A tehdy si sám Satan nad námi tiše zaplakal (3. část)

Autor: Zdeněk Patrick <smitmajer.z(at)seznam.cz>, Téma: Nostradamus - Svítání Ďasů 2.díl, Zdroj: Nostradamus - Svítání ďasů, Vydáno dne: 14. 06. 2006

Část (3.) předmluvy k připravovanému vydání knihy Zdeňka Patricka "Nostradamus - Svítání Ďasů" ,(I. díl se jmenoval Nostradamus - Král Propastí).

Motto:

Nostradam - Král Propastí str. 43 ( Zdeněk Patrick 1998)

...A v téže době a oněch oblastech nasadí pekelná moc proti církevním zákonům odpůrce zákonů. Druhý Antikrist bude pronásledovat církev Ježíše Krista pomocí světských vládců, kteří pro svoji nevědomost budou svedeni řečí, která rozřeže více než meč v ruce bláznů. Vláda zmíněného panovníka potrvá až do konce života toho, jenž se narodí na přelomu století.A tehdy si sám Satan i nad námi tiše zaplakal (3. část)

© Zdeněk Patrick - 1999 Praha

© Zdeněk Patrick Nostradamus - Svítání Ďasů

© Předmluva (část 3.) k vydání druhého dílu "Nostradamus" - Svítání Ďasů

Silnější než Däniken 5. díl str.50 (1998)

17. prosince 1997 Japonsko - elektronický harassment v akci

Nejméně 600 registrovaných lidí ve věku od tří do dvaceti tří roků bylo v téže chvíli postiženo typickými příznaky velmi těžkého epileptického záchvatu. Nejméně 100 dětí muselo být okamžitě hospitalizováno s těžkými depresemi, jež následovaly krátce po epileptickém záchvatu.

K záchvatu došlo v okamžiku, kdy postižení ve svých domovech sledovali animovaný film o "příšerkách" bojujících s počítačovými viry.

Regulérní počátek epileptického záchvatu stanovila vyšetřující komise na okamžik, kdy jedna z příšerek "likviduje" počítačový vir opakovaným flashem - ostrým zábleskem bílého světla - vycházejícího z "očí" kreslené postavičky.

Dodatečně zveřejněné zprávy hovoří o následném zkoumání animovaného filmu - snímek po snímku - s podezřením na uměle a zákeřně vybuzenou fotosenzitivní epilepsii.

Odmyslíme-li si arogantní poružování nejen lidských práv a svobod, ale i práv dítěte, pak lze uvažovat o prvním oficiálně registrovaném elektronickém harassmentu s typicky fašistickými sklony.

Další útoky následovaly vzápětí po celém světě.

U nás dochází k masivním flashovým TV útokům po roce 2004!

A právě tehdy si sám Satan i nad námi tiše zaplakal.

Nostradam - Král Propastí str. 42 (1998) .

...V Adriatiku vznikne velká nesvornost. Co spojeno, bude roz-trženo. Co ještě nedávno bylo velkým městem, stane se domem. Pochopí to Pompotam. Evropská Mezopotámie vezme až do 45. (stupně) a jiní 41., 42. a 37...

Nostradam - Král Propastí str. 43 (1998)

Násilné dělení Jugoslávie těmi, kteří chtěli dodatečně vyhrát druhou světovou válku vyvoláním dávných nenávistí, je velké drama předcházející třetí vyvolanou potopu krve. Což Nostradam potvrzuje nejen ve svých Předmluvách, ale i svými verši:

Nostradam - Král Propastí str. 43 ( Zdeněk Patrick 1998)

."A v téže době a oněch oblastech nasadí pekelná moc proti církevním zákonům odpůrce zákonů. Druhý Antikrist bude pronásledovat církev Ježíše Krista pomocí světských vládců, kteří pro svoji nevědomost budou svedeni řečí, která rozřeže více než meč v ruce bláznů. Vláda zmíněného panovníka potrvá až do konce života toho, jenž se narodí na přelomu století?"

24. března 1999 - červen 1999

Ozbrojené síly členských států NATO bombové a raketové útoky na území Svazové republiky Jugoslávie a způsobily závažné lidské a materiální škody.

Napadením Jugoslávie Spojené státy, Německo, Francie, Anglie a ostatní satelitní státečky NATO zjevně poružily Chartu OSN i mezinárodní právo. Korunu cynizmu získává Václav Havel za svůj výrok, že jde o humanitární bombardování.

První obětí Mr. Hevils & his destroyers humanitárního bombardování Jugoslávie se stala tříletá Milica Rakic (1996 - 1999) , která byla zabita 17. dubna 1999. Byla zavražděna kazetovou bombou v Batajnici, nedaleko Bělehradu.

Čistý denní zisk zainteresovaných bank činí 4 miliardy dolarů.

Multietnické Kosovo je nyní etnicky čisté. Zcela vyčistěno od Cikánů a Srbů militantními gangy UCK a narkomafií (jejíž drogové filiálky po dlouhý čas operují v ČR, jmenovitě na Václavském náměstí). Vše pod dozorem spojeneckých vojsk.

Obsazení ropných zdrojů v "bývalé" Jugoslávii.

Tímto zdravím zlatoústého humanitárního bombardérra.

Boje v Jugoslávii nejsou však zdaleka poslední (napsáno 2005-2006)!

Nostradamus - Král propastí str. 89 (1998) Centurie IX./ 60

Conflict Barbare en la Cornette noire,

Sang e(f)pandu, trembler la Dalmatie:

Grand Ismaël mettra son promontoire,

Ranes trembler secours Luisitanie.

Střetnutí s Barbary v černých čepcích,

rozlitá krev, Dalmácie se otřásá:

Velký Ismael usedne do svého výběžku,

zatrpkle se otřásá pomoc Luisitanie.

Pokračování: Průběžně (tak, jak poplyne čas).


A Satan jen udiveně zírá (část 1.)
Satan již ustraženě zírá (část 2.)
sám Satan si i nad námi tiše zaplakal (část 3.)
Satan si pomalu balí svých "pár ?vestek" (4. část)
Apage Satan! Odstup Satane!" (část 5..)
Pekelný Upgrade (6. část)
Black Out? (část 7.)