Známé mimozemské objekty

Autor: Zdeněk Patrick <smitmajer.z(at)seznam.cz>, Téma: U.F.O., Vydáno dne: 07. 01. 2008

V noci z 31. 12. 2007 na 1. 1. 2008 - 24 : 00: 04 hod. Praha 4

Mimozemci a povinně nucené jásání

© Zdeněk Patrick 2007/2008 Praha

V rámci rachejtlových a dělbuchových oslav přicházejícího Nového roku a nově utržených prstů se přesně ve 24 hodin a několik vteřin (na Praze 4) mezi různobarevnými girlandami objevily tři pomalu nízko letící objekty. Měnící barvu i intenzitu světla dle rachejtlových dispozic.

Z počátku skvělá kamufláž povadla s objektivním úbytkem kvalitního střeleckého materiálu. Jistá prodleva a na podchemtrailsovém pozadí vyčnívaly znenadání jen tři obří oranžové "světlice", jak se zpočátku zdálo, chtěly být překvapivě viděny.

Nicméně dvě oranžové "světlice" zvolna pohasly a třetí se vydala obloukem k nedalekému cíly, kde raketami ozbrojené, zřejmě i movitější polosoukromé ozbrojené složky, stále dokazovaly, že je munice dostatek. Rozhazovačně plýtvající nejen municí, ale i s čistotou již zasviněného ovzduží!

Mezitím, co mimozemci mapovali rozsáhlé šílenství, chudší vrstvy reprezentované neadresnými žilenci, snad o to více střelenějšími, rozhazovaly ze svých koloběžek a jiných rezatých dopravních prostředků, vybuchující dělbuchy.

Posléze se námi pozorovaná "světlice" vydala směrem vzhůru, k chemtrails krytině a začala pohasínat.

Zároveň i měnit svoji barvu do jakosti běžné hvězdy.

Nicméně byla to jediná hvězda od dob posledního spužtění chemtrailsové opony a navíc svítící pod černými chemtrails mračny.

Místo pozorovatele je totožné s předchozím pozorováním tří objektů (zelené koule a dvou kapkovitých objektů).

Výška letu - velmi nízká. Odhadem 100 až 150 metrů.

Velikost objektů. Respektive světel. Zpočátku úměrná poměru vlastní výšky i rachejtlových efektům. Později intenzitou osvětlení navýšena. Odhadem od půl metru do 1,5 metru.

Nízko položená a stále klesající chemtrails mračna, umožňující pozorovací lety nízko nad krajinou, jakoby přicházela právě vhod.

Nicméně, "světla" a objekty, chtějí být viděny!"

Tímto zdravím fundamentálně šmírovací soudruhy z utajovaných skutečností projektu "Tma tmoucí" a nekonečných blábolů o ničem?

Přičemž nemohu nevyslat svoji zdravici těm soudruhům, kteří elektronickým SW předělávají staré a ještě starší filmy (včetně pohádek). V souladu se směrnicemi Zmetků a současným trendem chemtrails marsovskou oblohou a mdlým svitem Midnight Oil (popůlnočním Olejnáčem ( palivem)), jež kdysi bývalo jasným Sluncem!

Proč by to "proboha"dělali?

Aby si následující generace, v rámci plánovaného globalizačního umenšení vzdělanosti, myslely, že tomu tak bylo vždy!

Nebude nikoho, kdo by si dovolil beztrestně rozpomenout na čirou letní i zimní oblohu, když i zpěv ptactva bude přísně utajovanou skutečností a systémově zakázanou, buřičskou vzpomínkou na voňavý a průzračný vzduch.

.