| Hlavní stránka | TOP 50 | Weblinks | Ankety | Vyhledávání | Čtenáři |

  Hlavní menu
To nejlepší od ZP
Hlavní stránka
Vydané knihy
Ankety
Teorie relativity Rozšířené vyhledávání

  Altaj - záhady RF

  Obsah:
Glosy
Janova Apokalypsa
Chaldejské eposy - Necronomicon
Chemtrails
Kdo je kdo?
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie

  Vyhledávání

Hledej
v Dýmajícím zrcadle!  Informace

Dýmající zrcadlo
Zdeněk Patrick
Copyright © 1994 - 2006
cs.atari.org
BeepEdge

  TOP 50
TOP 50

  RSS Beep Edge
RSS Beep Edge

  Web Dýmající zrcadlo:


Dýmající zrcadlo

  Doporučujeme...

Blaník 1
Blaník 2
Blaník3
Sborník nezávislých Foglarovců č. 8 2019
Sborník nezávislých Foglarovců č. 7 - 2018 Sborník nezávislých Foglarovců / č. 8 - 2019
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie


  Horká linka

https://www.youtube.com/watch?v=5f7GhbBhOk4


Sršáni a ti ostatní mimozemci
Vydáno dne 01. 09. 2009 (4049 přečtení)Sršáni a ti ostatní mimozemci

glosy © Zdeněk Patrick 2009 Praha

Jak jsem se nedávno přiznal, mám na chajdě hlídací sršně. Nejedná se však o idylickou symbiózu mezi hmyzím a mým světem. Jakkoliv mám v okamžiku mé nepřítomnosti, zaručený výsledek. Statný hmyz má své, pro mne stále nevyzpytatelné rituály a jejich množství mne navíc udivilo. Jak jsem se z místních, většinou dobře informovaných zdrojům dověděl, výskyt a četnost sršáňů v poslední době vzrůstá, když tu a tam kdosi nezištně obohatí naše vody i jihoamerickými piraňami. Skryt kdesi za keřem s naději na hodnotný On Life snímek.

S úbytkem vos a včel, které sršni loví za letu zmizelo i ptactvo. Pokud v ta místa zabloudí neinformovaný jedinec, pak za nedlouho se skřehotáním prchá, pronásledován hejnem sršňů. Překvapila mne nejen jejich rychlost, se kterou vyráží na svoji oběť, ale i jejich účinné, byť primitivní "kastování", jež je nepochybně založeno v genech Velké matky a na systému společného vědomí, či vzájemné hmyzí komunikaci.

Hnízdo chrání dva obzvláště vydaření jedinci, kteří přísně "skanují" každého přilétajícího jedince. Jejich stráž je časově vymezena a po chvíli jsou nahrazeni jinými.

Přicházíme na verandu a již dva strážci okamžitě slétávají a ze vzdálenosti dvou metrů nás "šacují". Jsme očividně neškodní a tak se vzdalují. Avšak pouze do chvíle, kdy si zapálíme cigaretu. V krátkém okamžiku dvojí stráž silových sršáních složek se hbitě vrací zpět na válečné pozice, posílená o dva další exempláře pomocné stráže. Cosi jako navrhované soudružské návštěvy zelenohnědých lýkožroutů, kontrolujících vše, včetně používané biomasy.

Sršáni mi zároveň připomínají poslanecké hony na kuřáky. Jsou stále drzejší, agresivnější a dotěrnější. Mám na mysli nejen poslance. Stahujeme se do předem vyhlédnutých pozic a v patách se dvěm statnými jedinci, druzí dva zůstávají organizovaně trčet výhružně u vchodu.

Kdo z koho. Výhoda domácího prostředí dává vyniknout dalším dvěma strážcům poletujícím u dveří. Vnikají dovnitř. A mapují opatrně terén. Co je zajímavé? U dveří se objevují další dva exempláře.

Postupně opakujeme trik s kouřením na různých místech se stejným výsledkem. Zkrátka sršni a poslanci nemilují neposlušné kuřáky. A navíc noční blýskání, ani blikající lampičky. Přiznávám, že tak dalece poslanci, ve svých podivných rozpravách, přeci jen ještě nedospěli. Zatím jim, v podivně rozehraném zákrytném příběhu, naše lampičky až tolik nevadí.

Jsem navíc ochoten tvrdit, že sršni, podobně jako vyspělý monitorovací systém, neustále přísně kontrolují veškerý náš pohyb i jakýkoliv náš šramot.

Zhola nic jim neunikne.

Zejména naše majetnické údery na zeď, považují hmyzí strážci za pobuřující šovinistickou provokaci a nepovolenou rebélii. Okamžitě přilétávají pečlivě vyskenovat vnitřek chajdy. Jak říkám nic příjemného. Přičemž je nám jasné, že náš svobodný pohyb je znatelně drzým a nemilosrdně sebestředným hmyzem, stále více a více omezován. I když čas hraje v náš prospěch. Každopádně nahlédnu do hromady sbírek zákonů, zda a kdy je jejich odstřel povolen. Jasně, že mám na mysli odstřel sršáňů.

Nicméně, cosi mi to připomíná.

Velmi podivnou alternativou, právními normami postupně prosazovanou lstivě podstrčenými důvody a nekalými činnostmi a nečinnostmi odpovědných. Vytváření monitorovaného společenství ústředně řízeného a kontrolovaného ústřední mocí a ošetřeného globálními silovými složkami. Vzniká tak nikoli vyspělé lidské společenství, ale naopak velmi primitivní uspořádání. Ve své nepřirozenosti připomínající vosí, včelí, termití, mravenčí, či sršání společenství. Hmyzí společenství, jež nemá s lidskou přirozenosti nic společného. Dokonce ani stavební materiál, z něhoť jsme rozdílně vznikli.

S vyžadovanými upocenými ceremoniály a zvířecími, či satanskými rituály? S povinností úcty k Velké matce, či nadirigované nepřirozené autoritě.

Nebo snad máme považovat podkožní čipy vsazené již novorozencům, za prospěšné? Určitě nikoli a přesto lze vypozorovat, jak neobyčejně snadno, kriminalizací matek rodících doma, zastíráním pravdy, zastrašováním a mediální prostitucí, vládnoucí pseudoelity směřují k podivnému cíli, na jehož konci je šílená genocida a zotročení zbytků lidstva.

Hovořím-li o hmyzím společenstvím, kde část jsou pracovití dělníci, část strážci (již na samém počátku odsouzeni k smrti) a jedna hmyzí matka, pak možné společenství, mající takovéto uspořádání kontroly jednotlivců, kde vše, včetně zabíjení nemohoucích a jedinců jiného druhu, množení bez lásky a radosti z dětí, určeno geny hmyzí Velké matky.

Množení pouze cílené a bez lásky.

Cosi podobného je prosazováno i v tézích katolické církve, jež navíc odděluje své služebníky celibátem od přirozenosti ve vztahu k ženám, které naopak po dlouhý čas diskriminovala a pronásledovala.

Máme snad skutečně uvažovat o mimozemských aktivitách i uvnitř podobných společenství?

Proslulá, z našeho pohledu, svými sadistickými sklony a satanskými rituály zápalných obětí Molochovy? Zcela tak cizorodé, jakým se mi jeví hejno sršáňů, kontrolující a trestající mé přirozené aktivity.

Máme snad skrze podivné zákony přestat přirozeně sexuálně harašit a začít uvažovat o povinné neplodnosti, genetickými zrůdnostmi vynucené partenogenezi, spontánním množením ve zkumavkách, androgýnech či podivných genech pseudoelit a jejich oddaných otroků?

Komentář ze dne: 26.08.2009 06:19:31 Reagovat Autor: Vláďa (@) Titulek: zdání klame Dobré ráno pane Zdeňku. Lidé kteří se s jevem, na který jakoby narážíte, setkávají častěji než druzí, hodnotí transformační systém dle míry zkušeností. Jsem si jist, že po několika týdnech, kdy pochopíte, že se tu někdo najen i Vám osobně snaží pomoci, budete vše popisovat jinak. Přístup inteligentního ZT jevu k jednotlivci funguje stejně jako "variátor". V momentě kdy lze přidat, přidává a to nejen informace. Přiznáte si to v momentě nikoliv pouhého setkání toho koho parodujete. Ta podobnost je zřejmá, nýbrž budete-li zcela zdráv. Kouření jim pochopitelně vadí. Je to stejné, jako když se Váš osobní lékař musí dívat, jak maříte jeho snahu pomoci Vám.

Komentář ze dne: 27.08.2009 00:11:34 Reagovat Autor: Zdeněk Patrick (@) Titulek: Re: zdání klame Dobrý den, zdravím pane Vláďo... Víte, že jsem obyčejný drnojed, takže musíte se mnou zacházet velmi jednoduše. Každopádně Vám přeji pěkné dny a pohodu. ZP

Komentář ze dne: 28.08.2009 16:59:19 Reagovat Autor: Ametyst (@) Titulek: Re: zdání klame Co je ZT? Kdo jsouž (Kouření "jim" pochopitelně vadí) jako když se Váš osobní lékař musí dívat, jak maříte jeho snahu pomoci Vám :-))) - Kde rostou hned bych se přehlásil.

Komentář ze dne: 28.08.2009 17:25:14 Reagovat Autor: Vláďa (@) Titulek: Re: Re: zdání klame Nazdar paní pane Ametyste. ZT znamená Zrychlené Transformační dění a ty "netykavky", kterým vadí kouření a dejme tomu i několik dalších řekněme devastujících praktik jsou autoři tohoto procesu. Máš-li ještě dotaz, ptej se a měj se. Tak zatím.

Komentář ze dne: 28.08.2009 18:58:38 Reagovat Autor: Ametyst (@) Titulek: Re: Re: Re: zdání klame Pan Ametyst ;-) Ty netykavky jsou Elohim? Co bude po roce 2047? Na 100% přecházíme pod vliv souhvězdí ARCTURUS. Nové záření ze středu galaxie = aktivace + oprava 12DNK pomocí Paladiové skupiny kovů. Geomorfní aktivity na Zemi. Přílet Nibiru. Transmutace uhlíku na křemík. Do roku 2022 čipy funkční pak už ne. Pak už je to informační boršč.

Komentář ze dne: 28.08.2009 20:38:16 Reagovat Autor: Vláďa (@) Titulek: Re: Re: Re: Re: zdání klame Boršč mám rád a to i ten letní se zelím "bez řepy". Kulinářští znalci - znají i "jarní ze šťovíku" uzeného a smetany . Co bude po roce jakémkoliv je předčasné řešit, nejprve se musíme protáhnout Okem jehly, kterým všechny nás zdejší ano správně Elohimové budou protahovat. Zaměníš-li "oko jehly" za Dračí hlavu, uděláš zhruba nejlépe. Vše co Ti evokuje zmíněné úzké a drsné prostory, je podle mne dostatečné vyjádření, co všechny velbloudy čeká a to nejen ty žíznivé.

Komentář ze dne: 28.08.2009 21:27:47 Reagovat Autor: Ametyst (@) Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: zdání klame No a tady mi to nesedí. Do 30let zpátky na Taře -> těžko. Ten kdo umí techniky sosne přícházející šťávu a prosím může postoupit. Ale obyč. s uzeným a kartónem Malborek. Spíš asi vyprdnout se na SYSTEMOVE bojůvková lákadla. A zachovat tak vysokou vibraci Země kolem 2023 kdy by ZEROPOINT umožnil opět trhlinu a elmag. bombardování Slunce. Pak by byl šlus. Jinak na Taře jsou prý očipováni. Pár VV borců tu je no tak jsem ostra?itý optimista :-).

Komentář ze dne: 28.08.2009 21:39:40 Reagovat Autor: Vláďa (@) Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdání klame Promiň Ametyste, ale tomu vážně nerozumím. Soustřeďuji se spíš na skutečnost a současnost.

Komentář ze dne: 28.08.2009 22:14:37 Reagovat Autor: Ametyst (@) Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdání klame Skutečné a současné to je. 1943/1963/1983/2003 - stříleli Zetas Greys (kolektiv) do slunce EMP . štěrbina trvá 1 rok (Ty mezidim. štěrbiny vyrábí naše elita ). Naše slunce je zdrojem energie pro transformaci. Prostě mi máme kapacitu 12DNK a oni pouze 11DNK. Neradi by se připravili o moc. A naše pozemská špice se zase nechce dělit o moc s námi. Také se jim nehodí aby obyč. lidé nahodily 12DNK. Naše špička nemá ráda ANNUNAKI ani ELOHIM protože ti chtějí informace "moc" pro všechny. VV- vysoko vibrační Díky za váš pohled na věc. Náhoda neexistuje tak jsem tu zřejmě správně :-).

Komentář ze dne: 28.08.2009 22:58:06 Reagovat Autor: Vláďa (@) Titulek: Prosím Tě Ametyste, já nebudu hodnotit, každý zpracovává to, co sklidil. Jen dodávám, měl bych tak učinit totiž, že Centrální rasa Elohim není s nikým na ostří nože. Jsou vznešení a zkušení učitelé a co se týče Annunaki, už tu nepůsobí, již neexistují. Jejich působení je podáváno pouze co by příklad.

Komentář ze dne: 28.08.2009 23:12:19 Reagovat Autor: Vláďa (@) Titulek: Re: Prosím Tě Ametyste, Nedělám si starosti se žádnými Zetas Cassiopeans apod. Jsou to nikoliv hlouposti, ale čistě jen variace na způsob jednání s cizí entitou. Tzv. chanelingy, kterým se nyní mnozí často podrobují, jsou vytvářeny něčím, co by jsi si mohl velmi hrubě přirovnat k umělé inteligenci. Jsou to defacto testy poměrně složité náročné a někdy dokonce i velmi nebezpečné, pakliže je objeven patogenní jedinec. Je to součást právě tohoto ZT procesu. Jsme systematicky připravováni na poměrně dost změn, které zasáhnou do všech vrstev společnosti a samozřejmě celou planetu v podstatě. Vyjímku tvoří několik málo "zakonzervovaných" společenství (nebudu specifikovat). Nejsnažší příklad viz. třeba domorodci na Papua Nová G. atd..

Komentář ze dne: 28.08.2009 23:43:59 Reagovat Autor: Ametyst (@) Titulek: Re: Re: Prosím Tě Ametyste, Tak jaktože každé starověké civilizaci šéfoval plazí bůh. Od Sumeru až po Čínu. ZG jsou pro nás nebezpeční a máme se od ních co učit. Je to záměr konstruktora tohoto vesmíru.

Komentář ze dne: 28.08.2009 23:32:23 Reagovat Autor: Ametyst (@) Titulek: Re: Prosím Tě Ametyste, No ANNUNAKI tu působí a existují. Naposledy zasahovali 2008 v Babylóně. Mají např. základnu v Ardénském zálivu nebo v Himalájích. Elohim (7D)nemusí být s nikým na ostré nože ale někdo s nimi ano. Dualita (dobro-zlo) platí ve všech 12 dimenzích.

Z jakého inf. zdroje pochází že ANU již neexistují?

Komentář ze dne: 29.08.2009 00:14:02 Reagovat Autor: Vláďa (@) Titulek: Re: Re: Prosím Tě Ametyste, Plazí božstva jsou a byla samozřejmě jen příkladem vyzdvižených charakteristických vlastností, které si mohli tehdejší oslovení lidé ke všemu, co se i ke kontaktu váže, nejsnáze přirovnávat. Projevy syčení zvuky pocity na kůži strnulost určitém časovém období apod. Není namístě, dejme tomu tvrdit, že jen jistá oblast spadala pod správu čistě plazích nosičů individualizovaných vědomí. Ne že by to nebylo důležité, vždyť jsme defacto tak či onak stejně propojeni geneticky s Centrální Rasou Elohim a někdy více někdy méně i s dalšími různými druhy, které podobně jako oni také nejsou savci, ale zásadní přednost při takovém výkladu má účelová symbolika.

Komentář ze dne: 29.08.2009 00:19:32 Reagovat Autor: Vláďa (@) Titulek: Re: Re: Re: Prosím Tě Ametyste, Ty Annunaki neřeš prosím Tě, v podstatě je to čistě jen název pro pracanty z doby tehdejší a byli to lidé našeho typu, byli zde dříve než-li my a jejich éra dávno skončila. Nepocházeli odtud, podobně sice jako my, ale my jsme se zde vyvíjeli odlišněji, než-li oni tam odkud přišli. Byli podobní asiatům dejme tomu Číňanům s mohutnější kostrou. Komentář ze dne: 29.08.2009 00:36:28 Reagovat Autor: Ametyst (@) Titulek: Re: Re: Re: Re: Prosím Tě Ametyste, Mají 4 metry a fyziologicky aktivní třetí oko. (Viz katedrála ve Francii šplhající ve skafandru po větvi vinné révy (tvar DNK). ANNU byli poslední modifikátoři našich těl před 65 000 lety a připravily nás pro transformaci. První byli Felini z Andromedy. 1991 přistáli v NY a dali elitě ultimátum na zlepšení podmínek na Zemi.

Komentář ze dne: 29.08.2009 00:16:45 Reagovat Autor: Ametyst (@) Titulek: Re: Re: Prosím Tě Ametyste, Ulema, Učení strážců, Voyagers I + II = Keylontic Science, Rama Dosh. Komentář ze dne: 29.08.2009 06:23:53 Reagovat Autor: Hopej (jankal45@) Titulek: Re: Re: Re: Prosím Tě Ametyste, Znalost reálií je hodná pozoru i podivu hodná.Chybí mi jen čísla kont plazích veličenstev.Zdá se, že jste v tématu vyklenuli téměř umělecký oblouk.Hrubka ve tvaru "po větvy" ovšem naznačuje, že jste badatelé mladšího věku. I přesto si však myslím, že takové zkoumání není dobré zatratit.Pohledy z jiných úhlů bývají často přínosem a osvěžením.

Komentář ze dne: 29.08.2009 07:03:39 Reagovat Autor: Ametyst (@) Titulek: Re: Re: Re: Re: Prosím Tě Ametyste, Ano, jsem "ezoterický" v průměru "přihlouplý" zelenáč. Ale info co jsem porovnal s p. Vlaďou je dost relevantní. Myslíte že Jarda z Matrixu-2001 snad dané tématice prd rozumí. I když jsem trubka tak lidi odhadnu hodně dobře. Prostě zná a umí.

Komentář ze dne: 29.08.2009 14:04:49 Reagovat Autor: Hopej (jankal45@) Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Prosím Tě Ametyste, Matrix samozřejmě také čtu a jeho role je na tomto poli nezastupitelná. Rovněž jemu(p. Chvátalovi) jsem napsal, že informace tohoto druhu je třeba přijímat v dobré víře, až už je transformuje publiku sebevětší světová kapacita a záleží na každém jedinci,které zprávě podle svého přisoudí větší míru pravdivosti a kterou nepřijme.Pan Chvátal napsal i na toto téma výstižný příspěvek.Stejně tak i pan Zdeněk zde ,se svým nezpochybnitelným literárním talentem,uvádí zajímavé informace a dává je do pozoruhodných souvislostí.Velice často však při tom uvádí, že je v nich jistá dávka autorské licence.Proč však o tom ještě píšu takto zeširoka. Našinec,zabývající se touto oblastí,dříve nebo později zjistí, že celosvětové mýty mezi sebou štymují a nabývá jistoty, že to musí reálný základ.A začíná si klást otázky,které vládnoucímu etablishmentu nevoní.Jelikož dnes (zatím) nemůže tomuto trendu zabránit,tak za pomocí špičkových (a exceletně honorovaných)profesionálů na desinformace podsouvá do tohoto proudu pol

Komentář ze dne: 29.08.2009 14:19:55 Reagovat Autor: Hopej (@) Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Prosím Tě Ametyste, ...polopravdy,které mají do toho vnést zmatek a v příhodný okamžik případně nepravost zveřejnit a tím zpochybnit všechno.I když i toto lze považovat za spekulaci,tak z logiky věci vyplývá, že to jinak být nemůže. Z tohoto pohledu není žádná informace ,ba ani žádná autorita dostatečně důvěryhodná.Ohnout ,v případě potřeby ,lze cokoliv a kohokoliv.Člověk z davu,který nemá přístup k původním pramenům(třeba do vatikánského archivu) a nemá ani možnost ověřit si jejich pravost musí si zachovat notnou dávku obezřetnosti při tom ,co může považovat realitu

Komentář ze dne: 29.08.2009 09:52:39 Reagovat Autor: PN (@) Titulek: Gratuluji pánové a tyto data jste si vycucali z prstu, nebo jen slepě tlumočíte informace, které Vám někdo podstrčil na internetu a vy jste je ve své zaslepenosti přijali za své?

Komentář ze dne: 29.08.2009 12:01:24 Reagovat Autor: Ametyst (@) Titulek: Re: Přestaň očerňovat a radši přispěj věcnými informacemi. Doufám že stejné otázky pokládá? i některému z veřejných medií? :-)))

Komentář ze dne: 29.08.2009 15:31:38 Reagovat Autor: blind (@) Titulek: Re: Gratuluji pánové a tyto data jste si vycucali z prstu, nebo jen slepě tlumočíte informace, které Vám někdo podstrčil na internetu a vy jste je ve své zaslepenosti přijali za své?

Pane PN, vidící slepý, prozraď konečně to velké tajemství, co jsi ty přijal za své. Aniž si byl nucen vycucat si z jiného prstu, než svého? Prozatím, mimo řízených destrukcí, jsi toho mnoho neukázal. Mám-li být přesný: tak zcela nic. Tak v čem vlastně spočívá tvá nadutá a neodbytná hysterie? V níž si zřejmě, společně se svými stejně neodbytnými soukmenovci, mistr nad mistry. Prosím, jen nehovoř o zdravém selském rozumu. Nic podobného u vás nelze nalézti. Prozatím...

Komentář ze dne: 29.08.2009 17:07:46 Reagovat Autor: PN (@) Titulek: Re: Re: Oh né, Řediteli zeměkoule zcela jste mě odhalil, leč jedna věc Vám i přes nekonečný pocit nadřazenosti, čišící z Vašeho komentu, uniká. Hysteričtí jste vesměs Vy a já pouze přispívám svýma komentama troškou toho racionálního rozumu do galimatyáše, který zde nekteří tvoříte .-)

Komentář ze dne: 29.08.2009 18:19:16 Reagovat Autor: blind (@) Titulek: Re: Re: Re: Jasně, že jsem tě odhalil, a jak jsem předpokládal, nic nového z tebe nevypadne. Prozatím... Nicméně popovídej něco málo o tvém přispívání trochou tvého racionálního rozumu. Nějak mi tvá osvětová činnost unikla. Nebo se mýlím?

Komentář ze dne: 29.08.2009 18:42:51 Reagovat Autor: Hopej (jankal45@) Titulek: Celibát Nepovažuji se za odborníka na reálie římskokatolické církve,ale váš pohled na celibát je opravdu jen vnější zdání laika, i když na první výstřel se jevící oprávněná kritika v dějinách církve mnohdy nešťastně prováděné praxe.(Nejsem věřící ani praktikující katolík). Kněžský úřad sám,kněz a jeho úloha a postavení v lidské společnosti má svůj vývoj sahající hluboko do nedohledných dějin lidské společnosti.Postupem času se ovšem mnoho o znalosti a potřebě rituálu ztratilo a zůstalo jen torzo,které se udrželo (nikoli bezdůvodně) v dnešní církvi.Jsem si velice dobře vědom na jak tenký led vstupuji, poněvadž už jsem podobný duel absolvoval.Zatratit víru, rozžalovat církev není v dnešní době velký problém,ba naopak, lze to velmi snadno.Zastávám názor, že dříve než začnu "radýrovat"je lépe dobře promyslet,čím tu nosnou kostru společnosti nahradím.Jestli je to vůbec možné či účelné,abych nedosáhl stavu ještě horšího, což je pravděpodobné nebo téměř jisté.

Komentář ze dne: 29.08.2009 22:23:24 Reagovat Autor: Zdeněk Patrick (@) Titulek: Re: Celibát Nezatracuji víru. Víra křesťana sama o sobě je (dnes) nabídkou ke svobodné volbě při hledání Pravdy a individuální cesty k nápravě. Nebo by měla být. Pokud se nestane pouhým omíláním příslušných zaklínadel (nevycházejících ze srdce), svíčkovým rituálem "klanění se duchaprázdným místům, kamenům a dřevu, jež mluvit neumí", nebo samoudržujícími se studii o podstatě božství. S velkým důrazem na eucharistii, jež je rituálem a znamením podřízení se všem církevním autoritám zaštiťujícím se nejvyšší autoritou, Jehož učení bylo zatraceno potvrzením dogmat Paulinizmu,

Nesouhlasím s Vaším názorem: "církve mnohdy nešťastně prováděné praxe" Římsko katolická církev praktikovala teror, nikoli nešťastně, nýbrž cíleně. Rozhodně nesouhlasím s názorem, že lze jednu z nejmocnějších světových institucí, římsko katolickou církev, zničit. Nemá to v úmyslu. A posoudím-li příslušně vojenskou, tedy méně svobodnou, vertikálně uspořádanou organizaci, s vlivnými ostrůvky své podřízené nomenklatury v p

Komentář ze dne: 29.08.2009 22:26:55 Reagovat Autor: Zdeněk Patrick (@) Titulek: Re: Re: Celibát převážné většině zemí, pak tam problém nevidím. Naopak její vliv bude v NSP posílen, jakkoliv ideologicky u nás zamrzla kdesi u barokních andělíčků a při koketování s pseudokrajanskými spolky. Souhlasím s vámi, že v těchto obzvláště neobyčejných dobách není rozumné církve pranýřovat, nicméně? Nechť tedy konají v přísném souladu se svou vírou a aktivněji pomáhají hledat a nalézat cesty k nápravě. A to v takové míře, že jakákoliv výčitka bude marnou, v porovnání s novými, tentokráte příkladnými a námi věřícími očekávanými činy. Celibát? Nuceně dobrovolně radostný odstup od přirozenosti, jehož důvody můžeme licitovat od majetkové chtivosti "zdravého" jádra církve až po cílené soustředění se na nepochybně náročnou a v mnohých případech jistě i obětavou práci pastýře. Ve své podstatě však směřující k podřízení se v jinakosti.Když si nedovoluji posoudit natolik velkou víru, jež takovou oběť dává z čisté víry a přesvědčení, jež není fanatismem, ale hledáním Pravdy.

Komentář ze dne: 29.08.2009 22:58:10 Reagovat Autor: Hopej (jankal45@) Titulek: Re: Re: Re: Celibát Předchozí můj komentář se kdesi ztratil,ikdyž bylo potvrzeno kladné přijetí.Úloha celibátu,alespoň tak,jak tomu rozumím,měla v dávné historii zásadní význam při výuce kněze.Sexuální zdrženlivost poskytovala dostatečné množství energie pro překonání lidských slabostí.Tuto energii člověk jinak zbytečně promrhá v říji.Kněz náročným zdokonalováním dosahuje stavu,kdy jeho slovo se stává skutkem.Tato praxe DODNES! přetrvává ve vysoké magii.A touto praxí zcela určitě prošel i Kristus - viz jeho skutky.Z apoštolů toto zasvěcení dostal ,mám dojem pouze Jan.Na ostatní apoštoly přenesl jen dílčí způsobilosti a moc uzdravovat.Není třeba zdůrazňovat,že tyto schopnosti přetrvávají v člověku jen při určitém způsobu života.Dnešní kněz přijímá moc činit své úkony prostřednictvím Krista.Při jejich dodržování zásad kněžského života pak dosahují odpovídajících výsledků.

Komentář ze dne: 29.08.2009 23:20:42 Reagovat Autor: Zdeněk Patrick (@) Titulek: Re: Re: Re: Re: Celibát Ano tomu rozumím, nicméně po výuce je, a v minulosti zejména, role kněze v jiné úrovni. Stává se součástí obce, mnohdy i v roli poradce, možná i přítele. Zde se spokojím s představou náčelníka, jenž po ránu vstane, zcela vyrovnán se svými pudy i jinými přirozenými chemickými procesy, schopen nestranných soudů, nápomocen obci svými rozvážnými radami. Nezávislými na neodbytném nutkání okamžitého sexu a služebních autoritách.

Jinou otázkou je nepochybně meditace cíleně směřující k vyrovnanosti a rovnováze (nejsem v tomto oboru odborník, jsa spíše cholerik, lehce natřen sangvinikem). Proto jen tuším, to co říkáte: Nelze vykonat ani ten nejmenší smysluplný skutek, aniž by nebyl "můj člověk", v přijatelném stavu.

Komentář ze dne: 29.08.2009 23:33:48 Reagovat Autor: Zdeněk Patrick (@) Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Celibát K čemu "hory vírou přenášet a chodit po vodě", nebude-li lidských bytostí, které by měly z téhož počinu užitku. Jinou otázka je víra uzdravit a být uzdraven. To i jiné je darem, jehož jsme se každý z nás, povětšinou z pohodlnosti, ve víru události a scholastických praktik, nevědomky vzdali a který nyní, někteří z nás, pracně hledáme? Tak jako ztracený soulad se svoji duchovní podstatou, jakkoliv je nedaleko. * Váš komentář jsem objevil v adminu. Není mi jasné, proč se neobjeví v reálu. Zřejmě znak uvozovek navíc... viz dole. Zkopíruji a znovu vložím. Zdravím a přeji dobrou noc ZP

Komentář ze dne: 30.08.2009 22:44:26 Reagovat Autor: Hopej (jankal45@) Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Celibát Vy jste si roli kněze příliš zjednodušil. Nemůže jen zastávat roli duchovního ranhojiče a moudré sovy.Kněz sám, spíše vyvázán z lidského osudu, je povolán pracovat na vinici páně,být nositelem Božího slova, lásky a hlubokého lidství.Katolické dogma(jak mohu dle svých znalostí usuzovat) jeho úlohu posunulo ,proti původní praxi ,poněkud do jiné polohy.O tom snad někdy příště,třeba se najde téma v němž najdu inspiraci.Hezké pozdravení.+jankal

Komentář ze dne: 31.08.2009 21:06:44 Reagovat Autor: micha (@) Titulek: Re: Re: Celibát Doufám Patriku, že nemáte nic proti Pavlovi.:-)

Komentář ze dne: 01.09.2009 10:51:13 Reagovat Autor: Zdeněk Patrick (@) Titulek: Re: Re: Re: Celibát Proti kterému?

Komentář ze dne: 07.09.2009 12:27:54 Reagovat Autor: micha (@) Titulek: Re: Re: Re: Re: Celibát Až zjistíte to, dostanete odpověd na Jana.:-)

Komentář ze dne: 07.09.2009 12:42:50 Reagovat Autor: micha (@) Titulek: Re: Re: Re: Re: Celibát A navíc Patriku,opakuj jak myslí?.Ale se mnou si nehraj.:-)

Komentář ze dne: 07.09.2009 18:29:11 Reagovat Autor: Zdeněk Patrick (@) Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Celibát Od autora: micha A navíc Patriku, opakuj jak myslí?.Ale se mnou si nehraj.:-)

Odpověď: Barde, to zní skutečně velmi, ale skutečně velmi, rozumně. Jen mi napadá, nespletl-li jsi si ve chvatu datum a stránky. Nedáš-li však jinak, zapiš se do pořadníku. ;=]

Komentář ze dne: 30.08.2009 00:10:21 Reagovat Autor: Hopej (Hopej (jankal45@)) Titulek: Re: Celibát Není zločinu,o kterém by církev svatá nevěděla,který by ve svých dějinách nespáchala ,nebo o něm aspoň nemlčela.Je tragedií křesťanstva, že církev absorbovala princip cesaropapismu do té podoby, že se pasovala do dominantní role, jež v konečné podobě ukazuje jaká je její podstata.Církevní elita a církevní hierarchie jako mocenský moloch tohoto světa.Úloha vatikánské kurie na cílech 2.světové války,pomoc nacistům po válce,také Tiso by zmizel,kdyby nebylo náhody,úloha na destrukci ruského imperia atd.,včetně záměrů,které uvádíte vy.Otázek je mnoho.Na podstatě křesťanské víry a její potřeby to ovšem nic nemění.Desatero nelze prodat za třicet stříbrných ani zahubit žádným mocenským švindlem.Je víc než jisté, že církev musí projít ohněm katarze,leč víra ,nezměněna,přežije.

Komentář ze dne: 31.08.2009 13:53:35 Reagovat Autor: Sophia (@) Titulek: Henoch hovoří o padlých andělích, co když je to zkreslené a jedná se o 100tu z 223 genů, které nevysvětlitelně změnili myšlení člověka.Informace z dávna jsou hodně zkreslené díky nemožnosti je chápat. Naučili nás věci(podle Henocha)které nám nebyly vlastní.Postavy z Bible nutně nemusí být tím, čím jsou, je to prezentace lidského chápání své doby.Přesto souhlasím s Hopejem, že je víra žádoucí, jenom je prezentována k obrazu lidskému.Cítím ale, že tam kdesi hluboko to tak je.Sex uklidňuje,uspává,vrací k hmotě,není pro člověka přirozeným stavem absence sexu,nicméně skutečně jeho vědomá absence může dát prostor duchovnímu rozvoji. Je to cesta k učení Krista,kteý nebyl člověkem. Církev podle mne ví o všem a vědomě udržuje lidi v nevědomosti. Lépe pak může zneužít původní podstatu víry.I přítomnost zástupce Vatikánu na UFO konferenci podporuje mou myšlenku.

Komentář ze dne: 31.08.2009 17:37:41 Reagovat Autor: Hopej (@) Titulek: Re: Nejsem odpůrce sexu,ani bych ho nikomu nezakazoval.Podstatou mého postoje jsou podmínky pro trvalé dosažení nadvědomí a cesta k nadlidství. Kněz předhistorických dějin po této cestě promyšleně kráčel.Je ztrátou času volat do dvou světů .Hodnotit kohokoliv nebo činit konečné závěry, i když se to týká Bible,a to zvláště,je velmi ošidné.Viz mé poznámky k Ametystovi.Bez dosažení pronikavého vhledu,zření atd. je člověk v trvalé nevědomosti.A může třeba levitovat nebo proměňovat vodu ve víno.Ovládání sil v tom nehraje roli.Související články:
Jsem. Přicházím. (I am. I come)... 4/4 (02.08.2018)
Vaporizace (02.10.2015)
Mrvící se kal (04.11.2013)
Dny "Mlčení"... (07.06.2012)
Není-li divné? (05.05.2012)
Stoletá válka v časové linii 1337 - 1453 n. l. (01.05.2012)
Bobkové listí, tykadélka a hlavy nedotčené... (26.04.2012)
Země neomezených možností... (16.04.2012)
Kdesi přečetl a parafrázuji: Moje tupost, nechť je mi omluvou... (24.03.2012)
Lichva - zmodernizovaný nástroj masové devastace? (19.03.2012)
PŘÍLIŠ "ŠIKMÝ" MĚSÍC? (29.02.2012)
Divné zvuky? (25.01.2012)
Duchovní otroctví... (22.01.2012)
Jak přežít... (03.01.2012)
Nebesa i studánka jsou plny zlatých hvězd (26.11.2011)
Levný dovoz... (15.11.2011)
Jakých konců se dobabráme... (11.11.2011)
A česky dýchát smím? (21.10.2011)
Tři Zlatá Perunova jablka? (15.10.2011)
Již dnes, nebo až zítra? ...IV. (09.10.2011)
Čert na koze již nějaký čas jezdí III. (04.10.2011)
Nebe se chvělo a postavení hvězd bylo jiné... II. (29.09.2011)
Značková smrt nebo neprodejné zboží? (24.08.2011)
A kdokoliv by odmítl klaněti se číslu a obrazu té šelmy... (28.07.2011)
Čipošelmostroj v ohrožení? (15.07.2011)
Milí hoši z "Gott mit uns"... (06.07.2011)
Marťanské multi kulti... (01.07.2011)
Bojí se narozených i ještě nenarozených dětí! (24.06.2011)
Zjevení (Třetí fatimské poselství)... (10.06.2011)
Jak z Průšvihu ven? (06.06.2011)
Neuroreklama... 1. část (01.06.2011)
Vyhlášení exkomunikace na papeže Benedikta XVI. a Jana Pavla II. (18.05.2011)
Má dáti, dal... aneb ukradli jsme, ukradli nám... (17.05.2011)
Hon na vystražené zajíce... (14.05.2011)
Je-li kosí počet správný... (01.05.2011)
Chemtrails? (22.04.2011)
Vortex a Brány mezi dimenzemi? (14.04.2011)
Andělé průvodci lidského ducha... (12.04.2011)
Když ne ve vatikánských kasematech, tak určitě na Inetu ... 3. část/3 (09.04.2011)
Mimozemci ve vatikánských kasematech? ...2/3. část (06.04.2011)
Mimozemci ve vatikánských kasematech? ...1/3. část (04.04.2011)
Gibberish (01.04.2011)
Jedna a jedna... (30.03.2011)
Měsíc opět třetí den v úplňku (21.03.2011)
Humanitární bombardování Libye... (20.03.2011)
V bídném čase nečasů a sloty... (15.03.2011)
Technologická singularita... (08.03.2011)
Již nic, co není dobré... (06.10.2010)
Zaplať můj lup a zdechni... (14.05.2010)
Nebojme se nazývat věci a děje pravými jmény! (05.05.2010)
Na tvrdo...2. (02.05.2010)
Na tvrdo... 1. (29.04.2010)
Co se vlastně děje? (22.04.2010)
Dagon (15.04.2010)
Již apokalyptičtí jezdci cválají... (03.03.2010)
Poděkování za porážku Čechů... (18.02.2010)
Jako vždy před tím i poté, (29.01.2010)
Množství jistot nedaleko černé díry... (21.01.2010)
Agrotechnické lhůty: (18.01.2010)
Opakování je matka moudrosti? (15.01.2010)
Raději však toto, nešli lstivý Otto... (10.01.2010)
Akce jedna báseň: (07.01.2010)
Rok 2010 - Doomsday (24.11.2009)
Škoda slov.... (21.11.2009)
Soudný den (Doomsday)... (11.11.2009)
Špatné pimprlové divadlo? (10.11.2009)
Metastáze Ústavy a práva... (04.11.2009)
Moloch, stvořitel veškerenstva... (30.10.2009)
Dělit nedělitelné? (19.10.2009)
Nabádání k fašistickému puči? (11.10.2009)
Vážený pane prezidente... (08.10.2009)
Neboť sám počátek všeho našeho konání... (30.09.2009)
Zaměnitelné časové linie... (28.09.2009)
Svítání Ďasů... (20.09.2009)
Blesky? Blýskavice? Podraz...3. část (10.09.2009)
Ačkoliv? (30.08.2009)
Černá mše? (07.08.2009)
Další hysterická panepidemie... (29.07.2009)
Nositelé placatosti zeměkoule? (22.07.2009)
Jupiter v kolizi s neznámým objektem... (21.07.2009)
Petice proti přijetí Lisabonské "smlouvy" (13.05.2009)
Neslyšně voláme... (11.05.2009)
Vězni a žáci prozatím sledovaní jen skrze čipové náramky... (06.05.2009)
Věrohodné příznaky? (04.05.2009)
Dovolí nám "prasečí" chřipka... (26.04.2009)
Sci fi - Zlý sen (09.04.2009)
Válka menších bohů (31.03.2009)
Nesouvisející výběr (23.02.2009)
Jsem stále svobodný? (03.02.2009)
Mír a pokoj spravedlivých (14.01.2009)
Den mluvících kamenů... (08.01.2009)
Vánoční pozdrav z Gazy (28.12.2008)
Predikce bývají dnes šílené (04.12.2008)
Vítejte... (26.11.2008)
Sestoupení Svatého ducha (20.11.2008)
Zvláště mocná kouzla na CNN (10.11.2008)
Holografický přenos z Chicaga (CNN) (06.11.2008)
Looking Glass (29.10.2008)
A druhým okem pozorujte Sběř? (03.10.2008)
Kosovo = Srbsko (10.08.2008)
Jsem. Přicházím. (I am. I come)... část 3/4 (02.08.2008)
Legenda o rozjetém expresu (21.04.2008)
Apokalypsa Jana Theologa? 5. část (17.04.2008)
Apokalypsa Jana Theologa? 4. část (13.04.2008)
Apokalypsa Jana Theologa? 3. část (10.04.2008)
Apokalypsa Jana Theologa? 2. část (06.04.2008)
Apokalypsa Jana Theologa (04.04.2008)
Vrba by uschla zármutkem... (27.03.2008)
Konec světa... (25.03.2008)
Nově vyhlášené smrtelné hříchy (18.03.2008)
Budování vyspělého Satanátu? (09.03.2008)
bin Satan (03.01.2008)
Vaporizace práv, opět dobrovolně povinná (16.12.2007)
Elektronické harašení a čipizace zlatých zítřků (03.12.2007)
Čipový Implantát a elektronické harašení (14.11.2007)
Charta základních práv a svobod (13.11.2007)
Babylónie (22.09.2007)
Jediná pravda (20.09.2007)
Šoková terapie? (29.08.2007)
Mohu se mýlit... (12.08.2007)
Když sv. Jan na ostrově Patmos prášil... (21.06.2007)
Případ "Anička" (14.06.2007)
Ježíš... vůdce sekty, buřič nebo rebel? (04.06.2007)
Nemá být úniku (19.04.2007)
Vize pekla... (15.03.2007)
Temný věk (13.02.2007)
Z hlubokosti k Tobě voláme... (05.12.2006)
Zemští škůdci (21.11.2006)
Marťanky prý nemají prsa! Považte prosím... (30.10.2006)
Elektronický terorizmus (Electronical Harassment) (22.10.2006)
Electronic Harassment (18.10.2006)
Janova Apokalypsa (24.07.2006)
Jsou to Jinozemci, co na nás útočí? (05.06.2005)
Polétavá smrt (29.05.2005)
Jsem. Přicházím. (I am. I come). část 2/4 (00.00.0000)
Celá tisková zpráva | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Info linka

...


  Knižní novinky


DMK
DMKEL

  Závislý výzkum agentury Step by step
Chcete zrušit změny času?

Ano (2049 hl.)
 
Ne (1321 hl.)
 
Možná (1338 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 4708

  Novinky
10.01.2018: Orlík

04.11.2017: Den mluvících kamenů

Nezapomenutelná kniha se širokým a hlubokým obsahem sdělení, ke které se budete stále vracet. Téměř 500 stran celobarevného tisku A5 na křídovém papíře.

Poštou na dobírku stojí 500 Kč + poštovné a balné a objednat si ji můžete zde.

Dojde asi do 3 dnů.

20.03.2008: Pamatujte tyto dny a pozorně naslouchejte
17.02.2008: Průběžně doplňovaná databáze jevů nad ČR

  Teorie relativity
Originální teorie relativity Zdeňka Patricka

Teorie relativity aneb, co Eistein posmrtně je?tě nevynalezne... Více


  Statistika

31.12. 2020 - 5 578 146
31.12.2020 4 271 480
31.12.202 1 153 197
31-12. 2020 - 153 469

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0