Chemtrails dne 6. března 2008 - Praha 4

Autor: Zdeněk Patrick <smitmajer.z(at)seznam.cz>, Téma: Chemtrails, Vydáno dne: 06. 03. 2008Chemitrails 6. března 2008 Praha 4

© Zdeněk Patrick - 2008

Ještě včera, po vichřici rozfoukané nebe a téměř zdravé mraky (jakkoliv s duhovými okraji), byly dnes ráno vystřídány mimořádně čistou a téměř modrou oblohou.

Pro architekty chemtrails, zřejmě tragicky neúnosná téměř modrá obloha. A již jsou tu první rozsévači smrti létající do myšlené trajektorie Slunce. Pilně nalétávají z východu, z jihovýchodu, z jihu a k večeru i ze západních hranic.


Použitá taktika "lety do Slunce", znemožňující monitorování nepřítele, či fotografování, je použita i při rozsévání chemtrails.

Nic nového v metodice chemtrails, snad jen vypouštěný plyn expanduje rychleji a mohutněji. O to klesl počet potřebných letů nutných k zasvinění celé oblohy...


Všechny snímky byly zhotoveny z video záznamu (od 10 - do 12 hodin) 6. března 2008 nad Krčským údolím.


Svit Slunce se viditelně snižuje, jakkoliv se blíží na dvanáctou hodinou, k svému maximu a obloha je stále zcela bez přirozených mraků.


Po chvíli vystoupají kondenzované chemtrails do větších výšek, aby další rozsévači neúprosně doplnily oblohu dalšími, zřejmě i finančně velmi výhodně obchodovatelnými položkami.


Páni mediální prostituti a ostatní soumutanté, neustále blekotající o změně klimatu, způsobenou neadresně definovaným "člověkem" a jeho výfukovými plyny (když ze zásady mlčíte o nesmyslně nasílené kamiónové dopravě), chemtrails zítra, či pozítří ráno opět spadnou k zemi a s nasílenou kamionovou dopravou vytvoří (nejen v Krčském údolí) opět kyslíku prosté prostředí, vhodné pro likvidaci systémově nebezpečných důchodců a nemluvňat.


Kupodivu chemtrails neexistují ani pro ostatní soumutanty! Všichni se tváří, že je vše je v pořádku. Přesně tak, jak byli spokojeni i v časech Rudého práva, které vždy demonstrativně nosili viditelně nízko u pasu. Aby strana i vláda viděla, že i oni jsou "IN" (pro dříve narozené: "v obraze"). že se skvěle orientují v procesu, jež nastínil vševědný ÚV jakékoliv strany!

Tedy odkud vítr fouká!

A soudruzi soumutanti jsou vždy dobře informovaní! Alespoň se tak vždy nadutě tváří!


Jakkoliv používám silná slova na adresu všech těch deprivantů a nohlsedů nemohů se zbavit dojmu, že pro současnou stranu a vládu je maličkost nabulíkovat nás podstatně ubožejšími nesmysly, než byla schopna Goebelsova propaganda. Ví totiž své. Jestliže ví, pak nás klame. A ona ví.

Je zločinem i nekonání a mlčení?

Dozajista!


Jsou prohrané arbitráže cestami černých fondů, směřujících k povinným poplatkům na chemtrails?


Kdo dal, bez schválení parlamentu, k přeletu chemtrails letadel, povolení! Kdo schválil rozsévání chemikálií nad ČR? Není již na čase, společně s dalšími válečnými zločiny, řešit i tento problém?! V žádném případě nelze přistoupit na připravované mediální bláboly, že by nás chemtrails a umenšení našich práv a svobod, měly chránit před změnami klimatu.

Ještě jeden základní poznatek. Mimo příslušnou změnu klimatu, nežádoucí ionizaci vzdušného obalu (směřující k vylepšení průchodu čipových informací), nebezpečného spadu, vytvoření nedýchatelného prostředí, oslepujícího přízemního ozónu, celkové snížení viditelnosti a likvidaci možnosti pozorovat děje na denní i noční obloze, či v nedalekém kosmu, jsou chemtrails nebezpečné tím, že okamžitě ničí přirozená mračna a vodní páry pak mizí z naší atmosféry. Směřují ke Slunci, jehož aktivita se vodíkovým mračnem dozajista navýší a vytvoří hrozivého strašáka, jenž přispěje k nastolení fašistického systému.

Důvod?

Téměř nejasný!

Pokud se světový management již nezbláznil docela!

Mohu se i mýlit. Nikoli však o šíleném světovém mangementu, respektive té frakci deprivantů, jež je zřejmě objektivně nucena usilovat o... jak bych to jen nazval... globalizovaný Satanát?