Hurakan - Srdce nebes

Autor: Zdeněk Patrick <smitmajer.z(at)seznam.cz>, Téma: Silnější než Däniken 3.díl, Vydáno dne: 16. 02. 2007

Možná se mýlím, jestliže přemítám o podivném údělu lidstva, jež se na počátku věků vydalo ke svým zlatým zítřkům, aby dnes, zcela dezorientováné skončilo na cestě nikam.

A mýlil bych se rád! Ale při pohledu "z okna" nabývám stále neodbytnějšího dojmu, že se peklo v průběhu věků beznadějně přeplnilo a v krátkém čase si na Zemi vybudovalo svoji dobře prosperující globalizovanou filiálku řízenou erudovanými politruky.
Ostatně to není poprvé, co do našich osudů pravděpodobně zasáhla samozvaná elita, či řízená vesmírná katklyzmata. Velmi úsporným výčtem můžeme zaznamenat, že naši planetu, v průběhu 15 000 let, postihl výbuch hned několika nov, prudké tání ledovců, smršť z nebes (Typhon alias Hurakan) i vyplývající změna klimatu, včetně změny tě?i?tě planety a následné katastrofální potopy.
Různé světadíly, stejné legendy.
Podezřele stejné.Hurakan - větrná smršť z nebes

Silnější než Däniken © Zdeněk Patrick - 1994 - 1998 Praha

Hurakan (Huracan)

Mayský bůh Hurakan, ten jenž smetl neposlušné lidstvo větrnou smrští z nebes, byl též znám jako trojedinné srdce nebes U Qux Cah. Měl hned tři podoby:

Raxa Caculha Zelený blesk

Chipi Caculha Malý blesk
Caculha Hurakan Jednonohý blesk

Caculha Hurakan lze též přelo?it slovy ?oheň (blesk) vycházející z jedné nohy.

R (maysky) s
Hu (maysky) jedna
acan (maysky) noha

Nyní si dovolím jisté asociace, jistě?e z pohledu idealistické vědy nepřípustně hříšné, nicméně nezanedbatelně pozoruhodné:

Dne 16. července 1945 byla na poušti Alamogardo odpálena první atomová puma a lidstvo dvacátého století mělo možnost zaznamenat jednotlivé fáze výbuchu.

Čas 5 : 29 : 35 - atomová puma je na dálku odpálena. Výbuchem se spojují dvě podkritická množství uranu 234.

Raxa Caculha - Zelený blesk

Čas 5 : 29 : 40 - Od země vy?lehl zelený plamen a zahořel prudce proti nebesům. Následovala tří vteřinová prodleva.

Chipi Caculha - Malý blesk

Čas 5 : 29 : 43 - Vytryskl druhý plamen, tentokráte mnohem kratší. Následuje ticho a tma.

Caculha Hurakan - Oheň vycházející z jedné nohy

Čas 5 : 29 : 45 - Ve zlomku vteřiny se vyhouplo do úžasné výše zelené slunce, které stoupá vzhůru k oblakům. Ohnivá koule o průměru větším než jeden kilometr mění postupně svojí barvu z nachové do oranžové. Nad pouští víří ohnivé peklo. Teplota je 3x větší než v nitru Slunce a 10000 x vyšší než na jeho povrchu. Deset tisíckrát jasnější než slunce. Neuvěřitelný komín připomínající hřib s plamennou kouli na svém vrcholu nasává neuvěřitelné množství vzduchu.
Vzápětí následuje větrná smršť - uragán nepozemských rozměrů.
Jakkoli se zdá být podivné, a byly jsme k tomu pečlivě vychovávaní, hovořit o atomovém výbuchu z doby zvané ?kamenná?, podobnost, ale ostatní indicie, hovoří právě o této možnosti.
Byla snad, někdy v minulosti naší planety, surově použita proti bezbranným domorodcům? Jeden z ?otců? jaderných zbraní, pan Openheimer, byl přesvědčen, že pravděpodobně ano.