| Hlavní stránka | TOP 50 | Weblinks | Ankety | Vyhledávání | Čtenáři |

  Hlavní menu
To nejlepší od ZP
Hlavní stránka
Vydané knihy
Ankety
Teorie relativity Rozšířené vyhledávání

  Altaj - záhady RF

  Obsah:
Glosy
Janova Apokalypsa
Chaldejské eposy - Necronomicon
Chemtrails
Kdo je kdo?
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie

  Vyhledávání

Hledej
v Dýmajícím zrcadle!  Informace

Dýmající zrcadlo
Zdeněk Patrick
Copyright © 1994 - 2006
cs.atari.org
BeepEdge

  TOP 50
TOP 50

  RSS Beep Edge
RSS Beep Edge

  Web Dýmající zrcadlo:


Dýmající zrcadlo

  Doporučujeme...

Blaník 1
Blaník 2
Blaník3
Sborník nezávislých Foglarovců č. 8 2019
Sborník nezávislých Foglarovců č. 7 - 2018 Sborník nezávislých Foglarovců / č. 8 - 2019
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie


  Horká linka

https://www.youtube.com/watch?v=5f7GhbBhOk4


Značková smrt nebo neprodejné zboží?
Vydáno dne 24. 08. 2011 (3484 přečtení)

Včera i předevčírem jsem vedl skrze komentáře rozhovor s zřejmě nenáhodným čtenářem, jenž je názoru, že uměle řízená devastace společnosti postoupila tak dalece, že by nebylo na škodu, kdyby nastoupily trestné andělské sbory, či kladní mimozemci.

Co Boží trest?

Vážená spoluzombie: dovoluji si tímto upozornit, že to, co si dnes zákrytně a samozvaně říká "Boží trest", již po celý dlouhý čas a zcela k nedosažení, beztrestně páže genocidu lidstva. Pod rouškou hysterie o možná možné invazi zlých mimozemců. Nikoli sice nemožné, avšak v nasílené doprovodné vidině, tajnými službami vnucovaného Dooms day (Holywoodským trilerem o Konci světa) a nebezpečném roku 2012.

Vážená spoluzombie:Planeta, kde slovo dnes znamená beztrestné genocidum?

Země Zlaté hvězdy Margity© Zdeněk Patrick - Praha 2011

© All rights reserved.& smit.wz.cz © Zdeněk Patrick

Vážená spoluzombie, Vážené Andělské sbory:

Nikoli, že by to bylo zásadně nezajímavé dilema, neboť při pohledu na stávající syčáky mívám tutéž marnou potřebu mocných nebeských sil urychleně juchajících, společně s věčně ospalými a jak se domnívám i nahluchlými blanickými reky, neslyšícími nářek své Čeledi - konečně na pomoc. Nic takového se, ani v náznaku nekoná. I když... ale o tom později.

Udatní spáči, zmateni argumenty pana Husáka (Posledního prezidenta Československa), který vyzradil sv. Václavovi jednu z utajovaných skutečností, že možná bude ještě hůře, se vrátili zpět do svého skalního vigvamu a svatý Václav zpět na podstavec. Snad skutečně nahluchlí, snad...

Připravme se všestranně na tuhou zimu. Indiáni prý sbírají dříví. Zřejmě bude ještě mnohem hůře.

I přesto vše, co pozitivního ve svých marných snech očekáváme...

Stav matche vyznívá 32 : 0 v náš neprospěch a bohužel i sil kladných. již jen chabě vzdorujících novému Temnu a času infikovanému insektoidními jezuity, apostaty a pravdoláskovci.

Mimochodem: Obrázek ošklivě až odpudivě vyhlížejícího vychrtlého pána, který právě na vážená spoluzombie čučí z nechutného obrázku a je právě hulící nás ve své vyklepané neznačkové partyzánce, není ani poslanec ČR bojující proti kuřákům, snad ve značkovém rouchu nadstátního terorizmu, ba ani zlý mimozemec typu šedivec, jak bychom se mohli mylně domnívat. Na podkladě zjevně a zásadně, v rozporu se všemi tolerantními normálni krásy, očividně nesličného vzezření. Ba není to ani vládní zástupce páté kolony modifikovaných Greys pan KRL, ale prý jen karikatura kuřáka, jenž zcela a nezákonně propadl osudu. Zdrogován levnou neznačkovou partyzánkou... Nikoli tedy, přísně kontrolními věž emi, pečlivě střežený fešák iso normou autorizovaných, odvozeně prezidiem nejvyššího sovětu rady ministrů EU povolených výhod. Vyplývajících do povolené konzumace značkových cigaret značky:

"Ministr zdravé EUthanaise a ostatního nelehkého umírání varuje:

Něvyfajčí? Zomrie? Vyfajčí? - zomrie rovnako. Jasně, že s pořádně navýšenými daněmi i účinky. Účinky dodávanými, nikoli jak bylo doposud dobrým zvykem - skrze plíce, ale horempádem - přímo do umdlených mozkových buněk. Skrze příjemně mozek ničící tajné esence. Vyrobené z nejsmrdutějšího kravského humusu a hrůzně zapáchající močoviny.

Umělec neznámý. Aniž je znám umělec podílející na zvápenatění pana mimvelvelvyslance Krl.

Když legendu vzniku i veškerá vážící se autorská práva na hrůzou zvápenatělého mimozemce - nevyléčitelného kuřáka, vlastním já. Prý, podle dárce, zvápenatěl úžasem nad lidskou blbostí. Soška, či pozůstatky mimozemce jsou k vidění za vchodovými dveřmi mého příbytku. Tímto přiznáním se zbavuji veškeré zodpovědnosti za srdeční a mozkové příhody nezvaných hostů, či pomocných stráží tvořených tvrdým jádrem někdejších STB a kádrováků.) Vyzbrojených účinnou mikrovlnnou špehovačkou pana soudruha Ivana Delšího.

Při vstupu je nutné říci zaklínadlo, čili login: Nazdar Adame...pasword: Osobní poplach!

Za výsledek neručím.

Dlouhý čas mi nešlo do hlavy proč taková propaganda kolem značkového zboží. Proč tak úporně nasílená likvidace prodejců s neznačkovým zbožím za asistence přepadových komand. Jakkoliv naopak na václavském václaváku volně bujel UCK drogový kartel.

Proč?

Včera zcela překvapivě proběhlo na jednom z TV kanálu kratičké asi tříminutové info:

O zločinném a organizovaném spiknutí s cílem vyhladit domorodé obyvatelstvo planety:

vše úzce propojené s již známými doktrínami "humánější" likvidace domorodého obyvatelstva sterilizací a pozvolným vyvražďováním vytvářením genocidních podmínek. S ideově nasílenou a bohužel i praktikovanou plošnou sterilizací obyvatelstva a fašistickou propagací EUthanasie .

S pravděpodobným cílem postupně a nenápadně nahradit autochtonního občana, občanem multi kulti, jehož práva rozhodovat o naší rodné zemi, vzhledem k mezinárodnímu právu, budou natolik omezená, že veškeré pravomoce rozhodování budou, za fyzické nepřítomnosti původního obyvatelstva, delegovány na nové majitele - bankovní rodiny cizí provenience.

Tato destruktivní činnost otrokářských svazů je praktikována v Evropě již od dob Římské říše, ale i dalšími nástupnickými systémy. V ruku v ruce s falšováním dějin a to v takovém rozsahu, že skrze výsledné efekty je lze úspěšně považovat za nepromlčitelné válečné zločiny organizovaného spiknutí proti původnímu obyvatelstvu Y-chromozomu Hs R1.

Do téže kategorie nepromlčitelných zločinů, neboť stále v nasílenější podobě praktikovaných týmiž uskupeními patří:

Vyvraždění polabských Srbů, vyhlazovací křížové výpravy proti českým kacířům, s cílem vyvraždit slovanské etnikum v Čechách, Vyvražďování českého obyvatelstva po roce 1621, vyvražďování a plánování genocidy českých a československých občanů skrze německou válečnou mašinerii, fašistickou ideologii a tzv sudetismus.

Zpráva, která se včera objevila na jednom z TV kanálů hovoří o chemických látkách, jimiž jsou nevratně a se zlým úmyslem napuštěny veškeré značkové výrobky, značková oblečení i modní doplňky. Napuštěny laboratorně vyvinutými chemickými látkami, jež jsou cíleně neslučitelné se životem a zdravím lidských bytostí. Zejména svým působením:

Chemickou sterilizací mužů a žen, kteří si takové oblečení, obuv, či modní doplněk oblečou. Uvážíme-li, že povědomost o této zrůdné a zákeřné genocidě všech obyvatel planet je stará více než třicet let, aniž je možnost zakročit, pak jak jinak lze hodnotit tvůrce, výrobce i prodejce téhož. Jako válečný zločin proti lidskosti a lidské přirozenosti.

Navíc chemičtí výzkumníci pojistili svůj výrobek i pro případ praním odstranit smrtící účinky. Sterilizační a smrtící účinky se naopak při praní několikanásobně znásobí.

A vážená spoluzombie nekupující si značkové zboží, neboť insektoidní jezuité a pravdoláskovci s retorikou barových povalečů, vás vysáli až do morku kostí, takže jste potencionální bezdomovci? Ani vy o nic nepříjdete.

Chlor a fluor ve vodě, v lécích, v potravinách atd?

Říkám-li třicet let - brožurka vydaná pod záštitou OSN, mimo jiné (útoky těžkými kovy a rtutí a navýšením životu nebezpečné chemie v předražených potravinách vypráví o pracích práčcích, mycích saponátech, mýdlech i dalšími výdobytky válečné chemie, která je schopná rozpustit nejen mastné kyseliny, ale i sperma vašich mužů a synů, přesně tak jako odborně indikované antikoncepční prostředky zničí vaječníky vašich žen, dcer a dívek.

Podávané s lehkostí gazelích nožek nezletilým a mladistvým děvám. Vaše sperma bude lehce a bezpracně a při teplotách nižších.. považte jen vážená spoluZombie.. nížších než pod 40 stupňů - hravě a rychle rozpuštěno, jako jiná běžná nečistota a mastná kyselina na vašem prádle, ve vaší kuchyni, na vašem nádobí i ve vašich útrobách. neboť lehce prostupující pokožkou jako dotykový jed středověké jedubaby. Pak není ani narození poškozených dětí až tak neočekávatelnou výjimkou, ale pravidlem. Aniž jsou vody vodní živočichové, podzemní zásobárny pitných vod a vše související s potravinovým řetězcem lidstva vyjmuty z tohoto idiotského útoku. Naopak zcela přesyceny a mrtvy. neboť biochemickým odpadem přesyceny nad únosnou mez, neslučitelné s dalším životem na této planetě. S nebezpečnou vizí, že lidsto může být pokládáno, pro okolní vývoj vesmíru tak nebezpečné, že rozhodování o konci lidského společenství může být snadnější, než jsme si kdy mysleli.

Podle TV kanálu se jisté občanské společenství, znalé této zákeřně vražedné technologie pokusilo spojit s výrobci těchto látek i výrobci značkového zboží, které se vlastně stalo nejzákeřnější chemickou zbraní používanou v právě probíhající třetí světové válce proti domorodému obyvatelstvu vedenou globalizátory, vlastizrádci, extremistickými skupinami EU nácků atd.?

Na výzvu celého nepřehledného množství viníků odpověděli jen dva zanedbatelní výrobci značkového zboží s příslibem, že pokusí o nápravu. Nikoli však osnovatelé celého válečného zločinu.

V této souvislosti vyzývám všechny svobodné vydavatele web stránek: Nepodporujte hysterii distribuovanou pomahači válečných zločinců, nepodporujte neověřené polopravdy úmyslně šířené po internetu. Polopravdy a mezipravdy o nadcházející (jakkoliv možná možné) agresi a útoku zlých mimozemců. S cílem zastřít a odůvodnit smyšlenostmi ustavení extrémistického NWO a mektáním o přicházejících obludách z kosmu, zastírání svých vlastních válečných zločinů proti lidskosti a lidské přirozenosti. Tedy ze zásady zločiny hrdelní a nepromlčitelné.

Jakkoliv... A nyní jen suše konstatuji..., že do našeho časového prostoru s podivnými efekty vstupující monitorující netuzemské jednotky, jsou již dlouhodobě aktivovány.

Kým?

Není známo.

Rozhodnutí je, vážená spoluzombie, jen na nás, při zásadním odmítání násilí a jakéhokoliv rasisticky motivovaného, odvozeně fašistického extremizmu, které jak sovětský mráz, v přesně načasovaných impulsech a přesně zkoordinovaných časových intervalech, zasílá k nám protentokrát nikoliv Kreml, jak tvrdí stále tentýž a stále stejně prodejný mediální prostitut a vlezdobruselista, nýbrž ...... právě Brusel!

PS

Mohu-li se zeptat, stále ještě jako svobodný občan ČR: Vojenské, silové a policejní složky monitorující, pravděpodobně z nedostatku jiných příležitostí, jen invalidní chudáky, stále ještě reflektují na svoji nezružitelnou vojenskou a Ústavní přísahu danou suverennímu lidu ČR a Československé státností? Přísahou danou a směřující k obraně vlasti!

Odpověď si nežádám, jen zamyšlení se nad všemi skutečnostmi a okolnostmi současných zásadních dějů světového společenství. S prosbou, aby si zkontrolovali svoje slavnostní a pracovní uniformy, zdališ jsou jedu prosty, či naopak přesyceny bojovými chemikáliemi s výše popsanými efekty sterilizace a jak již řečeno při dlouhodobém působení neslučitelné se zdravím a životem reka připraveného vždy k obraně vlasti. Zkontrolujte si prosím, podle které ISO normy a kterým výrobcem a prodejcem byla vaše povinná výzbroj a výstroj dodána.

S pozdravem Světu Mír, Míru zdar, násilí zmar :=)) Zdeněk Patrick vr.Související články:
Jsem. Přicházím. (I am. I come)... 4/4 (02.08.2018)
Vaporizace (02.10.2015)
Mrvící se kal (04.11.2013)
Dny "Mlčení"... (07.06.2012)
Není-li divné? (05.05.2012)
Stoletá válka v časové linii 1337 - 1453 n. l. (01.05.2012)
Bobkové listí, tykadélka a hlavy nedotčené... (26.04.2012)
Země neomezených možností... (16.04.2012)
Kdesi přečetl a parafrázuji: Moje tupost, nechť je mi omluvou... (24.03.2012)
Lichva - zmodernizovaný nástroj masové devastace? (19.03.2012)
PŘÍLIŠ "ŠIKMÝ" MĚSÍC? (29.02.2012)
Divné zvuky? (25.01.2012)
Duchovní otroctví... (22.01.2012)
Jak přežít... (03.01.2012)
Nebesa i studánka jsou plny zlatých hvězd (26.11.2011)
Levný dovoz... (15.11.2011)
Jakých konců se dobabráme... (11.11.2011)
A česky dýchát smím? (21.10.2011)
Tři Zlatá Perunova jablka? (15.10.2011)
Již dnes, nebo až zítra? ...IV. (09.10.2011)
Čert na koze již nějaký čas jezdí III. (04.10.2011)
Nebe se chvělo a postavení hvězd bylo jiné... II. (29.09.2011)
A kdokoliv by odmítl klaněti se číslu a obrazu té šelmy... (28.07.2011)
Čipošelmostroj v ohrožení? (15.07.2011)
Milí hoši z "Gott mit uns"... (06.07.2011)
Marťanské multi kulti... (01.07.2011)
Bojí se narozených i ještě nenarozených dětí! (24.06.2011)
Zjevení (Třetí fatimské poselství)... (10.06.2011)
Jak z Průšvihu ven? (06.06.2011)
Neuroreklama... 1. část (01.06.2011)
Vyhlášení exkomunikace na papeže Benedikta XVI. a Jana Pavla II. (18.05.2011)
Má dáti, dal... aneb ukradli jsme, ukradli nám... (17.05.2011)
Hon na vystražené zajíce... (14.05.2011)
Je-li kosí počet správný... (01.05.2011)
Chemtrails? (22.04.2011)
Vortex a Brány mezi dimenzemi? (14.04.2011)
Andělé průvodci lidského ducha... (12.04.2011)
Když ne ve vatikánských kasematech, tak určitě na Inetu ... 3. část/3 (09.04.2011)
Mimozemci ve vatikánských kasematech? ...2/3. část (06.04.2011)
Mimozemci ve vatikánských kasematech? ...1/3. část (04.04.2011)
Gibberish (01.04.2011)
Jedna a jedna... (30.03.2011)
Měsíc opět třetí den v úplňku (21.03.2011)
Humanitární bombardování Libye... (20.03.2011)
V bídném čase nečasů a sloty... (15.03.2011)
Technologická singularita... (08.03.2011)
Již nic, co není dobré... (06.10.2010)
Zaplať můj lup a zdechni... (14.05.2010)
Nebojme se nazývat věci a děje pravými jmény! (05.05.2010)
Na tvrdo...2. (02.05.2010)
Na tvrdo... 1. (29.04.2010)
Co se vlastně děje? (22.04.2010)
Dagon (15.04.2010)
Již apokalyptičtí jezdci cválají... (03.03.2010)
Poděkování za porážku Čechů... (18.02.2010)
Jako vždy před tím i poté, (29.01.2010)
Množství jistot nedaleko černé díry... (21.01.2010)
Agrotechnické lhůty: (18.01.2010)
Opakování je matka moudrosti? (15.01.2010)
Raději však toto, nešli lstivý Otto... (10.01.2010)
Akce jedna báseň: (07.01.2010)
Rok 2010 - Doomsday (24.11.2009)
Škoda slov.... (21.11.2009)
Soudný den (Doomsday)... (11.11.2009)
Špatné pimprlové divadlo? (10.11.2009)
Metastáze Ústavy a práva... (04.11.2009)
Moloch, stvořitel veškerenstva... (30.10.2009)
Dělit nedělitelné? (19.10.2009)
Nabádání k fašistickému puči? (11.10.2009)
Vážený pane prezidente... (08.10.2009)
Neboť sám počátek všeho našeho konání... (30.09.2009)
Zaměnitelné časové linie... (28.09.2009)
Svítání Ďasů... (20.09.2009)
Blesky? Blýskavice? Podraz...3. část (10.09.2009)
Sršáni a ti ostatní mimozemci (01.09.2009)
Ačkoliv? (30.08.2009)
Černá mše? (07.08.2009)
Další hysterická panepidemie... (29.07.2009)
Nositelé placatosti zeměkoule? (22.07.2009)
Jupiter v kolizi s neznámým objektem... (21.07.2009)
Petice proti přijetí Lisabonské "smlouvy" (13.05.2009)
Neslyšně voláme... (11.05.2009)
Vězni a žáci prozatím sledovaní jen skrze čipové náramky... (06.05.2009)
Věrohodné příznaky? (04.05.2009)
Dovolí nám "prasečí" chřipka... (26.04.2009)
Sci fi - Zlý sen (09.04.2009)
Válka menších bohů (31.03.2009)
Nesouvisející výběr (23.02.2009)
Jsem stále svobodný? (03.02.2009)
Mír a pokoj spravedlivých (14.01.2009)
Den mluvících kamenů... (08.01.2009)
Vánoční pozdrav z Gazy (28.12.2008)
Predikce bývají dnes šílené (04.12.2008)
Vítejte... (26.11.2008)
Sestoupení Svatého ducha (20.11.2008)
Zvláště mocná kouzla na CNN (10.11.2008)
Holografický přenos z Chicaga (CNN) (06.11.2008)
Looking Glass (29.10.2008)
A druhým okem pozorujte Sběř? (03.10.2008)
Kosovo = Srbsko (10.08.2008)
Jsem. Přicházím. (I am. I come)... část 3/4 (02.08.2008)
Legenda o rozjetém expresu (21.04.2008)
Apokalypsa Jana Theologa? 5. část (17.04.2008)
Apokalypsa Jana Theologa? 4. část (13.04.2008)
Apokalypsa Jana Theologa? 3. část (10.04.2008)
Apokalypsa Jana Theologa? 2. část (06.04.2008)
Apokalypsa Jana Theologa (04.04.2008)
Vrba by uschla zármutkem... (27.03.2008)
Konec světa... (25.03.2008)
Nově vyhlášené smrtelné hříchy (18.03.2008)
Budování vyspělého Satanátu? (09.03.2008)
bin Satan (03.01.2008)
Vaporizace práv, opět dobrovolně povinná (16.12.2007)
Elektronické harašení a čipizace zlatých zítřků (03.12.2007)
Čipový Implantát a elektronické harašení (14.11.2007)
Charta základních práv a svobod (13.11.2007)
Babylónie (22.09.2007)
Jediná pravda (20.09.2007)
Šoková terapie? (29.08.2007)
Mohu se mýlit... (12.08.2007)
Když sv. Jan na ostrově Patmos prášil... (21.06.2007)
Případ "Anička" (14.06.2007)
Ježíš... vůdce sekty, buřič nebo rebel? (04.06.2007)
Nemá být úniku (19.04.2007)
Vize pekla... (15.03.2007)
Temný věk (13.02.2007)
Z hlubokosti k Tobě voláme... (05.12.2006)
Zemští škůdci (21.11.2006)
Marťanky prý nemají prsa! Považte prosím... (30.10.2006)
Elektronický terorizmus (Electronical Harassment) (22.10.2006)
Electronic Harassment (18.10.2006)
Janova Apokalypsa (24.07.2006)
Jsou to Jinozemci, co na nás útočí? (05.06.2005)
Polétavá smrt (29.05.2005)
Jsem. Přicházím. (I am. I come). část 2/4 (00.00.0000)
Celá tisková zpráva | Komentáře: 22 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Info linka

...


  Knižní novinky


DMK
DMKEL

  Závislý výzkum agentury Step by step
Chcete zrušit změny času?

Ano (2049 hl.)
 
Ne (1318 hl.)
 
Možná (1338 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 4705

  Novinky
10.01.2018: Orlík

04.11.2017: Den mluvících kamenů

Nezapomenutelná kniha se širokým a hlubokým obsahem sdělení, ke které se budete stále vracet. Téměř 500 stran celobarevného tisku A5 na křídovém papíře.

Poštou na dobírku stojí 500 Kč + poštovné a balné a objednat si ji můžete zde.

Dojde asi do 3 dnů.

20.03.2008: Pamatujte tyto dny a pozorně naslouchejte
17.02.2008: Průběžně doplňovaná databáze jevů nad ČR

  Teorie relativity
Originální teorie relativity Zdeňka Patricka

Teorie relativity aneb, co Eistein posmrtně je?tě nevynalezne... Více


  Statistika

31.12. 2020 - 5 578 146
31.12.2020 4 271 480
31.12.202 1 153 197
31-12. 2020 - 153 469

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0