| Hlavní stránka | TOP 50 | Weblinks | Ankety | Vyhledávání | Čtenáři |

  Hlavní menu
To nejlepší od ZP
Hlavní stránka
Vydané knihy
Ankety
Teorie relativity Rozšířené vyhledávání

  Altaj - záhady RF

  Obsah:
Glosy
Janova Apokalypsa
Chaldejské eposy - Necronomicon
Chemtrails
Kdo je kdo?
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie

  Vyhledávání

Hledej
v Dýmajícím zrcadle!  Informace

Dýmající zrcadlo
Zdeněk Patrick
Copyright © 1994 - 2006
cs.atari.org
BeepEdge

  TOP 50
TOP 50

  RSS Beep Edge
RSS Beep Edge

  Web Dýmající zrcadlo:


Dýmající zrcadlo

  Doporučujeme...

Blaník 1
Blaník 2
Blaník3
Sborník nezávislých Foglarovců č. 8 2019
Sborník nezávislých Foglarovců č. 7 - 2018 Sborník nezávislých Foglarovců / č. 8 - 2019
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie


  Horká linka

https://www.youtube.com/watch?v=5f7GhbBhOk4


Chemtrails nad Prahou
Vydáno dne 18. 12. 2007 (13239 přečtení)

Pamatujte si tyto dny a pozorně naslouchejte:
Kosovo = Srbsko
Chemitrails nad Prahou

© Zdeněk Patrick


4. srpna 2004 Praha 4 Můj první snímek chemtrails ze 4. srpna 2004. Několik jakoby triangulačních křížů, které se však nechovaly jako běžně contrails (kondenzační pruhy). Tyto vytrvale visely na stejném místě.


Ještě cosi, co se zdálo být neobvyklé. Modrá obloha a svit Slunce jakoby byly přikryty polopropustným závojem, jenž pozvolna zatuhl i na několik týdnů. Bylo to tak podivné, že jsem se rozhodl jev dlouhodobě sledovat.


V té době jsem již používal fotovoltaické články, takže zápisy o svítivosti Slunce jsem si vedl každý den. Jakkoliv byla obloha bez jediného mráčku, bylo jasné, že svit Slunce prudce klesá.


Příčinou byl zvětšující se závoj, jimž se obloha kupodivu nevratně pokrývala.

Časem jsem vypozoroval, že letadla, vypouštějící onen hnojník, létala křížem krážem kolem Slunce, a své okruhy podřídila trajektorii Slunce. Přičemž vždy dvě a dvě letadla křížila svojí dráhu. Někdy tak nebezpečně, že se málem srazila (viz Andělé nad Dobeškou).


Svit Slunce za rok 2004 poklesl o 80%, ačkoliv obloha se zdála být stále modrá. I když pokrytá divnou clonou. Někdy namodralou, jindy šedou, či černou. Podle barvy generovaných mračen byly letadla vypouštějící chemtrails opatřeny příslušnou barevnou kamufláží.

Způsob fotografování byl stále obtížnější, neboť statisíce letadel létalo vždy do Slunce a ze Slunce. Z téhož důvodu jsou mnohé fotografie ochuzeny na příklad stínem domu, podhledem, či siluetou stromu.


Záhadné pruhy jevily v průběhu dalšího pozorování rychlý vývoj. Rovněž četnost letadel a letů se navýšila natolik, že pokrývání oblohy neznámými hnojníkem nabývalo na intenzitě.


Co bylo zajímavé: V okamžiku, kdy se pruhy křížily, jeden z nich vysublimoval a druhý nabýval bleskurychle na objemu a za krátkou chvíli se z něj vytvořily cáry podivného mračna. A za další temná kouřová roura o délce několika desítek kilometrů.


To již byl rok 2005 na jehož konci jsem zjistil, že svit Slunce poklesl o dalších 80% procent. Tentokráte k roku 2004. Tehdy jsem se začall zajímat o co skutečně kráčí. Televize a noviny mektaly své půlpravdy o tunelování a o výfukových plynech osobních aut. O nasíleném znečisťování vzdušného obalu planety chemtrails a kamionovou dopravou ani slůvko. Zatímco chemtrails vytvářela několik vrstev mračen. Podobně jako za dob, kdy byly praktikovány zkušební atomové výbuchy.Čas od času jsem vypozoroval spojitosti mezi chemtrails a uragány, jež vždy pět krát do roka zavítaly i do našich krajů Rovněž se objevily podivné bouře s blesky bez hromů, přičemž jedna z bouřek byla doprovázena velmi neobvyklými elektromagnetickými jevy vrcholícími relativistickými efekty. Tehdy jsem se domníval, že chemtrails umožňují ionizaci vzdušného obalu k podivným pokusům.


Postupně bylo jasné, že ve dne nelze nic nového nafotit, neboť neprostupnost chemtrails závoje podstatně zesílil. Tak výhodný osvit Slunce při západu umožnil dokumentovat problém podstatně detailněji. Při té příležitosti mne napadlo, při rudém obzoru, že přeměňují naší planetu na Rudý Mars. Hloupá myšlenka? Oficiální termín kriminálních živlů, páchajících toto zlé dílo na vysoké vědecké úrovni, zní "Stmívání planety" a souvisí s celou plejádou jiných podlých činů!!


Postupně se vytvářel nad námi neprodyšný kloubouk chemtrais, jenž byl ze spoda umocněn zplodinami nasílené kamionpové dopravy. A zároveň s neobyčejně životadárným CO2 puchem i hřmotem začal, tentokráte náš zrak ničit, společně s mikrovlnnými ataky i přízemní ozón. Mnohdy vypadala krajina kolem, jako u velmi zlého čaroděje, s nyní již neexistujícími továrními komíny velkopodnikatele Klementa Gottwalda. Vrabčáci i vlašťovky zmizely docela. Někdy hojný chocholouš rovněž nepřežil a čápi se v té době do jednoho ztratili kdesi nad Izraelem.


centrails a důsledkyCirkulace vzdušného obalu se nyní zastavila docela. Jen čas od času přišly silné vichřice. Na cárech a chuchvalcích mraků vyrobených z chemtrails bylo patrné, že si někdo hraje s magnetickým polem. Respektive bylo jasně vidět silokřivky magnetického pole, že by bylo pokrytí tlf. a mikrovlnného signálu již 100%?


V době pozorování jsem zjistil, že některým stromům hnojení chemtrails krátkodobě svědčí, zatímco tráva a květenu, kterou jsem musel sekat dříve každý čtvrtý den, postačí posekat dvakrát třikrát v sezoně. Padající bílý olej, byl prohlášen multimediálními prostituty za neškodně vypouštěný minerální olej. Vypouštěný na Prahou během letužA tak dnes v ponuré tmě denního světla čučím, na padající chemtrails, jež za malou chvíli promění skrze smog vše vůkol v krajinu neviditelné, nicméně vytrvalé smrti.Celá tisková zpráva | Komentáře: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Info linka

...


  Knižní novinky


DMK
DMKEL

  Závislý výzkum agentury Step by step
Chcete zrušit změny času?

Ano (2049 hl.)
 
Ne (1318 hl.)
 
Možná (1338 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 4705

  Novinky
10.01.2018: Orlík

04.11.2017: Den mluvících kamenů

Nezapomenutelná kniha se širokým a hlubokým obsahem sdělení, ke které se budete stále vracet. Téměř 500 stran celobarevného tisku A5 na křídovém papíře.

Poštou na dobírku stojí 500 Kč + poštovné a balné a objednat si ji můžete zde.

Dojde asi do 3 dnů.

20.03.2008: Pamatujte tyto dny a pozorně naslouchejte
17.02.2008: Průběžně doplňovaná databáze jevů nad ČR

  Teorie relativity
Originální teorie relativity Zdeňka Patricka

Teorie relativity aneb, co Eistein posmrtně je?tě nevynalezne... Více


  Statistika

31.12. 2020 - 5 578 146
31.12.2020 4 271 480
31.12.202 1 153 197
31-12. 2020 - 153 469

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0