Sled některých světových smrtelných nákaz
...konečně, v souladu s příslušnými směrnicemi, nahlédnout do věčných lovišť?
© dmk1989/2009
Po mnohých úspěšných a úspěšně neúspěšných nákazách, mezi nimiž "HIV, BSI a ptačí chřipka" zcela dominovaly, se v pestré mozaice objevuje další možnost, jak umenšit příliš vyskakující lidstvo: Panepidemie pomocí "prasečí chřipky" - přesněji skrze možnou mutaci viru typu H1N1 (napadá prasečí plíce) do podoby nového smrtelného viru typu A/H1N1, jež je přenosný na člověka. Jakkoliv odborníci tvrdí, že nákaza je možná jen v přímém kontaktu s nakaženými prasaty. Přesto jsou však dokumentovány i případy nákazy, kdy je tato možnost zcela vyloučena.
Nákaza se šíří údajně vzduchem z prasete na člověka, nikoli mezi lidskou populací, ale věřte fašistovi. Příznaky této smrtelné nemoci jsou jako u běžné chřipky: zánět dýchacích cest, rýma, horečka, kašel a bolesti kloubů a svalů.
Prakticky se jedná o stejný průběh i příznaky, jako chřipkové onemocnění v roce 1997/98, jež mělo příznaky těžkého zápalu plic. S možným diagnostikovaným podezřením na rakovinu plic.
Ti, kteří pak v průběhu následujících pěti letech neodklusali do věčných lovišť, trpěli hustým a velmi úporným zahleněním plic.
Průběh tehdejší nákazy: Úporné bolesti hlavy, se rychle přemisťují ke krčním tepnám a klesají na horní hroty plic a ještě níže. S bodovými bolestmi plic souvisí i nevykašlatelné a dusící nezvykle husté zahlenění, bolesti svalů a kloubů s vysokými horečkami. Lékaři konstatují "důvodné podezření" na rakovinu plic s nutností odštípnout "studijní vzorek" části napadených plic. Pokud podlehnete nátlaku máte o budoucnost možná postaráno. Jsou totiž i jiné neivazivní a zcela bezpečné metody, jak nemocného vyšetřit a napadeným plicím "odborně" neubližovat. Aby se možná rakovina, ve spojení s chemtrails spadem, příliš a zcela nerozčílila.
Prevence: Zásadní hygiena a oči "na šťopkách" - vyhýbat se asociálnímu prostředí a stejně laděným jedincům. Omezit kontakty i s cizími klávesnicemi, či telefonními sluchátky. Zvláště je-li zastavena vzdušná cirkulace. Údajné ohnisko současné smrtelné nákazy virem A/H1N1 : Mexiko, Spojené státy. Okolní státy Kanada (odvozeně Francie), Peru, Chile, Kostarika vyhlašují pohotovost a experti zkoumají možnost panepidemického průběhu.
Vepřového masa se prý bát nemusíme. Postačí jej tepelně upravit nad 71 stupňů!
A z téhož důvodu mne výše uvedené mediálně ověřené sci-fi tvrzení motivuje:
Protože jsem průměrný nevzdělanec napadá mne hříšná myšlenka: A co časový interval mezi nákupem zavirovaného masa a doporučeným tepelným zpracováním?
Když budiž... ochranný igelit je zajímavý do té chvíle, než začnete maso k tepelné úpravě připravovat.
Nedýchat?
Plynovou masku?
Gumové operační rukavice na jedno použití. Nebo snad celý komplet PCHOJK (Výstroj protichemicko-biologické ochrany jednotlivých kuchařek.)?
Silným desinfekčním prostředkem před operací a po operací omýt tlapky. Nože vydličky sterilizovat a vyvařit k dalšímu použití?
Přebytky neházet do popelnice. Naopak lze předpokládat, v časech možného vyhlášení vyjímečného stavu, že z konzumace viry nakaženého vepřového zároveň vyplyne i "ohlažovací povinnost"... Tedy nejen povinnost zbytky a zasažené kuchařské pomůcky vakuově utěsnit, ale odevzdat je s příslušně vyplněným pěti až deseti stránkovým E-Gowerment formulářem na Check Pointu?
Ano, přiznávám, že jsem důkladnosti přechodu od studijní hororové hoolywoodské metodiky k bezprostřednímu a bezezbytkovému propojení s praxí , velmi nadšen...
Poznámka pod čarou
Připomeňme si rovněž nedávné vysublimování tří zkumavek se smrtelným virem "Venezuelské koňské encefalitidy, jež zmizely z americké vojenské základny v Marylandu, kde jsou i příslušné výzkumné laboratoře.
Když nezapomenutelnou vzpomínkou je záhadné čtrnáctidenní zmizení zkumavek se smrtelným virem (ČSD nádraží V Tachově ... budoucím prvotním výskytu meningokoku napadajícího zejména malé děti a mládež.), jež nám nezištně poskytly k výzkumu kanadské výzkumné ústavy, protože tak vzácný vir nebyl v tehdejším Československu ještě k mání.