| Hlavní stránka | TOP 50 | Weblinks | Ankety | Vyhledávání | Čtenáři |

  Hlavní menu
To nejlepší od ZP
Hlavní stránka
Vydané knihy
Ankety
Teorie relativity


Rozšířené vyhledávání

  Altaj - záhady RF

  Vyhledávání

Hledej
v Dýmajícím zrcadle!


Česká KanadaPenzion UbytováníChatyJindřichův Hradec ubytováníLevné ubytováníChata Česká KanadaJižní Čechy chataKunžakKomorníkZarybněnostStrmilovCyklistikaČeská Kanada Penzion

  Informace

Dýmající zrcadlo
Zdeněk Patrick
Copyright © 1994 - 2006
cs.atari.org
BeepEdge

  RSS Beep Edge
RSS Beep Edge

  Web Dýmající zrcadlo:


Dýmající zrcadlo

  Horká linka

... Den mluvících kamenů (3 knihy v 1) ...


Neutron není neutrální...
Vydáno dne 10. 01. 2017 (1313 přečtení)

V opačném případě by to bylo plýtvání prostorem, hmotou i časem, jen proto, že religiozně motivovaný Mamon a přidružení zeměplackaři, chtějí být konečně jedinečnými pány Země.

Nedávno jsem navštívil svoji srdcařku, jsa po dávnější operaci srdce. Na rozloučenou mé preventivní pravidelné mise v ordinaci ta milá dáma s úsměvem poznamenala: To jste celý Vy a pan profesor Klaus. Byla to velmi decentní poznámka vzdělané ženy. Leč o Vašich šancích si ještě pohovoříme pane Přemysle Arijče:
Nájemným vrahem je totiž nejen Zahradník...
Začněme od Adama:

Srdce na dlani je cestou poznávání i věrohodným příznakem důvěry skrze možná překvapení života. A byl bych hlupákem neprocházet životem se srdcem na dlani. A sám sobě za blbce, kdybych parazitujícím chytráčkům vše, řekněme že předčasně vyzradil...

aneb, proč tak touží přikazovat, co si smíme myslet, či zakázovat české i všeslovanské národní pohádky

©Zdeněk Patrick, Praha 2017

Vážené čtenářky a čtenář jistě tuší, že připravujeme vydání Encyklopedii Den Mluvících Kamenů, padesáti dílný cyklus zatajovaných světových dějin, v němž hledáme původní i prapůvodní příčiny dnešního lidského selhání. Šokující a strhující bádání při hledání pravdy, při kterém se vyvolávané Nenávistí, již dnes dech ouží s pocitem, že u krku jim zbývá již jen dirka mrňavá. Majíce husí kůži snad již i na patách. Encyklopedie DMK svým široce rozpostraněným záběrem budí již dnes emoce (viz krádež našeho PC), je o pozorování i jiných skutečnostech souvísejících s českými dějinami i rozšířenou verzí Originální teorie relativity, která se vlastně stala 13. komnatou současné nezpůsobilosti stran a volených orgánů zabezpečit bezpečnost rodin, kvůli bezkoncepčnímu porušování práv a svobod, při direktivně fašizoidním prosazování bezpráví, jež rozkvétá do Zlatého věku chamtivého drancování v přebohatý květ nájemné smrti. Bez možnosti dovolání se práv a svobod při ochraně rodiny a dětí. Ochraně před zločiny organizovaných ničemných společenství "slušných občanů" sdružujících se s ryze nekalými úmysly.

Jak patrno: Stránky Dýmající zrcadlo (Smit.wz.cz), provozujeme v souladu s myšlenkou svobodného šíření informaci. vzdělanosti a vlastenectví. Nikoli však všichni diskutující dosahují té úrovně, aby byli schopni, bez zahnědlé nenávisti k českému a slovanskému živlu, uchopit danou problematiku s čistým úmyslem a čistýma rukama. Jakkoliv je dáno vše vědeckou prací, kterou nabízíme široké veřejnosti, parazitují ničemní nedodělci, olepeni slávou cizího peří, vyhrožují, osočují, aniž kdy pochopili, o čem je právě řeč. Aniž pochopili, co je láska k rodné zemi, aniž co slušnost, která je jim přesně tak cizí, jako oni nám... Jen algorytmus i četnost opakovaných verbálních ataků je věrohodným příznakem jejich nečestné ubohosti, jež mi dovoluje velmi přesně určit pravou indentitu zákeřně útočící licoměrné podstaty, skrývající se, aby se poťouchle posmívala mé důvěřivé bezmoci, nesoucí srdce na dlani.
Možná, že se mýlí, možná nemýlí.
Možná přijde i Konandrow, Kouzelník, vyvolený Matkou vší Země: Ultava Assa Alba...
Nechme se překvapit.

Přemysl Arijec diskutuje k článku Sluneční oko:

IP adresa 46.135.90.16 no jo, to sisi buď vymyslel, aby sis mohl zase pohonit egoistické péro nebo si z tebe někdo udělal normální legraci, což opravdu není nic těžkého: Ty jsi totiž čůraků král, v hlavě máš sračky - A vynadej mi něco do eruonácků, moc se u toho bavím.

Odpověď: Odpověď ZP: Šalom desátníku, vynasnažím se ...

Aniž bych zpyšněl příliš, jsa nyní Tvým a všech Tobě podobným králem.
Dobrý muži, snažně prosím: Dbej mých rad: Zdaleka se prosím pluhu a poctivé práci, jak čert, či Petr Benda, vyhýbej. Anobrž prstík svůj si vytrčený ke své vyjímečnosti a naší pohaně, zásadně strkej jinam. Vyhneš se tak mnohým komplikacím syndromu špinavých rukou. A nezapomeň! Bude to, konec konců, jen Váš Zlatý věk a Váše splněné zbožné přáníčko: Čechy bez Čechů, Čechy v Čechách nechceme! Opakuji: Jsem Čech, Slovák, Čechoslovák, Slovan a obdivuji projekt pana V. V. Putina! Přimlouvám se za obnovení loga ČeskoSlovenska v podobě samoděržaví (jakákoliv samo držící sociálně motivovaná koncepčně řízená forma jedinečných národních společenství, ochraňující tisíciletími prověřené vztahy ve prospěch rodiny a mravné výchovy dětí, vzdělávaných ve prospěch rozvíjení každé jedinečností svobodného ducha se vší úctou k mateřskému jazyku.) a obnovení spojeneckých svazků s Ruskou federaci, jež se mi jeví, co nanejvýš spolehlivý spojenec, v porovnání s licoměrnou, brutálně zločinnou NATO organizací.

Generální tajemník OSN Pan Ki_mun, kterého nazval filipinský prezident Rodrigo Duterta blbcem, ve svém předchozím novoročním projevu (leden 2016) potvrdil, že jím skutečně může být: Sníženou inteligenci totiž považuje za jedinečnou vymoženost a vzdělanost naopak za překážku udržitelného pokroku. V rámci zpřetrhání dějinné kontinuity, rodinných a národních svazků. Odvozeně vítá přichod ISILů do EU, jejichž IQ je, díky povolenému incestu i tuzemským zplozencům alkoholických oparů - povětšinou poloviční.

Tentýž Pan Ki-Mun se později omluvil za mírové sbory OSN, které úmyslně vyvolaly epidemii cholery na Haiti. V důsledku epidemie onemocnělo 700 000 Haiťanů a 8,5 tisíce zemřelo.

Smiřme se se skutečností, že než Latona dokončí svůj okruh poklesne vzdělanost na tak neúnosnou míru, aby se již nikdy více nedosáhla své někdejší úrovně...

Parafráze Centurií Michala De Nostradama

Z téhož vyplývá, že smrtelně nemocná společnost, skrzeva své lidské nevydařence, ovčany IQ tykve a polosoukromou ideo_policii, využije nasíleného nadstátního teroru, ale i uměle vyvolávaného strachu k umdlévání vědění. Zbytnělé nevědomosti pak zužitkuje k beztrestnému osočování nabubřelou, leč zhola tupou kategorii Duchovní nouze, při potírání jakékoliv nebezpečné pravdy. Navíc brutálně kontrolovanou pohybem jednotlivců, skrze licenčně vázané autorizované komunikace, vzorně importovanými drogami mezi děti a mládež, s cílem omezit a vyvraždit 90% lidské populace, aby průběžně i okamžitě, vzápětí svého podivně surového vítězství, nastolili povinnou čipovou kulturu globální otrokářské vlády. S pomocí organizovaného zločinu i skrze cizopasné ideologie i cizácké Troll Patroly, svým protiústavním konáním i systémem cizího peří ctrl c / v, rozvracely tisíciletími prověřené slovanské hodnoty a urážejíce vlastence cizáckou internacionalitou licoměrných pojmů.

Giordáno Bruno Nolanus 1548 / 1600

Sledován provokatérem, zatčen, vyslýchán a mučen nesvatou sv. Inkvizicí. Souzen za svobodné šíření myšlenky o nekonečném vesmíru, mnohosti světů i mnohosti forem života na nich. Neboť pokládal za zbytečné plýtvání prostorem,časem i hmotou, jen kvůli tomu, aby římsko katolická církev a přidružení zeměplackaři řádili jen zde na Zemi. Odsouzen za tyto i jiné rouhačské myšlenky. Upálen 17. února 1600 na Náměstí květin / Campo de Fiori.

Rusofilní paranoici, ovládaní rusofilním virem z Putinovy laborařoře, musí být okamžitě izolováni od zdravé populace a stíháni za trestné činy rozvracení republiky.
Miroslava Pašková,
redaktorka portálu OzbrojenéSložky.cz

Občansko právní bezpečnost ohrožuje ten, jenž se proviní zločinem závadného myšlení - Thought Crime. Zločin, který se věčně skrývat nedá...

George Orwell - 1984

Komentář vložil Zoro

k článku Originální terie relativity
IP adresa:94.242.246.23

"blbost, kravina, píčovina" to proto ze autor operuje s nedefinovanymi terminy, a primitivni radoby matematikou bez fyzikalni podstaty s par vypujcenymi fragmenty rovnic (1/sqrt(1-v^2/c^2), sin^2 +cos^2=1 ) se pokousi podpirat fantasticke pribehy a ze vseho jeste cpi jeho smrdute zbytnele EGO.

Na jednu stranu skutecnou fyziku zesmesnuje a hanobi, nadruhou stranu mu je dobra pro vykradeni libivych terminu a vzorecku (pro dilataci casu, pro popis kruznice..), jimz stejne ani poradne nerozumi a mava s nimi aby upoutal a ohromil (jeste mene znale nez on sam) ctenare. A jeste ma tu drzost to pak nazyvat "originalni teorie relativity".

Odpověď ZP:

Cituji nyní pana alias Zoro:
. "mává s nimi, aby upoutal a ohromil čtenáře (ještě méně znalé, než on sám). .
Ach... Zajisté hovoříte sám o sobě alias Zoro. Tedy v opačném gardu.
Ano, ohromil jste nás. Vy i Pan Ki_mun, vrcholný představitel OSN
A to velmi.
Bohužel, jste nepostřehl, že naše skvělá a nezpochybnitelná Originální teorie... opakuji: nezpochybnitelná Originální teorie relativity rodiny Šmitmajerovic a jednoduchý Zdeňkův vzorec, je odvozena nejen z našého pozorování, ale z jednoduché jednicové kružnice, kde v prvním kvadrantu je sinus (zrychlení) funkcí stoupající a cosinus (relativní čas) funkcí klesající, přičemž odlet se řídí tangencialou (gravitací). Zřejmě vám velmi citelně chybí základní znalosti, které se vyučují v osmé třídě základních škol. Z téhož věrohodného příznaku pak logicky odvozuji, že jste se stačil rafinovaně vyhnout i výučnímu listu a silně pochybujeme i o úrovni vašeho středoškolského vzdělání, kde jsou tyto jednoduché znalosti denním chlebem.
Jakkoliv se mohu mýlit.
Navíc suše konstatuji: nezvládl jste ani prosté kopírováná ctrl C / V.
Ano, máte pravdu, že na Vysoké škole se používají tři Lorentzovy rovnice, které však posmrtně nevynalezl, jak se mnozí mylně domníváte Albert Einstein, aniž hororový Alfred Hitchcock.
Jedná se o tři rovnice odvozené ze dvou nezávislých soustav pohybujících se vesmírem rychlostí světla. Což je milej zlatej ¨zoro zásadní rozdíl.
A navíc: Podivným řízením osudu z těchto rovnic, ve vysokoškolských skriptech vycházela, ještě na počátku 90 letech minulého století, relativní vteřina velmi podivně, neboť = 2. A my, jako jedni z mála, víme proč!

Chtěl jsem již nyní říci: Šalom, zařaďte se desátníku Chytráčku, nebyl jste tázán, leč... opět vás pane alias Zoro se širokým úsměvem hodlám několikrát použít, co odstrašující příklad. Nikoli proto, že byste trpěl tak zásadní ujmou IQ. nýbrž, že vše a odvozeně i vaše nedůstojné chování, vyplývá z potřeby škodit ve prospěch Vaší zkamenělé religiozní podstaty. nikoli z neznalostí. Využívám proto Vaší přirozené zaslepenosti k bezkontaktní odvetě, neboť se sám nahazujete hned na několik smečů.
Ba, ani s nadávkami nedojdete daleko. Ono si to každého z nás, i z vyššího principu mravního, určitě najde.

Komentář vložil: Zoro

IP adresa:94.242.246.23
Komentář ze dne: 15.07.2015 16:20:41
zonglovani s cisly, stylem "aby to vyslo", kdy z permeability vakua 4Pi10^-7je najednou, "z mnoha důvodů, jež si někdy v budoucnosti možná vysvětlíme" 4Pi10^7 a pro jistotu se to jeste vynasobi z prstu vycucanou konstantou 0.238 a by se pak mohlo rozplyvat se nad numerickou shodou (to ze jednotky jsou uplne jine ho nezajima, proste hodinky jako holinky) s nabojem 1kg protonu (v originale "vodiku", to ze je atom vodiku neutralni je asi detail pod autorovu rozlisovaci schopnost...) tez ackoliv je neutron elektricky NEUTRÁLNÍ , a tudiz je jeho elektricky naboj NULOVY, nic nebrani autorovi predstirat ze naboj ma a otrle tento fiktivni vymysl pricist na (z prstu vycucanem) prikladu olova k naboji protonu, aby zas dostal kombinaci (spolu s jakousi tajemnou, nikde nevysvetlenou bulHarskou konstatnou H...) obsahujici jeho oblibene cislo 9,57...x10^7 pan alias Zoro pokračuje:
nicmene, abych vse uvedl na pravou miru (říká Zoro), autora si ve skutecnosti vazim, a jeho, jak by rekli skepticti extremiste "blative mysleni" a "nelogicke osli mustky" nepovazuji a priori za chybu. Ac se pro exaktni uvahy v matematice a fyzice vubec nehodi, maji naproti tomu na poli lingvistiky a historie schopnost vytahnout na svetlo zajimave a podstatne souvislosti a odkryt tak to, co se jiste temne sily snazi po celou historii naopak peclive zakryt a znicit. Mozna prave proto je v prirodnich vedach tolik akcentovana metaryzika.
logika a "primocare" mysleni, ktere sice vede k prudkemu rozvoji technosfery a chapani fyzickych procesu, ale zase slepotu az fachidiocii v oblasti sociologie a meta-fyzickych konceptu. A naopak. Skoda ze z nejakeho duvodu jsou lide (slovane?) rozpolceni mezi tyto dva extremy, s tim ze celeho cloveka "aby clovek s lucernou v poledne hledal" ;-)

Odpověď ZP

první polovina autorů: Originální teorie relativity a Slované:
Dobrý den a sbohem pane Zoro 4.

Ano, již se konečně cítím ve své rodné zemi, co nežádoucí cizinec, jako Indian na Golanských výšinách, A protože, neumím do pěti počítat, začínám odpočet Vášeho psudovědeckého vystoupení jadrného vědce a možná možného humanitním oborem protřelého fyzika, od čtyř.

A protože i Ideopolicie má asi přesně tytéž znalosti i stejnou religiozní kvalifikaci, odvozeně i legalizaci, vlastnoručně vyrobeného oprávnění nařizovat, co si otrok smí myslet, pokud vůbec, co je přísně zakázáno, co naopak je již prokázaným ideo_zločinem hodným mikrovlnné vaporizace. V souhrnu: Jak má pracovat provokáter z teamu Troll Patrolls s možná možnými zločinci a co nařizovat dětem kuchařek (poznámka autora ZP, viz carský zákon prosazený úplatkářskou sekcí zde nepojmenovaných Temných sil, v zastoupení podobně vyspělých chytráčků přehazujících svoji odpovědnost na kolemjdoucí, či své nadřízené vydávající příkazy. Znovu, po kolikáte již, opakuji: Přikazy vydával i Hitler.

Hovoříme-li oba o oslím můstku, pak ten Váš vybudovaný z Vaší nepřirozené přirozenosti a přiznejme si, že vystavěný podle diletantsky zpráskané metodiky pomluv a nadávek, směřující přes další viklající se oslí můstky neuvěřitelných konstrukcí k radám, co bych měl, co mohu, nebo nemohu, či dokonce nesmím: Neboť je mi to zakázáno výnosem zákona někdejšího ruského cara viz V. Pjakin: Otázky a odpovědi o původu GP. ).

Tolik k úvahám, které Vám pane Zoro, z úrovně Vašich zbytnělých vzpomínek na Vaše nepříliš fortelné vzdělání. Bylo by spíše dobré od Vás očekávat jen pokorné šoupání laptěmi, kdyř hovoří vědoucí a čistí.

Vám totiž nejvíce vadí právě to, co si u mého mohutně smrdutého Ega, naopak z jednoho svého „oslího můstku“ pochvalujete, abyste sám sebe legalizoval a vystavil si tak vlastnoruční jedinečné oprávnění mektat na téma, jež vám nepřísluší ani nahodou.

Dobrý den a sbohem pane Zoro 3.

Zdeněk Patrick? alias ZP: K číslu 0,238 vteřiny, které jste přisoudil, že byla konstantou vycucánou z mého prstu, mým mohutně zapáchajícím Egem. Milej zlatej Zoro s nečeskou klavesnicí, leč plnou genetické karotechie. To je totiž nejkratší časový úsek, který v reálném světě 3D, ještě vnímá i váš pověstný, leč povětšinou vyjímečně zpozdilý mozek.
Přičemž druhý vámi deklarovaný časový úsek 4Pi10^-7 (dovolíme si přeložit / 4πr2 = 4π * 10-7), je nejkratší časový interval životnosti částice, který byl kdy přístroji zaznamenán.
Ale i takové věci se stávají.
A to ostatní ponecháme vašemu neutuchajícímu důvtipu, jenž se snaží z prachu našich vědoucích perek marně útočit na naší skvělou Originální teorii relativity a několika svými oslími můstky překlenout skutečnost, že u mne by pan alias Zoro, aniž jeho bezejmenný vědecký jadrný kolektiv, nejen z fyziky neudělal ani zápočet, aniž z psychologie, či sociologie, ale co je na skutečně na pováženou: Byl by hodnocen dostatečnou z mravů. Leč pokračujme: |

Milej zlatej Zoro, konečně i Váš nádhled proč se Vám zdá neutron neutrální cituji: „...ackoliv je neutron elektricky neutralni, a tudiz je jeho elektricky naboj NULOVY, nic nebrani autorovi (Zdeňku Patrickovi a Ing. Zdeňku Šmitmajerovi / upřesnění autorství" poznámka admin.) predstírat |ze naboj ma jak kladný i záporny náboj a otrle tento fiktivni vymysl pricist na (z prstu vycucanem) prikladu olova k naboji protonu, aby zas dostal kombinaci (spolu s jakousi tajemnou, nikde nevysvetlenou bulHarskou konstatnou H...) obsahujici jeho oblibene cislo 9,57...x10^7...

Dobrý den přeji a sbohem pane Zoro 2.

Ač slůvko anti Vám může oscilovat, co možná antihmota, ve svém rovnovážném projevu kráčí o polarizaci el. náboje. I u neutronu. Odvozeně: Váš údiv a Vaše papouškování slůvko neutron, co idiotský důkaz jednoznačně určené neutrální polarity, co již podle Vás a vašeho vědeckého kolektivu, cituji: "jak sám název neutron napovídá: neutrálního chování el. náboje...", není jen velmi nedbalé, aniž cokoliv smysluplného, nýbrž licoměrný, leč jak se brzy sám přesvědčíte, předčasný amatérský pokus o váš další obří „Oslí můstek“, kterým jste nás hodlal uzemnit,rozcupovat a zničit, ačkoliv jste vlastně nepřeklenul ani svoji nedbalou nedovzdělanost.

Dobrý den a sbohem pane Zoro1

Milej zlatej Zoro, Protože opakování je matkou moudrosti cituji konečně ještě jednoui Váš "nadhled", proč se Vám a zřejmě i vědeckému kolektivu pozdává neutron neutrální:

..ackoliv je neutron elektricky neutralni, a tudiz je jeho elektricky naboj NULOVY, nic nebrani autorovi (Zdeňku Patrickovi a Ing. Zdeňku Šmitmajerovi / upřesnění autorství" poznámka admin.) předstirat ze naboj ma, a otrle tento fiktivni vymysl pricist na (z prstu vycucanem) prikladu olova k naboji protonu, aby zas dostal kombinaci (spolu s jakousi tajemnou, nikde nevysvetlenou bulHarskou konstatnou H...) obsahujici jeho oblibene cislo 9,57...x10^7...

Šalom a sbohem zařaďte se desátníku! Neboť nebudete více osloven pane ,,, alias Zoro 0, právě jste pohořel:

Urychlovač CERN a rok 2015, tedy plných sedmnáct let po zveřejnění našich výpočtů (Silnější než Däniken 5 díl, Praha 1998), kdy jsme hovořili o neutronu majícím nutně kladný i záporný potenciál v subatomární podobě), aniž jsme utráceli tunelováním miliardy dolarů na potvrzení téhož: Káždá částice: elektron, proton a neutron je složena z trojice kládných a jedné záporné subatomární částice v kombinaci čtyř, nebo tří kvarků a dvou antikvarků (kladně a naopak záporně oscilujících subatomárních částic).

Opakuji: Potenciál neutronu neurčuje název, nýbrž subatomární částice kladně a záporně oscilující.
A povšimněte si prosím pane Zoro odpočtu: Neumím totiž ani do pěti počítat. A běžte se vycpat... pane alias Zoro, alias redakce KPUFO, alias Vláďo, alias Temná sílo Přemysle Arijče, i ty s prostředníčkem ve svěrači, který přestřihne i ocelový drát kvalitní Poldi huti o průměru 7. Kdy?
Kdy?
Kdo ví?

foto: U třech svatých © Ing. Zdeněk Šmitmajer, Praha 2016, sedm minut, které nám zachránily život...

V prvním okamžiku viděného, jsem nazval sousoší: "Korupulentní svatá dáma stojící na sudu nedaleko nevěstince, která v úžasu spráskla ruce nad korektními vztahy a náhlými proměnami nejen v Kunraticích.

Leč mýlil jsem se.
Nebyla to patronka jihočeského rodu sv. Anna, nýbrž v jednostejné konstelaci, nejen jihočeského rodu, ale i patronka rodu slovenského: Sv. Panna Marie Sedmibolestná.
"Zastav, vyfotíme si.", říkám synovi. "Zdržíme se jen 7 minut."

Vážené čtenářky i vážení čtenáři,
naše Originální teorie relativity byla odvozena v roce 1973 a čekal jsem celých 17 let na zdatného oponenta a v závěru více, než rovnocenného partnera a spoluautora nejen této nevšední konstelace, kterou jsem nabízel, jako svoji závěrerečnou práci v časech, kdy jsem měl být v období tvrdých Spart odvolán ze studii za svoji názorovou odlišnost. Ze studii na Ped. fakultě UK, (Retigova a Dejvice obory strojní). Odpověď zněla:
Nemáme tak zdatného oponenta!
Ač se domnívám, že jsem se s ním setkal při zkouškách ze statiky, dynamiky hydro a termomechaniky. Odborníkem z oblasti jaderné fyziky.

Šťastnou shodou okolností jsem byl svým rozprostraněným přítelem Jaroslavem Čvančarou seznámen s básníkem, spisovatelem a nakladatelem v jedné osobě, panem Jiřím Stegbauerem, jenž se jako jediný ujal tohoto velmi náročného tématu, aby i velmi fortelně zjišťoval, co skrývá, do té doby jen naše rodinné tajemství. Bylo to pro mne neobyčejné setkání, jež mi otevřelo náhled, co naopak obnáší profesionální přistup do světa české literatury. První díl: Silnější než Däniken, jehož název navrhl, skrze obchodníky, právě pan Jiří Stegbauer, se stal v roce 1994 (po Kuchařce) hitem a nejrychleji prodávanou knihou.

V pátem díle, jenž vyšel v roce 1998, byla v kapitole určené pouze pro odborníky, zveřejněna právě ta část, kde přicházíme s výpočty i výsledným poznatkem, že v těch prvcích, které se jeví v našem 3D světě neutrálně, musí být i neutron, nikoli neutrální, nýbrž obsahovat částice kladně i záporně oscilující (nabité). Aniž jsme se tenkrát zmiňovali o stupních volnosti, které umožňují skrze kladné, či spíše záporné subatomární částice neutronu, protonů a elektronů, ale i díky okolitým frekvencím, s viditelnými vizuálními efekty, prostupy z vyšších dimenzí do našeho 3D prostoru a naopak. Neboť stupně volnosti na úrovni proměnných polarizací subatomárních částic umožňují, či naopak neumožnují cesty třírozměrným časem, neboť na počátku bylo Slovo u Tvůrce a to Slovo bylo viditelně i nahlas projevenou myšlenkou svobodného a jako oheň čistého, neboť Svatého Ducha, v němž žádné tmy není.

Aniž přebýval, či chyběl, jediný Kon. Přičemž sám život se vyvíjel na ostří žiletky. Díky ionizaci a rozprostraněným frekvencím i alikvotním tónům. Ale i díky pochopení funkcí všech čtyřech kvadrantů jednicové kružnice (viz průběh sinusoidy a cosinusoidy; viz 4π
Děkujeme za Vaší pozornost.
Nezávislí autoři Originální teorie relativity i Encyklopedie DMK
V Praze 24. 2. 1998
© Všechna práva vyhrazena
© Ing. Zdeněk Šmitmajer
© Zdeněk PatrickCelá tisková zpráva | Komentáře: 17 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Knižní novinky


DMK

  Závislý výzkum agentury Step by step
Chcete zrušit změny času?

Ano (131 hl.)
 
Ne (66 hl.)
 
Možná (49 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 246

  Novinky
10.01.2018: Čtení článků Zdeňka Patricka

04.11.2017: Den mluvících kamenů

Nezapomenutelná kniha se širokým a hlubokým obsahem sdělení, ke které se budete stále vracet. Téměř 500 stran celobarevného tisku A5 na křídovém papíře.

Poštou na dobírku stojí 500 Kč + poštovné a balné a objednat si ji můžete zde.

Dojde asi do 3 dnů.

20.03.2008: Pamatujte tyto dny a pozorně naslouchejte
17.02.2008: Průběžně doplňovaná databáze jevů nad ČR

  Teorie relativity
Originální teorie relativity Zdeňka Patricka

Teorie relativity aneb, co Eistein posmrtně ještě nevynalezne... Více


  Statistika

28/2 2018 - 3 002455
28/2 2018- 2 194 206
28/2 2018 - 763306
44943

Netio4

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0