Divné zvuky?

Autor: Zdeněk Patrick <smitmajer.z(at)seznam.cz>, Téma: Janova Apokalypsa, Vydáno dne: 25. 01. 2012

Komentář ze dne: 24.01.2012 18:04:12

Autor: Honza (@)
Titulek:
Dobrý den pane Patrick co si myslíte o podivných zvucích které byly v poslední době zachyceny na různých místech Země???

Komentář ze dne: 24.01.2012 22:34:23

Autor: ZP (@)
Titulek: Re:
Součást primitivní kampaně nejsoucí schopné se sjednotit na jiném, než nespolehlivém jmenovateli.

Protože má odpověď byla jednoduchá v přílišné sebestředné konstelaci, vzhledem k mému mlčení, otázka z očekávatelného směru nanejvýš pravděpodobná, pokusím se odpovědět jasněji.spíše divně sesmolený matrix...

Janova Apokalypsa© Zdeněk Patrick - Praha 2012

Je léto roku ... již poněkolikáté mne ve třetí hodině raní probouzí silný táhlý, nepříjemný drnčivě skřípavý zvuk, který bych popsal podobě troubení čtyřicet metrů vysokého jelena v říji. Jsa průměrně vzdělaný, seznal jsem, že jelen takových rozměru se v blízkém i širém okolí asi nenalézá. S vědomím, že mi cosi závažného z prostitujícího informačního kanálu uniká... Osedlal jsem tedy svého mechanického oře a obklikami jsem uháněl ve směru "hrozivého" zvuku:

Na Ždákovském mostě bagr odebíral asfalt a součet několika faktoru: rezonující skřípající bagr_lžíce, třoucí se o ocelové podloží mostu, se rozléhá do širého okolí, vše neobyčejně zesíleno skrze rezonanci mostní konstrukce, do vzdálenosti více než jedné desítky kilometrů. Tímto odepisuji asi 40% zvuků děsících lid po celém světě.

Je právě čas prvních uraganů v Čechách a bouří s několika násobně navýšenými počty blesků. Trčíme na chajdě, když nedaleko žuchne mohutný elektromagnetický výboj s okamžitým zvukovým efektem. Ještě více než půl minuty (možná celou) po neobyčejné explozi, velmi intenzivně, pod naší chatou a širém okolí, drnčí skalní podloží (kdesi v předhůří Šumavy) sestávající se s tzv. modré žuly. Ještě jsem neslyšel nic podobného.

Nic podobného nahrávky zvuků děsících lid po celém světě neobsahovaly.

Je rok agrese do Jugoslávie, opalujeme se poblíž místa mého příštího setkání se "zelenou koulí". Je modré a čisté nebe. (Chemtrails rozsévači se objeví v ČR až za několik let.).

V tom zazní z jasného a čistého nebe nad námi obří "několikahlasé" zavytí a následně třikrát dělený zvuk, který jsem popsal kdesi na tomto webu, jako poslední fázi vytí velkého, velmi velkého stáda rozzuřených slonů. Vyběhl jsem na prostranství:

Kde nic tu nic. Jen z pole prchající traktorista. Neodepisuji ani jednu nahrávku zvuků děsících lid po celém světě. Nic podobného nahrávky neobsahovaly.

Jestliže neslyšíte válečné bubny, musíte být hlužíš rozčiloval se nedávno v mainstreamu, kdysi české provenience, přestárlý válečný holubí jestřáb Henry Kissinger (Někdejší Nixonův státní sekretář a božstvo válečných trub: https://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/131-henry-kissinger-jestli-neslysite-valecne-bubny-musite-byt-hlusi). Jakkoliv své "Doomsday" boží trouby zaměnil za zcela jiné inštrumenty, stále skryt globalizovaně mlhavou touhou hrůzo_světovlády, kdy již zbývá napadnout již jen Iran, Rusko, Indii a Čínu a nakonec celý svět, když Severní Korea se složí k vyvoleným nohám zcela samovolně.

A hle, hned na druhý, či třetí den je skrze mainstream vypouštěn první značně opelichaný a na obě muří nohy kulhající holub totálního zmaru a války: Kdesi v horách amerických je zachycen podivný "strašlivý" zvuk, v podobě monotonně válečně dunících skal, zřetelně bijících v pomalém rytmu právě rozjíždějící se válečné mažinerie, již zmíněné hrůzo_světovlády.

A již se snaží i domorodí polostátní holubové války a potírači veškerých pravd o čemkoli, aby ve svých lstivě prohnaných zobáčcích nesli tentokráte zvěst, aby naopak tutéž jimi vyslanou lež (ač ovčani zapomenou), právě oni a jen oni - slavně popřeli: "Zvuky, které děsí otrocké ovčany zní již po celém světě? Nebo tak nějak.

A co vyrábí následně výsledný obraz Web Bootového snažení, souběžně souznící s válečnou kampaní a podivné "děsivými" zvuky. Připodobněnými tu k troubám posledního soudu, tu k zvukovému efektu mimozemských zbraní Plejáďanů ničících doupata zlých Greys, jindy k uzavírání pneumatických zámků podzemních prostor, kam právě sestoupili nepraví, aby se marně skryli před svými mimozemskými páničky a svým nevlastním pánem bohem. Či hněvem liduž Aniž je rozumně hovořeno o pravé podstatě Průšvihu.

A hle: opět konec světa, k němuž se musí vyslovit Bludné balvany i mnou oblíbený pan Jiří Grygar (Pokud nehovoří na jiné téma, než je vzdělán, či z podstaty své víry).

Mediální prostituce si skrze velikány české astronomie dodává odvahy?

A hle:

Jak blízko v čase byl výbuch kdesi v podzemí nedaleko Krumlova. Se záznamem podivného zemětřesení, nemajícího však ani vlnku otřesu před, ani po té, oprávňující odborníky tvrdit, že se jednalo o skutečné zemětřesení. A protože nejsem odborník, nesměle připomínám detonaci a velmi zřetelné zemní vibrace na jihu Čech, když obří letoun, mnohý z těch, nemajících nad naším státem, co pohledávat, detonacemi zkoumal odezvy geologického podloží a možné podzemní zásobárny vod v předhůří Šumavy. Bylo by zajímavé zjistit, kdo a kdy dal, respektive zaprodal Velké Frankonii příslušné strategické mapy z oblasti přísně utajovaných skutečností.

Mobilní zvukové aparatury zabudované v automobilech, tak oblíbené mezi jistým člověčím druhem, ceněné podle watáže (výkonu a z možností značného nasílení decibel) byly pozorovány i na Praze 4 (v čase Kájínkova útěku z vězení), ze kterých bylo po tři dny, bez oddechu a příslušné pozornosti státní moci, vysílána zpráva: Toto není cvičné hlášení.

Území České republiky bylo napadeno. Upozorňujeme občany, že na celém území České republiky byl vyhlášen chemický poplach. Toto není cvičné hlášení.

A protože po třech dnech i nocích bylo každé tři minuty, říkám po tři dny a noci, každou třetí minutu opakováno stejné velmi hlasité hlášení, stala se i pro mne netečnost státních orgánů neúnosná. Dovolil jsem si vznést dotaz, možná v podobě prostestu na číslo 158. V příštích okamžicích hlášení o napadení ČR ustálo.

Vysvětlení, jež se mi na lince 158 dostalo: Neodstranitelná porucha varovného systému.

Neodstranitelná?

S kým jsem to vlastně hovořil? V čase jiného, po mém soudu i závažného, neboť organizovaného, mobingu, beztrestně páchaného na mojí rodině.

S kým to vlastně pane Honzo hovořím...