| Hlavní stránka | TOP 50 | Weblinks | Ankety | Vyhledávání | Čtenáři |

  Hlavní menu
To nejlepší od ZP
Hlavní stránka
Vydané knihy
Ankety
Teorie relativity Rozšířené vyhledávání

  Altaj - záhady RF

  Obsah:
Glosy
Janova Apokalypsa
Chaldejské eposy - Necronomicon
Chemtrails
Kdo je kdo?
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie

  Vyhledávání

Hledej
v Dýmajícím zrcadle!  Informace

Dýmající zrcadlo
Zdeněk Patrick
Copyright © 1994 - 2006
cs.atari.org
BeepEdge

  TOP 50
TOP 50

  RSS Beep Edge
RSS Beep Edge

  Web Dýmající zrcadlo:


Dýmající zrcadlo

  Doporučujeme...

Blaník 1
Blaník 2
Blaník3
Sborník nezávislých Foglarovců č. 8 2019
Sborník nezávislých Foglarovců č. 7 - 2018 Sborník nezávislých Foglarovců / č. 8 - 2019
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie


  Horká linka

https://www.youtube.com/watch?v=5f7GhbBhOk4


Z chemtrails nikdy pršet nebude
Vydáno dne 02. 05. 2007 (4326 přečtení)

Ani jedna včelička, ani jediná vosa. Snad jen jediný, avšak očividně neduživý sršeň se plíží kolem mne. Zakrátko spatřím i dva zcela dezorientované čmeláky tam, kde v minulosti řádily nespočetné včelí armády. Je to problém mikrovlnného pokrytí a olejnatého spadu chemtrails, či tzv. včelího moru, jenž prý zcela neočekávaně, zasáhl celý svět?Projekt, jenž s mikrovlnným pokrytím, přináší jedinečný zmar

Chemtrails.© Zdeněk Patrick 1994/2007

Již od roku 2004, kdy i nás postihlo totéž neštěstí, jemuž čelil okolní svět o několik let časněji, pozoruji rozsévání chemtrails i nad naším územím.

Pozoruji a fotografuji.

V první fázi onoho pochybného projektu byly, co do počtu letadel a množství vypoužtěných chemikálií, maximálně nasíleny. Svit Slunce poklesl za rok 2005 o celých 80%. Projevilo se to nejen na celkovém snížení výkonu našich fotovoltaických článků, ale i na snížení výnosů některých zemědělských plodin.

Vzhledem k závažnosti celého projektu, jež jde mimo jakékoliv logické závěry, upozorňuji váženého čtenáře, že mé poznatky jsou sice postaveny na ryze subjektivních poznatcích, nicméně podpořených dlouhodobým pozorováním na několika místech ČR.

Problematika je navíc umocněna nejen zásadním mlčením odpovědných, ale co považuji za obzvláště varující, je skutečnost, že běžný občan již považuje nepřirozenosti odehrávající se na každodenní obloze za zcela přirozené.

Letadla, létající v době masové krize leteckých společností, převážně ze směru SRN a částečně i z Rakouska (a naopak zpět) drze ničí naše ovdzuží rozséváním chemtrails v trajektorii Slunce, či Měsíce. Kříží lety a mnohdy několikanásobně létají ve velkém oblouku kolem Slunečního terče.

Nad Prahou naopak podivně manevrují. Přilétají ze směru, ve kterém lze tušit Maďarsko. Přičemž jména jmenovaných zemí slouží pouze pro naší směrovou orientaci.

Během roku 2005 rychle expandující chemtrails vytvářely s obvyklými mračny neobvyklých výkonů, jež se v důsledku navíc projevovaly neobvyklými světelnými jevy a zejména přívalovými dešti.

Zásadně nový termín, jenž byl nepozorovaně podsunut za někdejší průtrže mračen. jež sice bývaly pohromou, nicméně nedosahující té razance jako "přívalové deště" a bouře s nehlučnými blesky.

Jedná se o zásadní omyl domnívat se, že ¨přívalové deště a následné záplavy na Moravě a později (roku 2002) i v Čechách jakoby s problematikou chemtrails a mikrovlnným pokrytím nesouvisely.

Co se navíc týká záplav na Vltavě a okolí, říkám se vší rozhodností, že necelý týden před očekávanými přívalovými dešti byla celá vltavská kaskáda přeplněna, jak nikdy před tím. Zejména hladina vody na Orlické přehradě překonávala všechny dosavadní rekordy (za posledních 25 - 30 let.). Pokud odpovědní tvrdí, že tomu tak nebylo, pak lžou.

V roce 2006 se snížila, díky vypouštěným chemtrails svítivost Slunce podstatně hrozivěji než v roce 2005. Zároveň byl v červenci 2006 uvedena platnost ta část "Silničního zákona", jež nařizuje účastníkům silničního provozu svítit i ve dne po celý rok. Zdánlivě nelogický zákon, jenž byl kupodivu připravován a praktikován v evropských sovětech dávno před popisovanými událostmi.

V roce 2007 se taktika při vypouštění chemikálií do ovzduší poněkud pozměnila.

V dnešní době místo na křišťálově modrou oblohu čučím na šedomodrobílou kupolí s rychle rozptylujícími se chemtrails, přičemž obyčejné mraky lze zahlédnout pouze sporadicky.

Z nebes poprchává olejnaté svinstvo. Jindy olejnaté oranžově zbarvené bahno, jež dle mediálních prostitutů zcela jistě pochází z Afriky. Jestliže nikoli, tak dozajista vědecky dokáží, že za vše může Ukrajina.

20. dubna 2007 jižní Čechy Dnes opět Slunce propálilo chemtrails tak, že lze spatřit v šedomodrobílem povlaku i původní modrou oblohu. Zřetelně cítím přirozené teplo. Pozorně (po kolikáté již) sleduji velký až dešťově hutný mrak, nad nějž zuřivě nalétávají tři, či čtyři letouny vypouštějící chemtrails. Mrak se rozpustí v šedo modro bílé svinstvo během třech minut.

V témže okamžiku, pociťuji ledově mrazivý vzduch, jenž ještě před chvíli tetelil teplem.

Dohaduji se, co bylo příčinou neobyčejné a nečekané změny okolní teploty. Aniž by zafoukal mediálně avizovaný severák.

Dekomprese parciálního úseku ovzduší, respektiove rychlá expanze, se může skutečně projevit podobně jako efekt podobný systému absorpční ledničky.

Rozpomínám se rovněž na běsnění drzých institucí hovořící o změně klimatu způsobené člověkem, aby vzápětí o to drzeji vyžadovaly informace o našich studních a nedej bože i velikosti našich střech kvůli možné dani za přívalové deště.

Běsní o suchu a ztrátě vody na planetě plné vody.

Podivným se pak jeví argumentace kolem CO2 (jenž je těžší než vzduch), jež má údajně ničit, společně s dalšími chemickými fujtajbly nejsvrchnější ozonový obal.

Vyjdu-li na jakýkoliv kopec nedaleko "dálničních tahů a spojek" vidím hnědý, téměř neprůhledný substrát, vytvářející na kamionovým šílenstvím, neprodyšnou kupoli, na níž ze shora padají rozptýlené chemtrails. nasílené při západu Slunce dalšími zuřivými nálety!

Mám dojem, že nic těššího než vzduch vzhůru nepadá.

A co vím zcela bezpečně? Z chemtrails nikdy nezaprší.

Uměle zadržovaná příroda se pak s námi vyrovná dalšími přívalovými dešti a dlouhodobými suchy. Pokud si mraky "neukradnou" Číňané, aby si zasněžili Himalaje. Mám dojem. že nás čeká mrtvá sezona!


Andělé zkázy nad Dobečkou?
A vy si skutečně myslíte, že vás necháme za odměnu žít?
Chemitrails nad Českou republikou
Chemitrails - paranoidní halucinace!
Chemitrails - Stmívání planety
Chemitrails, zločinci a jejich černé dílo !
To snad nemyslíte vážně
Polétavá smrt
Jsou to Jinozemci, co na nás útočí?
Zemští škůdci


Celá tisková zpráva | Komentáře: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Info linka

Zveme vás na setkání a modlitbu za mír nejen pro Českou republiku 13. července – 18:00 – Staroměstské náměstí u Mariánského sloupu  


  Knižní novinky


DMK
DMKEL

  Závislý výzkum agentury Step by step
Chcete zrušit změny času?

Ano (2049 hl.)
 
Ne (1316 hl.)
 
Možná (1335 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 4700

  Novinky
10.01.2018: Orlík

04.11.2017: Den mluvících kamenů

Nezapomenutelná kniha se širokým a hlubokým obsahem sdělení, ke které se budete stále vracet. Téměř 500 stran celobarevného tisku A5 na křídovém papíře.

Poštou na dobírku stojí 500 Kč + poštovné a balné a objednat si ji můžete zde.

Dojde asi do 3 dnů.

20.03.2008: Pamatujte tyto dny a pozorně naslouchejte
17.02.2008: Průběžně doplňovaná databáze jevů nad ČR

  Teorie relativity
Originální teorie relativity Zdeňka Patricka

Teorie relativity aneb, co Eistein posmrtně je?tě nevynalezne... Více


  Statistika

31.12. 2020 - 5 578 146
31.12.2020 4 271 480
31.12.202 1 153 197
31-12. 2020 - 153 469

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0