Temný věk

Autor: Zdeněk Patrick <smitmajer.z(at)seznam.cz>, Téma: Janova Apokalypsa, Vydáno dne: 13. 02. 2007

"...Prezident Akademie je dále povinen, ze všech svých sil,

přispívat k vyhubení vlkodlaků, permoníků, draků, vodních žínek a bludiček"...
Berlínská Akademie věd (18. století)
Výňatek jmenovacího dekretu prezidenta AkademieTemný věk

Bylo nebylo © Zdeněk Patrick - 1994 - 2006 Praha

Bylo nebylo...

Povrchové doly severočeské uhelné pánve, povyšující blíže nedefinovatelné výhody vyplývající z rozšíření těžby nejnekvalitnějšího hnědého uhlí v širém okolí, nad přirozený zákon. Jedinými "výhodami" se zdají být jen průběžné devastace, jež právě probíhají pod laskavým dohledem vlády a ministerstva pro "ničení přírody". Když největším, až nelidským zločinem je cynická degradace planety do úrovně vyždímaného citronu.

V podobnou substanci se posléze mění nejen naše přirozené lidské pocity, ale i genetické vybavenosti. Když i vzdělatelnost ještě nenarozených dětí bezpečně utrpí. Aniž by se systém pro ružení škol a budování masážních salonů obzvlášť snažil.

Jsem prostý drnojed v úrovni posledních tupých selských vidlí a proto mi to nejde do palice?

Pokud kdosi právě zasvěceně hovoří o změně klimatu, kterou způsobují zejména "kuřáci" a výfuky stařičkých aut, pak by měl zároveň ohodnotit podíl nesmyslně navýšené kamionové dopravy, či chemtrails (vypouštěnými z letadel, jež masivně létají mimo rámec běžné letecké dopravy).

V této chvíli si připomeňme, že statisíce neurčitých letounů denně vypouštějících miliony tun rychle expandujících exhalátů, si beztrestně létá v době, kdy probíhá masová krize leteckých společností. Z nebe padající olejnatý oranžový sníh, aerosolové oleje, mastný bílý déšť, jenž vystřídal někdejší žlutě zbarvené budovatelské "sírové" přeháňky.

Spotřební průmysl, který promptně dodá vše s dostatečným předstihem. Aniž bych, cokoliv takového potřeboval.

Tuny sprejů, tisíce druhů voňavek, chrličů tisícera chemických produktů, energetická náročnost elektrických a elektronických přístrojů, anachronizmus provozu ledniček a chladniček v zimním období, dovážení a pálení, chemických jedů, či smradlavého odpadu cizí provenience a vzduch na prodej k dalšímu znečistění.

Umně uspořádané jalové proudy a dodatečně přiřazené účiníky, jež z vašeho 3 kW(!) trhače koberců obratem okamžiku vytvoří nepotřebný generátor hluku.

Automobilové motory, jejichž konstrukce soupeří s dokonalostí prvních parních lokomotiv.

Zářící neonová světla nekonečného pumpořadí s čmoudícím palivem z dob temného středověku.

Předražené výrobky pouze na jedno použití!

Radioaktivní omítky!

Asfaltové superdálnice s vypařujícími se škodlivinami a miliardy lehce opotřebovatelných pneumatik (přibližně podobné koexistence jako asfaltové šílenství) v ceně hromady zlatých nugetů.

Umělohmotné obaly se zaručeně rakovinotvornými účinky.

Chemické prostředky proti početí a genetické změny vodního tvorstva (člověčího potravního řetězce).

Propagované potraty!

Omlazující prostředky z lidských embryí!

Dětské kočárky na likvidaci nemluvňat!

Rakovinotvorné dětské dudlíky!

Potraviny bez životadárných prvků!

Jedovaté potraviny na bázi bakteriologických zbraní!

Masivní mediální propagace pěstování cizokrajných rostlin potřebujících pro svůj život kyslík a produkujících kysličník uhličitý.

Nezapomeňme ani na mikrovlnnou techniku, jež se nyní velmi usilovně instaluje na silnicích a někdejších polních cestách ovládaných nyní podivnými firmami a kamionovou dopravou. Stranou při devastaci planety nezůstanou ani družicové systémy pracující na téže mikrovlnné bázi, či mikrovlnné zbraně, jež svoji zákeřností nemají v lidských dějinách obdoby.

Neuvěřitelné je, v době dramatických změn klimatu, "pokrytí" signálem skrze anténní systémy téže provenience. A nedělejme si iluze, že tím vše skončí.

Jedině, co se z reklam, či rozhovorů s politiky, zásadně nedozvíte, je skutečnost, že následkem masivního používání mikrovlnné techniky se paralelně dramaticky snižuje vlhkost plynného obalu planety, tím i přirozená vzdušná cirkulace. Důsledkem může být i mimořádný ohřev planety a klimatické kotrmelce.

A naopak se masivně, skrze chemtrails, navyšuje ionizace ovzduší, jež nás pak udivuje mraky bez deště a nehlučnými uměle vygenerovanými blesky.

Zastavení přirozené vzdušné cirkulace je naopak výhodné pro šíření virulentních virů (skrze mediálně propagované stěhovavé ptáky, vzhledem k okolnostem chodících pouze pěšky), či dlouhodobou stabilizaci škodlivých látek v ovzduší.

Agentury pro zadlužování občanů, jež by si jinak nekoupili nabízené zboží, jež nepotřebují a nikdy potřebovat nebudou.

Protože v ruku v ruce se zadlužovacími agenturami neochvějně kráčí bandy exekutorů na volné noze, jež na počkání vytvoří potřebný kontingent bezejmenných bezdomovců.

Hlavně, že se točí peníze a prodává jinak neprodejné zboží.

Jehož výroba navýší další znečistění vzdušného planetárního obalu.

Smrtelně jedovatý fluor a chlor máme pokládat za velmi atraktivní složky ve vodě, v zubních pastách, či "lécích". Někam však nakonec stejně vysublimují.

Hádejte kam.

Chemický průmysl a nevypínatelná propaganda, vyrábějící i používající smrtelné jedy, pracuje celá desetiletí na plné obrátky, aby nás předzásobil čmoudícími palivy, škodlivými pracími prášky, nejedlými potravinami a léky snižujícími plodnost a sexualitu.

DDT na několik způsobů.

Bylo by zajímavé zjistit, jak planetárnímu obalu, či dnu oceánů prospívají jaderné, či jiné zvrhlé pokusy. Jak dalece jsou prospěšné rachotící tanky, s municí, jež by vystrašila i Kostěje Nesmrtelného, čmoudící rakety, výbuchy granátů, nášlapových min a nekonečný letecký anzenál v již vygenerovaných, či právě připravovaných válkách.

Jak dalece zasahuje naší planetu i vzdužný obal nesmírné vibrace hluku, neuvěřitelného rámusu a otřesů?

Šílenci?

Chorobně parazitující na naší nenasytné pažravosti.

A co je nejpodivnější?

V časech konce umírající planety zkoumají, jak dalece nás mohou špehovat, kontrolovat, stresovat a podle posledních oficiálně zveřejněných zpráv i vědecky zkoumat, co si právě myslíme, či nedej Bože mysleli předevčírem.