Šedivci mezi námi?

Autor: Zdeněk Patrick <smitmajer.z(at)seznam.cz>, Téma: Glosy, Vydáno dne: 20. 04. 2009...Takový obyčejný den

sci-fi © Zdeněk Patrick 2009 Praha

Jak jsem již mnohokráte poznamenal, zlatý věk lidstva již klepe na brány světa. Vyhledávače stále nevyhledávají, antiviry stále vesele virují, web booty neochvějně drze pátrají, vyhodnocují a automaticky predikují "Doomsday", spyware chrání a pomáhá proti jiným, zřejmě více nežádoucím "spywares" a světem se rychle, jak smrtelná nákaza, šíří okamžitá nadspotřeba šílených střelců a jedna prostá zajímavost: Nikdo z nepřehledné řady pomatených střelců nepřežil svoji, na internetu oznámenou mediální smrt, aby se "na mluvící židli" konečně plynně rozhovořili o motivech svého šíleného činu?

Čas od času si vyzkouším i těch málo vyhledávačů, které jsou dispozici. Spoléhat na to, že svět je přesně tak malinkatý, jak tvrdí renomovaní vyhledávači?

Nuže dobrá? Mám několik prubířských kamenů. Dostat se do některých věhlasných knihoven, či světových muzeí jsem musel jsem již dávno vzdát. Jedním z mých zkušebních abrakadabra, zkoumající stav plošné informovanosti je slůvko "šedivec". I vložil jsem jej do vyhledávače. Mimo opakujícího se prodeje chaty na šedivci, jsem získal informaci o šedivcích pohybujícími se mezi námi ve služivých oblecích, zakoupenými ve vietnamských supermarketech, když jiné skupiny šedivců, co do plešového zabarvení lze spatřit při nákupech v obřích potravinových obchodech, kde jsou lehce promíseni entitou zcela zelených.

Když jiná mimozemská entita nazelenalých šedivců je charakteristická velkými zadky, když bleďoši naopak ohromují svými obřími pupky. Mají prý hnízdo hned poblíž supermárketu, ale nevím to zcela jistě?

Z jiné nabídky zjišťuji, že přestože mimozemci nejsou u vyhledávačů v kurzu, jinde již právě naopak probíhá soukromá válka s daemony zvanými šedivci (Greys). Prozatím jen na LCD monitorech: Dodatečně blahopřeji k vítězství s množstvím levelů a dovolím si navíc citovat vítěze:

"Právě našukávám pro jistotu šedivce svoji pistolí, a posílám druhého (mimozemského) cizáka krupobitím dávky Boromirovy zbraně do jeho cizích věčných lovišť?".

Vidím, že jsme skrze skutečné odborníky, solidně připraveni. I na mimozemskou invazi. Je to skutečně velmi dobré, zvláště budeme-li v brzké době nuceni zaregistrovat své praky, možná tupé vidle a pístové pistolky na vodu. neboť velké holografické show je na je již na dohled. Jakkoliv si dovolím odborníka na likvidaci "Greys" upozornit, že invaze této neblahé entity zřejmě již úspěšně proběhla. V daleké minulosti. Když matrixové vydání světových dějin bylo téměř současně s jistými korekcemi spuštěno.

V rámci dopadu finační krize lze uvažovat i o rozprodeji českých krounovačních klenotů..."

Slova která mne k smrti vyděsila při poslouchání Country rádia byla prozatím naštěstí jen velmi špatnou reklamou. Signalizující, co všechno může pobublávat v pářících se bažinách mocí nemocných korporací, či pekelných kuloárech Velké frankonie, či přímo v basilejské Babylonské věži?

V TV (večerních) zprávách vidím filmové záběry ze záplav v Texasu. Krátce (vlastně druhý den) "poté", co při odpoledním čaji Texasané volali po odtržení od Spojených států. Napadá mě hříšná myšlenka: Takže okamžitý trest z Gakony?.

Preventivně dotknutí zločinného myšlení potlačuji a trnu, zda bdělý Big Brother nepostřehl příznak mého kacířství.

Hledám (jsa přirozený domorodec), v česky motivovaném vyhledávači:

Záplavy v Texasu.

Lstivé ticho je mi odpovědí. Pouze informace o záplavách z června roku 2007.

A tak mi vrtá, co jsem to vlastně včera v TV sledoval? Pane!

Lehce mi projede hlavou vzpomínka na rozhlasové zprávy jisté stanice v časech, kdy jsem po dlouhých 40 letech a také naposledy, zapnul rozhlasový přijímač:

"Moskva, dnes ráno se konečně upil k smrti Jelcin. Jeho mrtvola bude zítra ráno pohozena na Rudém náměstí u kremelské zdí."

Usoudil jsem tehdy, nemaje zkušeností s mediální přípravou Zlatých zítřků, že nová hlasatelská generace si osvojila zajímavý způsob práce.

až po čase jsem zjistil, že to měla být jen neobyčejná legrace, jež byla praktikován zřejmě jako pokus, co všechno jsme schopni od systému strávit.

Ve hře mediálních prostitutů:

Nic a vše je více než pravda. A ta musí mít vždy jen krátké nohy. Jindy jednu obzvlášť delší. V přímé tangenciální závislosti na tom, kdo koho právě humanitárně bombarduje?