25. července 2006 - 9:00 - Praha

Autor: Zdeněk Patrick <smitmajer.z(at)seznam.cz>, Téma: Dýmající zrcadlo 2.díl, Vydáno dne: 28. 07. 2006

25. července 2006 - Stav energetické nouze? Black Out v ČR? (udávané teploty 35 stupňů C ve stínu)

"Kolaps energetické soustavy byl nejhorší za posledních 40 let, tvrdí zavedený systém. Byl vyhlášen nouzový stav a mnohé podniky byly nuceny zastavit výrobu. "25. července 2006 stav energetické nouze?

© Zdeněk Patrick - 2006 Praha

Celkem 9 hodin neurčitosti, když od rozvodné sítě bylo odpojeno celkem 15 bloků elektráren ČEZu.

Nikde se neuvádí přesný čas, ¨kdy elektrickou rozvodnou síť ochromil cituji:

"mimořádně" velký výpadek proudu. Opožděně vyšla pouze mediálně omílaná zprávička:

"Správce sítí vysokého napětí, společnost ČEPS, musel na devět hodin vyhlásit stav nouze".

Vzápětí však padá i rozvodná síť SRN. 27. července následoval naopak Black Out v Anglii. Nicméně, jakákoliv jiná informace o těchto výpadcích zapadne, jak je v kraji dobrým zvykem, do domorodé multimediální žumpy.

K nám, jako vždy, pronikají podobné informace, jen velmi obtížně.

Zavedený systém nás totiž nehodlá vytrhávat z pracně vybudované letargie.

Domorodí mimozemci si radostně mnou svých devět tlapek. Konečně další důvod k "utažení šroubu" a ke zdražení čehokoliv...

Nicméně již delší čas lze i na naší nebeské kupoli, zašmourané neznámými letadly, spatřit, zejména ve večerních a nočních hodinách, či při poklesu viditelnosti (způsobené "pádem" chemitrails do nišších vrstev), zvláštní úkazy.

Mimo nehlučné blesky , sestupující, čas od času, skrze chemitrails do naší virtuální reality, se objevují na obloze ještě i jiné fenomény.

Bodové záblesky o různé intenzitě, schopné osvětlit nejen celou nebeskou klenbu, ale i širé okolí.

Jakoby se neznámé energetické svazky, přicházející z kosmu, vyzářily průchodem ionizovanými chemitrails.

V podobě nebývalého shluku fotonů.

Na obloze se objevují podivné záblesky s výrazně ohraničenými okraji. Tyto světelné body dosahují velikosti až 2/3 slunečního kotouče.

Jednotlivé exploze světla (různé intenzity) vycházejí povětšinou z několika málo míst "míst" na obloze. Vždy však jednotlivě. V časovém intervalu od několika vteřin do 15 minut.

Světelné jevy lze spatřit na "relativně" bezmračné obloze (nikoli však takové, jak jsme ji znávali ještě nedávno), s horizontem světlejším, když svit hvězd první velikosti prochází zasviněnou atmosférou, jen velmi obtížně.

Podobné bodově zářící kotouče výtrysku energie se rovněž objevovaly v šedesátých a sedmdesátých létech dvacátého století (při nejznámějším výpadku energetické sítě Spojených států).

Dne 25. července 2006 v 9:00, právě v čase výpadku elektrické sítě, se v oblasti jihozápadně od Prahy (směrem na Brdy ve 45 stupních kvadrantu) vysublimoval jeden z největších bodových výbojů, jenž dokázal svoji intenzitou "rozsvítit" celou západní hemisféru.

Není pochyb, že tyto bodové výboje, barbarské znečisťování atmosféry, pokusy s elektrickými výboji podobnými přírodním bleskům, devastace lidských hodnot, tání ledovců i věčného sněhu, podobně jako nelíčená debilita vrcholných politiků současné světové scény, spolu úzce souvisí.

Jakkoliv to zní divně.

Může se totiž jednat o mikrovlnný zbraňový systém, jež pochází z dílny geniálního Srba Nikoly Tesly.

V držení nepříjemných individuí.

Když německá ošetřovatelka Nikoly Tesly nebyla daleko nejen od jeho smrtelného lůžka, ale i plánů obranné kupole iniciované microwave technologii.

Nikoli nepodobné té, co za pradávných dob v podobě hrůzostrašné záře obklopovala celé Chaldejsko, respektive město Ur a Bab ili (Bránu Bož í).

Zapomenu i na německého vynálezce podobné bariery, antifašistu Ing. Karla Ericha Rudolfa Formise, jehož nechal Hitler zavraždit kontrarozvědkou. Kdesi za Prahou, v hotelu Záhoří ve Štěchovicích.

Nevezmu ani v úvahu fakt, že sovětské jednotky zavítaly nejen do Berlína, ale i do všech možných a nemožných tajných archivů.

Nechci šťourat do vosího hnízda, takže nevzpomenu ani akci "Usuri" z let 1969 (ze sovětsko-čínského pomezí).

Nezajímá mne ani obří kupole podobající se svojí září elektrickému oblouku , která v roce 1985 vysublimovala nad horizontem brdských lesů a která postupně nabývala gigantických rozměrů, aby se za několik několik desítek vteřin po své obří kulminaci zvolna zmenšovala a nakonec zmizela v brdských lesích.

Když ionizovaná část oblohy ještě dlouho poté jasně světélkovala.

Nehodlám rovněž zkoumat, kdože to chce opětovně poružit ústavu a doslova darovat část nedělitelného území ČR americkým expertům

Právě těm, kteří se 25. července 2006, tedy v době mohutného výpadku elektrické sítě ČR, SRN a později i ve Velké Británii, pohybovali v brdských lesích.

Snad i proto, že se i v případě Black Out(u) z konce 20 století, jedná o nedílnou součást daleko největšího průšvihu, jaký kdy proklusal kolem naší planety.


A Satan si pomalu balí svých "pár švestek" (část 4..)
Black Out? (část 7.)
Necronomicon - Kniha mrtvých jmen
Necronomicon II.
Chemitrails nad Českou republikou
Na koho pak se to "nebesa" zase zlobí...