| Hlavní stránka | TOP 50 | Weblinks | Ankety | Vyhledávání | Čtenáři |

  Hlavní menu
To nejlepší od ZP
Hlavní stránka
Vydané knihy
Ankety
Teorie relativity Rozšířené vyhledávání

  Altaj - záhady RF

  Obsah:
Glosy
Janova Apokalypsa
Chaldejské eposy - Necronomicon
Chemtrails
Kdo je kdo?
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie

  Vyhledávání

Hledej
v Dýmajícím zrcadle!



  Informace

Dýmající zrcadlo
Zdeněk Patrick
Copyright © 1994 - 2006
cs.atari.org
BeepEdge

  TOP 50
TOP 50

  RSS Beep Edge
RSS Beep Edge

  Web Dýmající zrcadlo:


Dýmající zrcadlo

  Doporučujeme...

Blaník 1
Blaník 2
Blaník3
Sborník nezávislých Foglarovců č. 8 2019
Sborník nezávislých Foglarovců č. 7 - 2018 Sborník nezávislých Foglarovců / č. 8 - 2019
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie


  Horká linka

...


Komentáře

ke článku: Krasina - Matka Sva (Matka Slavy)
ze dne 14.10.2012, autor článku: Zdeněk Patrick

Komentář ze dne: 14.10.2012 16:48:12     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Zuzana Šromová (@)
Titulek: Oskol
Nevím koho bych se zeptala, tak to zkusím zde. V Kroměříži je čtvť, dříve vesnice s názvem Oskol. Hledala jsem, co by mohl název znamenat a našla jsem jen řeku a kraj téhož jména v Rusku (v podstatě na stejné rovnoběžce jako řeka Morava), podle Levašova se tak jmenoval i nějaký bájný ruský kníže. Ve slovnících jsem našla překlad něco jako "část, dílek" nebo cizáckým slovem "fragment". Zajímalo by mne tedy, jestli by někdo věděl nebo tušil, co slovo znamená a případně proč tak byla pojmenována zrovna vesnička na břehu Moravy u Kroměříže a nic jiného v čechách ani na Moravě a nejspíš i nikde jinde, kromě toho Ruska tento název nenese?

Komentář ze dne: 14.10.2012 17:17:29     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek:
Je to pro mne inspirující podnět. Podívám se nejdříve na mapu, abych se ujistil o ostatních názvech a možných souvislostech. Pokusím se zjistit více.
Dám vědět poblíž Vašeho vstupu. Případně na Vás vznesu dotaz k možným souvislostem. Problémem Moravy a Slovenska je, na rozdíl o Čech, že mnohdy skrze křesťanství zcela vymizely předchozí stopy. Jakkoliv je nutné uvažovat i stopu polskou.
Uvidíme.

Komentář ze dne: 14.10.2012 17:58:17     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek:
Prosím, je někde, nebo byl-li poblíž Oskolu přítok malé říčky, či potoka do Moravy? Kdesi nedaleko "Za Oskolí" viz meandr Moravy. Pravděpodobně se jedná o někdejší přítok řeky Moravy, který se mohl kdysi jmenovat "Oskola" (Střep, Odskol, Odštěpek, Odštěpená). Viz oblast nazvanou "Za Oskolí". Zatím se jen dohaduji. Jdu pátrat do Čech, Rakouska, do Bojov Arije a k západním Slávům. Rusko i Ukrajina jsou jasné. Oskol, levý přítok Doňce Северс& #1082;ий Донец řeka na Ukrajině "Оскол" říčka pramenící na středoruské vrchovině Možný přítok Moravy by mohl být kdysi mezi oblastí "Za Oskolí" a brodem (peřejemi) u mostu na Hulín. Prosím, o sdělení, zda by bylo cosi takového možné.

Komentář ze dne: 14.10.2012 19:12:52     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek:
Možná se poohlédnout na slova OS_troh = skalisko vybíhající nad řekou, OS_traha, nad kraj vystupující pozorovatelna, či dokonce OS-trov (OS_ Tara) z vod vybíhající země, OS_kol - mimo koly vybíhající? OS_kořina - meziskalní křovina?
Jinak nevím.

Komentář ze dne: 14.10.2012 20:46:30     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Zuzana Šromová (@)
Titulek: Re:
No ano, podle historické mapy Morava pod Kroměříží skutečně kdysi meandrovala, tím vytvářela ostrůvek a Oskol, jakožto cesta obestavěná domy se svažovala od hradeb dolů k řece do míst, kde se rozdvojená řeka zase spojovala. Staré koryto později ustoupilo městu expandujícímu za své hradby a bylo přesunuto do bývalého koryta vedlejšího. Toho jsem si při prohlížení starých map nikdy nevšimla a je to pro mně tedy překvapení. Děkuji mnohokrát !

Komentář ze dne: 14.10.2012 23:43:28     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek: Re: Re:
Jste jednička. Oživila jste pravděpodobně u nás zapomenuté slovanské slovo Oskol. Přirozenou naplaveninou vytvořený ostrůvek ?těpící řeku.

Komentář ze dne: 15.10.2012 08:19:25     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Zuzana Šromová (@)
Titulek: Re: Re: Re:
:) Je to možné. V centru Starého Oskolu v Rusku tvoří řeka také takový ostrůvek. Nakonec jsem ale našla tento název i jinde, a to na jihovýchodě Finska. V jedné oblasti se tak jmenují dvě města (Oskola a Oskolansalo), jezero Oskonlampi a silnice Oskolantie.

Komentář ze dne: 15.10.2012 09:29:27     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Zuzana Šromová (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re:
Ještě jsem našla místo na Ukrajině, kde se řeka Oskol vlévá nebo spojuje s jinou řekou a tvoří tak ostrov. Oblast i město se jmenují "Chervonyi Oskil", což mi hned připomnělo "oscilaci" tedy "kmitavý děj". Jak jinak popsat to, co řeky v nižších částech svých toků s krajinou vyvádějí. Na takových vodou nabitých místech nebo poblíž nich na kopci stávala prý často svjatlyšče, tedy svatyně-observatoře, jako například na říčním ostrově Chortycja. Škoda, že ten náš malý moravský je už zničený :(

Komentář ze dne: 15.10.2012 10:13:01     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Zuzana Šromová (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re:
A jestli se ještě mohu na tomto místě rozepsat, on mi totiž nikdo z mého okolí nerozumí, proč se v tom pořád nimrám. Dokonce si myslím, že vím, kde to svjatliště v Kroměříži stálo - na místě dnešního gotického kostela Sv.Mořice, jak jinak :( Vyrostla jsem poblíž a to místo mně vždy přitahovalo. Jako dítě jsem mívala sny, ve kterých jsem skrze toto místo procházela do nějakého jiného světa nebo jiného stavu své mysli. Bohužel prý právě na starověreckých svjatlištích probíhaly hromadné brutální popravy v rámci převádění na novou víru. Znesvěcení místa, pojištěné církevní stavbou vyzdobenou obrazy tohoto násilí, zosobněného v trpícím Ježíši, řekou svázanou do špinavého koryta a vykácenými duby asi nelze už napravit. Alespoň já žádnou možnost nevidím :(((

Komentář ze dne: 15.10.2012 11:58:27     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
Sv. Mořic, patron římských, potažmo (heilige Moritz) německých vojáků, jedoucí na bílém koni, tak jako je Merkur bohem zlodějů a kupců, je st. Moritz patronem obchodníků a tkalců. Jen velmi těžko lze vyčíst původní inspirativní duch Slávů, jemuž byla místní někdejší svatyně (Světliště) určena.
Bílý kůň (bruna, prusý) je nejen erbovní zvíře Pěrunovo, ale i Svantovítovo. Vinný keř, je Pěrunův atribut, tak jako dub. Strom života, symbol uspořádání vesmíru a mnohdy i hvězdné brány. Netuším však, zda se moravské starožitnosti pohybovaly v této linii. Svantovít je inspirativní duch Rusičů, západních Slávů a jen některých kmenů v Čechách, které tvořili základ smluvního národa kněžny Libuše. Svantovítův kult posílil zejména v časech kněžny Drahomíry.

Komentář ze dne: 15.10.2012 12:03:01     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek: Pro Vaší snašší orientaci
Každopádně se římsko katolická církev snažila vystrnadit Slávy do otroctví a z původních svatyň vše slovanské. A nahradit vším, co měli po ruce. A tak je vlastně je Heilige Moritz (V Kroměříži a Olomouci) vlastně oslavou kupeckých karavan, které se Moravou úspěšně ploužili všemi směry. Vaše možné hledání je o to ztíženo. Pokud je dnem katolického Moritzova uctívání 22. září, pak se tak děje v čase 22. - 23. září, v den slovanských svátku rovnodennosti, kdy Slunce vstupuje do znamení Vah a opouští souhvězdí Panny, jemuž vládne Merkur (Hermes, již zmíněný bůh zlodějů a kupců.). Právě tehdy nastává, u českých, moravských a polabských Slovanů, počátek hodů a posvícení.
To se slavívalo celý týden, až do 27. září. Po celý ten čas děkovné slavnosti za bohatou úrodu, bylo záhodno mimořádně jasné osvícení všech posvátných míst tak, aby samorodžici (samozrození avatarové) na vše dobře viděli i v nočním čase.
Čím více světla, tím zjevnější dostatek.

Komentář ze dne: 15.10.2012 12:08:30     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek:
Od toho pak slovo posvícení, svjěcneie, svěcení, světit, svícení, svíce, světlišče?
A naopak? V dobách neúrody zavládla všude naprostá tma, aby i méně zainteresovaní duchové naopak "viděli"...
Součástí posvátných obřadů oslavujících Svaté světlo (Svantovida, Sventovíta), byl i obřadní boj věnovaný oslavám zákrytnému Svantovidovu symbolu, jenž se sám kdysi, ve válečném čase (při obraně nového Altyn Gorodu), proměnil v ljutého (litého) bojovného Nebeského Býka. Vybraní bojovníci pak následují Boha Tyra (Bohatýři, Bogastýři) v oslavách skrze profi bojové umění (hry). Obřadní bojovníci Boga Týra (Boha Tůra, či chcete-li Býka, Bohatýři též přeneseně Boží bojovníci, odtud odvozeně "Boží bojovníci a zákona Jeho".) pak na vyhrazených posvátných polích (Turče, Tursku) předváděli svá bojová umění (Turnice, odvozeně tur naje, či Pístnice).
Tolik pro Vaše možné hledání svých stop v minulosti. Slovo Turnaj je ryze středoslovanského původou.

Komentář ze dne: 15.10.2012 13:01:29     Reagovat
Autor: neregistrovaný - IT (@)
Titulek: Tyr - Býk
V harappské kultuře existuje kachle, na které je zobrazen býk a vpravo nahoře dva znaky. Čteno zleva do prava (pravoběžně) je první znak složen ze tří čárek. Připomíná to číslici tři. Vyjme-li se ze sanskrtského slova pro trojku první slabika, obdržíme TI. Druhý znak je znám v lineárním B jako RE. Je i tak zobrazen - jako trojzubec. Spojením těchto dvou slabik obdržíme TIRE. A přesně tohle TIRE je také zobrazeno nalevo od znaků. Znaky lze také číst jako TELE.
A nyní fantazíruji. Nečetli třeba R1b haploskupiny zmíněné znaky jako TIRE a R1a haploskupiny jako TELE?

Komentář ze dne: 26.10.2012 15:31:10     Reagovat
Autor: neregistrovaný - IT (@)
Titulek: Re: Tyr - Býk
Třemi svyslými čárkami označovali v Egyptě množné číslo. Pokud existovalo nějaké spojení mezi Egyptem a harappskou kulturou, tak tři svislé čárky mohly v har. kultuře označovat také množné číslo.

Komentář ze dne: 15.10.2012 12:29:01     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek:
PS
Domnívám se, že na Moravě byl ve trojici (Triglav) uctíván místo Svantovíta spíše Velen (Vjelen, Veles, Volos - duch ochraňující stáda a hospodářství. V Čecháh vzal za své, tvrdým prosazováním trojpolního hospodářství. Za časů Přemysla Orátaje z autochtonního kmene Lemůzů (Limigantů, Lapešů, Lomačů). Bájná Vlasta, či Šárka z Oskořině byly dcerami posledních, ryze pasteveckých kmenů v Čechách.
Dokonce se domnívám že Velehrad, byl ve skutečnosti, ve starověreckých časech Staré Moravy - Velen hradem. Slované si příliš nepotrpěli na zbytečné velikášství. Maximálně na Vyšehrahrady, Novgorody (Nová města), Nov sjela (Nusle).
Pěruna vyřadila římsko katolická církev z provozu vždy Svatým Vavřincem. Zdravím.

Komentář ze dne: 15.10.2012 13:11:26     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Zuzana Šromová (@)
Titulek: Re:
Děkuji za podrobnosti. Sice jsem se narodila v Mladé Boleslavi, ale vyrostla jsem a žiju na Moravě, tak pátrám zde. Nejsem si jistá, ale letos jsem získala dojem, že mezi badateli z Moravy a Čech panuje jistá rivalita. Slyšela jsem například o tom, že pověst o blanických rytířích patřila původně k Moravskému Blaníku (Bradlo u Litovle) nebo že praotec Čech Slovanské kmeny zradil během obrany proti Avarům u Mogadyšburgu (Velehrad?) a proto musel odejít k Řípu, to mně docela překvapilo, co si o tom myslíte?

Komentář ze dne: 15.10.2012 13:40:24     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek: Re: Re:
Nic... Snad jen, že může být ještě hůře. Páni jsou Němčouři, nebo chovanci?

Komentář ze dne: 16.10.2012 14:33:13     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Zuzana Šromová (@)
Titulek: Re: Re: Re:
hihihi nevim, jeste jsem se nezorientovala :)

Komentář ze dne: 15.10.2012 13:24:30     Reagovat
Autor: neregistrovaný - IT (@)
Titulek: Volos
V Italii žili byli Volsci.
"Historici předpokládají, že poblíž Orvieta se nacházela obec Velzna (etrusky) / Volsini (latinsky). Možná, že s tím také souvisí názvy "Volsci" nebo "Vělscá", které mají označovat umberské kněžstvo (Horák, 1991). Slovo "vělscá" - psáno levoběžně - jsem také objevil na Iguvijských deskách (nebo také Eugubinských) nalezených v obci Scheggia v r. 1444 údajně v kostele, po kterém ale nic nezbylo. V r. 1456 byly převezeny do města Gubbio, kterému Římané říkali Iguvium. Detail 10. - 12. řádku Iguvijské desky 5a. "Vělscá" je na 11. řádku."
Viz http://veneti.info/prispevki/multilingua/other/ces ky/314-co-ukryvaji-napisy-na-hrbitove
A dále fantazíruji: welšský jazyk by byl jazyk pastevců dobytka.

Komentář ze dne: 15.10.2012 13:18:18     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek: Ješě pro Vaší orientaci:
V Čecháh působili postupně i současně čtyři skupiny profi válečníků Bo_jari Bojovníci Jary (Snad Arij Bojové z Povltaví), Boga stýry (v Sedlcích) Zkráceně Stýrové, Týrové) a Čechové v Českém Středohoří a Chodové z dob Boleslava. V hodinách dějepisu se o tom i příliš nehovoří, ale téměř vše bylo podřízeno obraně země a to pro mne mnohdy na zcela sci-fi nečekané úrovni. V čase Svatoplukových kníže Gostějevid (Levý Hradec, Hostivít, otec Goriveje (Bořivoje) se přichyloval spíše k Velké Moravě, zatímco mocní Zličané ve své nezměrné pyšnosti popichované německým Otonem hodlali opanovat vše, co vazalé zmíněného Němčoura. I Svatoplukovu Velkou Moravu, která si naopak pěstovala Pragitae, co nárazníkovou zónu proti Franko Nemeth.
Zličané vzali za své, když velmi naštvali knížete Boleslava. Stará Kouřim se již nikdy z utržené pohromy nevzpamatovala. Nicméně zůstala nám skrze věky sakumprásk, až na maličkosti, ve zcela nezměněné podobě. Což je v dnešní době neuvěřitelné.

Komentář ze dne: 15.10.2012 14:11:35     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Zuzana Šromová (@)
Titulek: Veles
Mám v těch božstvech dokonalý zmatek. Veles jako bůh pastevců slaven v nížinách? Rozčvachtaná povodí řek zarostlá lužními lesy a dobytek, to mi nejde dohromady. Jéjejeje, to mám o čem přemýšlet. ještě jednou děkuji, mějte se a naschle!

Komentář ze dne: 15.10.2012 15:56:44     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek: Re: Veles
Velmi se mýlíte. Veles, či ostatní k Slávům přichýlení samorodžici nebyli bohové, nýbrž ochránci příslušných komodit. O které se však naštěstí vůbec nestarali. Tak jako se nestarali v systému Javi, Navi a Provi o samostatně ve vesmíru podnikající Slávy. Pouze jediný se mohl nazývat Bohem a to byl Svarog, když vzpomínka Slovanů se z úcty nesla i k Rodovi, Bohu minulého vesmíru. Stvořitelli Kostějů (Hadič šedivců. U nás zbytkově a již bez příslušné souvislosti - Kostrounů).
Tak jako Morana požívala úcty spíše úzkostlivě hmatatelné v přirozeném běhu lidského života.

Komentář ze dne: 15.10.2012 18:02:33     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Zuzana Šromová (@)
Titulek: Re: Re: Veles
Jojojo, za "bohy" se omlouvám. Vy na mně mluvíte moc složitě, jsem jenom mamina od plotny. Moravané uctívali Velese za to, že je naučil zemědělčit a vůbec hospodařit? Když se pouze domníváte, to se skutečnou historií obyvatelstva povodí Moravy nikdo moc podrobně nezabývá nebo jak jste to myslel? Vždyť tu bylo stále velmi rušno, mám z jediné čtyřmetrové díry od Hulína v pytlíku krámy od hrotu šípu z pazourku až po kovové části koňské výstroje.

Komentář ze dne: 16.10.2012 11:52:48     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek: Re: Re: Re: Veles
Nehovořím o současných Moravanech, ale o Slovanech a co se týká výzkumu mohu jmenovat mnohé badatele z Moravy i Slovenska, kteří mají vysokou úroveň poznání. A zemědělství, nad kterým tak vzdycháte bylo vedle pastevectví to, co Slované uměli. Nicméně jen pastevectví bylo náročné na plochy pastvin a do budoucnosti neudržitelné vzhledem k nárůstu populace.
Zemědělství mělo i z válečného pohledu Svatoplukových ambic před pastevectvím své výhody. Zbrojní průmysl rovněž. Neboť Svatoplukovy touhy se nesly až nad Řím. To ovšem předpokládá podmíněnou strukturu řemesel i technologii. Místo, aby hoši bádali tímto směrem, zda-li se Morava uzbrojila, či proč vlastně zmizela, vymýšlí takové skvosty, do kterých jste mi dala nahlédnout. A měli by si konečně udělat jasno, kdo vlastně byli tak zvaní Abary. Až to zjistí, budou velmi překvapeni.
K Vaší poznámce: Zkoumám slovanské starožitnosti, jako Slovan nahlížející do nunancí Provi, Javi Navi, nikoliv jako hněvem a záští zaslepený křesř

Komentář ze dne: 16.10.2012 12:11:00     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek:
Stále hovoříte o Moravanech. Stejně tak Slováci. Vše o čem hovořím bylo však otázkou čistě rodovou a pak až kmenovou. Nikoli národní, ale max. kmenového svazu v době ohrožení. Neboť tací Slované ve skutečnosti byli. Rodově a kmenově zaměření. Jmenujte mi rody a kmeny na Slovensku a Moravě. A právě to pochopil pan Seleš Moravičanský a snažil se tuto mezeru zacelit. Rodina, rod, kmen, država.
A to mám za zlé zaslepeným křesťanům, že vymazali jakoukoliv vzpomínku na vlastní minulost, aby si vzápětí vymýšleli falešné skvosty ve prospěch své neschopnosti. Jsou-li vlastně Slovany? Pochybuji a pozoruji, že vlastně ani nevědí, co to znamená. Spíše poslušně plní metodiku EU a Van Rompuye, který si vytýčil za cíl zničení národních států a národů.

Komentář ze dne: 16.10.2012 12:59:25     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek: Re:
Říkáte, že jste mamina od plotny a přesto jste v okamžitém rozpoložení prokázala více prozíravosti ve zkoumání svého okolí. Na rozdíl od těch, kteří "bádají" nad skvosty své vlastní ubohosti, aby jimi rozsévali místo zdravého zrna plevel svých omezeností, se kterými hodlají otravovat ovzduší. V čase, který si naopak žádá nového obrození ve vzdělanosti, vědění i člověčenství.


Říkám všem, kteří bádají: Sbírejte střípky dějin a legendy svých rodných krajů, neboť již nikdy nebudete mít tu šanci. Dívejte se na své okolí, kterými šly dějiny vašich předků, dívejte se jejich očima. Vykopáte skutečné poklady, které v podobě střípků můžete přiložit k střípkům okolním. Nikoli k podstrčenému EUpekáči.

Komentář ze dne: 17.10.2012 08:05:18     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Zuzana Šromová (@)
Titulek: Re: Re:
O Abarech mi našel google jedinou zmínku ve Voltairově knize, jinak lautr nic. Zajímavé.
Z rodů moravských znám zatím akorát ten náš, který mne samozřejmě zajímá, rod svobodníků a manů Daněk z Kostelan v Chřibech, takže bych byla moc ráda za odkaz na práci nějakých místních badatelů. Nepátrám snad pro svoji vlastní slávu, ale spíš cítím nějakou povinnosti vůči tomu kraji, ve kterém mám svoje srdce, i když přesně nevím jakou.

Komentář ze dne: 18.10.2012 11:24:51     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek:
Abary, Obry, Avary, jedná se pouze o záměnu písmena B = V, kterou, mimo jiné, praktikovali křivitelé evropských dějin. Prohlédněte si stránky zainteresovaných bulharských badatelů a historiků. Nebo část mých kapitol, které se věnují této problematice. Bohužel pro Vás, až po vydání mých knih. Děkuji za porozumění.

Komentář ze dne: 18.10.2012 17:29:40     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Zuzana Šromová (@)
Titulek: Re:
A na kdy plánujete vydání? Doufám, že brzy :)

Komentář ze dne: 18.10.2012 22:59:28     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek: Re: Re:
Opravuji, kreslím mapy, jezdím po kraji a dělám fotky. Zároveň formát audio pro nevidící. Určitě i dva formáty pro elektronické vydání. A uvažuji, které části z 50 napsaných knih budou jen pro pozvané a které ponechám odležet na lepší časy.
Práce se přesto již pomalu chýlí ke svému konci. Pro sezvané: Ti, co zbydou. Na lepší časy: Po mé smrti.

Komentář ze dne: 19.10.2012 15:27:41     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Zuzana Šromová (@)
Titulek: Re: Re: Re:
Takže jestli to správně chápu, počítáte s velkým restartem a knihy vlastně budou takovou kronikou temného věku. Zahrnula bych Vás otázkami, ale ... alespoň jednu poslední :) Všiml jste si na svých výpravách do historie nějakého náznaku, který by dal odtušit kdy, kdo a kde začal jako první těžit a využívat rtuť a k jakým účelům?

Komentář ze dne: 19.10.2012 16:02:15     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re:
Dovolím si Vás poopravit. Nikoli kronika temného věku. Z části esej, archeologické zvláštnosti i nedostatečnosti, skutečné i odvozené rekonstrukce dějů, vše zaměřeno na historii Slovanů a skutečné dějiny lidstva a této planety. Aniž se vyhnu zásadním poznatkům mimozemského vměšování, které podpořím svými vlastními pozorováními i osobními zkušenostmi. Vše směřuje k vysvětlení nezávislých dějin evropských Slovanů. Ve skutečné, nikoli ve fiktivní a zapšchlé Velké Moravě. Na příkladech uvedu podvody, kterých se dopustili ti, kteří zradili zájmy lidstva ve prospěch parazitů. Vše směruji k přesnějšímu vysvětlení průběhu starověreckých dějin zejména v Rusku, na Ukrajině, v Podunají", u Berlína", v Čechách, na Moravě i Slovensku. A to od předposlední i poslední planetární katastrofy. O temném věku, který právě vrcholí podávám průběžné informace již nyní. Rtuť je jedním z kovů, jehož nedostatek mohl být zapříčiněn hojným používáním, co třaskavin či zdrojů energií pro pohony. J

Komentář ze dne: 19.10.2012 16:18:07     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek: Dokončení...
Jako jediný kloudný pramen informací, kde a kým byla využívána, lze uvažovat Vimaniku Šástru ve spojení s indickými eposy. Mimochodem kov, jehož modifikace může sloužit při řízené jaderné reakci. Vše nasvědčuje, že tento kov byl a dosud je hodnocen jako vysoce strategický a jakékoliv zprávy o něm mohou být překryty zákrytnými symboly. Nicméně, lze vystopovat nejen podle oblastí jeho výskytu, ale i podle účinků použitých zbraní (Sedmero zbraní Šebetu), kde, kým a proč v čí prospěch) byly tyto zbraně použity proti lidstvu. Ale i při obraně planety. A pokud jste hovořila o kronice temného věku, vše co jsem napsal je souběhem opakujících se podrazů, událostí a stejných lidských tragedií, dnes ústících podle stejné metodiky, jako v dávných dobách, aniž bychom se poučili ve své hlouposti, a o to v nižší duchovní úrovni, do skutečného vyvrcholení vítězství temnot. Pokud se okamžitě nevzchopíme, co lidské bytosti svobodného ducha, o čemž silně pochybuji.

Komentář ze dne: 19.10.2012 16:52:54     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek:
Věrohodné příznaky i zrcadlové podobnosti s dávnými katastrofami mi dávají jedinečnou možnost, na vlastní oči i kůži pozorovat a pociťovat masové hlupství a zabědněnost jednoznačně směřující ke svému vyvrcholení, o němž jsem psal, co varování před dvaceti lety.
Pozorovat vývoj, v nikoli nahodilém, či náhodném procesu, nýbrž v několika úrovňovém procesu, nanejvyšší míru sofistikovaně propracovaném a naplňující snový Zlý úmysl, tak velmi přesně, až bedna nebere, od vteřiny ke vteřině, od obrazovky k obrazovce, od mainstreamu k mainstreamu, od mediálního idtiota k mediálnímu idiotu, od jedné Lži k druhé Lži a to i do nejmenších detailů shod příčin a důsledků.
Tedy naposledy využívám tohoto mizerného komentáře k suchému konstatování: Pozor mektající jateční ovčané. Řezník? To není fikce.

Komentář ze dne: 19.10.2012 20:47:27     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Zuzana Šromová (@)
Titulek: Re:
A co zneužívání rtuti proti lidstvu, jakožto neurotoxinu, způsobujícího ono zhloupnutí, zhrubnutí, padnutí do zvířete, vzletněji řečeno znemožnění kontaktu lidské duše s "Bohem"? Takové nějaké náznaky jste nenašel?

Komentář ze dne: 20.10.2012 02:04:35     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek: Re: Re:
Nevím jaké podstaty, ale obluzující až do bezvědomí, vyřazující psýchu i motoriku, mikrovlnné devastace ducha i mysli. Ale i horší, které nás rovněž čekají, neboť opakující se minulost. Kdybych psal, nespal bych. A to, jaká zvěrstva jsou páchána dnes, nespal bych ani v příštích životech. Je to nad síly a pochopení. A to jsem již stejně otupen, jako ostatní.
Kterého boha máte na mysli? Každý, i to nejpodlejší zhovado zhovad, má toho svého za jediného. Uplácaného k obrazu svému.

Komentář ze dne: 20.10.2012 14:42:40     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Zuzana Šromová (@)
Titulek: Re: Re: Re:
Neměla jsem na mysli žádného boha, jen jsem se snažila nějak vyjádřit, co údajně rtuť člověku dělá, když ji má v mozku. Dokonce prý je právě tato intoxikace základem pro úspěšnost páchání všech ostatních zvěrstev na lidech, protože pak nejsou schopní si uvědomit (až na nějaké světlé chvilky), že jsou na nich páchána a že jsou k jejich páchání sváděni. Snažím se zjistit, zda tato teorie může být pravdivá. Jestli jo, tak bude-li nějaké lepší příští, bude to trvat celé generace, než se rtuť přestane dědit z matky na dítě a začnou se rodit lidé s normálními geny.

Komentář ze dne: 23.10.2012 03:13:38     Reagovat
Autor: neregistrovaný - micha (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re:
Rtuť? Mám jí plnou hubu i mozek asi, éée, co sem to... sem to chtěl říct? Mé děti už pouze Au a Ag.:-)

Komentář ze dne: 23.10.2012 19:54:42     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Zuzana Šromová (@)
Titulek: Re: Re: Re: Re: Re:
:))) Byl to boj, zubaři se bránili, ale už mám v hubě bílo a doporučím to i svým dětem. Ta psychická úleva a rozsvícení v makovičce stálo za tu námahu.

Komentář ze dne: 20.10.2012 16:27:28     Reagovat
Autor: neregistrovaný - ZP (@)
Titulek:
Dioxiny, společně s bifenyly, ftaláty a těžkými kovy, jsou nejagresivnější rakovinotvorné látky, které se z těla nedají žádnou formou (nepočítaje zpopelnění nebožtíka), vyloučit a stále se hromadí v těle, které je průběžně decimováno. Jako když postupně plníte malou sklenici smrtelnými jedy, kterou průběžně pijete na ex, aniž hladina svinstva klesá. Naopak plní se až po samý okraj?
Podobně se chová i rtuť devastující mozek a podstatu lidské bytosti. Odkud vlastně vítr stále fouká: Dioxiny jsou agresivní látky, které STERILIZUJÍ (způsobují neplodnost), nevratně narušují DNA a aktivují rakoviny všeho druhu, aby i zásadním způsobem narušovaly imunitu organizmu, jež je vítána zejména při každé další smrtící nákaze uměle zavirovanými bakteriemi. A lhostejno, jak se bude další smrtící nákaza nazývat:
https://smit.wz.cz/zrcadlo/view.p hp?cisloclanku=2008041501
https://smit.wz. cz/zrcadlo/view.php?cisloclanku=2010043001

  Info linka

Aktuality Národního proudu


  Knižní novinky






DMK
DMKEL

  Závislý výzkum agentury Step by step
Chcete zrušit změny času?

Ano (2093 hl.)
 
Ne (1364 hl.)
 
Možná (1383 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 4840

  Novinky
10.01.2018: Orlík

04.11.2017: Den mluvících kamenů

Nezapomenutelná kniha se širokým a hlubokým obsahem sdělení, ke které se budete stále vracet. Téměř 500 stran celobarevného tisku A5 na křídovém papíře.

Poštou na dobírku stojí 500 Kč + poštovné a balné a objednat si ji můžete zde.

Dojde asi do 3 dnů.

20.03.2008: Pamatujte tyto dny a pozorně naslouchejte
17.02.2008: Průběžně doplňovaná databáze jevů nad ČR

  Teorie relativity
Originální teorie relativity Zdeňka Patricka

Teorie relativity aneb, co Eistein posmrtně je?tě nevynalezne... Více


  Statistika

31.12. 2020 - 5 578 146
31.12.2020 4 271 480
31.12.202 1 153 197
31-12. 2020 - 153 469

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0