Škoda slov....

Autor: cassurgis <(at)>, Téma: Janova Apokalypsa, Vydáno dne: 21. 11. 2009...Děkuji pěkně, barevní soudruzi...

© dmk - 2009

Kdysi snad úsměvná představa zlé královny slídící skrze své lokaje a kouzelné zrcadlo po vší zemi, kteří možní extremisté se odvážili být na Zemi nejkrásnější, vyvolává dnes mé bídné reminiscence.

A protože si stále ještě nemyslím, že jsme krásné Sněhurky, tuze mne překvapilo:

Že jsem skrze odposlechy, mikrovlnné šmírování, databáze pacientů, problematické databáze školou povinných dětí (UIV) neadresných polosoukromých slídilů posílených o popelnicové monitoringy, slídící kamery, či čipy snad i v trenyrkách? Nejsvobodnější za posledních dvacet let? A navíc, že naše zubožená země radostně vzkvétáž

Překvapilo mne, že ačkoliv jsem žil vždy více než střídmě, nedrancoval jsem, nerozkrádal a netuneloval, aniž jsem kdy podepsal jakýkoliv dlužní úpis a nepodílím se na budování Hitlerových dálnic, či megaskladů na "zelené louce", neždímám do své kapsy EU žebračenky za pěstování a sklizeň bodláků, či pýru (Prý v rámci zachování rázu krajiny, a to vše na kdysi úrodných polích.), vězím - společně s ještě nenarozenými, až po uši v nekonečně narůstajících dluzích.

Když mé životní úspory programově zmizí v černé díře inflace a daní z ukradené hodnoty, zatímco dluhy naopak zůstanou jednou pro vždy. Aniž byly kdy čímkoli kryty. Snad jen smrtí, či otroctvím.

Překvapilo mne, že pozůstatky socialismu aneb "Národní výbory" uvízly v českých zákonech?

Má snad nevrlý a jednostranně informovaný cizinec a jeho mediální prostitut na mysli Národní výbory spontánně zakládané při vzniku Československé republiky v roce 1918?

Překvapilo mne, že propagátoři multi-kulti mohou být ve skutečnosti xenofobní rasisté, vyzdvihující ve svých téměř česky psaných novinách, systematicky vždy jen Čechy. Aby snáze popudili ostatní občany ČR v pokračující akci "Klín":

Češi kradou nejvíce z celé Evropy. (RSS i-heute.cz, Ekonomika :-ČT24)

Češi jsou šťastní, ukázal průzkum. Hlavně ti z vinařských oblastí. (i- heute.cz)

Češi a Němci spojí síly v boji proti neonacistům?(i- heute.cz)

Češi věří vládě a Klausovi. S politikou jsou nespokojeni. (voche.cz)

Podpora Čechů pro "Lisabon" se v říjnu zvýžila. (tiscali.cz)

Drtivá většina Čechů je nespokojena s politikou. (tiscali.cz)

Češi jsou štastnější, zdravější a politika je nebaví. (völkisch.cz)

Češi jsou podle průzkumu spokojeni s prací vlády a prezidenta. (mediafax.cz)

Škoda slov?

Pohlédnu-li na chemtrails zasviněnou oblohu a neúnavně létající rozsévače biochemie a z nebes denně spadající nedýchatelný poklop. Zespod podepřený konstantní mediální prostitucí, mohutně hřmotícím smradem tranzitní kamionové dopravy a pečlivě připravenou hysterií kolem laboratorně sestrojené smrtící panepidemie, pak se hned cítím na světě lépe a o to radostněji.

Snad i díky školení skvělých politruků HuBL (Humanitární bombardovací letky a servisních služeb zpoza sameto-hadrového puče... asakra...Téměř jako za velkopodnikatele Klementa Gottwalda. Vzorného budovatele lepšího "Příští"!

Děkuji pěkně... barevní soudruzi.