| Hlavní stránka | TOP 50 | Weblinks | Ankety | Vyhledávání | Čtenáři |

  Hlavní menu
To nejlepší od ZP
Hlavní stránka
Vydané knihy
Ankety
Teorie relativity Rozšířené vyhledávání

  Altaj - záhady RF

  Obsah:
Glosy
Janova Apokalypsa
Chaldejské eposy - Necronomicon
Chemtrails
Kdo je kdo?
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie

  Vyhledávání

Hledej
v Dýmajícím zrcadle!  Informace

Dýmající zrcadlo
Zdeněk Patrick
Copyright © 1994 - 2006
cs.atari.org
BeepEdge

  TOP 50
TOP 50

  RSS Beep Edge
RSS Beep Edge

  Web Dýmající zrcadlo:


Dýmající zrcadlo

  Doporučujeme...

Blaník 1
Blaník 2
Blaník3
Sborník nezávislých Foglarovců č. 8 2019
Sborník nezávislých Foglarovců č. 7 - 2018 Sborník nezávislých Foglarovců / č. 8 - 2019
Knihy Zdeňka Patricka
Michael de Nostradam
Mobing a elektron. teror
Teorie relativity Zdeňka Patricka
Slované, realita legendy a mýty:
Z českých dějin
Slovník zakázaných slov
Tichá válka - Mobing
U.F.O.
Volná energie


  Horká linka

https://www.youtube.com/watch?v=5f7GhbBhOk4


Blankytně, či azurově modrá obloha?
Vydáno dne 27. 07. 2007 (5959 přečtení)Není možná...

© Zdeněk Patrick 2007

Jakkoliv se pozorně dívám, po blankytně modré obloze, o níž stále hovoří zatvrzelí dezinformátoři propagující fikci o "ukončení chemtrails", ani památky.

Nechci polemizovat ani o bývalém významu slova "blankytně", či "azurově". Zvláště v časech, kdy slova ztrácejí svůj pravdivý obsah, aby jej borci z teamu podvodných machinací nahradili významem právě opačným.

Mnohdy však pootočeným i o 2340 stupňů. Větrák se točí pomaleji, než jejich kroruhvička lži a nenávisti mediálně deklarované jako pravda a láska!

A tak namodralá (nechci tvrdit, že nasprejovaná) chemická mračna, vytvořená z chemtrails, duhově rozkládající svit Sodíkové lampy, jež byla na počátku průšvihu jasně zářícím Sluncem, musím pokládat za blankytně modrou oblohu. A létadla, opatřená ve spodní části trupu barevnou kamufláží, v souladu s barevným odstínem právě vypouštěných chemtrails, za můj blud.

Kamufláž létadel, létajících ve velkých výškách, bývá různá. Mnohdy kovově růžová, používaná při západech "Sodíkové lampy", kovově šedomodrá (pro čas, jenž dezinformátoři nazývají bezmračnou blankytně modrou oblohou), černá pro chvíle, kdy chemtrails expandují do podoby bouřkového mraku. Z něhož nezaprší ani náhodou. A pokud vůbec, tak pouze v podobě mastně bílého aerosolového svinstva.

A pokud se objeví náznak někdejších oblak, pak je kamufláž stříbrobílá.

Vynechám-li programově prostitující termín "blankytná", pak v souvislosti s dnešní oblohou je použití termínu modrá obloha, nikoli nehorázná lež, ale cílený atak možného zločince.

Postačí vyšplhat se na nejbližší kopec a pozorovat při západu "Sodíkové lampy", v jaké monstrum se promění deklarovaná "blankytně modrá obloha", během necelých pěti minut.

Aniž se pohne jediné stébélko, či cokoli na obloze.

Přívalové deště jsou pak důsledkem zadržování přírodního koloběhu, narušení přirozené vlhkosti vzdušného obalu mikrovlnnými zbraněmi a dalšími pseudovědeckými systémy. Neuvažuji-li zničení deštných pralesů za primární část vědecky praktikovaného monstr zločinu.

To, co borci světovládného komunizmu nestíhali sírou a nasíleným zbrojním spadem, jejich pohrobci, společně s mediálními prostituty, dokončují chemií na "vysoké vědecké úrovni".

Prvotní příznaky zasažení jedince chemtrails?

Svědění kolem nosu a kožních záhybech. Otoky sliznice, dojem plného nosu, jež se zakrátko, po pálení v krku a v očích, přemění v jistotu.

Dýchací potíže jsou logickým vyústěním.

Při delším vystavení oběti chemickému ataku, trvalé poruchy zraku, jež jsou nasíleny právě tvořícím se přízemním ozonem, jež účinně spolupracuje s vyfukovými exhaláty nesmyslné kamionové dopravy a nasílenými mikrovlnnými zbraněmi.

Rozhodně i tráva nemá na růžích ustláno.

Řídce nízké obilniny, pěstované mnohdy pouze k udržení rázu krajiny, nevábný ráz post pučového systému společně s koukolem dozajista dobré jméno Hevilstanu nezapře.

Z tohoto pohledu mne nezákonně pěstované GM plodiny nechávají chladným.

Žijeme v drancované zemi, v níž je skvěle zdaněný zločin "nesvítit ve dne", kde nám vládnou humanitární bombardéři a velkotelevizní loupežníci!

Kde dnes znamená pro německo a sakra kdysi český tisk (a podobně okupovaná media), jak dodatečně, ve prospěch u Stalingradu právě rozmrazovaného wehrmachtu, vyhrát druhou světovou válku?

Prozatím alespoň nad Českou republikou a Jugoslávií.

V zemi, jejíž vláda je první na světě v genocidě původního obyvatelstva. Tam, kde vajíčko orla, či netopýra má několikanásobně, mnohdy až tisícinásobně vyšší "cenu", než lidské embryo domorodé matky (pokud embryo není použito na výrobu omlazujících prostředků pro slintající movité a příhraniční starce). V zemi, jejíž management přehlíží sterilizaci "méněcenných" a nahrazuje očividný úbytek domorodců dovozem levnějších otroků z Vychodostánů.

Tam, kde úředním jazykem může být cokoli, jen ne naše mateřština, tam, kde rozdávají nerozdávatelné a kde komunisticko-chartizánský pohrobek, ministr státní nebezpečnosti, "zhasíná", aby se lépe kradlo.

V zemi, kde většina zatáček má obrácený, či nedostatečný sklon a odtokové kanalizační systémy leží většinou v nejvyšších bodech komunikací. Komunikací plné levných děr a možností během několika málo minut zastavit v libovolném regionu, v případě "nutného silového zákroku", jakýkoliv pohyb osob respektive domorodců! V zemi, kde musím, bůhví čím zasviněnou oblohu, považovat za "blankytně modrou" a jakékoliv barbarské bombardování za jedinečně humanitární mise!

Co více jsme si mohli jen přát.Celá tisková zpráva | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Info linka

Zveme vás na setkání a modlitbu za mír nejen pro Českou republiku 13. července – 18:00 – Staroměstské náměstí u Mariánského sloupu  


  Knižní novinky


DMK
DMKEL

  Závislý výzkum agentury Step by step
Chcete zrušit změny času?

Ano (2049 hl.)
 
Ne (1316 hl.)
 
Možná (1335 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 4700

  Novinky
10.01.2018: Orlík

04.11.2017: Den mluvících kamenů

Nezapomenutelná kniha se širokým a hlubokým obsahem sdělení, ke které se budete stále vracet. Téměř 500 stran celobarevného tisku A5 na křídovém papíře.

Poštou na dobírku stojí 500 Kč + poštovné a balné a objednat si ji můžete zde.

Dojde asi do 3 dnů.

20.03.2008: Pamatujte tyto dny a pozorně naslouchejte
17.02.2008: Průběžně doplňovaná databáze jevů nad ČR

  Teorie relativity
Originální teorie relativity Zdeňka Patricka

Teorie relativity aneb, co Eistein posmrtně je?tě nevynalezne... Více


  Statistika

31.12. 2020 - 5 578 146
31.12.2020 4 271 480
31.12.202 1 153 197
31-12. 2020 - 153 469

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: Beach - verze 1.1.0