| Hlavní stránka | TOP 50 | Weblinks | Ankety | Vyhledávání | Čtenáři |

  Hlavní menu
To nejlepší od ZP
Hlavní stránka
Vydané knihy
Ankety
Teorie relativity Rozšířené vyhledávání

  Altaj - záhady RF

  Obsah:
Glosy
Janova Apokalypsa
Chaldejské eposy - Necronomicon
Chemtrails
Kdo je kdo?
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie

  Vyhledávání

Hledej
v Dýmajícím zrcadle!  Informace

Dýmající zrcadlo
Zdeněk Patrick
Copyright © 1994 - 2006
cs.atari.org
BeepEdge

  TOP 50
TOP 50

  RSS Beep Edge
RSS Beep Edge

  Web Dýmající zrcadlo:


Dýmající zrcadlo

  Doporučujeme...

Blaník 1
Blaník 2
Blaník3
Sborník nezávislých Foglarovců č. 8 2019
Sborník nezávislých Foglarovců č. 7 - 2018 Sborník nezávislých Foglarovců / č. 8 - 2019
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie


  Horká linka

https://www.youtube.com/watch?v=5f7GhbBhOk4


Psychoelektronicko vizuální masáž "antiradaristů"?
Vydáno dne 18. 06. 2007 (3454 přečtení)Atomový hřib na Krkonošemi...

© dmk - 2007 Praha

17. června 2007 ČT1. odpolední Zprávy 13:00

Šokující a proto zřejmě velmi kratičká informace o atomovém výbuchu v Krkonoších, který prý do ranního vysílání z horských středisek zapracovali neznámí hackeři.

Po nichž se prý usilovně pátrá, ačkoliv zanechali svoji plnou adresu!

Nedělní ranní vysílání z horských středisek je oblíbeným pořadem starší generace a zájemců o průběh povětrnostních podmínek ve vybraných regionech ČR.

Inkriminovaný snímek pořadu ČT2 (Panoráma) ukazuje pokojný krkonošský kraj (Černý důl), jenž náhle nepřirozeně zablýskne. až do té chvíle nic, co by jsme z TV obrazovky neznali. Kamera se však kupodivu okamžitě vrací zpět (!) a registruje atomový hřib vyrůstající nad Krkonošemi.

Opomenu-li skutečnost, že TV1, TV2, jež společně s ostatními soukromými TV a několikanásobně vytunelovanými frekvencemi, denně praktikují oku nepřirozené vstupy a střihy, nasílené multi opakujícím se zablýskáváním, cílenou manipulaci zvuku, za nimž okamžitě následuje zesílení reklamních šotů, pravděpodobně nezákonně nasilují vizuální dopad vnucované informace na diváka. To, že se náhle hovoří o hackerech, je pro mne velkým překvapením.

Proti jmenovaným kriminálním činům, markýrovaný výbuch atomové pumy nad Krkonošemi vůbec nevybočuje ze zavedených triků a celkového dojmu o zlém úmyslu televizních magnátů a podmagnátů. Jakkoliv primitivní animace tzv. umělecké skupiny připomíná spíše výbuch lokálně deponovaných pohonných hmot.

Živě si však dovedu představit babičku, jež relaxuje při uklidňující hudbě a pohledu na lyžařská a horská střediska. Do jakého šoku a následného stresu je přivedena při pohledu na záblesk a tolikrát mediálně ohlašovaný teroristický atomový výbuch. Divák totiž nemusí tušit, že jakýkoliv atomový výbuch by okamžitě zničil kamerový systém, takže spatřit atomový hřib nad Krkonošským národním parkem je stejně nesmyslný, jako tisíce "legálních" TV záblesků, každodenně nevratně poškozujícími zrak i psychiku diváka.

Propagandou vnucované nebezpečí stále neexistujícího iráckého a dnes i iránského jaderného arzenálu, je náhle umocněn snímkem atomového výbuchu nad všeobecně oblíbenými Krkonošemi. Nedílné a nedotknutelné součásti území České republiky. jež bylo do té chvíle ohroženo jen domorodými náčelníky a mediálními prostituty.

Psychoelektronický harassment, vizuálně umocněný mocným zábleskem, může u oslabených jedinců naružit tvorbu serotoninu i ostatních důležitých látek, přenášejících elektrické vzruchy v mozku. Následně je touto nezákonnou elektronicko-vizuální stimulací mozku, vyvolán stres a další lavinovité změny v mozkovém mechanizmu. Navíc vše umocněno každým dalším zločinným zábleskem TV obrazovky tak, že v mnohých případech může vyústit až do psychotických stavů. Přičemž spínací mechanizmus možného průšvihu leží mimo volní vlastnosti napadaného.

V lepším případě je naděje, že napadený jedinec bude při schvalování radarizace spolupracovat podstatně svižněji. A to radostněji přikročí i k vlastnímu budování radarů.

Z toho pohledu se jeví být velmi podivné možné spojení s neutuchajících mediálních masáží o ohrožení ČR atomovými zbraněmi teroristů, zástupně objektivně neexistujícími zbraněmi Iráku i Iránu.

Radarizace podporovaná, vedle servilních evergreenů tzv. ministryně obrany ČR i neznámými hackery?

Nejen volně "serfujícími" na on Line (živém) vysílání, jež ČT2 s kýmsi kooperuje, ale i několikanásobně manipulujícími s promítanými snímky?

Není možná!

Podivné střihy, tzv. "bílé zóny", jež působí, samy o sobě více než nepřirozeně a jež jsou TV odborníky na podprahové snímky a nezákonné problýskávání obrazovky nezákonně dlouhodobě používány, cíleně umožnili pseudoumělecké teroristické skupině i plynule bezproblémovou importaci atomového výbuchu v Krkonoších konečně i do hlav nic netušících diváků.

Skrz naskrz preventivně prošpikovanými mediálními polopravdami a nehoráznou lží a navíc zmanipulování zamlčovanými pravdami.

Jakýkoliv další záblesk TV, z tisíce jiných, stejně nezákonných, jež nám TV produkce každý den přináší, vybuzuje u slabších jedinců, respektive v jejich podvědomí, další nárůst stresů a fobii, jež budou bezpečně nasíleny dalšími masážemi o nebezpečí teroristického (pravděpodobně atomového, biologického, či chemického) útoku, jež nám odkudsi hrozí.

Toto Know How bylo poprvé použito v Japonsku (cca před vice než deseti lety), při TV produkci dětského pořadu, kde zablýskávání obrazovky vybudilo u dětí těžké mozkové odezvy v podobě epileptických záchvatů. Olympijská znělka pro olympiádu, jež se bude konat ve Velké Británii, je stejně "černé dílo" téže zločinné pospolitosti.

Zapomenu-li na Velkou televizní loupež, spáchanou nedávno dokonce pod dohledem vlády ČR, pak nezbývá než konstatovat, že ti, kteří zásadně s nikým nekamarádí, s námi hrají jednu z nejšpinavějších her.Celá tisková zpráva | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Info linka

Modlitby za mír a český národ, každého 13. v měsíci – 18:00 – Staroměstské náměstí u Mariánského sloupu  


  Knižní novinky


DMK
DMKEL

  Závislý výzkum agentury Step by step
Chcete zrušit změny času?

Ano (2050 hl.)
 
Ne (1322 hl.)
 
Možná (1338 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 4710

  Novinky
10.01.2018: Orlík

04.11.2017: Den mluvících kamenů

Nezapomenutelná kniha se širokým a hlubokým obsahem sdělení, ke které se budete stále vracet. Téměř 500 stran celobarevného tisku A5 na křídovém papíře.

Poštou na dobírku stojí 500 Kč + poštovné a balné a objednat si ji můžete zde.

Dojde asi do 3 dnů.

20.03.2008: Pamatujte tyto dny a pozorně naslouchejte
17.02.2008: Průběžně doplňovaná databáze jevů nad ČR

  Teorie relativity
Originální teorie relativity Zdeňka Patricka

Teorie relativity aneb, co Eistein posmrtně je?tě nevynalezne... Více


  Statistika

31.12. 2020 - 5 578 146
31.12.2020 4 271 480
31.12.202 1 153 197
31-12. 2020 - 153 469

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0