Opakování je matka moudrosti?

Autor: cassurgis <(at)>, Téma: Janova Apokalypsa, Vydáno dne: 15. 01. 2010... Bejvávalo...

© dmk - 2010 Praha

26. února. 2001

Organizace na ochranu lidských práv Global Witness (GW) oznámila, že nejméně každý desátý diamant prodávaný na celém světě byl exportován s cílem podněcovat válečné konflikty a nenávist. Za loňský rok bylo s tímto programem obchodováno nesporně i s vědomím celosvětové diamantové rady (World Diamant Corporation - WDC), jakožto supervisora obchodů s diamanty. Podle Global Witnees bylo z ročního zisku plných 750 000 000 amerických dolarů - 28 milard Kč - určeno k nákupu laciných zbraní z bývalých komunistických zemí a USA a exportováno do různých oblastí s možným vznikem válečného konfliktu, či nekontrolovatelného násilí zločineckých geril.

13. duben 2001 Velký pátek (výročí ukřižování Krista)

Holandský parlament "konečně" prolomil odpor a uzákonil euthanázii. Problém stárnoucí Evropy bude tedy elegantně vyřešen.

Václav Havel přijímá albánského prezidenta a řeší otázku Kosova i ostatních území, kde žijí Albánci.

Dle průzkumu je stále nejoblíbenějším politikem prezident Václav Havel.

ČR - Malá porodnost hraničící s genocidou národa (nejnižší porodnost za posledních 250 let - od dob, kdy se začala vést tato statistika. Tedy od závěrečného období Temna a nejvyšší možné míry genocidy českého národa).

Opět šířící se tubera - výdobytky chudoby posledních deseti let je doplněna další pohromou.

České děti trpí nedostatkem jódu. Endokrinologie - nedostatek jódu způsobuje nízkou produkci hormonů ve štítné žláze. Výsledkem je zpomalení růstu, velmi nízká úroveň duševních schopností hraničící s kreténismem.

Dozajista máme i špičkové prognostiky...

22. srpna 2001 - sbírka zákonů České republiky č. 327/ 2001

Nařízení vlády České republiky ze dne 22. srpna 2001 o dalších opatřeních ve vztahu k afgánskému hnutí Taliban (hledačů pravdy). vláda nařizuje k provedení zákona č. 48/2000 sb., o opatřeních ve vztahu k afgánskému hnutí Taliban.

paragraf 1

(1) v tomto nařízení se rozumí

a) sankciovanou osobou

1) Usáma bin Ládin,

2) osoby a organizačně spojené s osobou Usámy bin Ládina, určené Sankčním výborem,

3) Sankciovaným územím území Afgánské islamské republiky, které Sankční výbor označil jako území pod kontrolou Talibánu;

c) Sankčním výborem Výbor ustanovený rezolucí Rady bezpečnosti OSN.

24. července 2001 ČT1

Zasedala vojenská rada České republiky, aby řešila skutečnost, že za půl roku bude 5 milionů obyvatel České republiky zasaženo smrtelnou panepidemií s průběhem připomínající velmi těžkou chřipku.

24. července 2001

Bezfosfátové prací prostředky konečně i v České republice. TV zpravodajství tvrdí, že budou zřetelně označeny. Tyto prací prostředky, dle jisté studie požírají organické mastnosty s lehkostí upíra. Bohužel nedělají žádný rozdíl mezi nečistotami a mužskými spermiemi. Takže konečně i Češi se dostanou na běžný evropský průměr, co do malého počtu živých spermií, právě v tom okamžiku, kdy si obléknou "skutečně bílé prádlo". Malé nic vedle některých psychiatrických prášků, které vedle eliminace nemoci zároveň pacienta preventivně a zdůrazňuji, že se souhlasem lékařské komory, v rozporu se zákony a Ústavou České republiky, avšak v souladu s projektem MK ULTRA, chemicky sterilizují.

21. září 2001

Útok zahájen

26. září 2001 Tisk o svobodě občanů v případě zvýšeného bezpečnostního režimu

PRAHA 26. září (ČTK)

Noviny zahájily kampaň "demokratického" zamyšlení se nad nutnou ztrátou osobních svobod a zpřísnění bezpečnostního systému, omezení práva na soukromí a volný pohyb, možnosti zavedení cenzury, o možném zákazu některých politických stran, zákazu shromažďování, pokud nejsou organizovány na státní objednávku. Komentátor MfD se "zamýšlí" nad zvýšenými pravomocemi policie. Ta má podle něj právo (zákon v té době ještě neexistoval) odposlouchávat telefony, neboť včas zachycený hovor může prý zachránit i stovky lidí. Autor souhlasí s nucenou platbou v hotovosti i s prolomením bankovního tajemství, které může znamenat pád moci teroristů. Pokud lidé prý věří v podstatu demokracie, nebudou se muset obávat ani růstu moci tajných služeb. Mimořádné kroky ovšem prý musí být podle MfD řádně přijaty legálními institucemi. Z obsahu vydaných prohlášení pak nesmí být také pochyb o tom, že škody, které přinášejí svobodě, jsou vyváženy snahou o její obranu.