| Hlavní stránka | TOP 50 | Weblinks | Ankety | Vyhledávání | Čtenáři |

  Hlavní menu
To nejlepší od ZP
Hlavní stránka
Vydané knihy
Ankety
Teorie relativity


Rozšířené vyhledávání

  Altaj - záhady RF

  Obsah:

Glosy
Janova Apokalypsa
Chaldejské eposy - Necronomicon
Chemtrails
Kdo je kdo?
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie

  Vyhledávání

Hledej
v Dýmajícím zrcadle!


Česká KanadaPenzion UbytováníChatyJindřichův Hradec ubytováníLevné ubytováníChata Česká KanadaJi?ní Čechy chataKun?akKomorníkZarybněnostStrmilovCyklistikaČeská Kanada Penzion

  Informace

Dýmající zrcadlo
Zdeněk Patrick
Copyright © 1994 - 2006
cs.atari.org
BeepEdge

  RSS novinky.cz
RSS Novinky.cz TOP 50

  RSS Beep Edge
RSS Beep Edge

  Web Dýmající zrcadlo:


Dýmající zrcadlo

  Doporučujeme...


Blaník 1
Blaník 2
Blaník3
Sborník nezávislých Foglarovců č. 8 2019
Sborník nezávislých Foglarovců č. 7 - 2018

Sborník nezávislých Foglarovců / č. 8 - 2019

">Kdo je kdo?
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie


  Horká linka

... Den mluvících kamenů (3 knihy v 1) ...


KOSOVO PATŘÍ SRBŮM!
Vydáno dne 31. 03. 2008 (1248 přečtení)

Vážení přátelé,

do poslední chvíle chci doufat, že suverenní vláda České republiky nepřístoupí na nátlak mezinárodních band deprivantů k uznání tak strašného činu, jakým je oficiální souhlas zločinného pošlapání mezinárodních práv a elementárních lidských hodnot, o napojení se na bandy drogových dealerů a možných prodejců lidských orgánů ze zajatých kosovských Srbů.
Zdeněk Patrick

Následující výzva mi opět přišla E-mailem současně s pozvánkou na protestní demontraci a považuji za povinnost ji v časech usilovného potlačování pravdy, zveřejnit:

- povolená protestní demonstrace před Strakovou akademií ve středu 2. 4. 2008, sraz (malá změna): V 9:30 hodin přímo před Uřadem vlády ČR

- povolená protestní demonstrace na Václavském náměstí u sochy sv. Václava v pátek 4. 4. 2008 od 16.00 hodinKOSOVO PATŘÍ SRBŮM!

KOSOVO PATŘÍ SRBŮM!

Od vypuknutí občanské války v roce 1997 je srbské obyvatelstvo neustále vystaveno teroru ze strany kosovských Albánců. Na tomto území působí i teroristická organizace UCK, jenž je financována z prodeje drog, zbraní a "bílého masa". Tato organizace masakruje a vyhání původní obyvatelstvo (zejména kosovské Srby) a dokonce ještě v r. 2003 ji USA i EU označovaly za zločineckou organizaci... Je zarážející, že tato organizace dostala podporu NATO, které v r. 1999 bombardovalo Srbsko. Bývalý velitel sil UNPROFOR, generál Lewis MacKenzie v souvislosti s válkou v bývalé Jugoslávii prohlásil: "V Kosovu se neudála žádná genocida. Kosovští Albánci nás dokonale využili. Bombardovali jsme nesprávnou stranu."

Jednostranné vyhlášení samostatnosti Kosova a Metohije již uznaly některé evropské mocnosti - Velká Británie, Francie, Itálie a Německo - přesně ti, kteří před 70-ti lety v roce 1938 podepsali Mnichovský diktát... Historie se může opakovat, heslo "O nás bez nás" nepatří do dějepisu, ale do našich pamětí. Především Češi by se neměli připojit k uznání podobného odtržení území suverénního státu, jaké pro ně v roce 1938 znamenalo národní katastrofu. A pokud ano, tak nejdříve v den, kdy tento akt uzná samotné Srbsko.

Uznání jednostranného vyhlážení samostatnosti Kosova je arogantní ignorací mezinárodního práva a mezinárodních dohod. Nejen, že je stále platnosti rezoluce Rady bezpečnosti OSN č. 1244/1999, která garantuje územní celistvost současného Srbska, ale kdo uznává jednostranné vyhlášení samostatnosti Kosova ignoruje i rozhodnutí helsinského výboru z roku 1975, kterou všechny zúčastněné státy deklarovaly, že nelze dělit ani odtrhnout část státu bez jeho souhlasu, tj. zachování územní suverenity a integrity každého státu.

Jednostranné vyhlášení samostatnosti Kosova uznaly mezi prvními i USA, které se snaží posilovat svůj vliv mimo jiné i budováním vojenských základen po celém světě. Názorným příkladem je i snaha o vybudování americké vojenské základny v ČR a Polsku a udržení tří vybudovaných vojenských základen na území Kosova, včetně zatím poslední a nejmodernější americké základny - Camp Bondsteel.

Proto je nutné zastavit tuto kolonizaci Spojenými státy, ať se týká Čechů nebo Srbů.

Děkujeme za podporu všech, kdo máte stejný názor na tuto věc. Váš souhlas můžete vyjádřit podepsáním petice na našich demonstracích.Celá tisková zpráva | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Knižní novinky


DMK
DMKEL

  Závislý výzkum agentury Step by step
Chcete zrušit změny času?

Ano (786 hl.)
 
Ne (561 hl.)
 
Mo?ná (516 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1863

  Novinky
10.01.2018: Orlík

04.11.2017: Den mluvících kamenů

Nezapomenutelná kniha se širokým a hlubokým obsahem sdělení, ke které se budete stále vracet. Téměř 500 stran celobarevného tisku A5 na křídovém papíře.

Poštou na dobírku stojí 500 Kč + poštovné a balné a objednat si ji můžete zde.

Dojde asi do 3 dnů.

20.03.2008: Pamatujte tyto dny a pozorně naslouchejte
17.02.2008: Průběžně doplňovaná databáze jevů nad ČR

  Teorie relativity
Originální teorie relativity Zdeňka Patricka

Teorie relativity aneb, co Eistein posmrtně je?tě nevynalezne... Více


  Statistika

31.7. 2020 - 5 397 584
31.7.2020 4 147 926
31.7.2020 1 106 298
31.7.. 2020 - 143 360

Netio4

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0