A druhým okem pozorujte Sběř?

Autor: Zdeněk Patrick <smitmajer.z(at)seznam.cz>, Téma: Janova Apokalypsa, Vydáno dne: 03. 10. 2008

A druhým okem pozorujte Sběř?

glosy © Zdeněk Patrick 2008

Přelamuji se u anglických textů a urychleně oprašuji ruštinu. Velká hra o globalizovanou moc, právě rozehraná nad světem, do nejmenšího detailu naplňuje představy o fašistické asocialitě. Když teorie o spiknutí svižně eliminuje jakékoliv informace o skutečném spiknutí.

Zatímco švarný ministr pro blízké příhraničí mírně vylepšen a po vydatném spánku podepisuje nemyslitelné, měna krytá zlatými padáky před velkým pádem opět posiluje.V časech, kdy náruživí drogoví technopati dobrovolně, nic méně stále ještě marně, strkají své kebule do super reprobeden, velmi líbící se fašistická ANTIFA ukopává hlavu právě ubitému třídnímu nepřítele - neonacistovi (Což zanechává nesmazatelný dojem.), šílení huligans a rowdies pilně nacvičují se silovými složkami domorodou verzi globalizačního projektu "Rex", žrouti lidských embryí chrchlají slogany spojující nespojitelné a rozdělující nerozdělitelné. A co je pro mne obzvlášť neuvěřitelné: vlastenečtí "čeští" neonacionalisté německy hajlují na počest Hitlera.

Zřejmě z kvalitního dovozu.
Když Václav Trabant Bombardér, mediálně a pravděpodobně chvilkově omlazen embrionálními injekcemi a krevními transfuzemi upraven téměř na karoserii Ferrari, stále zatuchle huhlá svůj omletý paskvil o omluvách viníkům.
A přesto, navzdory organizovaným strukturám, pokoutně přicházejí ze světa informace, jež by nás neměly jen šokovat:

Garret Felder

West Central Tribune
Podnělí 7. června 2008 UTC
According to the U.S. Department of Justice, 797,500 children were reported missing in a recent 12-month period. The department estimates about 2,100 children are reported missing each day.

Podle U.S. ministerstva spravedlnosti bylo nahlášeno za posledních 12 měsíců zmizení celkem 797 000 dětí.

Zmíněný Department konstatuje, že je to kolem 2 100 dětí za jeden den, které beze stopy mizí!

Za jeden jediný den!
Ještě včera v jedné z nejpřednějších zemí světa.

Co strašnějšího se již musí přihodit, aby odpovědní byli voláni k zodpovězení mnoha otázek!

Pro ilustraci téhož problému v České Republice: podle oficiálně uvedených počtů, přibližně v témže časovém intervalu beze stopy zmizelo cca 5 000 dětí!
A jak se tento úděsný stav promítá v součtech celé planety? Nikdo oficiálně nic neví!
Když i nedávný možný únos afrických dětí evropskými úředníky se v tomto světle začíná vybarvovat do jiné podoby.

Jak mohou lidé a zejména děti zmizet beze stopy?

A protože opakování je matka moudrosti: Za časů integrovaných šmírovacích systémů, masových policejních odposlechů, kamerizace a mikrovlnného a satelitního šmírování jednotlivců a skupin.
To mně vrtá hlavou? Pane!
Jakkoliv nepočítám řízené EXEKUCE českých dětí, organizované zlovůlí podivných státních úředníků (cynicky se vysmívajících právu dítěte bláboly o ochraně práv dítěte.), pokládám si otázku: Jak dalece je organizováno příslušné kalení vod skrze umělou nezaměstnanost, drogové dealery, vyřezávače a pokoutní prodejce lidských orgánů pracujících pod patronací EU?
Jak dalece s fenoménem "mizení beze stop" souvísí mediální kampaně směřující k vyhánění naši mládeže z rodné země, s dokonale lživou vidinou dobře placeného zaměstnání, do zemí, které nejsou schopny zabezpečit ani své vlastní.

Kdo loví lidské dětí a nadějnou mládež.

Když nikdo nikoho neviděl, či nepřistihl při činuž
Otrokáři, nadháněčí Sběře, připravující si dostatek zásob genetického materiálu pro své uslintané chrchlaly? Skrývajícími se, po vygenerováném velkém Průšvihu, i se svými zlatými cihličkami, v podzemních rezervacích.
Číslo je vysoké, příliš vysoké?
Proti němuž se jeví počet obětí téměř zlovolně volným pádem padajících věž áků, relativně méně děsivé.
Výrobci podkožních nosičů informací s vidinou blížícího se ziskuž S připraveným HW&SW I příslušným legislativním návrhem nutných zákonů?
Počet zmizelých dětí je vysoký, příliš vysoký?
Sci - fi mimozemští požírači lidských dětí?
Utajení velkovýrobci biorobotů s dobře utajovanými koncetračními tábory ze stejně špatné sci-fi?
Když únosy mladých odborníků programátorů, skrze velkolepě výhodná zaměstnání v cizině, kdosi následně organizovaně kamufluje bankovními výběry z povinných kreditních karet i falešnými dopisy a pohlednicemi z nečekaně nesmyslně vzdálených a neodpovídajících regionů a světadílů.
To vše mi, pro svoje ohromující počty beze stopy zmizelých dětí a zuřivé mlčení odpovědných, vrtá hlavou...

Při vzpomínce na zlovolný útok na naše svobody 11. 9., kdy bylo zavražděno více než 3 000 lidských bytostí. Se vší zlobou, co vzápětí následovala.

A naopak, když beze stopy zmizí, jen ve Spojených státech, téměř 800 000 dětí, 2 100 každý den? Nic?
Podivné!
Chraňte své děti jako oko v hlavě!
A druhým okem pozorujte Sběř a jejich slouhy.
Pamatujete tyto dny a pozorně naslouchejte.

cizí zdroje...

matrix-2001.cz... Aby byla mozaika úplná?...