U.F.O. nebo silové systémy?

Autor: Zdeněk Patrick <smitmajer.z(at)seznam.cz>, Téma: Chemtrails, Vydáno dne: 18. 12. 2006

Dne 9. září 2006 (sobota) 20 00 - 23 00 jižní Čechy

Jako jindy, při západu Slunce i krátce po setmění, jsme opět pozorovali vypoužtění chemtrails a záblesky na obloze. Moje dávné podezření, že z týchž letadel jsou vypoužtěny i objekty, jež setrvavají delší čas na jednom místě (ve dne v podobě stříbrně zářícího...).U.F.O, nebo sofistikované silové systémy?

MAIN_UFO © Zdeněk Patrick - 1998- 2006 Praha

Dne 9. září 2006 (sobota) 20:00 - 23:00 jižní Čechy

Jako jindy, při západu Slunce i krátce po setmění, jsme opět pozorovali vypoužtění chemtrails a záblesky na obloze. Moje dávné podezření, že z týchž letadel jsou vypoužtěny i objekty, jež setrvavají delší čas na jednom místě (ve dne v podobě stříbrně zářícího bodu, v noci jako další hvězda) se potvrdilo právě dnes.

Mezitím, co nad našimi hlavami ve výšce cca 20 km přelétávalo jedno z letadel, aby noční dávka chemtrails nebyla ochuzena, v trajektorii letu, na západ od pozorovatele se objevil světelný bod, následně pod ním, ve vzdálenosti 200 metrů od pozorovatle, ve výšce cca jeden kilometr se objevila modrozelená koule padající k zemi. Spíše než padající, je vhodnější použít slovo rychle klesající.

Když byla modrozelená koule 300 metrů nad zemí, se nad a kolem klesajícího fenoménu objevily ohnivé kapky a cáry ohně. Jako když zapálíte hořlavinu a gigantické pavoučí sítě. Dojem ukapávající hořlaviny s následované dohořívajícími a znovu tvořícími se ohnivými cáry byl umocněn nehlučností jevu.

Vše trvá ne déle, než cca tři vteřiny. Pak koule zapadla mezi stromy nedalekého údolí a ohnivé kapky s ohnivými cáry ji následovaly.

Vzružený hovor, jenž se nesl z nedalekého posedu, dokazoval, že nejsme jedinými svědky tohoto unikátního světelného jevu.

Zdůrazňuji ten fakt, že modrozelená koule padala k zemi kolmo.

Jiný pohyb neexistoval (Tento jev jsme spatřili i v dalších dnech. Celkem ještě dvakrát. Jednou severně od místa pozorovatele, potřetí v Praze, nad Krčským údolím.).

Té noci jsme ještě spatřili i let obřího objektu, jenž vzdáleně připomínal raketoplán obklopený ohnivou září. Avšak, tak jako se náhle objevil, tak i náhle zhasl.

Tento jev trval kratičký okamžik, takže jste mohl mít dojem přeludu.

Nicméně stejný úkaz jsem viděl již rok předtím. Rychlost objektu byla vyšší než 80000 km/hod. A nebyl to bolid, ani meteor, ani meteorit.

Zřetelně bylo vidět několikanásobně obří a bachratý raketoplán s krátkými křídly (včetně ocasních). Na druhý den v těch místech přelétával proudový letoun neznámé provenience (bez výsostných značek). Což je v těchto krajích, od destrukce československé a české státnosti a zániku účinné protiletecké obrany státu, téměř místním folklorem.

Pokud však výskyt jiného fenoménu, rudých laserových terčíků (o velikostí 8 mm), šmejdících po mé chatě i pražském bytu, nesouvisí s masivním terorem, jehož jsem již léta svědkem, pak mohou existovat jisté paralely se sofistikovanými systémy popisovanými ve starých hinduistických šástrách.

K tomuto posledně jmenovanému fenoménu, rudým laserovým terčíkům a související pracovní hypotéze o sofistikovanén odposlechu, se hodlám na těchto stránkách věnovat v nejblišší době.

I v souvislosti s mikrovlnným monitorováním a elekronickým harassmentem.

Snad i proto, že již uběhl potřebný čas, nutný k ujasnění si souvislostí.

Přičemž můj bezprostřední kontakt se zelenou světelnou koulí, který jsem nedávno na těchto www stránkách popsal, souvisí ještě s dalšími skutečnostmi, jež zatím posuzuji zcela odděleně.

Jediné, co mohu prozatím potvrdit, že vše, co jsem popisoval, či zamlčel (v případech vlastního pozorování realných technicko fyzikálních jevů U.F.O) ve svých knihách (Silnější než Däniken), že vše, co pozorujeme v poslední dekádě minulého století a zvláště pak po nezákonné agresi do Jugoslávie, se diametrálně odlišuje. nasílené lety rozsévačů minulý rok vytvářel neuvěřitelné scenerie. Blikající letadla blížící se k oněm světelným bodům se náhle v letu zastavila, aby po půlminutový výpadku se na místě obrátila o 90 stupňů a nabrala kurs na sever. To se v průběhu opakovalo téměř po celou noc. Jakkoliv některé detaily našich pozorování programově zamlčuji.