| Hlavní stránka | TOP 50 | Weblinks | Ankety | Vyhledávání | Čtenáři |

  Hlavní menu
To nejlepší od ZP
Hlavní stránka
Vydané knihy
Ankety
Teorie relativity Rozšířené vyhledávání

  Altaj - záhady RF

  Obsah:
Glosy
Janova Apokalypsa
Chaldejské eposy - Necronomicon
Chemtrails
Kdo je kdo?
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie

  Vyhledávání

Hledej
v Dýmajícím zrcadle!  Informace

Dýmající zrcadlo
Zdeněk Patrick
Copyright © 1994 - 2006
cs.atari.org
BeepEdge

  TOP 50
TOP 50

  RSS Beep Edge
RSS Beep Edge

  Web Dýmající zrcadlo:


Dýmající zrcadlo

  Doporučujeme...

Blaník 1
Blaník 2
Blaník3
Sborník nezávislých Foglarovců č. 8 2019
Sborník nezávislých Foglarovců č. 7 - 2018 Sborník nezávislých Foglarovců / č. 8 - 2019
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie


  Horká linka

https://www.youtube.com/watch?v=5f7GhbBhOk4


Četnost pohybující se oblasti zvané "podivnost"
Vydáno dne 02. 12. 2005 (4512 přečtení)

Motto:

Napětí mezi kladně nabitou ionosférou a záporně nabitou planetou vyvolává elektrické výboje v podobě notoricky známých blesků doprovázených příslušným charakteristickým zvukem hromu.

A protože je naše planeta "naladěna" na frekvenci 7,83 Hertz, každý z elektrických výbojů v této frekvenci i rezonuje (tzv. Schumanovy vlny). Tyto vibrace lze pozorovat nejen v kterémkoliv bodě naší planety, ale můžeme ji dokonce pocítit na i na vlastní kůži. Respektive dostatečně oslabené psychice...

Intenzita počtu elektrických výbojů se pohybuje v závislosti na teplotě a podnebí. Nepřirozená změna klimatu planety, jež nyní probíhá, pak navyšuje četnost elektrických výbojů do úrovně sci-fi. Ohřeje-li se prostředí o 1 stupeň Celsia, zvýší se četnost blesků v mírném pásmu o 200 % v tropickém pásmu téměř o 700 - 800 %.Četnost pohybující se oblasti zvané "podivnost"

© Zdeněk Patrick

Výzkumem bouří, respektive elektrických výbojů, se zabývají ty vědecké týmy, jenž se zaměřily zejména na využití blesků jako zbraňových systémů.

Dalším oborem, jenž se zajímá o vliv extrémně nízkých frekvencí při rezonujících vibracích planety - je ta část profesně otrlé psychiatrie, prosperující v dlouhodobém projektu nikoli nepodobném systému MK ULTRA. Zde se nabízí otázka, zda v souvislosti se změnami klimatu a zvyšující se četnosti elektrických výbojů rezonujících s naší planetou při extrémně nízkých frekvencích, rezonujících nedaleko vln alfa a spánkové vlny o frekvenci Theta, nenastávají i příslušné podmínky pro vybuzení psychóz, či takových podob zdravotních problémů, jež mohou možnému nepříteli, či jeho zdravotnictví zasadit smrtelně tvrdé údery.

Lze tak i vyřešit, společně s dalšími opatřeními a uměle vybuzenými stresy, "stárnutí" Evropy. Potažmo české populace.

Co s námi zvyšující se četnost blesku vlastně učiní? Budeme k smrti unaveni, sníží se nám imunita, budeme nepozorovaně deptáni do zcela globalizované podoby, neschopni jakékoliv obranné reakce?

Tam, kde zubní pasty plné fluoru, chemickými jedy napužtěné koberce, nábytkové a počítačové formaldehydy, chemicky nebezpečné prací prášky, rakovinnou bující dětské dudlíky, bifenyly a kostní moučky pečlivě zasazené do člověčího potravinového řetězce, včetně neuvěřitelně chemizovaného mateřského mléka selhávají?

Možná se naopak v zázračné a zcela unikátní vteřině genetického inženýrství, právě tehdy, kdy bude spolehlivě zničen poslední z odolnějších alergiků, bezbolestně proměníme v geniálně arnoldí supermany!

8. července 2004 ČTK

televizní zpravodajství 19.30

Zvýšil se počet pacientů stěžujících si na deprese i psychické potíže. Odborníci opět zaznamenali nárůst psychických onemocnění a předpokládají, že původcem subjektivních potíží mohou být dlouhodobě nízké teploty v posledních dnech!

Volně zpracováno.

V průběhu měsíce července 2004 se opět objevily nad českým územím bouře s četností blesků, jež se vymykaly nejen nejen běžně zavedené letní bouřce z let mého dětství i adolescence, ale i pokročilejšího mládí, ale téměř všemu, co se mi kdy snažili rudí a později i postrůžoví multimediální prostituti namluvit.

Prý bouře z horka!

***

Snad kdysi...

Noční teploty v kritické době dlouhodobě dosahovali pouhých 10 stupňů Celzia a denní necelých 14 stupňů. Spouštěcí mechanizmy vybuzující smrště a uragány ve středoevropském mírném pásu, v místech, kde se již léta, vlivem nepřirozené inverze, nehne nedýchatelný vzduch ani o milimetr a mírný vánek čechrající vlasy patří již jen do pohádek, připomínají spíše nostradamovskou vizi.

Nečekané 170 kilometrové smrště a uragany!

Uragany vybuzené zvráceností? Prostřednictvím kabelových, či antenním systémů a bodovým ohřevem libovolné oblasti stratosféry?

Počítám rovněž, že pár let po úspěšně provedené genocidě, kdy pamětníci z řad původního obyvatelstva budou pro "chrochtaly" již jen vzpomínkou na jedinečnou výměnu českého národa za jiný, multimediální prostituti bez uzardění oznámí novému obyvatelstvu, že tropicky přívalové deště jsou v této části Evropy zcela běžným, až požehnaně žádoucím jevem televizně nazvaným "stoletá voda".

Bohatě dotovanou z přeplněné vltavské kaskády! neboť bohatý soused si tak přál?

Zatímco "pražská" bouře z let 1998 se blýskla svými 120 000 záblesky, ta z počátku července roku 2004 se zablýskala až 70 000 krát, bouře ze 7. července 2004 se pochlubila "pouze" svými stejně neuvěřitelnými 50 000 elektromagnetickými výboji.

V převážné většině nehlučnými a směřujícími do hlubokého kosmu! Tmavočervené kruhy s namodralými výsečemi, či blesky směřujícími "šikmo i kolmo" do nebes.

Nepočítaje nehlučné blesky "z čistého nebe", vybuzené blížícími se vesmírnými objekty, či naopak satelitní protiteroristické výboje, dopadající cvičně, v podobě ohnivých hadů, prozatím (?) na možné teroristy, či nehodné herce, pak se neuvěřitelná četnost blesků pohybuje v téže podivné oblasti.

Celkový dojem, že se jedná o umělý systém bývá mnohdy umocněn snahami postrůžových multimediálních žoldnéřů vidět za zmíněnými bouřkami a uragány pouze běžné přírodní živly.

A jestliže se podivnosti hromadí, jako na běžícím páse, pak nelze jinak, než opakovat staré moudrosti!

Jestliže něco kváká jako žába, vypadá to jako žábá a skáče to jako žába, je to zelené jako žába, pak dnes to žába nepochybně ještě nemusí být!Celá tisková zpráva | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Info linka

Zveme vás na setkání a modlitbu za mír nejen pro Českou republiku 13. července – 18:00 – Staroměstské náměstí u Mariánského sloupu  


  Knižní novinky


DMK
DMKEL

  Závislý výzkum agentury Step by step
Chcete zrušit změny času?

Ano (2049 hl.)
 
Ne (1316 hl.)
 
Možná (1335 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 4700

  Novinky
10.01.2018: Orlík

04.11.2017: Den mluvících kamenů

Nezapomenutelná kniha se širokým a hlubokým obsahem sdělení, ke které se budete stále vracet. Téměř 500 stran celobarevného tisku A5 na křídovém papíře.

Poštou na dobírku stojí 500 Kč + poštovné a balné a objednat si ji můžete zde.

Dojde asi do 3 dnů.

20.03.2008: Pamatujte tyto dny a pozorně naslouchejte
17.02.2008: Průběžně doplňovaná databáze jevů nad ČR

  Teorie relativity
Originální teorie relativity Zdeňka Patricka

Teorie relativity aneb, co Eistein posmrtně je?tě nevynalezne... Více


  Statistika

31.12. 2020 - 5 578 146
31.12.2020 4 271 480
31.12.202 1 153 197
31-12. 2020 - 153 469

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0