Měsíc opět třetí den v úplňku

Autor: Zdeněk Patrick <smitmajer.z(at)seznam.cz>, Téma: Janova Apokalypsa, Vydáno dne: 21. 03. 2011

Praha 4

21. března 2011
22:30

Nemohu si pomoci, ale již třetí den opět pozoruji Měsíc v úplňku. Podívejte se prosím na oblohu, zda je tomu skutečně tak...

Průběžně dopisováno...tak jak postupně pozoruji změny.

Je úterý 22. března Praha 4

23:04

Obloha (jižní kvadrant) je temná s několika prosvítajícími hvězdičkami. Prstů na jedné ruce mám určitě víc. Po Měsící na této straně ani památky. Pro ukrácení dlouhé chvíle jsem objevil (ve své databázi) jeden velmi zajímavý příznak? A to ze středy 22. září 2010... (viz na konci článku)

čas 0:05 - Ach... Měsíc přeci jen konečně vylezl zpoza střech, ač tentokrát značně ukousnut. Avšak... nemohu si pomoci... Na nepravém místě. Nikoli čerstvě zprava, jak míval kdysi v oblibě, ale spíše zhora a méně zprava.

Upozornění: dnes v neděli 17. dubna 2011 je Měsíc již druhý den v úplňku, ačkoliv má být úplněk až zítra v pondělí 18. dubna 2011. V sobotu 16. dubna 2011 pozorován úplněk již cca 21:00

Upozornění: Čtvrtý den úplňku, úterý 19. dubna 2011 čas 23:58 narudlý úplněk relativně nízko směrem k jihu, obklopený chemtrails z letounu nalétávajících na myšlenou trajektorii Měsíce, cca 1 procento v horní části zprava nepatrně méně světlé. Nepatrné rozdíly:

První den v méně osvětlených okrajích byly:

Asi jedno procento. druhý den však nikoli. Třetí den úplňku pohasla svítivost a tak skrze znečistění se zdál být pravý úplněk nepatrně narudlý....s neurčitostí možné vývojové varianty

© Zdeněk Patrick - Praha 2011

Glosy

Dnes se Měsíc vynořuje z pruhů chemtrails, které vlevo nad Krčským lesem právě vypouštějí cizí letadla. Opět, jak jinak, v celé počáteční trajektorii Měsíce. Nemohu si pomoci, ale žvatlání medii o neobyčejné světlosti, neboť se Měsíc 19. března nacházel, po několika desetiletích, opět nejblíže Zemi, považuji za scestné, neboť svit Měsíce nebyl nijak odlišný od toho, který jsem vídával jako mladík. V časech, kdy se pravidelně choval Měsíc dle očekávání a putoval si spořádaně cestami, které znaly i naší předkové.

Rozhodně se domnívám, že ti, co drze vysílají chemtrails letouny nad cizí území, nechtějí, mimo jiné, abychom si byli vědomi možných změn, které postihly naší sluneční soustavu, či dvouplanetí Země - Měsíc.

23:00

Pruhy chemtrails se mírně rozpustily a již 10 minut cestují v horní části Měsíce, jež se zdá být tamtéž méně osvětlen. Jakoby lehce tmavší v horní části. Mírně vpravo. Nicméně... Vidím stále více než 99 procentní úplněk.

Je 23:05

Mrzcí chemtrails rozsévači, o nichž bývalý ministr utajovaných zbytečností, aniž vzácně předražení páni poslanci, ale vůbec nic netuší, nasilují nad Krčským údolím svoji činnost. Měsíc je však stále v úplňku, ze všech stran obklopen křižujícími se chemtrails, které nyní dostávají podobu trubkovitě rozplizlých a rychle roztahujících se mračen. A již se objevuje i známé velké X v myšlené dráze Měsíce.

Až by se mi chtělo říci: Ach... pane ministře... Ano pracují bystře a přesně. Jsou schopné dokonale zasvinit oblohu, z ničehož nic, za necelých 15 - 20minut.

Měsíc v úplňku stále prosvítá. A s ním nyní po obloze cestuje, jak ochočený pejsek, stejnou rychlostí, velký chomáč kondenzátu chemtrails.

Vzhledem ke skutečnosti, že se mi každý den, vždy v tuto dobu, super pomalý internet, až neúměrně zpomalí ... dnes končím.

Je právě 23:54.

Kondenzáty chemtrails se proměnily v círy, na které se nalepí buď další šedo černá svinstva, nebo naopak padnou k zemi, aby bystří, nicméně průduškovitě chrchlající mediální pracovníci vykládali lidu o automobilových zplodinách a nesprávném způsobu vytápění...

Je úterý 22. března Praha 4

23:04

Obloha (jižní kvadrant) je temná s několika prosvítajícími hvězdičkami. Prstů na jedné ruce mám víc. Po Měsíci na této straně ani památky. Pro ukrácení chvíle jsem objevil ve své databázi jeden zajímavý příznak?A to ze středy 22. září 2010?

Minulé pozorování Měsíce v úplňku pozorované celých pět dní, počínajíc dnem 22. září 2010, má se současným pozorováním cosi společného: Oba výjimečné případy mají společného jmenovatele: Rovnodennost. V prvním případě podzimní rovnodennost, v druhém jarní rovnodennost? (viz odkaz)

Planeta se nacházela sama k sobě - právě v protilehlé poloze!

Je středa 22. září 2010

Den, kdy starověrečtí Slávové slavili podzimní rovnodennost. Místo pozorování Praha 4, právě pozoruji Měsíc: Východní obloha: 30 stupňů, je přesně 20 : 00 hod

Problémem je, že první pozorování bylo ukončeno mohutným náletem chemtrails a "pod mrakem" až těžkým smogem, s malými výkyvy, přetrvalo sluníčko za nevlídnými mraky... prakticky až do svátku Sv. Josefa. Tedy do 19. března 2011. S příslibem TV mistra Rosničky, že možná uvidíme "přesvícený úplněk". Což se v sobotu 19. března i stalo. Tři úplňky, jdoucí za sebou byly prakticky ukončeny v den jarní rovnodennosti. V pondělí 21. března 2011.


odkaz na článek: Podívejte se dnes (nejlépe hned teď ) na noční oblohu...

Poslední zápis: 23. března 2011

čas 0:05 - Ach... Měsíc přeci jen vylezl konečně zpoza střech, ač tentokrát značně ukousnut. Avšak... nemohu si pomoci... Na nepravém místě. Nikoli čerstvě zprava, jak míval kdysi v oblibě, ale spíše shora a méně zprava. Jsem-li vůbec sám sobě dostatečně srozumitelný?

Upozornění: dnes v neděli 17. dubna 2011 je Měsíc již druhý den v úplňku, ačkoliv má být úplněk až zítra v pondělí 18. dubna 2011. V sobotu 16. dubna 2011 pozorován úplněk již cca 21:00

Nepatrné rozdíly první den v méně osvětlených okrajích byly: asi jedno procento. druhý den však nikoli. Třetí den úplňku pohasla svítivost a tak skrze znečistění se zdál být pravý úplněk nepatrně narudlý.

Čtvrtý den úplňku, úterý 19. dubna 2011 čas 23:58 narudlý úplněk relativně nízko směrem k jihu, obklopený chemtrails z letounu nalétávajících na myšlenou trajektorii Měsíce, cca 1 procento v horní části zprava nepatrně méně světlé.