| Hlavní stránka | TOP 50 | Weblinks | Ankety | Vyhledávání | Čtenáři |

  Hlavní menu
To nejlepší od ZP
Hlavní stránka
Vydané knihy
Ankety
Teorie relativity Rozšířené vyhledávání

  Altaj - záhady RF

  Obsah:
Glosy
Janova Apokalypsa
Chaldejské eposy - Necronomicon
Chemtrails
Kdo je kdo?
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie

  Vyhledávání

Hledej
v Dýmajícím zrcadle!  Informace

Dýmající zrcadlo
Zdeněk Patrick
Copyright © 1994 - 2006
cs.atari.org
BeepEdge

  TOP 50
TOP 50

  RSS Beep Edge
RSS Beep Edge

  Web Dýmající zrcadlo:


Dýmající zrcadlo

  Doporučujeme...

Blaník 1
Blaník 2
Blaník3
Sborník nezávislých Foglarovců č. 8 2019
Sborník nezávislých Foglarovců č. 7 - 2018 Sborník nezávislých Foglarovců / č. 8 - 2019
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie


  Horká linka

https://www.youtube.com/watch?v=5f7GhbBhOk4


Uvězněná planeta III. /prozatím dokončení
Vydáno dne 18. 01. 2008 (4157 přečtení)

Třetí oko - Lobsang Rampa

"Po sestupu do jedné z krypt v Lhase jsem spatřil tři rakve z černého kamene, ozdobené rytinami a nápisy. Nebyly zavřené. Když jsem pohlédl dovnitř, zatajil se mi dech."

"Pohleď, můj synu," řekl mi starší kněz. "Žili jako bohové v naší zemi (v Tibetu) v dobách, kdy zde nebylo hor. Chodili po naší půdě, když ještě moře omývalo naše břehy a když jiné hvězdy zářily na našich nebesích.

se dobře, neboť jenom zasvěcenci je viděli."

(Jitro kouzelníků - J. Bergier, L. Pauwels)..Uvězněná planeta III. /dokončení

Indická pevninská kra se po nárazu podsouvá pod asijský kontinent a způsobuje vrásnění himálajského masivu. Tibet je navždy oddělen od vod oceánu. Himaláje postupně vystupují nad povrch (d a mění se ve vysokohorské pohoří (dnes 8000 metrů vysoké) oddělující právě ty oblasti, jež nyní známe jako poušť Gobi. Mění se nejen klima, ale i toky řek a vzápětí následuje postupně vysychání. Dlouhodobý proces přeměny úrodných ploch v nehostinnou pouštní krajinu může být, společně se změnou klimatu, jedním z důvodů vymizení veškeré flóry a fauny.

asi 80 milionů

V uhelných vrstvách starých několik milionů let (v Německu) byl nalezen v roce 1885 (dr. C. Gurltem) kovovou krychli nesoucí znaky opracování. Váha krychle 785 gramů, v dělící rovině - kolem celé krychle se táhl několik milimetrů hluboká rýha - snad zářez. Složení: ocel (slitina železa a uhlíku od 0,1 až 1,8%) s příměsí niklu a hliníku (neznámého množství). Nedostatek síry signalizuje jisté přírodní nedopatření - neboť se prý jednalo o meteoritický materiál. Ocelová kostka byl deponována v muzeu rakouského Solnohradu (vyněmčeno na Salzburk).

V roce 1910 se již tato zajímavost v inventáři muzea nenacházela. Zmizela beze stopy a s ní kupodivu i všechny záznamy z období 1886 -1810.

Připomeňme si pro úplnost, že se se vší pravděpodobností jedná o obří krystal, jež si můžeme v libovolném množství prohlédnout i v národním muzeu v Praze.

75 milionů let - pozdní křída

Tyranosaurus rex pouze na severoamerickém kontinentu.

Největší masožřavý veleještěr všech dob dorůstal délky až 15 metrů. Jeho lebka 1,5 metrů veliká skrývala mozek velikosti mozku malého dítěte. Pilovité lehce zahnuté zuby, 20 cm dlouhé, dodnes budí úctu.

Tyranosaurus rex a býložravý triceratops patřili k poslednímu druhu ještěrů, kteří náhle zmizeli, pravě tehdy, když se nalézali ve svém vrcholném období.

cca 65 milionů let - pozdní křída? - Francie

Ve vrstvách jež odpovídají pozdní křídě byly nalezeny (1968 nálezci Y. Druet a H. Salfati u Saint-Jean de Livet - Francie) několika kovových tlustostěnných trubek oválného průřezu. Trubky byly sice stéjného tvaru, nicméně se ližili od sebe svojí délkou i průřezem.

65,5 milonů let vyhynutí dinosaurů

Měsíc dopadá na Zem - pozor nepodložená Höerbirgerova teorie

Pozůstatek pádu obřího kosmického objektu (cca 10 km v průměru) je pravděpodobně Chicxulubský kráter (180 km v průměru) v oblasti Yucatanu v Mexickém zálivu jehož dvě třetiny jsou skryty vodami oceánu. Sauři vymírají náhle a s nimi 70 až 80% veškerého živočišného druhu. Nálezy koster malých savců.

Ve vrstvách, jež pocházejí z přelomu druhohor a třetihor (období triasu - křídy), byla nalezena vrstva Iridia o mocnosti až 6 cm. Tento nález hovoří nejen o spadu vzácných kovů, jež se běžně na povrchu Země v takové míře nevyskytuje, že lze uvažovat o možné vesmírné katastrofě, jež postihla tuto planetu.

Srážka s kosmickým tělesem?

Nelze nevzpomenout planetu, jež se dle nepodložené tibetské legendy vynořila z hlubin vesmíru a dotkla se šikmo Země. Vše se otřásalo, vody slapovými silami byli zvedány a přelévány, elektromagnetické bouře a vichry ničily vše, co stálo v cestě.

Země byla vymrštěna ze své původní dráhy a její otáčení kolem své osy se podstatně zpomalilo.

Navždy zmizely mnozí tvorové., ale i pradávné obří civilizace, po nichž nezůstane takřka ani stopy.

Mimo těch, jež budou mnohem později nalezeny, jen a jen proto, aby mátly pracující lid.

Taková katastrofa by zcela jistě načas poružila i ochranné vrstvy a tvrdé záření by zasáhlo vše svými smrtícími účinky.

Dinosauří vejce skutečně vykazují záporné mutace, jež ve svém důsledků způsobily vyhynutí plazů a saurů. Vejce mají dvojí, ale i vícenásobnou skořápku.

Mutace byly zřejmě způsobeny narušenou ochranou vrstvou a zvýšenou intenzitou dopadajícího kosmického záření. K takovému resumé se konečně dopracovali, na podkladě svých posledních vědeckých výzkumů, i vědečtí experti. ¨

Ozónová díra předpotopních rozměrů? Kosmický útok? Slibně se rozvíjející se civilizace prezentující svoji úroveň na v Marcahuasí a kamenech z Icy, nemilosrdně zničena? Byly zničeny i následnická společenství, jejichž stopy budou jednou nalezeny, společně s následky válečných operací - i na Měsíci?

65 mil. let Yukatánský poloostrov Mexiko

Při vyhodnocování snímku NASA (1991) z oblasti Yukatánského poloostrova bylo patrné, že obrovský meteorit spadl do těchto míst. Podle štěrkových usazeni a roztavené horniny ve vrstvách terciéru a křídy byl určen čas dopadu i dvouset kilometrový prstenec okrajů nárazové zóny.

Objevují se menší živočichové.

61,5 milionů let - třetihory

Věk nejstarších savců

50 milionů let

V kameni nalezená "automobilová svíčka". Známý rentgenový snímek velmi tvrdého materiálu pocházející z období 10 - 50 milionů let vykazuje strukturu podobnou automobilové svíčce.

30 milionů let - (oligocén 30 - 25 mil. let) Do tohoto období kladou romantičtí archeologové nalezený meteorit, jenž prý prokazatelně nese stopy opracování (místo nálezu Austrálie). Bohužel opět musím připomenout sbírky Národního Muzea v Praze, kde jsou obří krystaly, jakoby je zpracovala strojní hoblovačka. Nicméně pravidelné "rýhy" vznikly krystalizací. Tedy přirozeného původu.

25 milion; let (miocén 25 -13 mil. let)

tropické klima

Severní moře zaplavuje část "Anglie, Belgie, Holandska, Německa", Atlantik západní části "Francie".

Středozemní moře sahá až do Čech

Třetí oko - Lobsang Rampa

"Po sestupu do jedné z krypt v Lhase jsem spatřil tři rakve z černého kamene, ozdobené rytinami a nápisy. Nebyly zavřené. Když jsem pohlédl dovnitř, zatajil se mi dech."

"Pohleď, můj synu," řekl mi starší kněz. "Žili jako bohové v naší zemi (v Tibetu) v dobách, kdy zde nebylo hor. Chodili po naší půdě, když ještě moře omývalo naše břehy a když jiné hvězdy zářily na našich nebesích.

se dobře, neboť jenom zasvěcenci je viděli."

Uposlechl jsem a byl zároveň fascinován i zděšen. Tři nahá těla pokrytá zlatem ležela před mýma očima. Každý z jejich rysů byl ve zlatě přesně vyznačen. Byli ale obrovští. žena měřila přes tři metry a největší z mužů ne méně ne pět metrů. Měli velké hlavy, lehce kuželovité na temeni, úzkou čelist, malá ústa a tenké rty. Nos měli dlouhý a jemný, oči rovné a hluboko položené...

Prozkoumal jsem víko jedné z rakví. Byla v něm vyryta mapa nebes s podivnými hvězdami.

Kdysi dávno, před tisíci a tisíci lety, byly dny kratší a teplejší. Vytvořily se velkolepé civilizace a lidé byli moudřejší než dnes.

Z vnějšího prostoru se vynořila planeta, jež se šikmo dotkla Země. Vichry rozbouřily moře, jež se pod různými gravitačními nápory vylila na Zemi. Voda pokryla svět otřásaný zemětřesením a Tibet přestal být teplou zemí, sídlem uprostřed moře.?

(Jitro kouzelníků - J. Bergier, L. Pauwels)..Celá tisková zpráva | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Info linka

Zveme vás na setkání a modlitbu za mír nejen pro Českou republiku 13. července – 18:00 – Staroměstské náměstí u Mariánského sloupu  


  Knižní novinky


DMK
DMKEL

  Závislý výzkum agentury Step by step
Chcete zrušit změny času?

Ano (2049 hl.)
 
Ne (1316 hl.)
 
Možná (1335 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 4700

  Novinky
10.01.2018: Orlík

04.11.2017: Den mluvících kamenů

Nezapomenutelná kniha se širokým a hlubokým obsahem sdělení, ke které se budete stále vracet. Téměř 500 stran celobarevného tisku A5 na křídovém papíře.

Poštou na dobírku stojí 500 Kč + poštovné a balné a objednat si ji můžete zde.

Dojde asi do 3 dnů.

20.03.2008: Pamatujte tyto dny a pozorně naslouchejte
17.02.2008: Průběžně doplňovaná databáze jevů nad ČR

  Teorie relativity
Originální teorie relativity Zdeňka Patricka

Teorie relativity aneb, co Eistein posmrtně je?tě nevynalezne... Více


  Statistika

31.12. 2020 - 5 578 146
31.12.2020 4 271 480
31.12.202 1 153 197
31-12. 2020 - 153 469

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0