Energie pro přežití 3. část

Autor: Zdeněk Patrick <smitmajer.z(at)seznam.cz>, Téma: Glosy, Vydáno dne: 10. 02. 2009eletromagnetické, či magnetické pohony

© Zdeněk Patrick 1994/2009

Při shlédnutí následujícího videa nelze nevzpomenout na presstutí zesměšňování všeho, co se zavedenému systému nelíbilo, tedy mimo motorů na vodu, či elektromobily a související soukromé elektrárny až po tutlání výsledků vědeckého bádání. Když na prvním místě stála podivně motivovaná nechuž zveřejnit tisíce fotek odvrácené strany Měsíce.

Vlastní energie, či nezávislý energetický zdroj pohonů, probůh... to může být něco souvisejícího s rebelií? Co ohrožuje život příliš upovídaného vynálezce?
Pro zvídavé kutily a obdivovatel Nikoly Tesly dávám typ na dalši zajímavou konstelaci vlastních, na systému nezávislých pohonů: např uspořádáním stálých magnetů odvážného, jinak však všemi mastmi mazaného výzkumníka amatéra ze Spojených států
Náš problém spočívá v nedostatku přesnějších informací?
Spíše v nemožnosti sehnat v této, bossy dobrých zpráv, zapomenuté krajině, skutečně stálé magnety. Ty za pytlík zlata, co jsou prezentovány jako stálé, během několika týdnů očividně mění samovolně svojí podstatu stálých magnetů.
Když nic jiného, tak přeji dobrou zábavu a nenechte se odradit angličtinou. Tu vlastně ani nebudete potřebovat.


Energie pro přežití 1. část (fotovoltaika)
Energie pro přežití.... 2.část