Santa Claus právě dolétal

Autor: cassurgis <(at)>, Téma: U.F.O., Vydáno dne: 25. 12. 2006

23. prosince 2006 - Praha
Již několik dní pozorujeme nehlučné, nicméně silné blýskání a světelné výbuchy směrem k jižní části nebeské polokoule.
Dnes jsou obzvláš? intenzivní.
V domorodé TV v tuté? dobu zcela náhodně vykládají pozvaní odborníci o výbužích bioplynu, jež se uvolňuje z tlících rostlin (a možná i ze stařeckého up?oukávání nadbytečných důchodců). Přičemž stoupající vybuchující plyn ionizuje okolí a vyvolává blesky směřující do kosmu!
Neuvěřitelné!
Je již jen otázkou krátké doby, kdy nám konečně rozdají slíbená zrcátka, skleněné korálky a barevná sklíčka nedaleké provencience Dr Hevil und Hide.
O to větší legrace je nesporně internetový článek z oblasti Public Relations, jenž vy?el 24. prosince 2006 na www. novinky.cz:Konečně dolétal?

MAIN_UFO © dmk - 1998- 2006 Praha

Opomenu-li skutečnost, že krycí jméno pro U.F.O. bylo před dávnými časy, mimo jiné i "Santa Claus", či Svatý Mikuláš, urputně nadutý pseudodomorodý systém, již celá desetiletí vytvářející nátlak, s cílem mermomocí nahradit ?českého? Ježíška nábožensky neškodným, tedy zcela vymy?leným, Santa Clausem (kdy? leninsko rudý děda Mráz již zřejmě splnil svoji roli na výtečnou). Opakovanými kampaněmi prosazuje tento záměr skrze jakoukoliv pitomost:

Následujicí odstavce jsou zpracovány podle ČTK a internetového článku novinky.cz

http://www.novinky.cz/vanoce06/americka-protivzdusna-obrana-sleduje-santa-clause_104887_kb6jm.html

Ježíšek - někdejší česká, nepříjemně nábožensky motivovaná legenda, na počátku třetího tisíciletí mistrně globalizovaná systéme Public Relations do přijatelnější podoby dočasného ?bělovousého stařečka Ježíška?, jenž sice oděn do charakteristického leninsky rudého hávu dědy Mráze, skryt rudou kapucí, mediálně stále ??ádanějšího? a zcela nábožensky neškodného Santa Clause, oblétává kolem planety se svým sobím spřešením.

Pečlivě monitorován nejen silnými radary protivzdužné obrany Spojených států (NORAD), satelity na geosynchronních trajektoriích, letadly F-15, respektive F-16, kanadskými letadly CF-18 Hornet, ale i sofistikovanými zbraněmi SDI (Vesmírné ?obranné? iniciativy z oblasti ?hvězdných válek?). A zřejmě nejmenované tajné služby, ve spolupráci s vatikánským podzemím, zabezpečily i informaci o oblíbeném jídle ?stařečka Ježíška? i jídle sobů z jeho spřešení.
Bělovousý stařeček Ježíšek v rudé kápi je monitorován osobním podkožním čipem a rudým nosem vedoucího soba Rudolpha, emitující záření náhodně se podobající vyzařování motorů nepřátelských balistických střel.
Je tedy již jen otázkou času, kdy bude nad střední Evropou, ?bělovousý stařeček Ježíšek", v rudých maskáčích (rafinovaně skrývající svoji identitu velkou rudou kápí, aby zákeřně obalamutil biometrický oční skanner), sofistikovaně sestřelen. Přičemž Santa Claus 007, i jeho sobí stádo, je již pohotově připraven k okamžitému záskoku.

Zkompilováno podle ČTK a internetového článku www.novinky.cz přístupný z nabídky protálu www.seznam.cz ze dne 24. prosince 2006. Bělovousého stařečka Ježíška, alias Santa Clause, můžete společně s protileteckou obranou Spojených států, podle téhož informačního kanálu, prý sledovat na stránkách www.noradsanta.org

Nicméně, soudě podle stavu stránek, monitorovaný bělovousý stařeček Ježíšek, skryt rudou kápí, právě dolétal. O osudu jeho sobího spřešení světové tiskové agentury mlčí!

Zřejmě se jedná o utajované skutečností nejvyšší priority!