Elektronické vydání knihy Den mluvících kamenů

Autor: Administrator <>, Téma: Dýmající zrcadlo 1.díl, Vydáno dne: 19. 09. 2018

DMK_DVD_Popis

Připravili jsme pro Vás elektronické vydání knihy Den mluvících kamenů od spisovatele Zdeňka Patricka a Ing. Zdeňka Šmitmajera, pod ISBN 978-80-270-4754-3 bude také v knihovnách.

Cena je 260 Kč + poštovné a balné na dobírku ve formě .pdf na DVD. V případě žádádosti jiného média bude k ceně připočtena cena požadovaného media.

Jedná se o celobarevnou elektronickou knihu s cca 480 stranami.

Ve třetím díle ODKUD VZEŠLI SLOVANÉ naleznete v první kapitole Strom života v čase Evropskou studii Y_chromozómu mtDNK (eupedia.com). Oblasti a časování prvního výskytu haplo skupin Hs, která nás samotné velmi nadchla.

Úzse související se slovanským fenoménem a nezapomenutelnou teorií relativity autorů této knihy.

Knihu můžete objednávat zde.DMKEL3

DMKEL
DMKEL_DMK

DMKEL10


Nezapomenutelná kniha se širokým a hlubokým obsahem sdělení, ke které se budete stále vracet. Na DVD ve formátu pdf (cca 231,4 MB + jednotlivé knihy zvlášť: Slovane.pdf - 30,6 MB, Ultava_Assa_Albha.pdf - 113,2 MB a Onoho_davneho_dne.pdf - 78,6 MB), tedy přes 480 barevných stran.

Pošleme na dobírku:

Den mluvících kamenů ve formátu .pdf na DVD ... 260 KčCena nezahrnuje poštovné a balné po ČR + cca 120 Kč (Celkem tedy 380 Kč).

Na Slovensko + cca 320 Kč (Celkem tedy 580 Kč, tj. cca 22,50 EUR)
.

Změna cen je vyhrazena. Nabídka platí do vyprodání zásob. Po obdržení objednávky Vás budeme informovat.

Možnost vrácení peněz za neporušené zboží, a to do 14 dnů od převzetí.
Kniha bude k nahlédnutí v elektronické podobě v knihovnách v Praze, Brně, Olomouci, Bratislavě a Martinu.

Nové pohledy na záhady dávných světů

Jestliže byl pětidílný cyklus Zdeňka Patricka "Silnější než Däniken" klíčem umožňujícím nahlédnout do netušeného světa, v němž je možné komunikovat s časem i v čase a zároveň si pokládat otázky, při kterých se leckdy doslova tajil dech, není "Den mluvících kamenů" (tři knihy v jedné) nejen pilotním vyjádřením - voláním v duchu, volného pokračování, dále pátrajícím v neobyčejné minulosti lidského společenství, ale obohaceným o nové kontexty, poznatky a překvapivé objevy, související s promarněnou budoucností dávno ztracených světů. Hovoříme o množství utajovaných skutečností, zvláštních setkání i dech beroucích jevech, které byly součástí naší dobrodružné cesty nejednou nově až šokujícími dějinami českého národa, jež jedním jsou. Při hledání intervenčního bodu, kde se stala chyba, která v časové kauzalitě dějů stále nedovolí konečně se stát vědoucími lidmi, jsme došli k zásadním objevům. O to větší překvapení čeká ideo vědu a historiky v důkazovém řízení potvrzujícím nejen naši teorii relativity, ale i další dosud nezveřejněné objevy z této a jiných oblastí.

V rámci hledání schůdnějších cest ke čtenářům na SLovensku jsme zaslali po jednom povinném výtisku DMK I. pilotní vydání do slovenskej knižnice v Martině a BRATISLAVĚ. Odpovědi obou slovenských knižnic nás velmi potěšila a tak jsme přistoupili k elektronizaci díla a nasílení daru pro zájemce Slovenska.

Martin

Knižnice Bratislava
Možnost objednání knihy v klasické podobě:
Den mluvících kamenů (tři knihy v jedné), s přiloženými obsahy a s dalším listováním knihou, naleznete zde.