| Hlavní stránka | TOP 50 | Weblinks | Ankety | Vyhledávání | Čtenáři |

  Hlavní menu
To nejlepší od ZP
Hlavní stránka
Vydané knihy
Ankety
Teorie relativity Rozšířené vyhledávání

  Altaj - záhady RF

  Obsah:
Glosy
Janova Apokalypsa
Chaldejské eposy - Necronomicon
Chemtrails
Kdo je kdo?
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie

  Vyhledávání

Hledej
v Dýmajícím zrcadle!  Informace

Dýmající zrcadlo
Zdeněk Patrick
Copyright © 1994 - 2006
cs.atari.org
BeepEdge

  TOP 50
TOP 50

  RSS Beep Edge
RSS Beep Edge

  Web Dýmající zrcadlo:


Dýmající zrcadlo

  Doporučujeme...

Blaník 1
Blaník 2
Blaník3
Sborník nezávislých Foglarovců č. 8 2019
Sborník nezávislých Foglarovců č. 7 - 2018 Sborník nezávislých Foglarovců / č. 8 - 2019
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie


  Horká linka

https://www.youtube.com/watch?v=5f7GhbBhOk4


Radostně a zejména optimisticky
Vydáno dne 31. 01. 2008 (3073 přečtení)

Pamatujte si tyto dny a pozorně naslouchejte:
Kosovo = SrbskoJak také jinak

Glosy © Zdeněk Patrick - 1994 - 2008 Praha

Pokud se rozhlédnu "střízlivým okem", a jak si přeje mé blízké okolí: konečně radostně a optimisticky, nelze mi jinak, než suše konstatovat, prozatím bez bliššího upřesnění, že se kdesi v minulosti stala zásadní chyba.

Z bezbranného člověka vysublimovala bytost, jež zcela zásadním způsobem překonala nástrahy nedokonalostí poplatné tělesné konstituci.

Jakkoliv nás dravčí oči (přírodou umístěné směrem k vyhlédnuté kořisti) předurčují k jisté agresivitě, nebylo jistě cílem genese vytvořit zbytečného dvojníka hyen.

Dozajista se shodneme, že naším cílem nebylo ani bezuzdné vraždění v uměle vyvolaných válečných konfliktech, v říjnových revolucích, genocidních snahách vrcholového gangsterizmu, beztrestné šíření drog, programové ničení přírody, zákony povolující mučení, laboratoře vyvíjející smrtící substance. Snem našich předků nebyly ani roje deviantů a deprivantů, či naopak neuvěřitelné zákony proti přirozeným sexuálním aktivitám.

Rovněž potlačování citů a emocí, jako je radost, smutek, veselí, nadšení, vlastenectví, milování nemůže být nahrazeno dogmaty o lásce k výlučnosti jisté skupiny, láskou k soudruhu předsedovi strany, láskou k zemským škůdcům, vynucenou strachem, stresy, geneticky upravenou potravou ze zásady nemající pro život potřebné prvky, když oligarchie pacifikuje možné rebely výdobytky IG Farben, když i chloru a fluoru je dostatek. Přirozené emoce, nedílná a přirozená součást člověčího světa, jsou odstraňovány represemi, nahrazovány globalizační dekadencí, cílenými stresy, pocitovými náhražkami rozsáhlým sortimentem drogového šílenství.

Nomenklaturní šlechta domorodých náčelníků, vykrádající dědictví předků, má k špidlizaci, kamerizaci a monitoringu souseda mikrovlnnými aparaturami pouze vlastnoručně vystavený certifikát.

Zkrátka jistá skupina si přivlastňuje práva, jež jí nepřináleží ani náhodou.

A přesto jimi i nadále disponuje.

Ani nájemný masový vrah Vladimír Iljič Lenin nevysublimoval z nicoty náhodou. Rovněž tak i jeho velký vzor Maxmilián Robespierre, na němž byl prolhaný každý knoflík , každý záhyb jeho obleku, jehož úkolem byl plynulý převod vlády z monarchů na bankovní rodiny. Aby jeho ministerstvo pro blaho lidu zdárně úkol splnilo, bylo nuceno popravovat dvacet až šedesát kriminálníků (rozuměj náhodných chodců) denně.

Zřejmě se praktikovaní lidového blaha všeobecně zalíbilo a tak podobná ministerstva pro blaho lidu a dovoz úzkoprofilových neonacionalistů z přičinlivého zahraničí (když fašistická ANTIFA se velice líbila), rostla jak houby po dešti. Za účinné pomoci obrazovek, rozsévačů zvráceností a generovaných neshod emitujících svoji nenávist a svá dogmata o formálnosti lidství a demokracie do všech stran. Řádně nasílené podprahovými střihy a stále ještě právně trestným invazním blýskáním.

Objevila se i nová ministerstva. Na příklad ministerstvo pro ničení úrodné zemědělské půdy, zeleně a prodej špinavého vzduchu k dalšímu znečistění.

Rovněž ministerstvo, respektive magistrát pro citlivé asociální programy směřující k intenzivnějšímu smetení bezdomovců z našich měst a myslí, se zdá být zcela špičkové úrovně

Nic nového pod Sluncem. Podobnou roli sehrávalo v legendách zlé božstvo Tezcatlipoca - Kouřící zrcadlo alias Necocyautl (rozsévač neshod na obou stranách), alias Itlachiayaque (místo z kterého nás sleduje), alias Titlacahuan (jehož otroky jsme), jenž nás sleduje a skrze svůj kouzelný prsten nahlíží, ve dne v noci, do našich srdcí, z jakéhokoliv místa a trestá mikrovlnnými zbraněmi.

Jinými slovy, není možná, aby se i přes rozevírající se nůžky mezi vědeckými poznatky a vzdělanosti (programově snižovanou i narůstající nevzdělatelností), či mezi pravdou a státními dodávkami několikanásobně pročistěných informací, každý z nás na vlastní oči nepřesvědčil, že žijeme v době šílenců, kteří neznají meze. Neznají-li meze, pak skrze zaváděný systém zničí vše.

Zřejmě v přesvědčení, že oni zůstanou "na semeno", jako nejzdravější větévka shnilého stromu. Tlící a velmi špatně naroubovaná větévka.

Jsem ochoten připustit, že mnozí z nás nevidí a neslyší pouze ze strachu, naučené nevědomosti, či nezřízené pažravosti.

A k vidění a slyšení je toho tolik, až srdce žalem usedá. Jakkoliv všichni vědí, že již všichni vědí, nikdo neslyší nikdo nevidí?

A tak sám pro sebe si dělám přehled těch věcí, které jsem ve svém životě spatřil a pro něž existuje pouze jediné vysvětlení.

Úzce související se všemi světovými událostmi uplynulých let a staletí.

Souvisejí rovněž jak s fiktivním koncem komunizmu roku 1989, uměle generovanými etnickými neshodami, protiteroristickou hysterií směřující k potlačení práv a svobod občanů, vše navýšené globalizovanou kamerizací a masovou špiclizací nejen soukromí, ale i nepovoleného smýšlení občanů, jež završí hardwarově i softwarově připravená čipizace zbytkového obyvatelstva.

Přičemž vytyčená dogmata jsou stejně nedotknutelná jako kdysi Adolf Hitler.

Vítězové totiž přejímají zvyky poražených za své.

Omezování práv a svobod je zásadním projektem směřujícím k onomu konci. Nástroji pak uměle vybuzená změna klimatu, surová opatření vyvolávající cílenou mediálně směrovanou nenávist proti muslimským nedotknutelnostem, jež jsou stále ještě nezávislé na globalizovaném státním teroru. Tehdy nás posune do středověkých inkvizičních projektů i mučení povýšené na státní princip.

Když válečné zločiny budou oslavovány "humanitárními bombardérry" a nedotknutelnost masových vrahů se dočasně stane Nejsvětějším dogmatem.

Pochyby o vnuceném dogmatu, či jakékoliv "šťourání" do samého principu dogmatu budou nepochybným zločinem.

Zatímco utajená ministerstva Strachu, v nově vybudovaných kasematech mučí Hrůzu na vysoké vědecké úrovni, aby vyzradila svá tajemství.

Tehdy, až z ní celou utajenou pravdu konečně vymlátí, Hrůza samým strachem zcepení.

A to je ten hlavní, nicméně absurdní důvod, proč Pravda bude v tomto systému zločinem.

Nepromlčitelným zločinem jsou již všechny pravdivé informace o skutečném dění ve světě

Z téhož důvodu, sám pro sebe, si v příště vytvořím přehled mimořádných jevů, o kterých jsem sice již psal, nicméně nebyly nikdy zcela shromážděny s přesnou datací a vzájemnou souvztažností.

A nyní trochu té slíbené radosti a optimizmu.

Jak jsem se prostřednictvím souboje kandidátů na úřad "Pravda vítězí", tedy z povolaných úst dověděl, nejsou zločinci zavádějící poplatky novorozeňatům z nepovoleného dýchání, zločinci. A zároveň, že demokracie je pouze formální instituce směřující k celosvětové globalizační éře zlatých zítřků. Jinou špičkovou zprávou ze světa se mi jeví ta o zoologické zahradě ve Vindeboně, jež má roztomilého medvídka. Rovněž velký světový hit na pokračování: "Pan Čunek stále ještě nemá vyhráno", se jeví jako globalizovaně geniální. A ze zpráv o počasí se jeví jako špičková, že dnes vleky na horách skvěle fungují, bude-li mráz, nebude-li oteplení, pokud nebude svítit Slunce.

Jinak bude vát mírný vánek, místy v podobě příjemného uraganu. Přeji příjemný pošmourný večer s posledními nebezpečnými molekulami dozajista nedýchatelného kyslíku.Celá tisková zpráva | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Info linka

Zveme vás na setkání a modlitbu za mír nejen pro Českou republiku 13. července – 18:00 – Staroměstské náměstí u Mariánského sloupu  


  Knižní novinky


DMK
DMKEL

  Závislý výzkum agentury Step by step
Chcete zrušit změny času?

Ano (2049 hl.)
 
Ne (1316 hl.)
 
Možná (1335 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 4700

  Novinky
10.01.2018: Orlík

04.11.2017: Den mluvících kamenů

Nezapomenutelná kniha se širokým a hlubokým obsahem sdělení, ke které se budete stále vracet. Téměř 500 stran celobarevného tisku A5 na křídovém papíře.

Poštou na dobírku stojí 500 Kč + poštovné a balné a objednat si ji můžete zde.

Dojde asi do 3 dnů.

20.03.2008: Pamatujte tyto dny a pozorně naslouchejte
17.02.2008: Průběžně doplňovaná databáze jevů nad ČR

  Teorie relativity
Originální teorie relativity Zdeňka Patricka

Teorie relativity aneb, co Eistein posmrtně je?tě nevynalezne... Více


  Statistika

31.12. 2020 - 5 578 146
31.12.2020 4 271 480
31.12.202 1 153 197
31-12. 2020 - 153 469

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0