Špatné pimprlové divadlo?

Autor: cassurgis <(at)>, Téma: Janova Apokalypsa, Vydáno dne: 10. 11. 2009

Delikvent - extremista trucuje? Rebel nám odmítá sledovat na lidu nezávislou TV?"Za příslušně povinný desátek..."

© dmk - 2009 Praha

Ubezpečuji, že dennodenní mediální nářez vynikne mnohem progresivněji, zejména po několika dnech delikventova trucování a dobrovolné "kulturně - politicko společenské" smrti, způsobené odpíráním si hodnotné osvětové multikulti mediální činnosti. Mediální askeze, podobně jako neznačkové zboží, je "skrz na skrz" extremistickým jevem a jako taková není žádoucí. Dobrovolným odpíráním si centrálních informací čistě odkapávajících z téměř česky píšících zahraničních sdělovatel, trilerových hodnot a softwarově ošetřených starých filmů, dodatečně opatřených mlžnými opary chemtrails efektu , to nikam nedotáhnete.

Trvale totiž uniknout nelze. Okolnosti rebela stejně jednou přinutí zablikat si do očí celou salvu politických taškářů a mediálních šprtů.

Každodenně defilujících na obrazovce, špatně vyřezaní, s chtivými až záludnými obličeji přes celou obrazovku. A považte jen, téměř zadarmo.... Navíc ozbrojeni pochybenými tezemi , nasílenými o nestydaté hlouposti, drze mrmlající svá zaklínadla zasvěcená příhraničnímu i globalizovanému Molochovy.

Zdá se být marné protagonistům pimprlového divadélka připomenout, že předváděný "kus" zašel již příliš daleko. až tam, kde jsou nepromlčitelné válečné zločiny a zločiny proti lidskosti. Když vlastizrada je jen minimální, dnes již prý zcela zanedbatelný počin, pro úspěšně započetí kariery zemského škůdce.

Ti se svými "produkty" zelené, nulové a záporné hodnoty stále více připomínají pestrou škálu rozličně tvarovaných zlatoústých Marťanů, o nichž již zdávna zasvěceně hovořil jeden z jejich vůdců. Nemohu se zbavit dojmu, že rovněž hoši, ti co spolu věčně kamarádí, mají svá velká tajemství. Vyměnit planetu?

Bedlivě monitorováni těmi, co vůbec s nikým nekamarádí...

A(H1N1), SARS, nebo plicní mor? V široké a celá léta avizované nabídce letošního, nesporně nanejvýš úspěšného roku je , mimo skvěle vygenerovanou ekonomickou krizi, zadržovaný atomový útok na další "Sídlo Zla - nanejvýš podezřelé z nezávislé mocí, s mohutnými ropnými prameny, či nedostižnými hašišovými plantážemi", i bohatý výběr dalších laboratorních produktů vojensko - terapeuticko - biochemického souručenství&Bank managments, obohacující již stávající sortiment (EBOLA, AIDS) světového trhu. Včetně plošného očkování pod "ochranným raketovým deštníkem" a za plného pokrytí magistrátními nákladními auty typu chřipka "A" (jako Adolf), pro odvoz nenadále vzniklého domovního odpadu.