Ve znakové řeči.. pro Vás:

Autor: Administrator <>, Téma: Glosy, Vydáno dne: 12. 05. 2010

Přes všechny úporné mediální a pseudoveřejné průzkumnické embargo a zuřívé mlčení: Možný reálný výsledek Suverenity č. 21 bloku Jany Bobošíkové v parlamentních volbách se pohybuje kolem 10 %.

Nevolme stávající, snad již dostatečně nakapsované parlamentní strany, plné podivností a podvodníků, nevolme pro tuto závažnou chvíli uměle vytvořené nesourodé skrumáže, těch kteří by v nezájmu o naši rodnou vlast prospali snad i soudný den, aniž dejme šanci podivně protěžovaným biomasám a zeleným ekoteroristům placených z příhraničí. V zoufalství již nevolme ani stařičké uctívače krvelačného dědy mráze z Mauzolea. Jediná šance je plnohodnotná obroda společnosti a záchrana rodné země:

Lídr kandidátky Suverenity č.21 - bloku Jany Bobošíkové v Královéhradeckém kraji pan Bc. Jiří PROCHÁZKA na přiloženém videu předkládá neslyšícím a handicapovaným voličům program Suverenity ve znakovém jazyce:

Vážení a milí,

ve čtvrtek 13. 5. 2010 od 22:00 hodin bude v České televizi - ČT1 nebo ČT24 přímý přenos rozhovoru s politiky: TOP09 - Schwarzenberg vs. Suverenita - Bobožíkova.
Duel bude zabezpečen titulky.

Dále v pátek 14. 5 .2010 od 20.10 hodin na programu ČT24 sledujte pořad "HydePark" - tentokráte J. Bobožíkovou. Vše zaznamenáno do českeho znakoveho jazyka.

Vážení a milí přátelé, právě pro Vás jsem připravil video ve znakové řeči na youtube, aby jste se mohli podívat.

S pozdravem Jiří Procházka.

Následující videa na našem webu jednak upřesní, ve znakovém jazyku, volební program Bc Jiřího PROCHÁZKY lídra kandidátky Suverenity bloku č. 21 Jany Bobožíkové v Královehradeckém kraji. Včetně videa s přesným návodem, či metodiky ve znakové řeči: Jak volitVe znakové řeči pro Vás připravil Bc Jiří PROCHÁZKA

vložil admin - 2010 Praha

Lídr kandidátky Suverenity - bloku Jany Bobošíkové v Královéhradeckém kraji pan Bc. Jiří PROCHÁZKA na přiloženém videu předkládá neslyšícím a handicapovaným voličům program Suverenity ve znakovém jazyce:

1) program Suverenity

Součástí snah Suverenity č. 21 bloku Jany Bobošíkové je i nabídka neslyšícím i dalším handicapovaným, aby se snáze a sami zapojili do aktivní politiky, nejen v nadcházejících parlamentních volbách, ale i v podzimních volbách komunálních a senátních.

Jak volit: Lídr kandidátky Suverenity - bloku Jany Bobošíkové v Královéhradeckém kraji pan Bc. Jiří PROCHÁZKA vysvětluje na přiloženém videu program Suverenity ve znakovém jazyku: Jak volit

Mohu-li sám za sebe: Svého času jsem spolupracoval v družstvu NAPAKO - (Nástrojaři, Pasíři Kováři) s neslyšícími, již nikdy jsem se v pracovním procesu nesetkal s takovou neobyčejnou pracovitostí, precizností a spolehlivostí a vstřícnosti. Považuji si dodnes, že mi bylo souběhem životních cest dovoleno mnohé získávat přímo z pramene poznání: Z téže životní zkušenosti vítám počin Suverenity i pana Bc Jiřího Procházky zapojení nejen neslyšících do aktivního politického života: Za jedinečnou a smysluplnou cestu volby, ale také... Nejen pouhou šanci náprav i pro širokou veřejnost.

Zdeněk Šmitmajer / Patrick


Nebojme se nazývat věci a děje pravými jmény! ...
Ve znakové řeči.. pro Vás:...Právě sledujete
Neslyšně voláme
až Strach a Hrůza strachy a hrůzou zkamení...