A přeci jen pršelo

Autor: Zdeněk Patrick <smitmajer.z(at)seznam.cz>, Téma: Chemtrails, Vydáno dne: 09. 05. 2007A přesto pršelo
Glosy ©Zdeněk Patrick 1994

Opylování rostlin včelami, následně pak úroda některých zemědělských plodin je celosvětově ohrožena, právě neobyčejným úbytkem včelstev. Abych byl poněkud přesnější, tak ve 24 státech US, Velké Britanii, Francii, SRN ale i v České republice nastal znatelný úbytek tohoto nanejvýš důležitého hmyzu.

Příčiny neutěšeného stavu, mimo tzv. morové nákazy, lze přisuzovat pravděpodobně i dokonalému mikrovlnnému pokrytí zmíněných území Spojených států a Evropy, šíření pylu geneticky upravených plodin, vysokému zatí?ení vzdužného obalu planety chemickým spadem, pokusům o řízení regionálního klimatu. Následná sucha, či naopak pohromy s přívalovými dešti, respektive vybuzenými uragany mohou být jen předzvěstí dalších pohrom.
Dokonalé mikrovlnné pokrytí má zřejmě ?na svědomí? i ?sebevražedné vrhání se dezorientovaných velryb na pobře?í. Zřejmě však i na nežádoucí vysužování vzdužného obalu planety a následné klimatické zvraty.
Nejpravděpodobněji se však jedná o celý souhrn negativních faktorů. Počínaje prostým znečistěním a pseudovědeckými a téměř šílenými doktrínami o nezvratnosti změny klimatu konče.

V minulém článku jsem rovněž tvrdil, že z chemtrails nikdy nezaprší a že jsem neviděl ani jednu včelu v čase, kdy květy stromů již beznadějně opadaly, aniž by se jich dotklo včelí křidélko. Krátce po té jsem se ocitl opět v jižních Čechách a v mém obydlí jsem se setkal s celým včelím rojem, beznadějně visícím na jedné zácloně. Jakkoliv malým, zcela bezmocným rojem, jenž nejevil významnější známky života.

Pravděpodobně hladové a zmatené, neboť místní pampeli?kový a jiný nektar před týdnem odkvetl.
Jen hbitý a tučný pavouk již čile balil svoji náhodnou apaná?.
Když vše pominulo, usadil se nespokojený obří pavouk, rychlostí závodníka formule 1, za mými zády.
Zakrátko jsem nabyl neodbytného dojmu, že bedlivě zkoumal, zda bych nebyl vhodnou náhradou za užlý pamlsek.
Navíc mediální rosničky zvěstovaly, tentokráte s neuvěřitelnou přesností, že v sobotu a v neděli bude pršet.
Mé tvrzení o tom, že z chemtrails nezaprší a nezaprší dostává povážlivé trhliny. Snad i proto, že ještě několik hodin před touto zásadní a dlouho očekávanou operací vypoužtěla podivná letadla svůj zběsilý chemický náklad tak precizně, že při západu Slunce, mezi rychle expandujícími pruhy chemtrails prosvítající obloha, vypadala jak nakreslená.
Opět jako z Marsu.

A pršelo. Sice nic moc. Přesto však stejně vytrvale, jako za slavných časů intenzivních atomových pokusů. Nicméně přesně tak, jak předpověděno. Tedy na 120 %.