| Hlavní stránka | TOP 50 | Weblinks | Ankety | Vyhledávání | Čtenáři |

  Hlavní menu
To nejlepší od ZP
Hlavní stránka
Vydané knihy
Ankety
Teorie relativity Rozšířené vyhledávání

  Altaj - záhady RF

  Obsah:
Glosy
Janova Apokalypsa
Chaldejské eposy - Necronomicon
Chemtrails
Kdo je kdo?
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie

  Vyhledávání

Hledej
v Dýmajícím zrcadle!  Informace

Dýmající zrcadlo
Zdeněk Patrick
Copyright © 1994 - 2006
cs.atari.org
BeepEdge

  RSS novinky.cz
RSS Novinky.cz TOP 50

  RSS Beep Edge
RSS Beep Edge

  Web Dýmající zrcadlo:


Dýmající zrcadlo

  Doporučujeme...

Blaník 1
Blaník 2
Blaník3
Sborník nezávislých Foglarovců č. 8 2019
Sborník nezávislých Foglarovců č. 7 - 2018 Sborník nezávislých Foglarovců / č. 8 - 2019
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie


  Horká linka

https://youtu.be/7y7dOBAH6TI


Tichá válka (The Silent War)
Vydáno dne 04. 11. 2006 (6244 přečtení)

Nedávno jsem se dočetl, že jednou z významných součástí používané "kuchařky" na smrtící zbraně, vyvolávající neúměrnou nespavost a simulující příznaky paranoi, schizofrenie, či deziluze a hluboké deprese, jsou ostře zaměřené skupinové ataky na cíleně, či náhodně vybrané oběti..

Motivováni oním článkem a zkušenostmi se pokusíme pomoci ozřejmit ono... Ani nenalézám vhodná slova... zavrženíhodné násilí.

Respektive pomoci se orientovat těm, kteří byli rovněž systémově napadeni.

A vlastně ani netuší proč.

Jejich uměle vyvolanou zmatenost v sociální orientaci, s příznaky těch nejzákeřnějších nemocí (jakkoliv již jejich samotné názvy jsou ve své podstatě stejně nepravdivé, jako zavádějící), považuji za zvláště odpudivý a neodpustitelný hyenistický zločin.

Jenž je "kupodivu" stále ještě nepostižitelný a nestíhatelný.

Nejen proto, že je pravděpodobně silovým mocenským systémem (jedná se o zvláště sofistikovanou technologii), ale také proto, že dobře utajená technika a zbraňové systémy několikanásobně předstihly úroveň všeobecné vzdělanosti, právního vědomí, lidské filozofie a upadající etiky. Vše nasíleno počínajícím globalizovaně generovaným úpadkem mravních ideálů a humanity.Tichá válka

© dmk1994/2006

Jedná se vlastně o řízené útoky organizovaných uskupení (řízených zločineckých tlup), napadající (buď na privátní, servisní, zájmovou, stranickou, nadstranickou, státní, či nadstátní atd.), objednávku, fatasmagorickými ataky vytypovanou oběť, či rodinu.

Součástí teroru je i "okaté" skupinové špehování přetrvávající více než než rok. Mohdy, je-li jedinec a jeho rodina odolnější, až šest let. Jsou známy případy, že skupinový mobing, z jistými přestávkami, trval i celých šedesát let.

Rudí náčelníci, STBáci a jejich uliční odborníci na udávání, zvláště v tomto oboru, dodnes rádi vynikají.

Součástí terorizování oběti jsou tedy cílené skupinové teroristické ataky (mobing).

Kamerové špehování, jež může být nahrazeno masivním ozařováním oběti mikrovlnnou technologií.

Menší gangy, respektive zločinecké tlupy mohou být nasíleny zainteresovanými sousedy (na př. neustávajícím hřmotem, lokálním zvýšením pouličního provozu motorových vozidel, masivním štěkotem psů, neutuchajícími hlasitými "hudebními" (pohříchu nočními) reprodukcemi, následnými pomluvami, rozšiřováním nehorázných lží o vás a vaši rodině, generovanými sousedskými spory atd. Podobné skupinové násilí (mobing) pak souběžně probíhá zejména na pracovištích členů rodiny vyhlédnuté oběti.

A pamatujte:

Nikdo z násilníků, praktikující tento způsob teroru, neustoupí z tohoto zločinného ujednání.

Aby se rovněž nestal obětí. Protože jede na zvláště zuřivém tygru!

Vůdci těchto organizovaných zvrhlostí (sociopatičtí jedinci s nízkou sebeúctou, jednající bez zábran) jsou však profesionálními rváči skupinových útoků.

Nejznámnější základní tři typy útoků:

Napadení organizovanou tlupou "poznamenaných zločinců (Gang Stalking), se zjevně projevuje mnohonásobným sledováním a špiclováním, či elementárním nebo skupinovým dotíráním (Mobingem) s cílem dezintegrovat psychicky sledovanou osobu.

Prvotním úkolem je vyrobit z vyhlídnuté oběti, jak s oblibou říkají, "nedůvěryhodnou a problémovou osobu".

Jsou to vlastně "hráčí" v obludném procesu dezintegrace. A to, co činí, jim přináší... obzvláštní potěšení! A nenechte se mýlit názvoslovím. Členové teroristických ataků jsou vždy "váženými občany".

Kamerizace, odposlechy špiclování Co vlastně lze v této fázi směrového teroru očekávat?

Od prostých mikrofonů ve zdi, odposlechy telefonních hovorů, kontroly pohybu skrze čipy mobilů, respektive přenosných čipů satelitního sledování, odposlechy skrze směrové laserové paprsky, až po brutální mikrovlnné snímání vašeho soukromí, spojené s "pečením" oběti mikrovlnnými přístroji), a konečně:

Psychoelektronický harassment řízený samozdokonalujícím se počítačovým programem (SELF Learning Software), jež vás odkáže mnohdy na věčnost, či do psychiatrické pevnosti.

Pokud podlehnete a necháte se vyprovokovat.

Přicházející atak se projevuje zpravidla neobyčejným navýšením dopravního ruchu (additional traffic). V blízkosti násilím napadaného bydliště (victim's house), objevuje zvýšený pohyb osob, vzápětí se kolem Vás objeví podivní jedinci, kteří na Vás plivou, podivně skřehotají, zcela programově se Vám sápou na záda, zatímco v pozadí stojí šéf v bizarní motocyklistické prvorepublikové kožené čapce, vybavený předpotopní vysílačkou.

Zločinné uskupení praktikující mobing hýří specifickým humorem. A tak se kolem oběti vyrojí deset podivných "agentů 007", s naslouchátky mumlajícími podivnou hatmatilkou jakési nesmysly do přenosných mikrofonu ledabyle zavěrených tak, aby jste je okamžitě zaregistrovali.

Svoji významnou roli sehrávájí i "známé tváře" jdoucí vedle oběti a jakoby náhodou přehrávající si různé psypopatické skřeky, huhlání a neuvěřitelné pazvuky.

Zároveň se objeví kdosi, kdo vyhrožuje "zničením vašich dětí".

Pokud je oběť netečná, lze skupinový teror nasílit o blikání laserovými generátorky přímo do očí, provokativně zjevným několikanásobným fotografováním oběti (vždy nasílené patřičným fotobleskem).

Když se vracíte v nočních hodinách domů, očekává vás na ulici váš velmi vzdálený známý, aby vám řekl, že vaše maminka byla prostitutka a vaše žena jde s každým, kdo si jen zamane.

Jindy, jiný dobrý známý, vám, opět beze svědků, se širokým soudružským úsměvem oznámí, že váš otec spolupracoval s Němci a váš syn je tlustý ničema. Nikdy nechybí ani jejich velký hite. Vlastně výhružka "... a tebe natrvalo dostaneme (nikdy není specifikováno kým, aby jste měl o čem přemýšlet) do blázince."

Mohou rovněž vyslat místního opilce - slabocha, jenž zinscenuje nedokonané užkrcení vašeho šestiletého syna.

Pak se již čeká jen na okamžik, kdy onoho vyslance Zlého úmyslu jako řádný otec ve spravedlivém hněvu napadnete.

A právě tehdy, jindy neteční sousedé, všechno pečlivě zaznamenávají.

Jiným trikem je vyhrožování dítěti, že kvůli tatínkovi mu nejdříve uříznou prsty u rukou, pak jednu ruku a vzápětí i druhou. Ty opečou a pošlou v balíku rodičům. Jakkoliv tato varianta zní morbidně je hrůznou skutečností s podstatně hrozivějšími detaily.

Nezapomenutelný zážitek si dítě ponese celý život!
Vybraná oběť, i za přítomnosti ostatních členů rodiny, může být napadena i při jízdě automobilem.
Od prosté "bouračky" s nejrezavějším vehiklem v Čechách, až do gansterského vytlačování z komunikace.

Může se rovněž stát, že se proti vašemu autu vyřítí v protisměru očividně neovladatelný vůz, jehož řidič leží zhrouceně za volantem a z úst mu kane krev.

O jeho život nemusíte mít však žádné obavy, neboť se vzápětí objeví jeho auto v souběžné jízdě vedle vašeho a buďte ujižtění, že jeho majitel kypí zdravím a pohodou.

Pokud si oběť myslí, že alespoň doma unikne hlomození a očividným atakům, pak se hluboce mýlí.

Po chvíli zjistí, že většina sousedů v noci nespí.

Naopak buší do zdí, kovovými předměty přejíždí po topných radiátorech, aby v zápětí rozštěkávali své nově zakoupené bojové psy, případně je štvali na oběť jejich zločinného mobingu.

Můžete opakovaně slyšet z magnetovonového záznamu popůlnoční pětiminutový řev muže, jehož za živa požírají psi bojovného plemena. Křik a zoufalé volání o pomoc. Pravidelnou střelbu ze samopalů a rychlopalných zbraní. Můžete několikanásobně, v intervalu několika týdnů, spatřit tutéž scénu přepadového komanda neurčité provenience v tří minutové akci, za níž se nemusí stydět ani Al Capone. Před vašimi okny pravidelně souložící dva narkomany. Můžete pozorovat sousedku, jak každou noc kolem dvacáté hodiny noční štěká společně se svou bojovou dogou, či co to bylo.

Může k vám, čas od času a kdekoliv, přistoupit pochybné individuum s injekční stříkačkou a se slovy: "Hele klídek", na vás její podivně zapáchající obsah vystříknout.

Můžete být několikrát (např. 30x vykraden), neboť pomyšlení, že vám někdo cizí juchá po bytě, či šmatá na volant, by vás konečně mělo zcela rozhodit, naštvat, rozčílit, když ani infarkt není k zahození.

Zejména však finančně vyčerpat. neboť jedině tak se nezmůžete na rovnocenou obranou.

A tehdy, kdy máte být, dle očekávání zmíněných zločinců, ukoptěn a zmaten, vždy kupodivu bez svědků, s rutinní pravidelností poštve na vás soused svoji zuřivou psí bestii.

Vy to vidíte a přemýšlíte o tom. Což je jejich dalším cílem.

Dokonale vás rozhodit.

Pokud se stanete obětí tohoto zvrhlého teroru, nemáte šanci si nikomu postěžovat, neboť vše, co řeknete bude okamžitě nasíleně použito proti Vám, jako důkaz vaší paranoidní podstaty, či schizofrenie. Tlupa gangsterů totiž jedná přesně tak, aby symptomy jejich teroristických činů simulovaly příznaky nemoci, jimiž se živí psychiatričtí odborníci.

Ti by vzápětí, pomocí svých všemocných chemikálií a těžce nabytých středověkých zkušeností, většinou nevědomky, či z profesní otrlostí a vyhořelosti, rozmašírvali vaší osobnost na mišmaš galamatyáš.

Přestože nemoc jménem schizofrenie prakticky neexistuje, neboť oblíbený a multimediálně velmi a cíleně oblíbený termín, je výdobytkem konce 19. století a znamená "rozdvojení duše", můžete být zákonně hospitalizován a nuceně dlouhodobě léčen ještě podivnějšími chemikáliemi a drezurami

Případně týmiž léky i sterilizován.

Protože - bohužel mají tyto prazvláštní chemikálie (kupodivu vždy) několik cíleně vedlejších účinků.

A tak budete léčen na věrohodné příznaky nemoci, která ve své pravé podstatě svého jména neexistuje. Alespoň do té doby, než si s Vámi tlupou zločinců najatý gang vyřídí své účty.

Cíl onoho skupinového teroru byl jasný hned od samého počátku. Vyrobit z vás, pro společnost velmi nebezpečného schizofrenika z mediálně propagovaného velkofilmu seriálu "Mlčení jehňátek"!

Ptáte se proč by cosi podobného kdokoli dělal?

Pokusíme se odpovědět.

Snad proto, že vyhlednutá oběť má cosi, po čem touží "muž v pozadí", závidí její invenci a úspěchy. Možná že stála někomu v cestě, nebo nepozdravila zbohatlíka Velikánoviče (jenž je v současné bezzákonní éře "jak utržený z řetězu"), možná jen nechce vyjít ze cviku, možná to považuje za přirozený boj silnějších proti bezmocnému jednotlivci. Pokud nejste politický odpůrce, nebo nevlastníte byt po kterém touží hned několik vašich sousedů.

Kdo víš

Onu špinavou proceduru s vami udělají mnohdy zcela cizí, avšak vždy poznamenaní a pronásledovaní fikcí nepostihnutelnosti?

A vaši sousedé?

Nikdy nic neviděli a neslyšeli.

Jakkoliv se celý dům otřásal v základech generovaným hřmotem. Nikdo kupodivu neslyšel a neviděl.
Jen vy! A to je velké nebezpečí.
Řeknete si: "A co policie a právní stát?"

???

Policie řeší občanské spory, až v mezním okamžiku, kdy se napadená bezmocná oběť začíná chovat "nepřiměřeně"! A ti, co ještě před okamžikem neviděli neslyšeli, se zázračně mění v bystrozraké fenomény, slyšící i trávu růst.

Právní stát rovněž neznamená stát plný právníků.

Cokoliv řeknete, bude použito několikanásobně proti vám. neboť vše, co by jste vyprávěl jsou "příznaky nastupující duševní poruchy".

A pamatujte si, že naopak, cokoli by jste udělal by nedávno nevidící a neslyšící velmi přesně viděli, slyšeli a efektně nasílili. Dokonce by na vás pozvali některý z kanálů TV.

Zásady preventivní obrany:

Ještě jednou opakujeme:

Nenechte se mýlit, ale zmíněné zločinecké tlupy jsou reprezentovány velmi váženými a "nedotknutelnými" občany.

Nikdy nepodléhejte dojmu, že se jedná jen o přechodný stav.

Jednotlivé útočící gangy mohou být řízeny sofistokovaněji, než se vám, kdy zdálo.

Jedná se o tzv. "Tichou válku", s možností, že si kdosi, poblíž vás právě "ohřívá svoji vlastní polívčičku".

Doporučujeme: Zrušit, či dát k - ledu vaší telefonní stanici.

Omezit telefonování mobilem. Pokud se hodláte vytratit "na neznámé místo", nechte mobil doma. Váš mobil, je zkrze dokonalé pokrytí našeho území, lehce zjistitelný.

Omezit sledování televize. Nejlepe systémem White Dot (Bíla tečka objevující se po vypnutí el. sítě.).

Na důležité schůzky nejezdit vlastním automobilem. Pokud byl napaden někdo z členů vaší rodiny, je vaše auto pravděpodobně vybaveno přenosným čipem s možnosti satelitní kontroly pohybu.

Nikomu nesdělovat základní data vašeho soukromí. Kde děláte, kam jedete a odkud to vlastně přijíždíte? Do popelnic neodhazujte nic, po čem touží prodejní popelnicoví magnáti.

Strašně zvědavého souseda, jehož s podivnou úporností zajímá vše kolem vaší rodiny, odpálkujte do příslušných mezí.

A nestrachujte se, že se nebude o to drzeji znovu vyptávat!

Budou vás stále kontaktovat. Přestože mají většinou přesné informace o každém vašem hnutí. V úrovni high-tec přenosu On Line. V obrazu i zvuku.

Pokud nebyla, po prvním nočním "hurhaji", zjednána okamžitá náprava skrze zdravé sousedské vztahy, pak si již nikdy nestěžujte sousedům na randál, jež každou noc vychází z bytu od vedle, pod vámi, či nad vámi. Vaši dobří sousedé ve skutečnosti totiž vůbec nejsou ani dobří, ani hluží, ani slepí.

Naopak:

Pokud se, za nepřeslechnutelného nočního randálu, pouze tiše "vypařili", jako pára nad hrncem - velmi dobře vědí, co činí!

Pokud mlčí k místnímu řádění "jedné ze slušných rodin" více než týden, neřku-li rok, či deset let, vězte, že jsou spolupachateli.

Podal by jste jim jen potřebné informace, v jakém rozpoložení se právě nacházíte a co proti vám v další fázi použít.

A pamatujte, že dětský skupinový teror praktikovaný na vybrané oběti ve školách může být nedílnou součástí útoku tlupy dospělých na konkrétní cíle.

Pokud je napaden člen vaší rodiny, věřte mu vše, co říká.

Dejte mu najevo, že jste připraven pro jeho obranu obětovat i svůj život.

Braňte jej, pokud možno svojí přítomností, v okamžiku skupinového ataku. Důsledně mapujte věrohodné, jakkoliv pitoreskní příznaky.

Jakkoliv jste v bezzákonní éře mnohdy zcela bezmocní, pokud víte, co se právě odehrává, stáváte se vítězem prvního kola.

Z letitých zkušenosti víme, že v této fázi "Tiché války", velmi solidní obranou proti této profylaktivní selekci (třídního nepřítele, přestárlého obyvatelstva, politického odpůrce, bezbranného majitele bytu, či jen více informovaného hříšníka. atd..) je filmová kamera, fotoaparát, záznamová media a netečnost...

A nestyďte se je použít.

Se vší rozhodností...

Neboť Oni ani nevědí, co je to stud, mravnost a etika se od nich již dávno odbelhala.

Nespoléhejte však, že zvrácení, ve svých zvrácenostech ustanou.

Naopak!

"Poznamenaní" okamžitě nasílí ataky o další zbraňové systémy. Přičemž vyhledají váš slabý článek v rodině, a na ten zcela jistě zaútočí se vší brutalitou.

Nic je nezastaví, ani vaše vstřícnost, či dokonce vaše bezmocná servilita.

Protože skupinový teror jim dodává pocity, které jinak postrádají, avšak životně po nich touží. Pocit sexuální síly, moci a nadřazenosti.

Ale o tom příště?


Tichá válka (The Silent War)
Elektronický terorizmus (Electronic Harassment)
Electronic Harassment
Mobing - monitorování vyhlédnuté oběti
Mobing - monitorování oběti pokračuje
Mobing a odposlech skrze laserový paprsek
Večerníček pro "nejlepšího přítele"Celá tisková zpráva | Komentáře: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Info linka

https://www.youtube.com/watch?v=9rAvJxuhe_I&feature=youtu.be/


  Knižní novinky


DMK
DMKEL

  Závislý výzkum agentury Step by step
Chcete zrušit změny času?

Ano (1949 hl.)
 
Ne (1266 hl.)
 
Možná (1216 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 4431

  Novinky
10.01.2018: Orlík

04.11.2017: Den mluvících kamenů

Nezapomenutelná kniha se širokým a hlubokým obsahem sdělení, ke které se budete stále vracet. Téměř 500 stran celobarevného tisku A5 na křídovém papíře.

Poštou na dobírku stojí 500 Kč + poštovné a balné a objednat si ji můžete zde.

Dojde asi do 3 dnů.

20.03.2008: Pamatujte tyto dny a pozorně naslouchejte
17.02.2008: Průběžně doplňovaná databáze jevů nad ČR

  Teorie relativity
Originální teorie relativity Zdeňka Patricka

Teorie relativity aneb, co Eistein posmrtně je?tě nevynalezne... Více


  Statistika

31.12. 2020 - 5 578 146
31.12.2020 4 271 480
31.12.202 1 153 197
31-12. 2020 - 153 469

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0