Bylo nebylo! Věřte neveřte! Víte, že??

Autor: Zdeněk Patrick <smitmajer.z(at)seznam.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 01. 11. 2005

Slunce dodává v poledne na jeden metr čtvereční celkové množství energie rovnající se 1 000 Wattům (1 kW) a den je 1 000 000 x jasnější než noc.Bylo nebylo! Věřte nevěřte! Víte, že??

...V naší sluneční soustavě je dalších 150 hvězd stejného typu jako naše Slunce, u něhož se předpokládají planety se stejnými stavebními prvky jako je naše Země?

K Zemi, respektive k naší galaxii se řítí rychlostí 300 km/sec spirální galaxie M31 K setkání obou galaxií dojde za 3 miliardy let.

Kyselost oceánů stoupá a naopak klesá jejich PH faktor. Dnes dosahuje již jen 8,2 PH přičemž neutrální prostředí je hodnota 7 PH. Pro porovnání ženský Ph faktor není vyšší než 5,5.

Déja vu - dříve viděné, dříve slyšené (Již jsem to někde viděl!). Odborníci na lidskou psychiku dlouho považovali déja vu za projev narušené, nemocné mysli. Nejnovější výzkumy ale dokazují, že náš mozek pracuje jinak. Je to jev naopak běžný i u duševně zdravých lidí.

Úmrtnost pacientů kanadských nemocnic, kde stávkující lékaři prováděli pouze "nezbytné úkony", se snížila o celých 40 %.

Země koruny české patřily, po Egyptu, k druhému historicky největšímu nalezišti zlata. Každý druhý kilogram světového zlata pochází z Čech. O to větší údiv, uvážíme-li fakt, že naše vyloupená vlast dnes nemá již vlastně ani zlato "nedotknutelného" zlatého pokladu, jež bylo potichu zašantročeno za zcela bezcené papírky. Jejichž cena jakkoliv byla nevalné úrovně, ještě více klesla do nicoty. Zlato je prý jako platidlo bezcenné!

Silný strach, vyvolaný stres, či dobře směrované frustrace způsobující zvýšenou produkci adrenalinu. Smrtící hormon strachu připravující tělo na zvýšený výdej energie tím, že zvyšuje hladinu cukru v krvi, zrychluje srdeční tep a roztahuje cévy v kosterních svalech a v srdci.

Aktivace mobilizující veškeré tělesné síly je vykoupena snížením přívodu krve do "méně důležitých" orgánů. Čím méně krve, tím méně kyslíku. Ve vlásečnicích dochází k dramatickému úniku plazmatu a krevní stav se v tomtéž důsledku neobyčejně snižuje. Stav, jenž může končit i smrti. Trvá-li déle než tělo unese, či opakuje-li se častěji.

Velmi účinná a nejzákeřnější zbraň zavedeného systému věcí sofistikovaně rozpracovaná do nejneuvěřitelnějších podob a mutací.