Nácvik možné simulace letu U.F.O.?...

Autor: Zdeněk Patrick <smitmajer.z(at)seznam.cz>, Téma: Glosy, Vydáno dne: 24. 03. 2008

19. března 2008 Praha 4 20 : 05 : 00 hod (tentý? nezaručený středokuchyňský čas, jako v předchozí úvaze)

....a ostatní (o)bludné projekce

Glosy © Zdeněk Patrick - 1994/2008 Praha

Nad krčským údolím, směrem od Krčského lesa se objevil v úrovni právě kroužícího dopravního letadla, jiný letoun, jen? sveřepě směřoval k právě kroužícímu dopravnímu letadlu.

?Pravděpodobně je někde u někdejšího ústavu Popova rádio maják?, mumlám si stařecky.
Letadlo kličkováním přilétající směrem od Krčského lesa (od východu) se ostrým a nezvyklým vybočením doprava právě vyhýbá možné kolizní trajektorii a dalším okamžikem manévr nasiluje a velmi ostře zabočuje směrem k severu.

Možným cestujícím by přetí?ení odstředivými a dostředivými silami vylupovalo oči a ?aludek s ostatními vnitřní orgány se stěhují v nepříznivé konstelaci k nejbliššímu sousedovi.

Zřejmě jsou cestující z odolnějšího těsta, neboť letoun vybočuje ještě ostřeji směrem na Kbely. V oblouku s minimálním poloměrem!

Již od počátku bylo patrné, že osvětlení letounu neodpovídalo běžně zavedeným zvyklostem a americký vojenský letoun připomínalo jen ostré a oslepující modrobíle světlo kmitající ve vyšší frekvenci. Co bylo na tomto objektu nejpodivnější byl asi 5 metrů velký kruhový světelný zdroj, pulzující ze sytě rudé do tmavě rudě tak, že výsledný dojem byl, že pozoruji čočkovitě vypouklý objekt, respektive zdroj.

Pulzace z jednoho odstínu rudé do druhého byla vteřinová, přičemž na letounu zcela chyběla povinná varovná osvětlení i osvětlení ocasních křídel, kde bývá povinné označení letounu.
Proti relativně jasné noční obloze, osvětlené stále bludným Měsícem (jeho? srpek před několika dny spíše připomínal turecký znak, než někdejší pohádkově "český"! Tímto zdravím bludný Sisyfos a žádám alespoň pokoutní vysvětlení!), bylo jasné, že se jedná o letoun s obrysy ve velikosti běžně používaných dopravních letadel. Co se obrysů týká, nebyl to, vzhledem k vichřicí odfouknutým chemtrails a jasnému měsíčnímu svitu obraz dostatečně plastický.

Nade vším převládal onen velký rudě pulzující kotouč, který se zdál být ústřední myšlenkou projektu, respektive nedílnou spodní části letadla. Když konstruktér zcela zanedbal prostor pro vysunutí podvozku.

Rozhodně se rudě ?hnoucí kotouč nezdál být v místech, kde bývá anténní komplex ?varovného? systému AVACS.
A že by ?hnul, tak jak ?hnul zmíněný vypouklý kotouč - nevím.
Nikdy jsem neviděl!
?Kluci v akci?? Mikrovlnná trouba, co by akční zbraň, či monitorovací sondá? popelnicových magnátů?
Nácvik cizí administrativy skrze vojenské letouny simulující mimozemské aktivity?
V souladu s tajnými tezemi piklů skrze OSN?

I když podle agenturních zpráv se na obloze děla i jiná překvapení:

Zatímco jedna z explozí v souhvězdí Pastýře (Bootes) byla k vidění již 23. ledna 1999 jiná, podstatně mohutnější, právě v čase svátků Sv. Josefa, Mesiášova pěstouna, v předvečer svátků ?z mrtvých vstání?, směřovala k Zemi v podobě úzce směrovaného paprsku, jehož zdroj opět pocházel z mohutné exploze v souhvězdí ?Pastýře? (Bootes - Čecha). Výtrysk úzce nasměrovaného gama záření připomínal ve své mohutnosti velmi koncentrovaný laserový paprsek nutný k získání dostatečné energie. Vycházel z hvězdy 40x větší než Slunce ze vzdálenosti 7,5 miliard světelných let. Výtrysk energie překonal všechny dosavadní rekordy.
Koncentrace energie do úzkého výtrysku, směřujícího přímo k zemi bylo možno spatřit (podle astronomů) pouhým okem, zaručeně nemohlo být dílem té samé agentury, jež s nikým nekamarádí a vylepuje skrze humanitární bombardery, na výsostném území jiného státu, nezajímavé karikatury s průhledným cílem. Aktivovat svého velkého ?fantoma opery?, specialistu - poradce na nadstátní teror. Slavného menšitele našich práv a svobod.
Nicméně , nehlučné světelné zábleskypo několik let viditelné na noční obloze, připomínaly podivné sofistikované válečné aktivity (je? pro mne byly ukončeny moji přechodnou, více než rok trvající slepotou. Jakkoliv nezvykle rychlé oslepnutí zcela určitě pocházelo zejména z mikrovlnných ataků domorodé provenience v kombinaci s přízemním ozonem).
Jak dalece máme vidět souvislosti mezi nehlučnými záblesky a neobvyklým zářením dopadajícím v nedaleké minulosti na Zemi) , se již zřejmě, z důvodu celkové obětavého vysílení bratrstva Sisyfos, při inkviziční minimalizaci dopadů TV projektu "Detektor", již dozajista nikdy nedovíme.
Ani ve vědecké publikaci "Když příroda řádí"?

Současně zasílám odpovědným orgánům svůj obdiv nad, nikoli prvním nepovoleným manévrem cizích vojenských dopravních letadel, prováděných nad hustě obydlenou zástavbou.

Vážení temní soudruzi, a ostatní na slovo vzatí odbornící na tzv. U.F.O?. a nechci vás urazit? ale U.F.O. vypadá? sakra zcela jinak!

PS.

Vážený soudruhu hlavní hygieniku, dílo se daří!
Slibně nasílená kamionová doprava zahlužila řev leteckých motorů kaskadérsky nízko manévrujícího vojenského letounu nepokrytě ?neznámé? provenience - na zcela zanedbatelné minimum.
A což teprve až bude bezbolestný radar nasílený solidním čipem a e-goverment projektem!
To si teprve budeme juchat rozkoší!