Heslo: Extremista a nedej Karl Marx dokonce vesmirnilide.cz

Autor: Zdeněk Patrick <smitmajer.z(at)seznam.cz>, Téma: Chemtrails, Vydáno dne: 14. 05. 2007Extremista, odpírač a popírač, či třídní nepřítel?

© Zdeněk Patrick - 2007 Praha

Nedávno mi jeden extrémista, zástupně v souvislosti s chemtrails, napsal, že jsem extremista. Cituji:

Tak kde bych zacal, mozna tim ze me opravdu udivuje jak vsichni tak zevrubne veri vsemu co je na internetu , kam ze se vytratil soudny selsky rozum?Uz jen z textu onoho clanku je videt ze autor patri do podobne ci dokonce stejne extremniho spolecenstvi jako napriklad vesmirnilide.cz.

Suže konstatuji, že poznání není otázkou víry, či důvěry v podivně chápaný "selský rozum".
To je vše!
Jinak nemám ani zájem, ani chuž polemizovat, zda to, co vidím a fotografuji, musím mít schváleno někým, kdo nemá očividně ani na pořádnou českou klávesnici.
Možná se inkviziční důstojníci opět domnívají, že postačí jen ukázat prstem říci: ?Hle extremista? a vyhlédnutá čarodějnice se zalkne strachem?
Možná, že zmíněný pan extremista vůbec není extremista.
A navíc je beznadějně slepý a programově připraven zahlužit jakýkoliv názor, jež není v souladu s doktrínami možného vývoje "Zlatých zítřků". Rád by totiž opět stanul na straně toho silnějšího.
Možná touží, omíláním politruckých zaklínadel, prolongovat platnost povinného stádového pudu až do třetího tisíciletí.
Nebo si snad Bratrstvo kočičí pracky stále myslí, že lze obelhávat do nekonečna?
Možná již naopak tuší, že stojí na té nesprávné straně a k potlačení vlastního strachu postrádá životadárné značkování a pálení čarodějnic.
Kdo víš
Pokud se protivné straně zdá můj slovník příliš podezřelý, pak velmi zodpovědně ubezpečuji vzácného pána, že to může být náhoda nebo dokonce zlý úmysl!
Nikoli však můj!

A ještě jedna, pro Vás, vzácný pane, zřejmě zanedbatelná maličkost! Já se vždy pod svými názory podepisuji.

S pozdravem: Není Vám pomoci
Zdeněk Patrick ?mitmajer