Akce jedna báseň:

Autor: cassurgis <(at)>, Téma: Janova Apokalypsa, Vydáno dne: 07. 01. 2010

Sci-fi té nejhorší možné kvality - nedoporučuji HBJak docílit postteroristického efektu, aniž je nutný religiozně orientovaný brigádník? :

© dmk - 2010 Praha

Tajná akce silových a výzvědných složek, předhodila nic netušícího občana SR Štefana Gondu do možného chřtánu nasílených výslechů (nelidského mučení hodného satanistických Svatých otců z dob Svaté Inkvizice, z nichž odejde i ten největší hrdina, či prostý zbabělec, vždy jako usvědčená čarodějnice č. 1.

Již zcela definitivně přesvědčena palečnicemi a zejména hořce litující svých zlých činů a bezbožného rouhání. S ideální možností kratince posedět před světskou, či chcete-li i vojenskou porotou, od časného rána těžící se na jelítka ze zabíjačky. Možná i ... bude-li konstelace hvězd příznivě nakloněna, zblízka ohodnotit kvalitu vysokonapěťově vytápěné pohovky.

Pokud "nic netušící" tajní agenti cílové země, mistrně převlečení za místní ozbrojené lupiče , při extremně tvrdém zatýkání, neprostříleli nic netušící hlavu, rafinovaně nastrčené možné čarodějnice, jako vzorové řešeto.

Omyl silových složek?

Když výsledkem této podivné operace bude zákonitě další omezení práv a svobod. Al Kajdy?

Naše možnosti očividně postoupily mílovými kroky, neboť láska a pravda, po této obzvlášť vydařené akci tajných služeb, opět viditelně posílily. Každý má dnes svoji reálnou šanci.

"Sbalit si svých pár švestek" a zcela zdarma vycestovat i do těch nejodlehlejších koutů v prostoru x,y,z.

V souladu s pestrou paletou nabídek právě poskytovaných služeb.

Mrtvý odjakživa nemluví. Přičemž neuvažovat jedinečnou možnost, že do tématického plánu byla zakalkulovaná očekávaná "zcela nepředvídatelná" reakce nic netušící a nepochybně i nadmíru šokované oběti, při tvrdém zatýkání podivně vyzbrojenými civilisty, by bylo stejně naivní, jako tvrdohlavě odmítat oblíbené dogma, že bude ještě lépe.

V čase navýšené mediální hysterie a zesíleného skanerového mobbingu, přiložit více než reálnou plastickou trhavinu k zavazadlu nic netušícího cestujícího a vyslat jej letadlem do Irska. To je panečku vydařené dílo... V šílených časech nasíleného vyhledávání "čarodějnic", znamená téměř jistý rozsudek smrti, či jinak velmi pohnutý osud.

Posudek odborníků hovoří jasně: Množství trhaviny by rozmetalo letadlo na cimpr campr.

Že nebyla přiložena rozbuška?

Tu by pomocí jehel pod nehty, za odborné asistence zdravotníka, či skrze jiné osvědčené pikle elektro-chemoterapeutických triků praktických lékařů z MK ULTRA, dozajista objevili u možného komplice.

Tím by mohl být, bude-li to nezbytně nutné, i zapomnětlivý policista, vkládající plastickou trhavinu do kufru nic netušícího spoluobčana.

Nebylo-li vlastně druhým cílem "omylu", při selhání prvého, právě jen to, co bude po "nezdařené" akci zákonitě následovat? Aniž potřebujeme vyrobit nepředvidatelně reagující uskupení nic netušících, nepochybně i religiozně orientovaných brigádníků?

Přeji nízko energetický lov.

Akce jedna báseň?