Výběr článků 2...Kobyla již sebou křečovitě škube

Autor: Administrator <>, Téma: Glosy, Vydáno dne: 17. 03. 2009

Fotografie chemtrails pořízené nad ČR (copyright ZP + ZŠ) viz výběr článků

Pozvánka

Centurie IX./ 60

Conflict Barbare en la Cornette noire,
Sang e(f)pandu, trembler la Dalmatie:
Grand Ismaël mettra son promontoire,
Ranes trembler secours Luisitanie.

Kosovo = SrbskoDne 24. března 2009 si připomeneme 10. výročí bombardování Jugoslávie . Při tomto "humanitárním" bombardování, kterým chtěly státy NATO přinutit jugoslávskou vládu k vyklizení Kosova, byly ničeny nejen vojenské objekty, ale i mosty, továrny, školy a nemocnice a byly stovky civilních obětí, včetně dětí.

V těchto dnech, kdy si připomínáme 70-té výročí okupace naší země nacistickým Německem, je zjevná podobnost mezi tehdejším Mnichovem a dnešním jednáním o Kosovu.

Jménem petičního výboru, jehož mluvčím je Ivan Hadrava a jménem Slovanského výboru ČR, Vás zveme na pietní akt a vyjádření nesouhlasu s vojenskou agresí NATO proti bývalé Jugoslávii

Po krátkém pietním aktu a projevech na Palackého náměstí se individuálně přesuneme do Mostecké ulice k budově velvyslanectví Republiky Srbska, kde k uctění památky obětí bombardování položíme kytici a zapálíme svíce.

Tato demonstrace je od 21. února 2008 v pořadí 28., kterou náš petiční výbor uspořádal. Jako všechny předešlé je řádně ohlážena a povolena. Naše skupina není závislá na žádné politické straně, ani nejsme žádná extremistická skupina. Jsme jen lidé se stejným názorem na tuto věc bez ohledu na politické přesvědčení, náboženství, pohlaví nebo rasu.

Praha, Václavské náměstí-horní část, pondělí 23/3, od 17.30.

Svolavatel: Pavel Křivka
Praha, Palackého náměstí, úterý 24/3, od 15.30
Svolavatel/pořadatel: petiční výbor a sdružení přátel Srbů na Kosovu
Praha, Mostecká 15, úterý 24/3, od 20.00 - vzpomínka na oběti bombardování přes velvyslanectvím Srbska
Svolavatel/pořadatel: petiční výbor a sdružení přátel Srbů na Kosovu


24. března 1999 - červen 1999

Násilné dělení Jugoslávie těmi, kteří chtěli dodatečně vyhrát druhou světovou válku, těmi kteří na vyvolaném konfliktu vydělávali miliardy dolarů, těmi kteří mají na očních "ropa" klapky, hlupáky v jejichž čele vlaje humanitární bombardér - vyvoláním dávných nenávistí.
Velké drama předcházející třetí vyvolanou potopu krve. Což Nostradam potvrzuje nejen ve svých Předmluvách, ale i svými verši:"
Ozbrojené síly členských států NATO bombardováním a raketovými útoky na území Svazové republiky Jugoslávie, způsobily závažné lidské a materiální škody.
Napadením Jugoslávie Spojené státy, Německo, Francie, Anglie a ostatní satelitní státečky NATO zjevně poružily Chartu OSN a závažně znevážily mezinárodní právo. Korunu cynizmu získává Václav Havel, za svůj ubohý výrok, že jde o humanitární bombardování.
První obětí Mr. Hevils & his destroyers humanitárního bombardování Jugoslávie se stala tříletá Milica Rakic (1996 - 1999) , která byla zabita 17. dubna 1999. Byla zavražděna kazetovou bombou v Batajnici, nedaleko Bělehradu.
Čistý zisk na konfliktu dominantně zainteresovaných bank činí 4 miliardy dolarů denně.
Bank, které stojí i v pozadí uměle vyvolané světové krize!
Multi etnické Kosovo je nyní etnicky čisté. Zcela vyčistěno od Cikánů a Srbů militantními gangy UCK a narkomafií (jejíž drogové filiálky po dlouhý čas operují v ČR, jmenovitě na Václavském náměstí). Vše pod dozorem spojeneckých vojsk.
Obsazení ropných zdrojů v "bývalé" Jugoslávii. Podporování pokoutního, srbským civilistům nanejvýš surově odebraných orgánů a jejich prodej do odpovědných evropských struktur.
Boje v Jugoslávii nejsou však zdaleka poslední (napsáno 1998 -2006)!

Nostradamus - Král propastí str. 89 (1998) Centurie IX./ 60

Conflict Barbare en la Cornette noire,

Sang e(f)pandu, trembler la Dalmatie:
Grand Ismaël mettra son promontoire,
Ranes trembler secours Luisitanie.

Střetnutí s Barbary v černých čepcích,
rozlitá krev, Dalmácie se otřásá:
Velký Ismael usedne do svého výběžku,
zatrpkle se otřásá pomoc Luisitanie.

Výběr nesouvisejících článků

kliknutím myškou = stop

pohyb myškou = posuvmatrix-2001.cz

Autor: Miroslav Zelenka Velmi dobrý článek
Nedostatek poznání, nedostatek informací neumožňuje svobodnou volbu, protože omezuje výběr možností, které si můžeme zvolit. To je systém, kterým je lidstvo drženo v nevědomosti a tím i v nesvobodě. Mnoho informací a nejen z mainstreamových médií se nám snaží podsunout myšlenku, že už nemáme volbu. Proto je nutné šířit mezi lidmi poznání alternativních výkladů světa a možných pozitivních budoucností.

osud.cz
Práškovací systém, chemtrails a umělé stmívání planety,

smit.wz.cz
Nejsem Jožin z bažin... Dívám se z okna, kdy se nad Prahou prodírájí, skrze rozeseté svinstvo, první sluneční paprsky. Poprvé za poslední tří měsíce.

Několik málo okamžiků... A jsou opět zde. Rozsévači chemtrails, cizí vojenská, zřejmě specialialně upravená letadla, aby okamžitě zasvinila prosvítající modré "díry" i právě vykukující Slunce.
Fotím a vybavuji si tvář hlavního hygienika ČR, odpovědného za zdraví národa a eliminaci průšvihu bezprostředně ohrožující životy lidí.
Rozpomínám se na mediální prostituty, zatvrzele ukazující kouřící výfuk prastarého auta mektající své neuvěřitelnosti o globálním oteplování zaviněné "člověkem".
Před očima mi vytanou tisíce betonových monolitů, kladených systematicky vždy v nejušších částech ústupových (úprkových) komunukací, všude po globalizovaném i doposud neglobalizovaném světě.
Takže pražské betonové monolity jsou vzhledově i konstrukčně zcela totožné na př. s iráckými (bagdad_ckými), či čínskými.
Fotím asi tři minuty a náhle zjišťuji, že chemtrails nepřirozeně rozptýlené sluneční světlo mne oslepilo tak, že vidím deset minut okolí pouze přes hustý šedý závoj. Stejně dopadla i má partnerka.
Fotky jsou rovněž k ničemu a celkem zřetelné pruhy drzých chemtrails jsou potlačeny nepřirozenou šedí.
Během několika minut chemtrails bleskurychle expandují a obloha je rázem, až do dnes, opět jen beznadějně olověně šedivá.


Magazín WM
Autor: Účinky mikrovlnných zařízení na potraviny na lidský organizmus
Zažívací systém: labilní katabolismus potravin upravených v mikrovlnné troubě mění elementární potravinové substance a vyvolává poruchy trávení.
Lymfatický systém: V důsledku chemických změn v potravinových substancích se objevují poruchy funkcí lymfatického systému. Důsledkem je ztráta tělesné obrany vůči určitým formám neoplazmy (rakovinových bujení).
Krev: V krevním séru osob, které požily mikrovlnami připravenou potravu bylo pozorováno vyšší než normální procento rakovinových buněk (cytoma).Na následující fotografie se vztahuje autorské právo. Použití povoleno pouze s odkazem na smit.wz.cz. Originály uloženy v databázi Zdeňka Patricka
Na fotografie se vztahuje autorské právo. Použití povoleno pouze s odkazem na stránky smit.wz.cz. Originály uloženy v databázi Zdeňka Patricka