to nesouvisející podivná hra chemtrails a světla.

Nicméně v přímé souvislosti, co jsme kdy v těchto místech pozorovali.

Abych byl přesnější (zdaleka však nikoli sebestředný): "Co nás v těchto místech nějaký čas pozorovalo".

zjevení

Důvod? Očividně přílišně drzá zvědavost červíka na udici!

Mnohé z toho zajisté natolik podivné, že některé detaily si ještě pěkně dlouhý čas ponechám jen pro sebe.

Snad i proto, že je obtížné, vzhledem k četnosti a různosti jevů, přesně vymezit jasnou hranicí průvodních jevů, od vedlejších efektů prostého skupinového mobingu čistě domorodé provenience.

V souvislosti s mnohými, již téměř denními realitami, považuji rovněž za podivné, jakým praktikám podléhá současná tvorba odborných učebnic, v nichž lze vypozorovat snadnost odměn za opisování učebnic z dřevních časů první republiky. Když převratné objevy a jejich podstata, se v nich vyskytují jen velmi zřídka. Pokud vůbec. Když vynálezy nahrazující stávající zdroje energii jsou zásadně trestány, aby společnosti odpovědná media, místo odpovídající osvětové činnosti, přinášející skutečný pokrok, nás pravidelně vybahnily v denních lžích a marných fikcích. Oslavujících krvelačná monstra a biorobotické, či jiné sexuálně skvěle orientované giganty.

Nyní se vrátím opět k projektu CNN:

Pokud slovo "holografie" (hologram) dostává skutečně jiný význam, než byl na samém počátku na mysli, nezbývá nám nic jiného, než odevzdaně čekat, z jakého směru možná přijde Jejich kouzelník s nedobrými zprávami.Související články:
Jsem. Přicházím. (I am. I come)... 4/4 (02.08.2018)
Vaporizace (02.10.2015)
Mrvící se kal (04.11.2013)
Dny "Mlčení"... (07.06.2012)
Není-li divné? (05.05.2012)
Stoletá válka v časové linii 1337 - 1453 n. l. (01.05.2012)
Bobkové listí, tykadélka a hlavy nedotčené... (26.04.2012)
Země neomezených možností... (16.04.2012)
Kdesi přečetl a parafrázuji: Moje tupost, nechť je mi omluvou... (24.03.2012)
Lichva - zmodernizovaný nástroj masové devastace? (19.03.2012)
PŘÍLIŠ "ŠIKMÝ" MĚSÍC? (29.02.2012)
Divné zvuky? (25.01.2012)
Duchovní otroctví... (22.01.2012)
Jak přežít... (03.01.2012)
Nebesa i studánka jsou plny zlatých hvězd (26.11.2011)
Levný dovoz... (15.11.2011)
Jakých konců se dobabráme... (11.11.2011)
A česky dýchát smím? (21.10.2011)
Tři Zlatá Perunova jablka? (15.10.2011)
Již dnes, nebo až zítra? ...IV. (09.10.2011)
Čert na koze již nějaký čas jezdí III. (04.10.2011)
Nebe se chvělo a postavení hvězd bylo jiné... II. (29.09.2011)
Značková smrt nebo neprodejné zboží? (24.08.2011)
A kdokoliv by odmítl klaněti se číslu a obrazu té šelmy... (28.07.2011)
Čipošelmostroj v ohrožení? (15.07.2011)
Milí hoši z "Gott mit uns"... (06.07.2011)
Marťanské multi kulti... (01.07.2011)
Bojí se narozených i ještě nenarozených dětí! (24.06.2011)
Zjevení (Třetí fatimské poselství)... (10.06.2011)
Jak z Průšvihu ven? (06.06.2011)
Neuroreklama... 1. část (01.06.2011)
Vyhlášení exkomunikace na papeže Benedikta XVI. a Jana Pavla II. (18.05.2011)
Má dáti, dal... aneb ukradli jsme, ukradli nám... (17.05.2011)
Hon na vystražené zajíce... (14.05.2011)
Je-li kosí počet správný... (01.05.2011)
Chemtrails? (22.04.2011)
Vortex a Brány mezi dimenzemi? (14.04.2011)
Andělé průvodci lidského ducha... (12.04.2011)
Když ne ve vatikánských kasematech, tak určitě na Inetu ... 3. část/3 (09.04.2011)
Mimozemci ve vatikánských kasematech? ...2/3. část (06.04.2011)
Mimozemci ve vatikánských kasematech? ...1/3. část (04.04.2011)
Gibberish (01.04.2011)
Jedna a jedna... (30.03.2011)
Měsíc opět třetí den v úplňku (21.03.2011)
Humanitární bombardování Libye... (20.03.2011)
V bídném čase nečasů a sloty... (15.03.2011)
Technologická singularita... (08.03.2011)
Již nic, co není dobré... (06.10.2010)
Zaplať můj lup a zdechni... (14.05.2010)
Nebojme se nazývat věci a děje pravými jmény! (05.05.2010)
Na tvrdo...2. (02.05.2010)
Na tvrdo... 1. (29.04.2010)
Co se vlastně děje? (22.04.2010)
Dagon (15.04.2010)
Již apokalyptičtí jezdci cválají... (03.03.2010)
Poděkování za porážku Čechů... (18.02.2010)
Jako vždy před tím i poté, (29.01.2010)
Množství jistot nedaleko černé díry... (21.01.2010)
Agrotechnické lhůty: (18.01.2010)
Opakování je matka moudrosti? (15.01.2010)
Raději však toto, nešli lstivý Otto... (10.01.2010)
Akce jedna báseň: (07.01.2010)
Rok 2010 - Doomsday (24.11.2009)
Škoda slov.... (21.11.2009)
Soudný den (Doomsday)... (11.11.2009)
Špatné pimprlové divadlo? (10.11.2009)
Metastáze Ústavy a práva... (04.11.2009)
Moloch, stvořitel veškerenstva... (30.10.2009)
Dělit nedělitelné? (19.10.2009)
Nabádání k fašistickému puči? (11.10.2009)
Vážený pane prezidente... (08.10.2009)
Neboť sám počátek všeho našeho konání... (30.09.2009)
Zaměnitelné časové linie... (28.09.2009)
Svítání Ďasů... (20.09.2009)
Blesky? Blýskavice? Podraz...3. část (10.09.2009)
Sršáni a ti ostatní mimozemci (01.09.2009)
Ačkoliv? (30.08.2009)
Černá mše? (07.08.2009)
Další hysterická panepidemie... (29.07.2009)
Nositelé placatosti zeměkoule? (22.07.2009)
Jupiter v kolizi s neznámým objektem... (21.07.2009)
Petice proti přijetí Lisabonské "smlouvy" (13.05.2009)
Neslyšně voláme... (11.05.2009)
Vězni a žáci prozatím sledovaní jen skrze čipové náramky... (06.05.2009)
Věrohodné příznaky? (04.05.2009)
Dovolí nám "prasečí" chřipka... (26.04.2009)
Sci fi - Zlý sen (09.04.2009)
Válka menších bohů (31.03.2009)
Nesouvisející výběr (23.02.2009)
Jsem stále svobodný? (03.02.2009)
Mír a pokoj spravedlivých (14.01.2009)
Den mluvících kamenů... (08.01.2009)
Vánoční pozdrav z Gazy (28.12.2008)
Predikce bývají dnes šílené (04.12.2008)
Vítejte... (26.11.2008)
Sestoupení Svatého ducha (20.11.2008)
Holografický přenos z Chicaga (CNN) (06.11.2008)
Looking Glass (29.10.2008)
A druhým okem pozorujte Sběř? (03.10.2008)
Kosovo = Srbsko (10.08.2008)
Jsem. Přicházím. (I am. I come)... část 3/4 (02.08.2008)
Legenda o rozjetém expresu (21.04.2008)
Apokalypsa Jana Theologa? 5. část (17.04.2008)
Apokalypsa Jana Theologa? 4. část (13.04.2008)
Apokalypsa Jana Theologa? 3. část (10.04.2008)
Apokalypsa Jana Theologa? 2. část (06.04.2008)
Apokalypsa Jana Theologa (04.04.2008)
Vrba by uschla zármutkem... (27.03.2008)
Konec světa... (25.03.2008)
Nově vyhlášené smrtelné hříchy (18.03.2008)
Budování vyspělého Satanátu? (09.03.2008)
bin Satan (03.01.2008)
Vaporizace práv, opět dobrovolně povinná (16.12.2007)
Elektronické harašení a čipizace zlatých zítřků (03.12.2007)
Čipový Implantát a elektronické harašení (14.11.2007)
Charta základních práv a svobod (13.11.2007)
Babylónie (22.09.2007)
Jediná pravda (20.09.2007)
Šoková terapie? (29.08.2007)
Mohu se mýlit... (12.08.2007)
Když sv. Jan na ostrově Patmos prášil... (21.06.2007)
Případ "Anička" (14.06.2007)
Ježíš... vůdce sekty, buřič nebo rebel? (04.06.2007)
Nemá být úniku (19.04.2007)
Vize pekla... (15.03.2007)
Temný věk (13.02.2007)
Z hlubokosti k Tobě voláme... (05.12.2006)
Zemští škůdci (21.11.2006)
Marťanky prý nemají prsa! Považte prosím... (30.10.2006)
Elektronický terorizmus (Electronical Harassment) (22.10.2006)
Electronic Harassment (18.10.2006)
Janova Apokalypsa (24.07.2006)
Jsou to Jinozemci, co na nás útočí? (05.06.2005)
Polétavá smrt (29.05.2005)
Jsem. Přicházím. (I am. I come). část 2/4 (00.00.0000)
Celá tisková zpráva | Komentáře: 4 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Info linka

...


  Knižní novinky


DMK
DMKEL

  Závislý výzkum agentury Step by step
Chcete zrušit změny času?

Ano (2049 hl.)
 
Ne (1318 hl.)
 
Možná (1338 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 4705

  Novinky
10.01.2018: Orlík

04.11.2017: Den mluvících kamenů

Nezapomenutelná kniha se širokým a hlubokým obsahem sdělení, ke které se budete stále vracet. Téměř 500 stran celobarevného tisku A5 na křídovém papíře.

Poštou na dobírku stojí 500 Kč + poštovné a balné a objednat si ji můžete zde.

Dojde asi do 3 dnů.

20.03.2008: Pamatujte tyto dny a pozorně naslouchejte
17.02.2008: Průběžně doplňovaná databáze jevů nad ČR

  Teorie relativity
Originální teorie relativity Zdeňka Patricka

Teorie relativity aneb, co Eistein posmrtně je?tě nevynalezne... Více


  Statistika

31.12. 2020 - 5 578 146
31.12.2020 4 271 480
31.12.202 1 153 197
31-12. 2020 - 153 469

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0