| Hlavní stránka | TOP 50 | Weblinks | Ankety | Vyhledávání | Čtenáři |

  Hlavní menu
To nejlepší od ZP
Hlavní stránka
Vydané knihy
Ankety
Teorie relativity Rozšířené vyhledávání

  Altaj - záhady RF

  Obsah:
Glosy
Janova Apokalypsa
Chaldejské eposy - Necronomicon
Chemtrails
Kdo je kdo?
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie

  Vyhledávání

Hledej
v Dýmajícím zrcadle!  Informace

Dýmající zrcadlo
Zdeněk Patrick
Copyright © 1994 - 2006
cs.atari.org
BeepEdge

  TOP 50
TOP 50

  RSS Beep Edge
RSS Beep Edge

  Web Dýmající zrcadlo:


Dýmající zrcadlo

  Doporučujeme...

Blaník 1
Blaník 2
Blaník3
Sborník nezávislých Foglarovců č. 8 2019
Sborník nezávislých Foglarovců č. 7 - 2018 Sborník nezávislých Foglarovců / č. 8 - 2019
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie


  Horká linka

https://www.youtube.com/watch?v=5f7GhbBhOk4


Chemtrails a bzikání...
Vydáno dne 12. 08. 2009 (6771 přečtení)...možných dutolebek

Glosy © Zdeněk Patrick - 2008 Praha

Vlaštovčí hnízdo na budově místního magistrátu a ten očividně označený i vlaštovčími razítky, s mohutným hejnem létajícím všude kolem, když na drátech rozvodné sítě, mezi dvěma sloupy, zcela obsazeno pravými vlašťovkami. Přivřu-li oči, pak po tak dlouhé době téměř, jako kdysi.

Téměř?

Krásné poslední léto. Možná jedno z těch mála před Velkým průšvihem, na pár dní prosvištělo nad našimi hlavami a mezi chemtrails svinstvem. Namontovaným na orgonitově poškozenou pavoučí síť círů. Průběžně, v myšlené dráze Slunce, dnem i nocí neúnavně opravovanou čilými aviatiky, přinášejícími na svých křídlech smrt a planetární stmívání. V souladu se snovou vizí katastrofických hoolywoodských scénářů z Konce časů Nových světových pořádků. Skrze duhově zářící, aeorosolovými výplněmi i jinými neřády zcela nemocná mračna s nehlučnými blesky. Označená viditelnými elektromagnetickými siločárami a odkudsi uměle vybuzenou ionizací.

Jedeme po odlehlé komunikaci, která se skrze chudičké a navíc solidně vytunelované EU dotace, jak švihnutím čarovného proutku, z princezny krasavice v ošklivou žabičku, doslova přes noc proměnila mistrnými kouzly místního magistrátního čaroděje - v označenou cyklostezku. Právě míjíme několik obřích kamionů dunivě hrkotajících od nikud nikam. A zase zpět. Houkající, čmoudící a drkotající s jasnými signály nadbytečným cyklistům, aby "v tu ránu", je-li jim život milý, odjuchali na jiné, přetížením vytlačené asfaltové koleje a nebrzdili svoji upachtěnou umanutostí nezadržitelný kamionový "pokrok".

Vzpomínám na dny dávno minulé a přesto tak živé? Jak rukama chytám pstruhy pod vymletými břehy a raky ve vodnatém lesním potoce, tam nahoře u staré Vltavy. Čistý proud Dunaje, s girlandami rozčeřených neonů a večerního tanga, z propeléru kotvícího u druhého bratislavského břehu. Na snově modrou oblohu, zdravé mraky, jasné a přirozené Slunce. Neobklíčené duchy z chemtrails, Vzduch s vůní pryskyřice z rozpálených borovic a chladící lesní zelení. Na Sázavu s jedlými úhoři pod skalou a parádní koupelí. Na noci pod širákem, s zářícími hvězdami a křišťálově čistým nebem nad hlavou. V témže čase skví se jako perla i krásná Berounka ve skalnatém údolí s vycházejícím Měsícem na nádherné obloze, když čerstvý voňavý vítr čechral vlasy.

V časech, kdy se Oni teprve potají chápali ústřední moci a vzduch byl k dýchání. Svaly i krok nad míru pevné, kytara naladěna ve stylu Steel Country&Western, vody pitné, ceny mírné a úsměvy přirozené, čest nade vším. Bouřky normální, cesty bez středověkých cel a šmírování. DDT, neviditelná ruka trhu a Humanitární bombardéři ještě ani zdaleka neopustili vývojové laboratoře tajných zbožných přání.

"Pokrok se však nedá zastavit" a tak spotřebnímu drancování s blahobytně samozvanými elitami v surovém čele. A v tichém rachotu možná zaslechneš i podivné signály. To vychytralí chasníci opět vysílají ty správné signály správným směrem. Jak sovětský sputnik.

My jsme tomu kdysi říkávali: "Kam vítr, tam plášť".

A tak ve lži, s jednotvárně vřískajícími plivanci a myslí radostně chřestící jednoduchým mekotem, po kapsách s bludným honorářem hodným vlastní ubohosti, bard deprivačně spěchá poplivat, co vůdce přikázal, neboť nad jeho síly a nad pochopení všechno naše snažení jest.

Když osiřelá buňka v širé prázdnotě mozkového moku naposledy zuřivě bliká jedno ze svých posledních Cover Story o neexistenci existence a zbožných přání naposledy "nevidět a neslyšet."

Ve tmě tmoucí hlubokého válečného zatemnění možné dutolebky. Pro jistotu všech jistot i s pověstnými klapkami na vyprahlých očních důlcích. I stejně proslulými pirátsky zkříženými hnáty v někdejší sanici.

V marném bzikotu mediálních sirén s ústředním logem: Užívej dokud můžeš! Dokud je čas?

Ale pamatuj barde? Ani ty již nemáš času na rozdávání.Celá tisková zpráva | Komentáře: 16 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Info linka

...


  Knižní novinky


DMK
DMKEL

  Závislý výzkum agentury Step by step
Chcete zrušit změny času?

Ano (2049 hl.)
 
Ne (1318 hl.)
 
Možná (1338 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 4705

  Novinky
10.01.2018: Orlík

04.11.2017: Den mluvících kamenů

Nezapomenutelná kniha se širokým a hlubokým obsahem sdělení, ke které se budete stále vracet. Téměř 500 stran celobarevného tisku A5 na křídovém papíře.

Poštou na dobírku stojí 500 Kč + poštovné a balné a objednat si ji můžete zde.

Dojde asi do 3 dnů.

20.03.2008: Pamatujte tyto dny a pozorně naslouchejte
17.02.2008: Průběžně doplňovaná databáze jevů nad ČR

  Teorie relativity
Originální teorie relativity Zdeňka Patricka

Teorie relativity aneb, co Eistein posmrtně je?tě nevynalezne... Více


  Statistika

31.12. 2020 - 5 578 146
31.12.2020 4 271 480
31.12.202 1 153 197
31-12. 2020 - 153 469

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0