Jediná pravda

Autor: cassurgis <(at)>, Téma: Janova Apokalypsa, Vydáno dne: 20. 09. 2007Jediná pravda...

©Zdeněk Patrick 2007

Jediné pravdy, které mohou (mimo chronické neúspěchy Slovenska), mediální prostituti národu poskytnout, jsou bulvární žvásty (typu: "Jiří hodlá vládnout i s Marťany"; "Na Domažlicku shání digitální krabičky?; "Vy věříte na U.F.O. pane doktore?"; "Marťanky nemají prsa a hovoří plynně německy"; "Britka zhubla po konzumaci Cheesburgerů o 30 kg", "Češi se doma nepředřou?; "Jirkův rozvod: za dvacet minut hotovo?; Opět si musíme utáhnout opasky?;).

Hony na novodobé čarodějnice.

Rovněž"čunkuizace" (hony na čarodějnice - pokročilejší varianta č. 2, jež považuje ústavní práva za nebezpečnou lidovou pověru) systému pokročila v rámci evropské mumie Jindřicha Ptáčníka, nadmíru spořádaně a globalizovaně.

Řádně vytrénován, považuji již za detail, že den před oficiálně očekávanými záplavovými dešti byla vltavská kaskáda (od Orlíka, Slap a Vranovskou přehradu) úspěšně přeplněna po samý okraj. Podobně úspěšně, jako před několika málo lety.

Konspirační teorie, sloužící k zastření fakt o skutečném průběhu zločinného spiknutí, které právě tiše probíhá.

Jedná se o podvržená a účelově vybraná "fakta" nemající logiku návaznosti příčiny a důsledku. Místo Al Kajdy a agenta bin Ladina (jehož fyziognomie doznala během krátké doby proklatě významných proměn), stali jsme se trestanci my. Soudě podle usilovně urychlenými tlustými škrty našich práv a svobod.

A naopak zuřivé mlčení kolem mnoha závažných témat dospělo skrze importovaný strach a denně generovaný stres do stádia hysterické hluchoty a slepoty.

Až jednoho dne jsem se prokousal skrze titulek "Čeští vysokoškolští pracovníci jsou nejskromnější na celém širém světě." K pravdě pravdoucí!

Mimo to, že mikrovlnné záření neobyčejně prospívá lidskému organismu v jakékoli podobě, formě a v jakémkoliv množství, pak jedinečné poznání ke mně přiklusalo skrze šílící TV obrazovku a ostatní mediální prostituty.

Jimi vyráběná virtuální realita nikdy neexistujícího světa bude napříště přísně střešenou hranicí, jejíž překročení bude odpudivým zločinem.

"Neznámí zločinní rebelové zveřejnili (na billboardech) pobuřující a nebezpečné fotografie ukazující podstatné části potratu".

Tak jak ve skutečnosti probíhá.

To není sekvence z Orwellovy knihy, nýbrž večerní zpravodajství ČT2

Nedávno jsem si přečetl v (Rudém) Právu, že neonacistu poznáte podle toho, že podle poukazuje na korupci, porušování zákonů, či nárůst zločinnosti, aby sám navenek kamufloval své postoje spořádaným rodinným životem.

Kocourkov, jenž má vše opačně?

Nikoli! Pouze dílčí artefakt mozaiky zločinného fašistického systému.

Šmírování sofistikovanými mikrovlnnými zbraněmi, pomocné stráže pana Langera, soudružské návštěvy kontrolující domácnosti z dílny Pavla Béma, či čipizace téže provenience, mikrovlnné pícky na dálničních tazích, skanny očních důlků kombinované s otisky zločineckých prstů možná možného kriminálníka, jenž se stále ještě pokrytecky tváří jako spořádaný občan.

Infantilizace občanů je integrována do neobyčejných hodnot a polohy závislých otroků. Pak zákonitě nastoupí (místo velké matky komunistické strany) Velký bratr?

Nikoli! Otcovskou doktrínu nám přetlumočí prostý mediální prostituti.

Velký bratr má onačejší důležitá konání.

Na koho vojensky udeřit, kam svrhnout atomové pumy made in Usama bin Ladin, kde nasadit nájemné vrahy, kam hlavní distribuce drog, jaké zvrácenosti prosadit dnes a jaké zítra, koho zavraždit, kde postavit koncentrační tábory, koho postačí postrašit nelidským mučením a by zcela vyměkl a v neposlední řadě zosnovat výbor pro vítání biblické Šelmy 666.

Kam se hrabe nájemný masový vrah Vladimír bin Lenin.

Nicméně, stále zůstává jeden nevyřešený problém. Mimo záporných mutací a stejně postižených ET, či naopak kladných mimozemských sestav i strážní systémy řídící se odlišnými kritérii, než doufají globalizačně otrokářská uskupení s motivačními fašistickými tendencemi. Pro něž není v češtině odpovídající pojem.

Snad nejblíže možné slůvko zhůvěřilí (několikanásobná mocnina zhovadilosti).

To, že šílení infaltilci s hysterickými výkřiky od vás uprchnou, když jim chcete umožnit pohled na něco, co do morku kostí popírají, seč jim paranoa stačí, není žádná novinka. Ba ani to, že budou mezi prvními, kteří položí své kaloricky velmi hodnotné polínko na hranici při vašem slavnostním autodafé.

Co mne překvapuje, je fakt, že v skrytu duše jsou však přesvědčeni, že právě oni budou zázračně zachráněni. A když to nebude novodobá podzemní archa pro význačné politiky, vědecké borce, vyvolené stvůry, tak alespoň andělské kůry www. Vesmírní lidé.cz.

Zatím si budou dál ničit své hnízdo jakýmkoli radioaktivním mikrovlnným, chemickým, biologickým a patologickým svinstvem.

Šílení chasníci, máte snad dojem, že bychom si Vás skutečně nasadili do své krásné a rajské vesmírné lodičky?

Možná na otrocké práce a pak jen již na své náhradní díly a elixíry mládí, či jako zdroj enzymů a krevní plazmy na naše skvělé zdravotní koupele!

A cosi tu, nejen kolem planety, skutečně létá!

Průšvih!

Bu, bu, bu?

Asakra