| Hlavní stránka | TOP 50 | Weblinks | Ankety | Vyhledávání | Čtenáři |

  Hlavní menu
To nejlepší od ZP
Hlavní stránka
Vydané knihy
Ankety
Teorie relativity Rozšířené vyhledávání

  Altaj - záhady RF

  Obsah:
Glosy
Janova Apokalypsa
Chaldejské eposy - Necronomicon
Chemtrails
Kdo je kdo?
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie

  Vyhledávání

Hledej
v Dýmajícím zrcadle!  Informace

Dýmající zrcadlo
Zdeněk Patrick
Copyright © 1994 - 2006
cs.atari.org
BeepEdge

  TOP 50
TOP 50

  RSS Beep Edge
RSS Beep Edge

  Web Dýmající zrcadlo:


Dýmající zrcadlo

  Doporučujeme...

Blaník 1
Blaník 2
Blaník3
Sborník nezávislých Foglarovců č. 8 2019
Sborník nezávislých Foglarovců č. 7 - 2018 Sborník nezávislých Foglarovců / č. 8 - 2019
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie


  Horká linka

https://www.youtube.com/watch?v=5f7GhbBhOk4


Je nekonání, lhaní a zapírání skutečností zločin?
Vydáno dne 16. 08. 2011 (3048 přečtení)

Připravujme se na směnný obchod... Mediální prostitut nazývá (ČT24...17.8. 2011) nespokojené spoluobčany polofašisty a spodinou, sám fašista a zvrhlý ideový svazák, který si vyběhl z otcova hnědorudého Dagobertova ideokoutku, aby vypomohl při lepení potrhaného matrixu. Suše konstatuji: "Náš stát řídí sebestřední egoisté...Odhodlaní ve své zvrhlé pažravosti křivě vyvolávat jakékoliv destruktivní napětí ve společnosti, aby skrze vyspravený matrix snáze, masově nasazenými provokatéry, vyvolali "nekontrolované" krvavé násilí. S konečným cílem předat správu naší rodné země faš kominterně a okupačním vojskům. Nenechte se nikým vyprovokovat k násilí. Šetřte síly ve prospěch své konstruktivní a tvůrčí energie.Podle očekávání, tentokráte lépe organizovaní, nás zase vykouřili "ve své ideo fajfce"...Sterilizace mužů pracími prášky z IG Farben a pseudoléky téže provenience, nesmyslným a logice odporujícím pracovním přetížením ústícím do mnohačetných stresů.

Obyvatelstvo průběžně a systémově ničeno konstrukčně zaostalými, tedy primitivními stroji z rozhraní 18. a 19. století. Odvozeně téměř středověkým duněním, pískáním, monotonním hřmotem, puchem a smradem, vibracemi uměle vyladěnými skrze normy ISO 2001 v neprospěch všech životních forem planety. Pro všechny tvory planety v nepříjemných frekvencích. Aniž je jediný rozumný důvod obhajovat všude přítomný smog šířící se nejen z cíleně nesmyslné a vše předražující kamionové dopravy. Vzdušný obal Země, okolní přiroda... A zdůrazňuji, že v čase plánované světové krize a odvozeně i hluboké krize leteckých společností... Vše smrtelně zatíženo stresujícími faktory, smradem, vibracemi a zákeřně rozsévanou chemií neslučitelnou se životem. Skrze ustavičný chemický postřik a neustávající přelety obřích letadel. Nyní již dokonce i se znatelným úbytkem kyslíku, neboť jeho nedostatek spočívá komprimován na dně jeskynních rezervací a navíc v milardových hodnotách hektolitrů marně ztracen bezuzdným spálovaním kyslíku tryskovými a spalovacími motory z rozhraní technického středověku lidstva. Jakkoliv pokračuje hluboká krize světových leteckých společností (nebo právě proto?), na obloze je neuvěřitelně živo. Neuvěřitelné množství letadel létajících v trajektorii podivně mlženého Slunce a sem tam po obloze pobíhajícího Měsíce v netradičním několika denním úplňku.), vybavených chemtrails zbraněmi, bez oddychu létající ze SRN a Rakouska ve směru vojenských letišť v Maďarsku. Mnohdy s mezipřistáním na Ruzyni, či Gbelích(?)

Chemická Sterilizace v součinnosti s volně přístupnými drogami, hormonální antikoncepcí pro mladé ženy. Uprostřed úmyslně uvolněných genocidních vlivů lavinovitě umírajícího národa. V čase surových asociálních výpadů band zlodějů a Nečasů proti již zubožené "Soli Země". Úmyslně konajících v absolutní neprospěch národa, ačkoliv přísahali na Ústavu ČR.

A pamatujme: Ničitelé rodné země vesměs přísahali křivě. S vlastizradou v očích a ve svém stranickém kapscháři.


Odkaz na článek: Hormonální antikoncepce je zvěrstvo...

Provokátéři vydávající se za novináře, ve skutečnosti však pracující pro faš kominternu - nabízejí nezletilcům odměny za vyvolání nepokojů v Lancasteru a Totenhamu? Policie svým úmyslným nekonáním (podobně jako v Norsku) a okupanti svými nabídkami nezletilcům, navyšují nadstátní teroror? Aby lid posléze vystrašen v zoufalosti, sám proti sobě, volal po nastolení fašistických represí a po dalším omezení svých práv a svobod?

Neuvěřitelné...

Jelikož odkaz na mých stránkách není opět funkční, dávám odkaz na Svobodnou TV zde v prosté hodnotě. Prosím stáhněte si adr.: https://www.youtube.com/watch?v=adfYQYth0i8&feature=player_embedded

Faš_kominterna

bez oddechu dokazuje to, co již dávno víme: Občanská společnost svými asociálními ohavnostmi a zvrácenostmi, které nám v nasíleně podobě drze a nesmlouvavě vnucuje, aby si vzápětí vynucovala náš bezpodmínečný souhlas se všemi podivně ustanovenými zvrhlostmi a asocialitami dokazuje, že není tím, za co se vydává, ale právě naopak: Je účinným nástrojem zhouby nasměrovaným nejen proti naší národní svrchovanosti, ale i proti české státnosti. Sledující nelogický úpadek a celospolečenskou devastaci veškerých hodnot...Celá tisková zpráva | Komentáře: 4 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Info linka

Zveme vás na setkání a modlitbu za mír nejen pro Českou republiku 13. července – 18:00 – Staroměstské náměstí u Mariánského sloupu  


  Knižní novinky


DMK
DMKEL

  Závislý výzkum agentury Step by step
Chcete zrušit změny času?

Ano (2049 hl.)
 
Ne (1316 hl.)
 
Možná (1335 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 4700

  Novinky
10.01.2018: Orlík

04.11.2017: Den mluvících kamenů

Nezapomenutelná kniha se širokým a hlubokým obsahem sdělení, ke které se budete stále vracet. Téměř 500 stran celobarevného tisku A5 na křídovém papíře.

Poštou na dobírku stojí 500 Kč + poštovné a balné a objednat si ji můžete zde.

Dojde asi do 3 dnů.

20.03.2008: Pamatujte tyto dny a pozorně naslouchejte
17.02.2008: Průběžně doplňovaná databáze jevů nad ČR

  Teorie relativity
Originální teorie relativity Zdeňka Patricka

Teorie relativity aneb, co Eistein posmrtně je?tě nevynalezne... Více


  Statistika

31.12. 2020 - 5 578 146
31.12.2020 4 271 480
31.12.202 1 153 197
31-12. 2020 - 153 469

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0