| Hlavní stránka | TOP 50 | Weblinks | Ankety | Vyhledávání | Čtenáři |

  Hlavní menu
To nejlepší od ZP
Hlavní stránka
Vydané knihy
Ankety
Teorie relativity Rozšířené vyhledávání

  Altaj - záhady RF

  Obsah:
Glosy
Janova Apokalypsa
Chaldejské eposy - Necronomicon
Chemtrails
Kdo je kdo?
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie

  Vyhledávání

Hledej
v Dýmajícím zrcadle!  Informace

Dýmající zrcadlo
Zdeněk Patrick
Copyright © 1994 - 2006
cs.atari.org
BeepEdge

  TOP 50
TOP 50

  RSS Beep Edge
RSS Beep Edge

  Web Dýmající zrcadlo:


Dýmající zrcadlo

  Doporučujeme...

Blaník 1
Blaník 2
Blaník3
Sborník nezávislých Foglarovců č. 8 2019
Sborník nezávislých Foglarovců č. 7 - 2018 Sborník nezávislých Foglarovců / č. 8 - 2019
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie


  Horká linka

https://www.youtube.com/watch?v=5f7GhbBhOk4


Již dnes, nebo až zítra? ...IV.
Vydáno dne 09. 10. 2011 (3474 přečtení)

Vážení čtenáři, dovoluji si nyní zopakovat některé části minulých článků, ale i komentářů. Abych navodil příslušnou atmosféru dějů a zároveň umožnil orientaci nově příchozím, bez nutnosti šmátrat a hledat příslušný odkaz. Odvozeně prosím ty dámy a pány, které a kteří se již orientují, nechť vynechají příslušný text a zamíří k novému rozuzlení, do středu článku. K další pracovní variantě možného, kterou nabízím v souvislosti s našimi starověreckými dějinami. S vědomím, že pan Vláďa (jeden z čtenářů) sice řekl mnohé, ač nikoli tak čistě, jak bych očekával, nicméněž Ač v protichůdných tvrzeních, přesto velmi zajímavých?Hotov se příteli, jak blesk onoho jitra?

Země Zlaté hvězdy Margity © Zdeněk Patrick - Praha 2011

Na počátku mých snah pochopit, co se vlastně děje byla "Výzva náhodným pozorovatelům..." Vydaná dne 26. 08. 2011

Předevčírem proběhla v noci nad ČR bouře s četností 36 000 záblesky. Místo pozorování Praha, kolem druhé hodiny ranní, s marnou snahou jev nafotit. Četnost záblesků mne inspirovala k pozorování této vyjimečné elektromagnetické bouře. Pro později narozené:

Dříve k nevidění, v současném dvacetiletí nejčastější jev. Nechci-li rovnou říci, že běžný.

Avšak - není až tak běžný.

Pozoroval jsem záblesky směrem na sever od Jesenice, tedy ve směru, kde leží Pražský hrad. Zatím, co záblesky směrem severovýchod protínaly plně celý obzor, právě v místech, nad Pražským hradem vybíhaly do prostoru skryty obrovským pravidelným kruhem o průměru cca 30 - 40 km, který zároveň osvětlovaly. Bylo jasné, že nad Pražským hradem a Vyšehradem trčí cosi nezvykle obrovského. Avšak nikoli hmotného. Přičemž se zdálo, že blesky vyletující zpoza objektu, byly součástí nezvyklé podívané. Aniž procházely vůbec skrze pozorovaný jev. Hovořím-li o obrovském kruhu, měl bych dodat - mračném (nikoli hmotném). S přesně ohraničenými okraji. Světlejší disk, zdálo by se že prostupná substance, avšak bez šance, aby ji blesky prosvítily. Byl v mírném náklonu 15 stupňů s myšleným horizontem ve výšce nízko položených tmavších mraků. Prosím náhodné pozorovatele téhož jevu, aby se mi ozvali.

Na tuto výzvu reagovalo několik z vás, takže bylo možno konstatovat, že se sice nejednalo o souvislý fenomén, ale nikoli jediný. O to zajímavější poznatek:

Pan Dakota:

Obdobu vámi popsaného jevu jsem pozoroval s manželkou včera večer, t.j. 26.8.2011 od obce Josefov v Karlovarském kraji. Zhruba na západním obzoru byla záblesky osvětlována polokruhová výseč, přičemž vlastní záblesky byly jakoby pod obzorem. Jev byl v místě pozorování bezhlučný a po několika minutách náhle ustal.

Zdravím!

Dakota

Pan Honza:

Onoho dne v centru Prahy v jeden moment, hodinu si nevzpomenu, ale bylo už po půlnoci, možná tak druhá hodina ranní, se ozvala taková rána, že jsem se opravdu lekl. Neznělo to jako rána bleskem, ale spíš jako střelba něčím, co ma opravdu, ale opravdu velkou ráži. Znělo to divně a bylo to jen jednou a HODNĚ nahlas.

ZP: Podobnou ránu (Krčské údolí), snad domněle vycházející z dopravního letadla, jsem slyšel ten den, kdy odlétal prezident Klaus na pohřeb Karola Vojtyly. Pokud vím, musel přistát v Mnichově, neboť u jeho letadla prý popraskala okna.

Pan Peter S:

Podivný búrkovy jav som zaznamenal okolo 1.9. tak po 22,00, presně si už nespomínám, či to bol presne ten den. Pozeral som sa v smere od Trnavy na Senec (SR). Zaujalo ma to, že išlo o vyrazne nehlučne vyboje. Bez akehokolvek hrmenia. Zhruba severovychodone od Senca muselo pálit do zeme nesmierné množstvo energie, pretože v priemere kazde tri sekundy udrel velmi hruby blesk a služne ožiaril okolie. Najdlhšia prestavka medzi bleskami bola tak 8 sekund. Hlavny blesk bol z času na čas doplnený ešte dvoma menšími, ale nesledoval som ostatné výboje, sustredil som sa vyslovene miesto hlavneho výboja.

Kontinuálné blesky som pozoroval asi 15 minut, keď mna to prestalo bavit.

Zatial som ešte podobny ukaz nevidel. Videl som nehlučné blyskanie, ale blesky boli omnoho dalej a omnoho slabšie. A nikdy som nevidel tak mohutne výboje a stojace na jednom mieste. Blyskanie sa vobec nehýbalo, vyzeralo to, že udieraju do obmedzeneho priestoru. Kedže bola tma, matne som tužil tmavu masu mracien, ktorá bola velmi nizko nad obzorom. Počitam, že to nebolo ani 1 km, tie blesky mali velmi krátkú dráhu. Sučasne však na mojom mieste nebola burka a ani výrazna oblačnost. Odhadujem, že som bol od bleskov vzdialený max. 15 km.

Zdeněk Patrick odpovídá:

To, čo popisujete, sa prihodilo v Prahe 4, niekolko mesiacov pred týmto. Hrubý blesk o dvojnásobnej tlštke, ako sa (zo vzdialenosti 5 kilometrov) javí miestná tzv. televizná veža "Cukrák" v dolnej části, s nezvyčajno mocnou energiou (aj prostým okom viditelnou) pirálovito smerujúcá cca 20 sekund do zeme a opeť hore do čierneho mračna. Ničt podobné som vo svojom živote nevidel. Každé tri sekundy kratičký nehlučný záblesk. Aj lahučko praskajúce zelenkavé metrové blesky, ako vlniaci sa hady kolem mojho auta. Vychadzajúce, ako že z 50 metrov vzdialeného semafora. Iné krátké a nehlučné vodorovné blesky vo vzduche narážaly na čosi pevné v mračnu, a ako keď svárate - sa rozprskávalo. Ako vianočná prskavka. Za každou piatú sekundu.

Pred tým v Prahe a na juhu Čiech Train efekty. Najdete na mojom webe.

Vďaka, zdravím Zdeněk Patrick

Nyní se pro ucelenější obraz událostí vrátím k článku "Blesky a relativistické jevy nad Prahou", Vydaného dne 01. 04. 2008, přičemž sama událost se odehrála 29. července 2005 opět nad Krčským údolím na Praze 4 ve 22:30 hod.:

Je to již několik hodin, co podivná letadla, v ještě podivnějším množství, do chemtrails zakletého přísvitu mrazivého Slunce dolétala, aby tyto byly viděny v podobě zkřížené neuronové sítě, rozpouštějící vše v beznadějnou modře šedou směs téměř polopropustného zrcadla.

Zdánlivě modrá, bezoblačná nebesa, se díky změně dopadového úhlu slunečních paprsků mění v hrozivě temné bouřková oblaka. Aniž se cokoliv hnulo, či snad dokonce připluly skutečné mraky.

Jež by se měly přiřítit, podle dílčích TV "zaručeně" pravdivých zpráviček z Německa a Rakouska, přinejmenším rychlostí Uraganu (191 km/hod).

Nic takového se však nestalo!

Vše se konalo pouze na úrovni změny barvy nebes!

A pokud bylo možno sledovat nějaký pohyb na nebesích, tak jen velmi sporadicky a v zanedbatelné úrovni (čímž vůbec nechci bagatelizovat ¾ minuty trvající větrnou smršť přicházející z temných nebes do oblastí kolem Chomutova, jež brala střechy a do omítek zasekávala střešní krytinu (?)! Uragan (moderátorsky ponížený na "možná" možný orkán) se pražské lokalitě totiž vůbec nekonal.

Nicméně?

Vše přicházelo z nebes a navracelo se většinou i zpět?

Není to poprvé, kdy pozoruji nad Prahou tisíce nehlučných blesků, aniž bych skrze lacině prodejná media mohl cokoliv rozumného k vysvětlení kdy zaznamenat.

Ač nad našimi hlavami nehlučně blýskající se nebesa odhalovala nová stínová mračna, která tam ještě před několika vteřinami vůbec nebyla a vlastně ani nemohla být. Pokud hliník_bariově, hnilobný smog neklesl ze stratosféry poněkud blíže k naším plicím, Aby snadněji vyvolal s připravenými kuřecími a svinskými chřipkami dostatečně vleklé záněty dýchacího ústrojí, zaněty plic přerůstající v rakoviny, ale i úporná plísňová onemocnění pokožky. Připomínám, že vše právě vyjmenované přicházející pod tlakem vypouštěné podivnými letouny. Jakoby s cílem nahradit zbývající molekuly nebezpečného kyslíku čímkoli, co se již nedá běžně dýchat!

Intenzita bezhlučných explozí se rychle navyšovala a čas od času se objevil i krátký oranžový blesk, mířící k zemi, doprovázený suchým zapraskáním, jež ani zdaleka nepřipomínal burácející hrom, jenž by logicky a v souladu s tisíciletými tradicemi měl zaznívat (podobný byl naopak onomu, blesku, jež byl vystřelen před několika dny z nad námi letícího dopravního letadla a jehož zvuk byl hromu zcela nepodoben!

Záblesky získávaly i na světelné intenzitě a tu, když už byla neuronová síť bývalých chemtrails (zdánlivé kondenzační pruhy podobné chemickému útoku smrtelným plynem Orange na někdejší vietnamské - rebely a buřiče?)? pokračuji:

Když již byla neuronová chemtrails síť zřejmě dostatečně oživena ionizaci, přichází nový, dosud nevídaný trik.

Z nebes nad Krčským údolím (vzdušnou čarou necelé čtyři kilometry od Nového hrádku u Kunratic, kde se, podle informací blíže zainteresovaných skupin, má v roce 2006 objevit nedobrovolný cestovatel časem Karel Hynek Mácha. Jakkoliv jsem měl z mládí jiný pramen informací hovořících o časnějším roku.) vystoupil oslepující záblesk a nehlučně kolmo míří k zemi. Ve výšce asi 400 metrů nad zemí téměř zaniká, mimo zvláštního uzlového bodu. V následujícím okamžiku, kdy z chemtrails mračen, do téhož bodu, zamíří ze čtyř různých míst, tedy v podobě pyramidy, čtyři menší, stejně nehlučné blesky. Stihnou to dříve, než mateřský blesk pohasne a vládu nad pulzujícím uzlovým bodem převezmou ony do pyramidy situované nehlučné blesky.

V tomtéž okamžiku se z několika (přesněji čtyř), zřejmě přesně vybraných míst zmíněné pražské lokality (kde se již dříve rovněž objevovaly podobně nehlučné jevy), se zablesklo a jasně zářící a oči oslepující blesky naopak stoupají nehlučně šikmo vzhůru. Rovněž ve tvaru pyramidy, k podobně situovaným bleskům vycházejícím z nebes, aby se setkaly právě v bodě nedávného mateřského blesku!

Zkrátka zrcadlově, tedy překvapivě stejných rozměrů, jsou v tento okamžik obě bleskové pyramidy spojeny vrcholovým, již zmíněným uzlovým bodem.

Ač to zní neuvěřitelně: Vidíme dvě zcela totožné pyramidy, co do rozměru i téměř stejného okamžiku, vytvořené z blesků. Stýkající se v jediném vrcholovém bodu. Jev, jenž by mohl být, zanedbáme-li přímost blesků, či jejich nepřirozené zabarvení a nehlučnost, považován za běžný. Ovšem pouze tehdy, pokud by se do omrzení, jak jsme postupem času seznali, neopakoval, co do podoby i co do místa výskytu.

Ale i to bych z hlediska logiky, či zákona pravděpodobnosti "jakž takž" unesl!

Pokračování děje nenechalo žádného z pozorovatelů na pochybách, že se jedná o jev zcela nebývalý a umělý.

V tentýž okamžik, kdy se čtveřice nebeských blesků propojila se čtveřicí blesků přicházejících ze širokého okolí krčského údolí, pohasl mateřský blesk z nebes a z uzlu, kde se ještě před vteřinou propojovala se čtveřicí svých "nebeských dětí" (Dovolte mi prosím, vzhledem k mým mezerám ve vzdělání, ten příměr), vyrazila temně rudá ohnivá koule směrem k Vltavě. Když na pozadí ohnivé koule se objevila překrásně vyvedená sinusoida o značné velikosti a celkové délce 2π.

V tentýž okamžik se pomyslná oblaka osvětlila oranžově v přímce východ západ, aby letící koule zřejmě navýšila ionizaci určené dráhy v chemtrails. V následujícím okamžiku se objevil, v místě uzlu, v němž se všechny nehlučné blesky před několika málo okamžiky spojily a ze kterého vyletěla i ohnivá koule (v přímce východ - západ, 300 - 500 metrů nad hlubokým krčským údolím, podlouhlý a nad očekávání velký oranžově žhnoucí válcovitý náboj. Podobný ohnivé plazmě, jenž po kratičké prodlevě vystřelil po téže přímce, jež se zdála být součástí právě vytvořené trajektorie.

Podobající se neuronové síti lidského mozku.

V jisté fázi letu se pohyboval náboj rychlostmi hodnými relativistických seancí.

Opakuji - přírodní (?) jev s relativistickými tendencemi!

Stále by bylo možno ještě tvrdit, že invence a umění přírodních sil jsou nevyčerpatelnými zdroji inspirujícími lidské poznání.

Pokud by se téhož pozdního večera, na stejném místě, do nejmenších podrobností, neopakovala tato neobyčejná podívaná, ještě nejméně desetkrát.

Včetně krásně vyvedených sinusoid!

Celé pseudovědecké zeleno_ekoteroristické "Stmívání planety", nasílené o chemický posyp domorodých Jožinu a nyní možná povýšené i o ionizaci vzdužného obalu planety (pro snazší směrování mikrovlnných zbraní, snazší snímání elektronických dat z možných podkožních nosičů informací (bezpečně oddělujících "zrno od plev", či v tomto případě zcela naopak.), viditelně, téměř ze dne na den, akceleruje politické ambice deprivantů usilujících o pružnější zavádění čipizace do praxe.

Přičemž jedna z mých pracovních hypotéz uvažuje o jevu, jako o možném zbraňovém systému, na úrovni relativistických efektů, z provenience domorodé SDI (byl-li v té době na oběžné dráze raketoplán).

Jiná pracovní hypotéza je poplatná jisté nedokonalosti použité metodiky náhodného průzkumníka a do jisté míry i četnosti neúspěšných pokusů, očividně vyplývající z vybití energetického náboje, jenž byl k dispozici. Z téže příčiny by mohl být jev přisouzen i zběsilosti jistých náčelníků motivovaných religiozními pseuodborníky na fašistické "čipošelmostrojky Bestie" - na sestupování "ohně z nebes" (viz Janova vize).

Nabízí se ještě jedno možné vysvětlení! Známý videosnímek a líně pohybující se mimozemské cíle, avšak vždy bleskurychle reagující na vnější domorodé ataky, přicházejících v podobě již dříve vyzkoušených, přímo k cíli letících, elektromagneticky urychlených střel. Nyní mají být zřejmě možné cíle zmateny a oklamány nevyzpytatelně a zdánlivě chaoticky, nicméně průběžně urychlujícím se elektromagnetickým nábojem, pohybujícím se cik cak.

Po zdánlivě chaoticky vytvořené dráze ionizovaných linií tak, že vybraný cíl nevyhodnotí stav jako závažný. Pak nemá šanci ani seberychlejší U.F.O, či inteligentní střela.

Bylo by to krásné, kdyby to tak ve skutečnosti bylo! Pak bychom si dokonce skutečně mohli blahopřát k existenci svátku slaveného 4. července.

Bylo by to krásné?

Skutečnost je však, dle věrohodných zkružujících příznaků, zřejmě mnohem, mnohem smutnější.

Jak pro koho. neboť několik let po této nebeské podívané se nad tím samým regionem objevují další a další související i nesouvisející technicko fyzikální jevy. S nimi další, možná závěrečná varianta možného vysvětlení. Úzce související nejen s jinou lokální elektromagnetickou bouří, ale i s jevy, které jsem nedávno popsal.

Nyní si dovolím příměr, který jsem nalezl na Wikipedii:

... Te izvadi tri jabuke zlatne

I baci ih nebu u visine...

...Tri munje od neba pukoše

Jedna gađa dva djevera mlada,

Druga gađa pašu na dorinu,

Treća gađa svata šest stotina,

Ne uteče oka za svjedoka,

Ni da kaše, kako pogibože.

On vrhl tři jablka zlatá

A bací jimi do nebeských výšin

Tři blesky vstřelily z nebe

Jeden je úderem (útočným) dva služební mladí

Druhý (jiný)a další úder na pasoucí se koně

Třetí úder svatebních šest set (svanto šest set hostí)

Oku neunikne jediný svědek (neuteče jediný očitý svědek)

Nik dokáže říci, jak zahynuli.

Tato černohorská píseň s mystickým nábojem vypráví příběh, v němž jsou k nebesům vyhozena tři zlatá jablka, aby vzápětí, z každého z nich, ze třech zcela různých směrů vystřelily z nebes tři blesky. Když první z nich je mistrovský a druzí dva služební. Pak následuje další úder na pasoucí se koně a třetí na na 600 "svatebčanů" (Svato). Úderu neunikne ani jediný očitý svědek. Nikdo nedokáže říci, jak vlastně zahynuli.

A kdo vlastně zaútočil? Opomenu-li neobyčejnou podobnost s tím, co jsem viděl nad Krčským údolím, pak je pro mne překvapením, že oním vrhačem byl v černohorské písni Pěrun.

Ve slovanském božském panteonu, druhý v pořadí důležitosti, neboť slovanský generalissimus války a tvrdého vymáhání Provi - slovanského práva. V podobném, možná až totožném úřadě, jako chaldejský bůh války a vymahač práva:

Érra. Jemuž byly předána moc na přechodnou dobu při zjednání nápravy a navrácení lidem ctěných hodnot.

Strašné Perunovy zbraně lze rozdělit do několika skupin, přičemž společným jmenovatelem je blesk (Munje, molnyja), silný a cílený elektromagnetický výboj.

Symbolem předchozího případu byla pro Slovany Zlatá jablka.

Pokud neuvažujeme zlaté, stříbrné a diamantové jablko, z něhož po zadání správného loginu a hesla ("Hop zámku z jablka ven") nevyskakovaly do volného prostoru zlaté, stříbrné a diamantové holografické třírozměrné fenomény. V podobě obyvatelných a zřejmě luxusně zařízených zámeckých prostor.

Zlatá jablka, či spíše zlaté, či světelné koule (při přeletu spíše barvy roztavené oceli, cca 1536 stupňů Celsia, v klidovém stavu barvu roztavené/hořící mědi - zelenou), odvozeně zlatá jablka o kterých je právě řeč, mají co talisman prý silný mysticky emotivní náboj, jenž sehrává roli varovnou i výhružnou. Lze se jen domnívat, že mystická Perunova "zlatá jablka" jsou symboly vyjimečných fyzikálních jevů používaných, nejen jako zbraň, ale i k modifikaci mysli, zachování rozvahy a soucítění s ubohými. S možnosti zpětné vazby vrilu. Zautomatizovaného procesu řízeného hnutím mysli. Ač mnozí namítnout, tváříc se nanejvýš vědecky, že se jedná o notoricky známou formu atmosférických výbojů tzv. Světelných koulí. A ubezpečuji každého, že jsem si prohlížel "z očí do očí", onu světelnou kouli (a ona mne), ze vzdálenosti 30 cm. O žádný elektrický výboj, ani náhodou nekráčí. A dokonce nejen její prostup do našeho světa, ale i odlet z D3, je na hony vzdálen elektromagnetickému výboji - blesku. Jedná se o zcela kompaktní těleso s hladkým povrchem o průměru cca 100 mm. Volně se pohybující, či stojící v prostoru a dle příznaku s lehkostí gazelí monitorující i chemtrails letadla. Skrz na skrz.

Proč tolik kolapsů mezi bansktery a neobyčejné množství EU global zásadních šíleností? Proč tolik spěchu při vygenerování nových čarodějnic a třídních nepřátel?

Jsem a přicházím. I am. I come.

Řekneme-li Pěrun, mají odpůrci ústa roztažená křečovitým úsměvem. Skrze vlastní nevědomost. Pěrun, co opeřený vymahatel slovanského Práva a Spravedlnosti? Banksteři a jejich oslící se nám vysmívají, výhružně chřestíce svými soukromými armádami a polosoukromou policí, výhružně chřestíce svými modely ubohosti.

A tak jediné, co mne nyní napadá:

"Slovo" utlačovaných Slovanů, moc zákonodárná a nanejvýš pomazaná. S ní moc výkonná: 72. anděl v čase konců, jehož aktivace již proběhla.

Pokračování?Související články:
Jsem. Přicházím. (I am. I come)... 4/4 (02.08.2018)
Vaporizace (02.10.2015)
Mrvící se kal (04.11.2013)
Dny "Mlčení"... (07.06.2012)
Není-li divné? (05.05.2012)
Stoletá válka v časové linii 1337 - 1453 n. l. (01.05.2012)
Bobkové listí, tykadélka a hlavy nedotčené... (26.04.2012)
Země neomezených možností... (16.04.2012)
Kdesi přečetl a parafrázuji: Moje tupost, nechť je mi omluvou... (24.03.2012)
Lichva - zmodernizovaný nástroj masové devastace? (19.03.2012)
PŘÍLIŠ "ŠIKMÝ" MĚSÍC? (29.02.2012)
Divné zvuky? (25.01.2012)
Duchovní otroctví... (22.01.2012)
Jak přežít... (03.01.2012)
Nebesa i studánka jsou plny zlatých hvězd (26.11.2011)
Levný dovoz... (15.11.2011)
Jakých konců se dobabráme... (11.11.2011)
A česky dýchát smím? (21.10.2011)
Tři Zlatá Perunova jablka? (15.10.2011)
Čert na koze již nějaký čas jezdí III. (04.10.2011)
Nebe se chvělo a postavení hvězd bylo jiné... II. (29.09.2011)
Značková smrt nebo neprodejné zboží? (24.08.2011)
A kdokoliv by odmítl klaněti se číslu a obrazu té šelmy... (28.07.2011)
Čipošelmostroj v ohrožení? (15.07.2011)
Milí hoši z "Gott mit uns"... (06.07.2011)
Marťanské multi kulti... (01.07.2011)
Bojí se narozených i ještě nenarozených dětí! (24.06.2011)
Zjevení (Třetí fatimské poselství)... (10.06.2011)
Jak z Průšvihu ven? (06.06.2011)
Neuroreklama... 1. část (01.06.2011)
Vyhlášení exkomunikace na papeže Benedikta XVI. a Jana Pavla II. (18.05.2011)
Má dáti, dal... aneb ukradli jsme, ukradli nám... (17.05.2011)
Hon na vystražené zajíce... (14.05.2011)
Je-li kosí počet správný... (01.05.2011)
Chemtrails? (22.04.2011)
Vortex a Brány mezi dimenzemi? (14.04.2011)
Andělé průvodci lidského ducha... (12.04.2011)
Když ne ve vatikánských kasematech, tak určitě na Inetu ... 3. část/3 (09.04.2011)
Mimozemci ve vatikánských kasematech? ...2/3. část (06.04.2011)
Mimozemci ve vatikánských kasematech? ...1/3. část (04.04.2011)
Gibberish (01.04.2011)
Jedna a jedna... (30.03.2011)
Měsíc opět třetí den v úplňku (21.03.2011)
Humanitární bombardování Libye... (20.03.2011)
V bídném čase nečasů a sloty... (15.03.2011)
Technologická singularita... (08.03.2011)
Již nic, co není dobré... (06.10.2010)
Zaplať můj lup a zdechni... (14.05.2010)
Nebojme se nazývat věci a děje pravými jmény! (05.05.2010)
Na tvrdo...2. (02.05.2010)
Na tvrdo... 1. (29.04.2010)
Co se vlastně děje? (22.04.2010)
Dagon (15.04.2010)
Již apokalyptičtí jezdci cválají... (03.03.2010)
Poděkování za porážku Čechů... (18.02.2010)
Jako vždy před tím i poté, (29.01.2010)
Množství jistot nedaleko černé díry... (21.01.2010)
Agrotechnické lhůty: (18.01.2010)
Opakování je matka moudrosti? (15.01.2010)
Raději však toto, nešli lstivý Otto... (10.01.2010)
Akce jedna báseň: (07.01.2010)
Rok 2010 - Doomsday (24.11.2009)
Škoda slov.... (21.11.2009)
Soudný den (Doomsday)... (11.11.2009)
Špatné pimprlové divadlo? (10.11.2009)
Metastáze Ústavy a práva... (04.11.2009)
Moloch, stvořitel veškerenstva... (30.10.2009)
Dělit nedělitelné? (19.10.2009)
Nabádání k fašistickému puči? (11.10.2009)
Vážený pane prezidente... (08.10.2009)
Neboť sám počátek všeho našeho konání... (30.09.2009)
Zaměnitelné časové linie... (28.09.2009)
Svítání Ďasů... (20.09.2009)
Blesky? Blýskavice? Podraz...3. část (10.09.2009)
Sršáni a ti ostatní mimozemci (01.09.2009)
Ačkoliv? (30.08.2009)
Černá mše? (07.08.2009)
Další hysterická panepidemie... (29.07.2009)
Nositelé placatosti zeměkoule? (22.07.2009)
Jupiter v kolizi s neznámým objektem... (21.07.2009)
Petice proti přijetí Lisabonské "smlouvy" (13.05.2009)
Neslyšně voláme... (11.05.2009)
Vězni a žáci prozatím sledovaní jen skrze čipové náramky... (06.05.2009)
Věrohodné příznaky? (04.05.2009)
Dovolí nám "prasečí" chřipka... (26.04.2009)
Sci fi - Zlý sen (09.04.2009)
Válka menších bohů (31.03.2009)
Nesouvisející výběr (23.02.2009)
Jsem stále svobodný? (03.02.2009)
Mír a pokoj spravedlivých (14.01.2009)
Den mluvících kamenů... (08.01.2009)
Vánoční pozdrav z Gazy (28.12.2008)
Predikce bývají dnes šílené (04.12.2008)
Vítejte... (26.11.2008)
Sestoupení Svatého ducha (20.11.2008)
Zvláště mocná kouzla na CNN (10.11.2008)
Holografický přenos z Chicaga (CNN) (06.11.2008)
Looking Glass (29.10.2008)
A druhým okem pozorujte Sběř? (03.10.2008)
Kosovo = Srbsko (10.08.2008)
Jsem. Přicházím. (I am. I come)... část 3/4 (02.08.2008)
Legenda o rozjetém expresu (21.04.2008)
Apokalypsa Jana Theologa? 5. část (17.04.2008)
Apokalypsa Jana Theologa? 4. část (13.04.2008)
Apokalypsa Jana Theologa? 3. část (10.04.2008)
Apokalypsa Jana Theologa? 2. část (06.04.2008)
Apokalypsa Jana Theologa (04.04.2008)
Vrba by uschla zármutkem... (27.03.2008)
Konec světa... (25.03.2008)
Nově vyhlášené smrtelné hříchy (18.03.2008)
Budování vyspělého Satanátu? (09.03.2008)
bin Satan (03.01.2008)
Vaporizace práv, opět dobrovolně povinná (16.12.2007)
Elektronické harašení a čipizace zlatých zítřků (03.12.2007)
Čipový Implantát a elektronické harašení (14.11.2007)
Charta základních práv a svobod (13.11.2007)
Babylónie (22.09.2007)
Jediná pravda (20.09.2007)
Šoková terapie? (29.08.2007)
Mohu se mýlit... (12.08.2007)
Když sv. Jan na ostrově Patmos prášil... (21.06.2007)
Případ "Anička" (14.06.2007)
Ježíš... vůdce sekty, buřič nebo rebel? (04.06.2007)
Nemá být úniku (19.04.2007)
Vize pekla... (15.03.2007)
Temný věk (13.02.2007)
Z hlubokosti k Tobě voláme... (05.12.2006)
Zemští škůdci (21.11.2006)
Marťanky prý nemají prsa! Považte prosím... (30.10.2006)
Elektronický terorizmus (Electronical Harassment) (22.10.2006)
Electronic Harassment (18.10.2006)
Janova Apokalypsa (24.07.2006)
Jsou to Jinozemci, co na nás útočí? (05.06.2005)
Polétavá smrt (29.05.2005)
Jsem. Přicházím. (I am. I come). část 2/4 (00.00.0000)
Celá tisková zpráva | Komentáře: 6 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Info linka

Zveme vás na setkání a modlitbu za mír nejen pro Českou republiku 13. července – 18:00 – Staroměstské náměstí u Mariánského sloupu  


  Knižní novinky


DMK
DMKEL

  Závislý výzkum agentury Step by step
Chcete zrušit změny času?

Ano (2049 hl.)
 
Ne (1316 hl.)
 
Možná (1335 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 4700

  Novinky
10.01.2018: Orlík

04.11.2017: Den mluvících kamenů

Nezapomenutelná kniha se širokým a hlubokým obsahem sdělení, ke které se budete stále vracet. Téměř 500 stran celobarevného tisku A5 na křídovém papíře.

Poštou na dobírku stojí 500 Kč + poštovné a balné a objednat si ji můžete zde.

Dojde asi do 3 dnů.

20.03.2008: Pamatujte tyto dny a pozorně naslouchejte
17.02.2008: Průběžně doplňovaná databáze jevů nad ČR

  Teorie relativity
Originální teorie relativity Zdeňka Patricka

Teorie relativity aneb, co Eistein posmrtně je?tě nevynalezne... Více


  Statistika

31.12. 2020 - 5 578 146
31.12.2020 4 271 480
31.12.202 1 153 197
31-12. 2020 - 153 469

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0