Energie pro přežití

Autor: Zdeněk Patrick <smitmajer.z(at)seznam.cz>, Téma: Janova Apokalypsa, Vydáno dne: 06. 08. 2007

Přišel čas, kdy rudí a narůžovělí mektalové zaměnili dobré za zlé. Zlé nazvali dobrem a lidé tak radostně vítali zlo, jež samo sebe nazývalo dobrem. A tehdy, když se všichni stali na zavedeném systému závislými, přišel čas pseudopalácového převratu, při kterém zlo samo sebe prohlásilo za překonané zlo, aby byla nasílena závěrečná část dramatu.

Vývoj úplného zbídačení spočívá v jednoduchém a pohodlném připojení na systémové pupeční šňůry a šmírování je již jen legrace, nikoli nepodobná Reality Show.Jak snadno se padá do propasti?

© Zdeněk Patrick 1994/2007

Je čtvrtek. Tedy den, kdy drzí popelnicoví magnáti skrze specializované typaře telefonem, či dokonce osobně zjiťují, zda jste ještě doma a velmi se rozčilují, když nechcete prozradit své jméno. Jsou téměř neodbytní a mumlají cosi o výzkumu veřejného mínění, či nemáte-li zájem o to, co jste nikdy nepotřebovali a potřebovat nebudete... že nemáte zájem. Zavolejte okamžitě vašeho syna, no jak se jmenuje?

Je krásný den, z chemtrails zasviněných nebes spadlo před týdnem pár kapek olejnaté směsi a sodíkové slunce na chvíli prorazilo závoj zapomnění.

Opouštíme televizní obrazovku nutící nás zaměnit Havlíčkův brod za Německý, aniž by recipročně vyjmenovala stovky slovanských měst (nyní ve správě SRN) vydrmolených na divný způsob. Přičemž posledním hitem veřejnoprávního průšvihu bylo, mimo omílání protektorátního sloganu o zločinci Dr. Edwardu Benešovi, originálně napsané jméno ruského sportovce:

Tchernokotschinskii?

Bezplatné zdravotnictví bude zachováno tvrdili charizmatové a mediální prostituti:

Z bezplatného zdravotnictví se však po čase rýsuje již jen masivní propagace euthanasie.

Mléko je nezdravé, krav je přebytek, slámou se musí topit a Češi mléko stejně nepijí (cena mléka navýšena z jedné koruny na 15 Kč)

Jezte hovězí biftečky plné bifenylů a masokostní moučky.

Není pravdou, že hovězí dobytek je nakažen BSI (nemocí šílených krav).

První případy BSI nás nutí vybít veškerý dobytek.

V žádném případě nebyl prokázán přenos BSI na člověka.

Maso přežvýkavců krmených chcíplými kolegy v podobě masokostní moučky, nemůže být příčinou onemocnění člověka. Bez obav jezte naše skvělé hovězí biftečky!

Jezte naše proklatě nechutná, geneticky modifikovaná kuřata typu big food. Velké jídlo ze stehny jako brontosaurus.

Jsou lepší než konkurenční husobroukokachny.

Vaše geneticky upravené nosnice nevysedí již žádná kuřata. Zbavíme vás starostí. Nakupujte naše kuřata, jež neumí stát ani na vlastních nožkách.

>Kupujte sadbu jen u nás. Bezpečně ozářenou a geneticky ošetřenou, jež Vám již nikdy nenaklíčí. A máte to úplně zadarmo. Víme předem, kde příští sazbu zaručeně nakoupíte!

Již se těšíme na Vaše protažené obličeje?

Protože plýtváte vodou musíme zdražit vodné a stočné:

Dramaticky snížená spotřeba vody zapáchajícími českými spořílky, jež se určitě nemyjí, zvyšuje náklady na ošetření a čistění vody. Z téhož důvodu musíme cenu vodného a stočného několikanásobně navýšit.

Přes naše důrazné připomínky, čeští odběratelé vody stále vodou plýtvají. Téhož důvodu jsme nuceni navýšit cenu vodného a stočného.

A tak pořád dokola...

Topte elektrickými přímotopy. Cena elektřiny se nebude v blízkém časovém horizontu, na rozdíl od plynu a fosilních paliv, dramaticky zvyšovat. Budete mít levnou elektrickou energii v tomtéž okamžiku, kdy bude dostavěn JETE:

Vzhledem ke zvýšenému odběru elektrické energie a plýtvání tzv. přímotopy jsme nuceni cenu elektrické energie několikanásobně narovnat, později několikrát obměnit a ještě později již jen zdražit.

Z téhož důvodu každý, kdo přejde na plyn, dostane malý příspěvek:

Převodem energetických zdrojů do soukromých rukou se přirozenou cestou zdravé konkurence a neviditelné ruky trhu, sníží cena veškerých energií.

Cena energii rychle stoupá, neboť ji draze prodáváme do zahraničí. Z téhož důvodu musíme ceny veškerých energie narovnat ve prospěch majitelů energetických zdrojů.

Kupujte vodu v hygienickém balení. Je zdravější, byť v ceně pytlíku zlata.

Není pravdou, že chystaná registrace poružující tisíce lety vydržené právo používat vodu studánek, studní, řek a jednoznačně směřuje k uzákonění poplatků za odebranou vodu, jež nám patří, tak jako Slunce a vítr. A to až do dob, dokdy bude Slunce svítit, vítr vát a tráva bude zelená.

Není pravdou, že v Polsku již připravují zákon o dani z velikosti střech, bezplatně zadržující přívalové vody.

Není pravdou, že připravujeme zákon o povolení nezákonného proniknutí našich pomocných stráží do soukromých domácností, s cílem zjistit, zda jsou naši otroci připojeni na ty správné pupeční šňůry a zda nezákonně netopí uhlím, či dokonce něčím, co jsme již několikrát bezpečně několikanásobně nezdanili.

Není pravdou, že fotovoltaické články mohou u nás nahradit naší bytelnou pupeční šňůru. Protože u nás Slunce nesvítí? Nikoli, ale zejména proto, že je nám to nemilé.

Z téhož důvodu nechť jsou fotovoltaické články několikanásobně předražené.

Není pravdou, že větrná energie je zadarmo. Nikoli proto, že větry u nás ze zákona zásadně nedují, ale zejména proto, že je nám nemilá energetická soběstačnost našich otroků.

Není pravdou, že ničíme potravinovou soběstačnost a zemědělské plodiny necháváme pěstovat, jen pro udržení někdejšího rázu krajiny.

Rovněž není pravdou, že nebezpečně navyšujeme zbytečnou kamionovou dopravu. Na znečistění vzdužného obalu planety máme radikálnější mechanizmy.

Není pravdou, že pokoutně připravujeme čipizaci všeho. I vašich trenýrek.

Čipy jsou výmyslem choromyslných individuí.

Nicméně radostně vítáme čipizaci kol, MHD, Českých drah, mládeže, respektive veškerého vašeho pohybu, abychom zabránili nekvalifikovaným zlodějům (které jsme na vás vyslali) obohatit se námi nezdaněným zbožím.

Není pravdou, že nezákonnými odposlechy, kamerizací a mikrovlnným šmírováním porušujeme ústavu. Ten, kdo má čisté svědomí, se nemusí obávat našich preventivních opatření", směřující k eliminaci Vašich práv a svobod.

Kdo má čisté svědomí, nemusí se pak bát ani na paži vytetovaných čísel.

Není pravdou šířící se pomluvy, jež skrze vyškolené politruky nazýváme Konspirační teorie o spiknutí. Jedná se pouze o specializovaný termín používaný k potírání veškerých informací o skutečném průběhu spiknutí.