Den mluvících kamenů je tu...

Autor: Administrator <>, Téma: Dýmající zrcadlo 1.díl, Vydáno dne: 09. 09. 2017

V době minulé, tak jako i dnes,
čas náhle zkolaboval.
Čí virus zbloudilý šotky své oživil,
by program bezchybný tak náhle pochybil?Představujeme váženým čtenářům obal pilotního vydání i samotné autory obalu knihy Den mluvících kamenů

admin, Praha 2017

Návrh obálky, dle dispozic našeho přítele, Jury ze skautského odílu námi obdivovaného Jaroslava Foglara, citilivého člověka, básníka a nakladatele pana Jiřího Stegbauera z agentury Ostrov, připravil a zpracoval pan Marek Jodas Akademický malíř.Vážení přátelé,

jestliže byl pětidílný cyklus Zdeňka Patricka "Silnější než Däniken" klíčem umožňujícím nahlédnout do netušeného světa, v němž je možné komunikovat s časem i v čase a zároveň si pokládat otázky, při kterých se leckdy doslova tajil dech, není "Den mluvících kamenů" (tři knihy v jedné!) nejen pilotním vydáním v duchu volného pokračování, dále pátrajícím v neobyčejné minulosti lidského společenství, ale obohaceným o nové kontexty, poznatky a překvapivé objevy, souvisejícími s promarněnou budoucností dávno ztracených světů.

Hovoříme o množství utajovaných dějinných skutečností, zvláštních setkání i dech beroucích jevech, které byly součástí naší dobrodružné cesty nejednou objevně až šokujícími dějinami českého, slovenského, srbského, bulharského a ruského národa, jež jedním jsou. Při hledání intervenčního bodu, kde se sakra stala chyba, která v časové kauzalitě dějů stále nedovolí konečně se stát vědoucími lidmi. O to větší překvapení čeká ideo vědu a historiky v důkazovém řízení, potvrzujícím nejen naši teorii relativity, ale i další dosud nezveřejněné objevy z této a jiných oblastí.

Kniha menšího formátu A5 (tvrdé desky, šitá vazba, celobarevný tisk, 480 stránek, 240 listů, křídový papír - lesklé lamino, kniha ve folii) váží asi 900 g. Vážení nečtenáři: V čase povinného ozbrojení se banány, lze tento těžký knižní formát s úspěchem použít při obraně i jako velmi nenápadný pádný kalibr.

Závazné objednávky, Tituly tří knih v jedné. S přiloženými obsahy a s dalším listováním knihou zde.

Za nezávazné objednávky děkujeme a budeme je vyřizovat přednostně po individuální dohodě s Vámi, milí čtenáři.

S pozdravem Šmitmajer